Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
1. júl 2010

ja som este nebola na skoleni o epiduraaaalke 😎 este nemozem rodit 😝 a zajtra idem na prvu kontrolu do nemocky 😀

petzi
1. júl 2010

@tinka349
no viem,pocula som o tom uz davnejsie,ale neviem, no uvidime, hovorila som to aj mojmu
a on mi hovori, ze ved aj nohy mam uz nejak od seba, ze asi som uz komplet pripravena 😀
roztiahnuta a mozem ist zazit poriadny orgazmus 😅 no bodaj by....

tinka349
1. júl 2010

@petzi no tak to potom dobre beries - ze orgazmus 😀 ja mam depy riadne,s a bojim 😖 bojim, bojim, bojim 🤐

petzi
1. júl 2010

@tinka349 to este stihas,to skolenie??ja som myslela,ze uz sa neda,ked som v 39tt,lebo ze sa robia nejake testy....no neviem,ja idem aj tak bez

tinka349
1. júl 2010

@petzi aj ja som chcela bez 😖 ale . . . ja newem, ten stres a strach robia svoje, radsej sa poistim....a ked mi povedia, ze je uz neskoro tak sa asi pototooooo 😖

alllexa
1. júl 2010

@petzi - no vidis a vy sa takto predbiehate🙂

alica26
1. júl 2010

@bellablonde aj ja som bola sama doma, ked ho priniesli a ujo šofér sa kyslo tváril, že ho musel do domu vykladať, ale tak ked ma videl, asi si domyslel, aj skrine hádam nebudem ja vykladať 😝 Ale tú najmenšiu krabičku ( asi s klinčekmi ) som mu odniesla, nech toho nemá veľa.. 😀 😀 😀

luminkasp
1. júl 2010

@alllexa, ty nic?

alica26
1. júl 2010

@petzi @tinka349 aj ja idem bez...aj ked mám strach, ale nejako to hádam zvládneme... 😉 hlavne aby detičky boli v poriadku...potom aj na bolesť zabudneme...či?!

luminkasp
1. júl 2010

prave som pozerala tabulku, ako vela babatiek uz mame 😉

luminkasp
1. júl 2010

nebojte sa, nie je to az taka hrozna bolest, ja som isla bez a aj teraz chcem bez 😉

alica26
1. júl 2010

@luminkasp si zlatá, šak aj ja sa snažím upokojovať, že ked to druhé mamičky vydržali, tak to nejako vydržím aj ja... 😝

luminkasp
1. júl 2010

@alica26, urcite 😉

petzi
1. júl 2010

@alica26 nemusis mat strach, mozno by ti aj tak nestihla zabrat 😅
neboj, ani nase maminy nemali epi a sme na svete aj oni su v pohode... 😀

alllexa
1. júl 2010

@luminkasp - veru nic, babo ma bojkotuje🙂

sunnygirl
1. júl 2010

ahojte babulky 🙂

pozerám, že plno z vás už by mali byť v pôrodnici a rodiť a vy si tu kľudne píšete 😀 😀 😀

sunnygirl
1. júl 2010

@alllexa no teda, zlaté bábo, skús mu rozprávať ako pekne je vonka, mimo bruška, možno ho ukecáš 😀

sunnygirl
1. júl 2010

@maxara perfišná tabuľka 😉 😉 😉

ywett
1. júl 2010

Ahojte bruska a maminky,
tak ako v tomto teple bruska a babatka zvladaju ttieto dni?

kafoditka
1. júl 2010

Caute kocky, tak som vas len zbezne prebehla, nestiham citat, pisete ako o dušu.. 😉
Mame sa dobre, len tieto tepla nie su bohvieco.. Maly sa castejsie budi a chce prso, lebo je smadny, tak robim vsetko mozne, aby sa tvorba mliecka zvysovala..
Bola tu tema, co obliekat detickam, tak moj Filip ma dnes 2 tyzdne a ked ideme von doobeda davam mu bodynko s dlhym rukavkom a tenke polodupky a ked idem s nim poobede okolo 16tej tak to ma na sebe len opalovacky, tenku capicku a ponozky. Vzdy mam poruke letnu decku, keby mu bola zimka ale to fakt nehrozi. netreba babo prehrievat, potom ma len potnicky a je cely spoteny.. Aj teraz mi spinka v postielke len v bodynku s kratkym rukavkom a ponozkach 😉 Inak cez den celkom ficim, ked chcem nieco aj ozehlit, upratat.. Konecne maju dni zmysel 😵 😵
Tak kocky, mame tu 1.jul tak nech sa to pekne rozbehne aby mala Maxinka co zapisovat do tabulecky 😉

petzi
1. júl 2010

Ale ked niektore deti neveria na svet mimo bruska 😀 preto nechcu ist von....
ved im tam je inak super, nemaju ziadnu starost a penke sa tam hupu... 😀

petzi
1. júl 2010

@kafoditka Ahoj Kafko,tak je dobre,ze je malinky dobry a ze si uzivas kazdy den,ze si
vytazena 😉 ja sa tiez uz tesim veelmi...ale este musim pockat na baby, co maju teraz terminy, ved
ich nebudem predbiehat predsa...
A ako sa citis? Si uz v pohode?

kafoditka
1. júl 2010

@petzi ano vdaka Bohu, uz je dobre - klop klop. Prso uz neboli, ale ATB este uzivam. Len to moje zastopkanie je epizoda sama o sebe... 😒 2 tyzdne po porode a este nevypadol jediny stich 😠 😠 a to som teda zastopkana jak stara pancucha. Boooze, budem ja mat este niekedy v zivote poriadny sex?? 😉 😒

maxara
1. júl 2010

Babulky, tak som prave ochutnala ten caj a celkom mi chuti.. takze som si cosi o nom precitala a nie je to vyslovene na pripravu ciest, skor len na uvolnenie svalstva a krcov a vseobecne na uvolnenie svalov, teda aj maternice.. takze tymto ulahcuje alebo napomaha otvaraniu krcka. No a cajik ma aj protihnackove ucinky 😉 dobre vediet

Baby vedeli ste o tom, ze ked sa povie konik vrany, tak ze to vrany znamena cierny? 😕

@kafoditka no super, ze uz mate pekne zabehnuty rytmus a pekne si na seba zvykate.. dufam,z e to stopkanie sa ti nejako upravi.. nemas ist s tym na nejaku kontrolu? 😨

alllexa
1. júl 2010

@sunnygirl - ved som aj dohovarala, ze vonku bude mat viacej miesta, a nic🙂

@petzi - hej🙂 a myslia si, ze to brusko mozu natahovat donekonecna🙂

kafoditka
1. júl 2010

@maxara ale mam, ale stale je nieco prednejsie ako moja kontrola. Ako ja uz si aj sadnem na pol zadku, pekne sa to hoji, aj ma to trocha svrbi, co je tiez znak hojenia, len to ide strasne pomalicky mam taky pocit..

petzi
1. júl 2010

@kafoditka
neboj sa ty nic, moja maina mi hovorila dnes, ze po prvom porode je pozasivana krizom krazom,
ako pirat...no a potom mala cisarak ako druhy porod a potom znova normalne rodila a to ju
nastrihavali minimalne.takze funguje, neboj aj ty budes....vsetko potrebuje nejaky ten cas, ale
neboj za par dni ti povypadavaju a budes v pohodke....drzim palce... 😉
@maxara
a ty mas maxi odkial ze vrani je cierny?? To akoze cierny ako vrana?? 😝

petzi
1. júl 2010

@alllexa mas aj strie na brusku uz?

maxara
1. júl 2010

@alllexa to by bolo super, aj nad tym som rozmyslala, ibaze to nemam sancu absolutne podla tych kusych informacii zistit.. mozem to trebars doplnit k tym, o ktorych to vieme, ale takto vlastne ani neviem, ktore to su, okrem ericici.
Dokonca ani o monline si netrufam povedat, ci mala planovany alebo akutny CR.. ved ja by som bola rada, keby si to baby pozreli a nakoniec dolozili info, ale tak ja uz neviem ako to mam napisat.. Ake slova pouzit.

maxara
1. júl 2010

@kafoditka a aj si to nejako preplachujes alebo namacas repikom alebo nieco? alebo to mas zakazane? a uz si na to aj zrkadielkovala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre