Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
26. jan 2010

erytrea:
no veď to, že vyzerá to efektne ale furt je to fľakaté 😒 , človek sa na tom nadre kým to vyzerá ako tak, dokonca mám na to špeciálny prostriedok, ale akurát tak do koša 🙄 .
Vyskúšam tvoj recept, ja som doteraz skúsila octovú vodu, tá je super na batérie, pekne sa lesknú. 😉

ericica
26. jan 2010

ahojte zelam pekny dnik 😉
zrzulka akurat dnes som bola na nakupy v lidli a vsimla som si tu cedulku v chladnicke o mali vyvesene tie tvarohove rozky tak som si to precitala 😝
ja uz pekne citim v pohode akurat aj teraz je mimco aktivne a pohupuje sa mi v brusku je to uzasne 😵
no mojalili asi budes musiet kupit nejake pekne saticky v obchode s tehu oblecenim...ale ved uvidis ako ti narasti brucho 😉
ja som bola u zubara v 15 tyzdni a na ekg okolo 30 tyzdna a len raz 😒

kafoditka
26. jan 2010

Ahojte dievcata,
ja som bola dnes na poradni a nedopadla som najlepsie ☹
vysoky krvny tlak a zvysena hladina bielkovin, nerobil mi ani morfologiu, lebo mam zevraj malo plodovej vody.. tak som sa objednala do gin-fivu na 9.2. na morfologicky UTZ, tak dufam, ze s babom je a bude vsetko v poriadku 😒
doki ma vypisal na PN 3tyzdne, prisny kludovy rezim, oddychovat..
Joj, od stvrtej rana som nemohla spat a mala som taky blby pocit, aj som to hovorila manzelovi, ze asi nieco nieje
v poriadku- a mala som pravdu.. Zenska intuicia fakt neklame 😉

Tak teraz budem surfovat na nete od rana do vecera a pozerat kociky, vybavicku, postielky... 😉
Prajem pekny den s usmevom na tvari, papa

luminkasp
26. jan 2010

ahojte, dakujem vam vsetkym za podporu, idem rovno na amnio, vo stvrtok rano, tak na nas myslite, ja verim, ze dopadne vsetko dobre 😉

wolfskinka
26. jan 2010

baby poculi ste niektora alebo mate skusenosti s tym, ze amniocenteza sa da nahradit nejakym vysetrenim z krvi a robia ho iba v olomouci, su to nejake odbery a vraj su presnejsie ako amnio, www.fertimed.sk ???

luminkasp
26. jan 2010

jedna dobra pozitivna sprava na dnes: CAKAME CHLAPCEKA 😀

mirka285
26. jan 2010

kafroditka,luminka nebojte,vsetko dobre dopadne 🙂 luminkasp si asi aj chcela chlapceka,ze?tak to mas supe,jedno dievcatko,jeden chlapcek..mas uz vybrate meno?

wolfskinka
26. jan 2010

lumi gratulujem k chlapcekovi

zrzulka
26. jan 2010

wolfskinka ta stranka nejde nacitat skus este raz hodit link....

Lumi aj tu ti gratulujem ku chlapcekovi ...Silno budem drzat palceky na stvrtok....a posielat prival pozitivnej energie pre teba aj tvojho chlapceka.... musi to dobre dopadnut...!!!!!

kafoditka aj tebe drzim palceky aby bolo vsetko ok... len pekne oddychuj, vyloz si nohy. pomoze to teba aj babetku....

Ericica no veru clovek si uz nemoze byt nicim isty... vsade na neho striehnu nebezpecentsva.... ale zase na Lidl som kvoli tomu nezanevrela ... teraz to nasli tam, zajtra mozu zase niekde inde....ach jo, jest musime.... Dost ma vsak prekvapila ta salmonela. ta arasidova cokina je moja oblubena a fidorka tiez. Zrovna ta modra, kokosova. este ze mi teraz v tehu moc sladke nechuti....

A krpceka som dnes citila aj ja, celkom zretelne, konecne som si ista tym ze su to neni creva... 😀 Akurat vcera sme sa o tom bavili so znamou co ma termin ako ja a chodime spolu cvicit a dnes sa krpec ohlasil.... je to fakt uzasny pocit... Hned mam krajsi den....

yoda_
26. jan 2010

Kafoditka, hlavu hore, oddychnes si, polezis a dobre bude. Len teraz nezacni mysliet na somariny. S tymi kocarmi dobry napad, urob prieskum a hod vysledky sem 🙂 ja totiz netusim ako si kocik vyberiem.

Zrzka, ja ti tak zavidim, ja sa toho uz neviem dockat, ja budem krpca citit zrejme az o par tyzdnov neskor, uz by som to velmi chcela.

Mirka, mne sa velmi pacilo vo Francuzsku. Sice som bola iba raz, boli sme v Les 2 Alpes a jeden den sa nam podarilo ist do La Grave - to je take freerideove stredisko, tam to bolo uplne paradne, ziadna upravovana trat, lyzovanie na vlastnu zodpovednost. Rakusko je tiez super, ale sa mi zda, ze maju az priliz dokonale upravovane svahy 🙂 A uplne najlepsie miesto na lyzovanie na svete je pre mna Skalnate pleso, to je moja laska velka.

ericica
26. jan 2010

lumi gratulujem ti 🙂 a to ti povedal dr????drzim ti palce na stvrtok 😉
zrzka mas pravdu ja cokolady nejem vobec jedine ako uz moc musim tak si dam bielu studentsku pecat 😀
no a do lidlu chodim kazdy tyzden na nakup kvoli peceniu je to tam ovela lacnejsie ,myslim maslo ,vajcia cukor a muka.....takze tak 😒
aj ja uz chcem vediet pohlavie.....no v cinskom kalendari mi vychadza baba aj prve mi z neho vyslo 🙂
a preto ani neriesim chlapcenske mena ,,,,aj tak to bude dievcatko ,,, ja ked npo niecom velmi tuzim tak sa mi vzdy stane pravy opak 😒

wolfskinka
26. jan 2010

zrzulka
http://www.fertimed.cz/main.htm

volala som do centra kde sme boli na umele a pani doktorka povedala, ze doporucuje amnio, takze nie je co riesit, je tam 1 percentne riziko, ale zase istota ze babetko bude zdrave a doktorka mi povedala, ze aj ona isla na amnio, tak uz nie je co riesit, doporucila mi martin tak pojdeme do martina

mirka285
26. jan 2010

wolfskinka neboj to amnio nie je az take nebezpecne ako pisu..ja som mala ist tiez na amnio takze mam o tom nastudovane vsetko mozne,a konzultovala som to aj s doktorom velkej kapacity,a povedal ze sa netreba vobec bat,vraj ta nervozita ktoru by som mala do porodu ci je male zdrave by mi viac uskodila ako to amnio...jaaj Yoda na to Francuzko by si ma nemusela dlho prehovarat 🙂 ale vsak nevadi,naucime aj male lyzovat a budeme chodit zase..za 5 rokov uz bude moj starsi syn dospely,ten sa na nas uz vyprdne a bude chodit so svojimi kamaratmi,tak ho vystrieda toto malinke 🙂 sa velmi tesim nato...

strasska
26. jan 2010

sunnygirl ty si poklad, ja chodim na kona uz skoro 3 roky a az doteraz som si pracne vyhladavala vsetky fotoalbumy podla autora... cely cas som nadavala, ze jak to, ze taky skvely vymysel akoze modry kon nema nejaku skratku do fotoalbumov... 😠
a vidis to, po troch rokoch ... sa teraz hanbim 😅
ale stale tvrdim, ze ja na tej materskej osprostievam a lala ho, tu ma MM aj dokaz
som sa dobre narehlila 😀

yoda_
26. jan 2010

Vies co, mozno sa na vas nevyprdne, alebo sa vyprdne iba nacas 🙂. My s bratom chodime s nasimi stale raz za sezonu, a to sme uz obaja daavno dospeli. Je to super, poslednu sezonu sa k nam pridal aj ocov brat s bratrancami, tak chodime velka partia. Ja sa tiez na to velmi tesim ako male naucim lyzovat a plavat.
Baby vacsinou hovoria, ze im cas v tehotenstve bezi tak rychlo, a co ja viem, mne to ide strasne pomaly. ja uz chcem mat to baabo doma a zda sa mi ze som tehotna uz celu vecnost a to som len v 15tom tyzdni.

rybaanka
26. jan 2010

Caute tehule

akosi nemam cas vas precitat, ste toho popisali neurekom, tak som aspon poslednu stranu preluskla, tak lumin gratulujem k chlapcekovi 😉

kafoditka len pekne oddychuj 😎

pridala som par fotiek z nasej kratkej dovolenky 😅

ja uz sa neviem dockat pondelka, kedy mam morfologicky ult. 😵

musim ist nieco kupit krpcovi, pretoze o dva tyzdne ideme svokrovi na 60tku a hned dalsi vikend potom ideme zase tete do Ziliny na 60tku, ja si asi oprasim stare saty, ktore su elasticke(sice velkost 34),ale tie asi obleciem aj kebyze mam +20kg, len nejake cizmy si k tomu musim kupit, bo nemam co na nohy obut a v lodickach sa mi teda nechce byt 😕 😨

mirka285
26. jan 2010

no ved som zvedava,lebo uz toto leto v Chorvatsku sa tvaril ze sa s nami nudi,vraj mohol byt radsej s kamosmi vonku..hold detom sa obcas clovek nazavdaci nicim 😠 kocky tak ja som dnes kupila pre babo prvu vec-matrac a paplonik do postielky 🙂 postielku mam od kamosky,a vo stvrtok idem na gyndu tak uz by som chcela vediet co to bude 😉

zrzulka
26. jan 2010

jej ryban paradne fotky. Vidiet ze ste si to na Donovaloch uzili tak ako sa patri....

strasska
26. jan 2010

rybaanka, odkial mate taku vesticku, to je reflexna, ze? nas kocik nema rexlexne pasy, tak nosim ja bundu z auta, ale uz chceme nieco aj pre maleho. porad... 🙂

rybaanka
26. jan 2010

zrzulka 😉 to teda uzili 😎

strasska to sme boli vo fun parku na donovaloch a tam dali vsetkym detickam taku vestu, aby bolo jasne, ze
sme platili vstupne 😀

zlobivco
26. jan 2010

Ahojte kocky,
dlho som hladala taketo nieco ako jul 2010 a nasla som, huraaa.
Len sa mi neda nainstalovat fotka, vsetky mam vo vysokom rozliseni, ale snad raz. 🙂

dugyna
26. jan 2010

fatimuska drzim palce ..a asi by som zmenila dr na tvojoom mieste

wolfskinda..ahoj citala som co si si prezila teda..budem aj s nasim krpcom drzat palceky aby vam to vyslo a vsetko bolo ok.nerozmyslala si nad sukromnym lekarom?alebo keby si velmi pekne poprosila tych inych lekarov co su uz plny?a este otazocka ked ste boli na umelom oplodneni nechodis priamo tam do poradne...som myslela ze to je tak..alebo skus vo vasom okoli nejakeho lekara...naozaj by som to nenechala tak..a inak ak si na rizikovom..mala by si mat ovela castejsie poradnu ako ostatne tehu...a ja som sice PN ale nie na rizikovom a zo zaciatku som chodila k dr kazde 2tyzdne myslim a potom v 11tt a potom az o 4tt..a ty by si mala cele tehu chodit na kontroly kazde 2tt..niektore aj kazdy tyzden..

dugyna
26. jan 2010

takze wolfskinda a lumi drzim palce na amnio..nebojte vsetko bude ok
kafoditka pekne oddychuj..
baby dnes som zbehla pre tasku ovocia do lidlu..a mali tam oznam ze nieco ztahuju z predaja..ale nevenovala som tomu pozornost..ja najradsej papa studenstku pecat..a teraz mi aj tak sledke moc nechuti..ale ok fidorku nebudem papat..

a ja sa tiez kurirujem rano som sa zobudila hrdlo ma skrabe dutiny bolia aj hlava,takze som kupila kopec ovocia cajik medik a citrony..splne kvapky do nosa,florsalmin an kloktanie a nejake homeogene..tak sa kurirujem
a drahy mi bol kupit kyslu kasptu na mileticku 🙂 a teraz lezkam a pisem vam..len uzm mam aj 37,5..tak dufam ze to vylezim..

zajtra mam volat o vysledky AFP

sunnygirl
26. jan 2010

Ahojte bábiky,
no vidím, že je tu zopár zlých správ, všetkým držím palce.

dugyna:
tak ja sa momentálne trápim s prieduškami, dnes som si vzala aj dovolenku, aby som nešla v tej zime do roboty. Aj zajtra poležkám, tak dúfam, že to prejde. Ja sa dopujem medom, citrónom a hedelixom. Nahrievam biolampou dutiny, žiadne kvapky do nosa a jabĺčko s medom.

wolfskinka:
súhlasím s dugynou, skús vymeniť lekára, keď si prešla cez to, čo si prešla, ozaj by ti bola treba väčšia starostlivosť, veď hlavne musíš byť v pohode po psychickej stránke a toto ti veľmi neprospieva.

strasska:
rado sa stalo 🙂 🙂 🙂

miki060707
26. jan 2010

ahojte, tak Lumi, gratulujeme ku chlapčeku, a po amnio budeš vedieť viac, mne keď robili amnio, tak si ma tam na noc nechali keby niečo a doma som len ležala a odpočívala, budeš čakať 3týždne na výsledky a potom sa dopočuješ tú najkrajšíu správu"zdrává/é a s istotou ti povedia, či to bude chlapec
mne dnes zas nedvíhala, možno neordinujú, kazala vo štvrtok zavolať kôli výsledkom, skusim zas zajtra...
Baby nebojte sa, budete mať dobré výsledky....
no mala mi teraz zaspala, na obed ani za svet a teraz, to zas pojde večer neskoro, čo už, a od zajtra je náš dedo doma, dostali výpoveď, už nebolo práce, tak si ho malá užije, lebo je "hotová" do deda....no výplata bude chýbať, ale zas dostane niejaké odstupné....
pekný večer

miki060707
26. jan 2010

a keď mne robili amnio, tak som sa bála, všetci ma strašili, že aká dlhá ihla, že sa môže zlomiť a neviem, čo ešte, ale ked to prirovnám k zubárovi, tak zubár boli viac, to len citiš taký pich, najprv ani nie, ale ked ide hlbšie a bábo je pod ultrazvukom, jemu sa nič nestane, len v ten den len lež a mysli pozitívne....

gretulka
26. jan 2010

ahojte, pridam sa ku vam, ak vam to nebude vadit 🙂
aj ja som bola na amnio a naozaj to neni take strasne ako pisu...
pojdem v 15tt na 3D a chcela by som vediet ci je tam uz vidiet pohlavie, ak ste niektora bola, ja som bola ale az v 20tt a tam bolo uz vidiet vsetko 🙂

dugyna
26. jan 2010

gretulka ak sa babo ukaze a nebude schovavat ako nase je vidno pohlavie

sunnygril tak sa liec aj ja sa budem ..moja mama mi poradila-postruhana cibula,vytlaceny citron a med zmiesat a papat po ly&zicke..nemusis zjest v jeden den

terina25
26. jan 2010

Ahojte baby.

ste tu toho popísali neúrekom a ja nestiham čítať pri našej malej... 😒

Ja len v skratke.Bola som dnes na tripple testy a na štítnu žľazu .bud.týždeň mám poradňu,budú aj výsledky.Stále som nepribrala 😖

tu je zoznam báb,čo mám do tabuľky:

zajacik
mojalili
ericica
pancake
zrzulka
miki060707
sarrahmichelle
maaja
luminkasp
petrusk
oacka
karinnka
mirka285
meruska
any23
stanka33
kenan
desisse
erytrea
bellablonde

Ak sa niečo zmenilo,alebo som niekoho vynechala,tak píšte.Aj nové tehulky.

duja
26. jan 2010

Ternina 25 mozem byt v tabulke aj ja, ked som sa dlho nezapajala do debatky? diky za odpoved

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre