Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
2. júl 2010

a najviac ma prekvapilo, ked som prisla domov s porodnice a uz som mala fakturu na malu na zaplatenie za komunalny odpad 😠 😠 ,,,,presne odo dna v ktory sa narodila,,,,ved 4 dni sme boli v porodke,,tak aky odpad ona vyprodukovala?? 😠

krish
2. júl 2010

@bambola tak sa mi to hrmenie len nezda??? v ktorej casti BA uz prsi? joooj tesim tesim tesim

maxara
2. júl 2010

@bambola presne.. ale to vidis na tom ksichte a style akym sa bavi.. hnoj uplny..

maxara
2. júl 2010

@bambola a kde je burka?
@merikac to beriem, kazdy je omylny, hlavne ked ta potom neobvinia, ze si presvihla termin, nedolozila a podobne.. skratka ked si priznaju chybu, tak pohodka.. ale vacsinou to konci opacne..

meruska
2. júl 2010

inak to rozhodnutie zo socialky mi dorazilo dnes 🙂 a tiez to bol len obycajny list

meruska
2. júl 2010

nak dnes nam v rozhlase vyhlasili ze detska lekarka ma od pondelka dovolenku, tak som rychlo cupitala k nej ohlasit, ze bude mat koncom mesiaca noveho pacienta 😉 baby ktore ste si este nedohodli detske lekarky..pozor...pojdu na dovolenku....a pokial viem v porodnici sa nahlasuje ich meno

maxara
2. júl 2010

@meruska no super, tak ked to bude len obycajny list, tak pochybujem, ze ho dostanem, lebo nasa postarka niekedy pekne halucinuje.. normalne nam chodili nejake listy nejakej uplne inej osoby a to kazdy druhy den cosi, raz za mesiac, ked som sla na postu, som ich zobrala a odniesla na postu. Minule bolo na obalke uplne ine meno a aj ulica, ale cislo 38 sedelo a bolo to u nas 😀 😀 😀 mala by ist do dochodku

bambola
2. júl 2010

@krish v dubravke 😎

krish
2. júl 2010

@meruska my mame detsku dokynu uz dohodnutu ale ci si to aj zapamatala...ja som tam len prisla ze som tu nova a cakame mimino a ci mozme chodit k nej a ona ze jasne a dovidenia. 😀 ani meno nic si nepytala.

krish
2. júl 2010

@bambola tak na račku este nic. 😉

maxara
2. júl 2010

Baby idem na poradnu, drzte palce.. len neviem, ci dnes stihnem kona 😒
Inak Mirka je dnes akurat prepustena domov z nemocky,ale ma frmol.. tak sa uvidi, kedy sa stihne zastavit aj tu 😉

bambola
2. júl 2010

@maxara bratislava- dubravka 🙂

krish
2. júl 2010

@maxara drzimeeee 😉

meruska
2. júl 2010

@maxara drzim palce

@krish ani moja si nic nepoznacila...iba ze dobre, dala mi cislo, na ktore jej mam zavolat ked pridem domov, peciatku na paieriku co mam ukazat v porodnici

adelaine
2. júl 2010

@bambola posli zopar burkovych kvapiek aj do ruzinova, tu nic :(
iba hrmi...aj ja chceeem dazdik 🙂

jeiny
2. júl 2010

@alllexa

v knizke mam oficialny termin 2.7. ale je pravda ze doki odzaciatku tvrdil ze podla merani je to babetko o tyzden mensie..aj ked teraz ku ku koncu vahovo bolo zas vacsie

karinnka
2. júl 2010

Ahojte 🙂 Ja som po stredajsich horuckach skoncila v nemocnici v stredu v noci,kde si nas nechali na gynde pre istotu do dnes,napchavali ma vyzivami a antibiotikami,na rodenie nevyzeram,som uplne zavreta a po dvoch dnoch brania magneziovych infuzii asi tak skoro rodit nebudem... 😖
Idem si Vas precitat kdo uz to ma za sebou 🙂

tutifruti
2. júl 2010

Caute baby.... tak u nas konecne sprchlo....aj ked sa vzduch moc neochladil....ale aspon daco....
V stredu v poradni som sa márne nádejala, že mi dr. povie nejaký skorší termín pôrodu.... sekcia az 22.07. ak dovtedy nič.... a vyzerá to, že nič, lebo som zatvorená.... krčok nemakne.... hlavička nenalieha..... a ja sa už v nemocke videla
Inac gratulujem vsetkym novým mamičkám a detičkám a držím palce tým, čo idú zajtra.... 🙂

lenkaaninka
2. júl 2010

@bambola no ja viem že 270 dní ja to mám zložité tak čakám či hej či nie...
aj ja chcem trochu čerstvého luftu...
ale jupí ide nám z BA už pre detičky nábytok ...zasa pôjdem upratovať hurá sa tešíííímmmm

denisse
2. júl 2010

@tutifruti
a stale mas babetko priecne?
lebo ja ano a pokusia sa ju otocit 😕

lenkaaninka
2. júl 2010

zamestnanec - 5.09.08 - 7.1.09
23.9.09 - 3.12.09
od 16.11.09 si platím DNP a termín pôrodu mám 20.7.10 a pravdepodobný dátum nástupu na md je 9.6.10

a počas toho zamestnania som aj marodovala aj očr..
takže to DNP splna podmienku 26 týždnov trvania posledného poistenia aspon myslím

denisse
2. júl 2010

baby, este som sa vas chcela opytat (hlavne tych, co uz mate deti - ale aj ostatne mozno vedia 😀 )
je normalne, ked si 3 rocne dieta vymysla - ludi, zvierata, veci, pribehy ... hraje sa proste s "nicim", ale prihovara sa tomu, rozprava mi o tom ... vsetko je akoze (a ona to vie, ale vobec jej to nevadi)
stabilne mame "Páju", to je neviditelny kamarat, ktory s nami vsade chodi, uteka nam, obcas je poslusny, obcas neposlusny, niekedy ho nieco boli ... dokaze napriklad hojdat prazdnu hojdalku s tym, ze tam je paja ...
ja na to reagujem ako keby existoval a myslim, ze to snad nie je nic cudne, ked si dieta takto vymysla, ze to je len dobra fantazia ... ale mm ma obcas podozrenie, ci je to normalne 🙂
nasa opatrovatelka povedala, ze s takou fantaziou sa este nestretla a nela je jej asi 19. dieta, co opatruje 😕

lenkaaninka
2. júl 2010

@denisse no u nás predmety boli pravidelne vymýšlané akože a hrali sa s tým...ale ludia nie ale to možno za to že su dve ..

nebbia
2. júl 2010

ahojte dievcata,vyzera to tak,ze budeme mat dnes dalsi prirastok.mam kontrakvie kazdych 7 min.ochvilu sa poberieme do porodnice priviest na svet nasu druhu lasku

denisse
2. júl 2010

@nebbia drzim palce nech je to rychle a v pohode 😉

lenkaaninka
2. júl 2010

@nebbia tak sa držte a aj my budeme všetci na teba myslieť...

nebbia
2. júl 2010

dakujem,potom dam vediet podrobnosti

tutifruti
2. júl 2010

@nebbia drzím palce
@denisse povedala mi dr., ze je otočený dole.... Alžbetku sa mi pokúšali pretočiť počas pôrodu /to bola iná bolesť.../
ale nepodarilo sa....
A naša Dorotka si tiež riadne vymýšľa... Hrá sa s fiktívnymi kamarátmi.... Ale Páju nemáme 😉

merikac
2. júl 2010

@nebbia -drzim palceky, nech coskoro malu drzis v naruci 😵

denisse
2. júl 2010

@tutifruti
mne dr povedal, ze ju skusia otocit este pred porodom ... mam dost strach, si to neviem velmi predstavit ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre