Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
2. júl 2010

@petrap001 Babo ockuju na 4. den proti TBC, pokial si bola este v nemocnici na 4. den, tak ti ho zaockovali v nemocnici....aspon u nas to tak bolo......potom sme ani my neboli na ockovani....
@petrao - uzivaj si toho, ze mal len spi a papa, do 2. tyzdna sme aj my taki boli....potom sa to vyyyyyyyyyyyyyyyyyyyrazne zmenilo 😀 😀 😀

@oacka - no my ked nepapame, tak spime alebo reveme....niekedy reve nonstop, a mam nervy z toho, lebo neviem co mu je. Teraz tie horka aj mna zabijaju, tak sa necudujem ze i jeho.....vo vnutri mame 30 stupnov 😒 😒 😒

No dovarila som s prestavkami, fazulovu polievku, slize a spagety Bolonese, a ideme svagrovi na faru, tam je zimsie...ideme omrknut jeho novy domov 😉 Muz lezi doma skapaty......doprdele, ja ked som mala pred 2: dnami mastitidu,tak som sa musela starat ajo Danka, ani som nelezala poriadne, a on si kludne od rana spi....nespravodliveeeee. Ale nech sa vyzdravie cim skor... 😉

meruska
2. júl 2010

@katarina7777 este nikto nam nepisal priamo zo vzdycharne 🙂 drzim palceky, nech to mate cim skor za sebou.

merikac
2. júl 2010

@bambola jeeej a vy ozaj este nemate vybrate meno pre vasu princeznu?

petzi
2. júl 2010

@katarina7777 Drzime,drzime, nech ti to rychlo ubehne a dobre dopadne.....potom napis,ked budes trosku odpocinuta....tesim sa s tebou 😵

luminkasp
2. júl 2010

@petrap001, tu ti ockoju tiez este v nemo, pustaju ta domov do 38hod

merikac
2. júl 2010

@petrap001 -my sme boli na ockovani na TBC- az po prepusteny z porodnice,,,,u nas ockoju kazdu stredu vsetky prepustene babatka

merikac
2. júl 2010

@mojalili ako sa citis s rukou,,uz je to lepsie,,,ak si pamatam, tak buduci tyzdnen mas ist k dr...

mojalili
2. júl 2010

ano, utorok idem.....je to lepsie, take silne bolesti nie su, ale stale mam strpnute prsty a pri praci s rukami ma zacnu opet boliet.....

petzi
2. júl 2010

@bambola
jeeej, hlavne ze preberame meno pre dcerku....prepaaaac 😅
Inak sa mi paci aj ked niekto da dcere meno po otcovi a synovy po mamine...
to je tiez pekne...
Ale hlavne ze si rozhodnuta...
A u nas by sa moj nevykrutil, synak bude mat prezvisko po mne 😅 😀

izira
2. júl 2010

@katarina7777 drzim prsty...🙂 vyzera to ako porod v priamom prenose 🙂 sa mi to paci, ze si na nas nezabudla ani vo vzdycharni aj my na teba velmi velmi myslime.... a nech ta prva faza prejde co najskor a je co najlahsia 😉

katarina7777
2. júl 2010

Dakujem kocky, som napojena na monitor a dufam ze kontrakcie neustanu. Dneska som tu zatial sama comu sa dost cudujem lebo posledne dni tu cakali tehulky na miesto v rade. Tak sa uz tesim na drobceka 🙂

merikac
2. júl 2010

@petrap001 😀 sa smejem, ze stym stavom placu nie som sama,,,uz som si pripadala ako chora,,,tiez som mala pred porodom strasne obyvy, aby bolo vsetko fajn,,V porodnici som to nepocitovala ale ked sme dosli domov,,tak kpri pohlade na malu sa rozrevem a placem , jak truba .................

merikac
2. júl 2010

@mojalili tak to je znamenie, ze nemozes pracovat a tu zodpovednost s pracou by mal na seba prebrat niekto iny,,,,,Lili je este mala,,,tak zostava uz len ....................................................................... 😀 😀

bambola
2. júl 2010

@petzi mne to vzdy prislo take zvlastne, ze sa deti volaju po rodicoch 😒 a nikdy som netuzila po tom aby sa mala volala po mne 😠 ale tak to nejako vyslo 😉 resp. asi vyjde 😎
proti menu po ockovi som nic nemala lebo sa mi paci ale to moje mi proste prislo take divne.... hlavne ked ja som ho dostala tiez "nahodou" a neplanovane 😀

bambola
2. júl 2010

@merikac aaaaaaaaaaale uz asi mame 😉 v tabulke to uz je, musim si to dopisat.
Bude asi Martinka, mame este dalsiu jednu-dve alternativy ale tato je asi najpravdepodobnejsia iba ak by po porode vyzera uplne inak ako Martinka 😀

monfat
2. júl 2010

baby ja to už tiež chcem mať konečne za sebou, tie posledné dni sú hrozné, bolesti mám vždy, samé falošné poplachy, chrbát, nevládzem už ani vstať z postele, všade ma tlačí dole, aj na slabiny, už by som išla, a doktor nie a nie ma ukončiť, lebo že načo tak skoro, nech si tam babo ešte pobudne, ci pana a ja už ani o sebe pomaly neviem tak čakám a uvidíme

merikac
2. júl 2010

@bambola 😀 😀 😀 - krasne si to nepisala,,,,vyznelo mi to presne tak ako ked moj syn prehlas i(l asi ked som bola v 7 mesiaci a zacala som spekulovat nad inym menom pre dievcatko)..ze mami , vies si predstavit, ze by sa nasa Ema nevolala Ema??? 😀 😀

petzi
2. júl 2010

@bambola
no tak hlavne ze si rozhodnuta, ja by som inak asi nedala meno po mne alebo
po partnerovi,tiez mi to pride divne,ale je to na kazdom,jasne...
Ja skor po babke a dedkovi,aj to trosku zmenene....ako vlastne aj davam...len nemecke
a holandske.keby som cakala dievcatko tiez dam po mamine mojej,len rakuske....
takze tak...ale clovek nikdy nevie,ako to napokon dopadne,mozno tiez este zmenim...
este mam nejaky cas.... 😀

lenkaaninka
2. júl 2010

@katarina7777 tak držím palce nech je to čo najrýchlejšie

bambola
2. júl 2010

@merikac no musi sa podobat 😀 si predstav, ze ked bude mat dieta tri roky zistis, ze mu nesedi meno 😠

@petzi nuz tiez som si to vzdy myslela a takto to vypalilo 😀 jedno z alternativnych mien je take iste ako ma moja mamina (ale nie zamerne 😉, paci sa nam ). Este je celkom vyhoda mozno aj to, ze v buducnosti chceme odist zo SR a Martina je take celkom medzinarodne alebo aspon lahko vyslovitelne aj pre cudzincov ale zaroven sme nechceli "cudzie" meno.

merikac
2. júl 2010

@bambola tak to si predstavit viem............... 😀 poznam par ludi ku ktorym meno nepasuje

miki060707
2. júl 2010

@bambola moja spolužiačka dala meno prvému synovi po mužovi a ked sa jej narodila dcéra, tak to už nedala po sebe, poznám viac takých prípadov, že mená po rodičov dávajú prvému dieťaťu, ale mam ujka a ten dal deťom mená po nich, či dcéra, či syn

@katarina7777 držime veeeľmi palce, aby si mala dobrý pôrod, sme radi, že sa nám ozývaš z takého miesta....tak do toho Katka, nech bábo čo najskôr uvidiš

miki060707
2. júl 2010

@luminkasp u vás tam v pôrodke prepušťaju dobre skoro, čo????ja budem rada, ked po 4 dnoch dojdem domov, alebo 5, si to neviem predstaviť, vtedy som vedela, ale teraz bude malá doma bezomna, ale zas to bud asi iné, keby mala rok tak nepoviem, ona bezomna vydrží, a ja tam budem mať malého, no uvidime 🙂

miki060707
2. júl 2010

@lenkaaninka ty si písala raz, že ked si bola v pôrodke, tak to odlúčenie od malej bolo strašne, nie, ona mala len rok, že? ked si išla na druhý pôrod?????? teraz je to lepšie, ked budeš odchádzať do pôrodky????

no dnes sa mi nechcelo obedovať, aj som si dvojo jedál naložila,mali sme dva druhy a jedna lyžička z jedného a dve z druhého, xi, to sa mi nestalo, keby som mala melon tak ho zožerem, ale dnes sa citim fakt dobre, som vysavala a tak, to včera som bola na skapanie, otec spratával z obeda, kávu mi varil .....

bambola
2. júl 2010

@miki060707 ked mne sa priatelove meno paci takze ak by bol dalsi chlapec tak asi by bol Andrej 😠 ja som skor mala "problem", ze bude meno po mne. ale clovek mieni..... 😀

@merikac ja si teraz nespomeniem ci niekoho takeho poznam ale priatel ma kamarata, ktory je miso ale cely zivot ho vsetci volaju laco 😀 😀 (nie je to s priezviska, proste len tak 😀 )
a mam jedneho kamarata, ktoremu sedi meno ako rit na serbel. ma take netypicke ale pre neho ako stvorene 😀

miki060707
2. júl 2010

no môj mm je krstený Ľubomir, to má aj v občianskom, ale od mala ho volaju Kristián, aj v škole, aj doma, ale ako v práci Luboš, lebo tam sa predstavil ako sa vola originál,on ma druhé krstné meno Christián, ale Kiki ho volal jeho brat, lebo chodili niekomu na návštevu a oni mali kristiána a jeho bratovi sa to tak zalubilo, že od vtedy je Kristián a ľubomir sa volá jeho otec, aj som rozmýšlla, že dáme Kikiho 🙂 ale Šimon je moje vysnívané, tak si treba splniť sen 😉

mne malá zaspala aj s otcom a tu je kluuuuud, supeeeer 🙂

23bambuliatko
2. júl 2010

@krish ...ja len taka mala poznamočka že mame skoro spoločny termín...a k tomu chlapovi-aj moj ma take iste reakcie na mna...ja sa o neho staram ako keby bol tehotny on a nie naopak 🙂

petrap001
2. júl 2010

@merikac ale pokial viem,tak mu pichali nejaky vitamin,ale nic viac a pochybujem ze je to to.lebo som to podpisovala,ze nemusi to byt,ale odporuca sa. a kde sa to picha? lebo jeho pichali do nohy.a urcite nic viac nedostal,lebo lbol stale so mnou...

alllexa
2. júl 2010

@luminkasp - na webe bezi taky serial "Tehulka live", kde sa popisuje, co zena preziva pocas tehotenstva, a fanka33 je ta tehulka🙂
http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2723-Tehulka-L...

@katarina7777 - fiha, to pises cez mobil? Drz sa!!!

petrap001
2. júl 2010

@23bambuliatko no ja som mala tiez taky pocit,ze nie ja som tehotna ale moj mily 😀 😀 ked trebalo varit,tak mu to nevadilo,ze som tehotna,ale ked na mna prisli chute na sladke alebo ine chutky,tak vtedy ach jaaaj. 😀 😀 😀 ved si tehotna,to uz nemozes 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre