• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
a najviac ma prekvapilo, ked som prisla domov s porodnice a uz som mala fakturu na malu na zaplatenie za komunalny odpad :angry: :angry: ,,,,presne odo dna v ktory sa narodila,,,,ved 4 dni sme boli v porodke,,tak aky odpad ona vyprodukovala?? :angry:
2. júl 2010 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola tak sa mi to hrmenie len nezda??? v ktorej casti BA uz prsi? joooj tesim tesim tesim
2. júl 2010 o 15:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola presne.. ale to vidis na tom ksichte a style akym sa bavi.. hnoj uplny..
2. júl 2010 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola a kde je burka?
@merikac to beriem, kazdy je omylny, hlavne ked ta potom neobvinia, ze si presvihla termin, nedolozila a podobne.. skratka ked si priznaju chybu, tak pohodka.. ale vacsinou to konci opacne..
2. júl 2010 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak to rozhodnutie zo socialky mi dorazilo dnes :slight_smile: a tiez to bol len obycajny list
2. júl 2010 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nak dnes nam v rozhlase vyhlasili ze detska lekarka ma od pondelka dovolenku, tak som rychlo cupitala k nej ohlasit, ze bude mat koncom mesiaca noveho pacienta :wink: baby ktore ste si este nedohodli detske lekarky..pozor...pojdu na dovolenku....a pokial viem v porodnici sa nahlasuje ich meno
2. júl 2010 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@meruska no super, tak ked to bude len obycajny list, tak pochybujem, ze ho dostanem, lebo nasa postarka niekedy pekne halucinuje.. normalne nam chodili nejake listy nejakej uplne inej osoby a to kazdy druhy den cosi, raz za mesiac, ked som sla na postu, som ich zobrala a odniesla na postu. Minule bolo na obalke uplne ine meno a aj ulica, ale cislo 38 sedelo a bolo to u nas :grinning: :grinning: :grinning: mala by ist do dochodku
2. júl 2010 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@krish v dubravke :sunglasses:
2. júl 2010 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@meruska my mame detsku dokynu uz dohodnutu ale ci si to aj zapamatala...ja som tam len prisla ze som tu nova a cakame mimino a ci mozme chodit k nej a ona ze jasne a dovidenia. :grinning: ani meno nic si nepytala.
2. júl 2010 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola tak na račku este nic. :wink:
2. júl 2010 o 15:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby idem na poradnu, drzte palce.. len neviem, ci dnes stihnem kona :unamused:
Inak Mirka je dnes akurat prepustena domov z nemocky,ale ma frmol.. tak sa uvidi, kedy sa stihne zastavit aj tu :wink:
2. júl 2010 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara bratislava- dubravka :slight_smile:
2. júl 2010 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara drzimeeee :wink:
2. júl 2010 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara drzim palce

@krish ani moja si nic nepoznacila...iba ze dobre, dala mi cislo, na ktore jej mam zavolat ked pridem domov, peciatku na paieriku co mam ukazat v porodnici
2. júl 2010 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola posli zopar burkovych kvapiek aj do ruzinova, tu nic :(
iba hrmi...aj ja chceeem dazdik :slight_smile:
2. júl 2010 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alllexa

v knizke mam oficialny termin 2.7. ale je pravda ze doki odzaciatku tvrdil ze podla merani je to babetko o tyzden mensie..aj ked teraz ku ku koncu vahovo bolo zas vacsie
2. júl 2010 o 16:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Ja som po stredajsich horuckach skoncila v nemocnici v stredu v noci,kde si nas nechali na gynde pre istotu do dnes,napchavali ma vyzivami a antibiotikami,na rodenie nevyzeram,som uplne zavreta a po dvoch dnoch brania magneziovych infuzii asi tak skoro rodit nebudem... :confounded:
Idem si Vas precitat kdo uz to ma za sebou :slight_smile:
2. júl 2010 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute baby.... tak u nas konecne sprchlo....aj ked sa vzduch moc neochladil....ale aspon daco....
V stredu v poradni som sa márne nádejala, že mi dr. povie nejaký skorší termín pôrodu.... sekcia az 22.07. ak dovtedy nič.... a vyzerá to, že nič, lebo som zatvorená.... krčok nemakne.... hlavička nenalieha..... a ja sa už v nemocke videla
Inac gratulujem vsetkym novým mamičkám a detičkám a držím palce tým, čo idú zajtra.... :slight_smile:
2. júl 2010 o 16:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola no ja viem že 270 dní ja to mám zložité tak čakám či hej či nie...
aj ja chcem trochu čerstvého luftu...
ale jupí ide nám z BA už pre detičky nábytok ...zasa pôjdem upratovať hurá sa tešíííímmmm
2. júl 2010 o 16:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tutifruti
a stale mas babetko priecne?
lebo ja ano a pokusia sa ju otocit :confused:
2. júl 2010 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zamestnanec - 5.09.08 - 7.1.09
23.9.09 - 3.12.09
od 16.11.09 si platím DNP a termín pôrodu mám 20.7.10 a pravdepodobný dátum nástupu na md je 9.6.10

a počas toho zamestnania som aj marodovala aj očr..
takže to DNP splna podmienku 26 týždnov trvania posledného poistenia aspon myslím
2. júl 2010 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, este som sa vas chcela opytat (hlavne tych, co uz mate deti - ale aj ostatne mozno vedia :grinning: )
je normalne, ked si 3 rocne dieta vymysla - ludi, zvierata, veci, pribehy ... hraje sa proste s "nicim", ale prihovara sa tomu, rozprava mi o tom ... vsetko je akoze (a ona to vie, ale vobec jej to nevadi)
stabilne mame "Páju", to je neviditelny kamarat, ktory s nami vsade chodi, uteka nam, obcas je poslusny, obcas neposlusny, niekedy ho nieco boli ... dokaze napriklad hojdat prazdnu hojdalku s tym, ze tam je paja ...
ja na to reagujem ako keby existoval a myslim, ze to snad nie je nic cudne, ked si dieta takto vymysla, ze to je len dobra fantazia ... ale mm ma obcas podozrenie, ci je to normalne :slight_smile:
nasa opatrovatelka povedala, ze s takou fantaziou sa este nestretla a nela je jej asi 19. dieta, co opatruje :confused:
2. júl 2010 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisse no u nás predmety boli pravidelne vymýšlané akože a hrali sa s tým...ale ludia nie ale to možno za to že su dve ..
2. júl 2010 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievcata,vyzera to tak,ze budeme mat dnes dalsi prirastok.mam kontrakvie kazdych 7 min.ochvilu sa poberieme do porodnice priviest na svet nasu druhu lasku
2. júl 2010 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nebbia drzim palce nech je to rychle a v pohode :wink:
2. júl 2010 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nebbia tak sa držte a aj my budeme všetci na teba myslieť...
2. júl 2010 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem,potom dam vediet podrobnosti
2. júl 2010 o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nebbia drzím palce
@denisse povedala mi dr., ze je otočený dole.... Alžbetku sa mi pokúšali pretočiť počas pôrodu /to bola iná bolesť.../
ale nepodarilo sa....
A naša Dorotka si tiež riadne vymýšľa... Hrá sa s fiktívnymi kamarátmi.... Ale Páju nemáme :wink:
2. júl 2010 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nebbia -drzim palceky, nech coskoro malu drzis v naruci :dizzy_face:
2. júl 2010 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tutifruti
mne dr povedal, ze ju skusia otocit este pred porodom ... mam dost strach, si to neviem velmi predstavit ...
2. júl 2010 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok