Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
3. júl 2010

@izira no ved preto nefotim zadoka stehna a boky 😀 😀 😀 😀 😀

stanka33
3. júl 2010

@tinka349 aj mna stve ze sa nemozem poriadne obliect a to nehovorim o tom ze ako budem penit ked sa do nicoho nezmestim

tinka349
3. júl 2010

@izira a ty si akoze kde pribrala prosim ta???? som pozerala tovju foto, ved si chuducka, tiez len brusko mas 🙂 a s vahou som sa skoro trafila, mam o kilo menej 😎

izira
3. júl 2010

@tinka349 prefikane 🙂 ale i tak vyzeras vazne dobre... niektore strie co sa objavia pocas tehu sa vstrebu... a potom budes opat ako predtym.. 😎

tinka349
3. júl 2010

@stanka33 no ja mam toooolko peknych rifli, vsetko z anglicka a aj znackove, ale nehroziiiii ze ich antiahnem aj po porode.....ked sa raz boky rozsiria, neverim ze sa vcucnu spat.....sestry sa uz tesia, ze budu dedit ☹

tinka349
3. júl 2010

@izira a ty este k tomu uz mas jedno babo a aj si starsia - takze ked ja tak budem vyzerat ako ty teraz, tak som nadmieru spokojna 😀

izira
3. júl 2010

@tinka349 dakujem 🙂 si mila... pribrala som troska viac nez pocas prveho tehu...nastastie ziadne strie, tie sa asi objavia az potom, ked zacnem chudnut... 🙂 teda dufam, ze nieco zhodim 🙂
uprimne, mne sa zda, ze som uz straaaasne velika..... aj moj mm vravel, ze som "velka zena" alebo ako minule sa chechtal ze ako kosatka ci vorvan ci co to bolo....🙂 no ma zo mna srandu...

izira
3. júl 2010

@tinka349 ty vazne vies, ako zlepsit cloveku naladu.. 🙂 a dobra sprava je, ze sa do tych rifli zmestis... ja som po prvom porode dala vsetko dole a boky sa tiez stiahli - ostali asi 1 - 2 cm naviac len....co je nic

stanka33
3. júl 2010

@tinka349 aj mne ostalo po prvom tehu 1cm v bokoch brucho ziadne, 1,5 kg naviac som zvedava co teraz, mam pocit ze to bude viac...ja som tri dni po prichide z porodky vsetko obliekla

tinka349
3. júl 2010

@izira takze este nemam nic rozdavat sestram??? 😀 😀 😀 a oni sa uz taaak tesili 😝 tak este pockam noooo... aka si vysoka?

tinka349
3. júl 2010

@stanka33 no hej, len ked ja som sa rozsirila v bokoch ja po 3 dnoch neobleciem nic 😀 a keby mi casom ostal len 1 cm navyse tak by som bola stastna blska 😀 😀

izira
3. júl 2010

@tinka349 170 cm 🙂 nie je to prilis vela, tak akurat ...a s rozdavanim pockaj, vazne sa podla mna opat do vsetkeho zmestis bez problemov.. 🙂

izira
3. júl 2010

@stanka33 mne to trvalo dlhsie nez len tych par dni... myslim ale ze po 600nedeli uz bolo vsetko ok 🙂

zuzaxa
3. júl 2010

ERICICA Vás všetky pozdravuje, dnes som ju bola navštíviť v nemocnici. Má sa super, šťastná plná radosti....všetko ako má byť, akoby ani nerodila. V pondelok o jedenástej by ich mali pustiť obidve domov. Už by aj torty išla piecť, hihi!!!
Prikladám fotku EDINKY,je nádherná.

merikac
3. júl 2010

@alllexa chcela som tym povedat, ze aj ked som neprenasala, aj malej sa supali najskor nozicky potom, rucicky a nakoniec brusko,,ale dr,,nam dala do kupela oil, ktory pokozku zvlacnuje a viacej som ju kremovala,,,trvalo to tyzden, potom sme mali pokoj,,,,,

stanka33
3. júl 2010

@izira no uvidime ako to bude pri druhom ja nemam vela v bokoch nejake 3 mozno 4 cm naviac, ale ja mam iba 165cm

izira
3. júl 2010

@stanka33 uvidime... 🙂 ved nieco s tym spravime ... 🙂 ono to zavisi aj od veku a celkovo nejakych predispozicii co sme podedili 🙂

alllexa
3. júl 2010

@luminkasp - tak Tvoj manzel sa tesi z vyhry Spanielska, co?🙂

@tinka349 @izira - no baby, ja nechapem, co riesite, mate len to brusko, ktore pojde porodom hned dole, inak ste stihle. Ved co je to 12 kg? V nemocnici date dole asi 8...
Mna stve, ze teraz sa uz moc nemozem ani hybat, ked mam aj tie nohy opuchnte, pretdym som aspon cvicila... Iba priberam a tym prenasanim su to len zbytocne kg navyse.

kafoditka
3. júl 2010

Kocky, absolutne vas nestiham citat, tak neviem, ci KATY 1979 sa vam pochvalila, ale vcera mi pisala, ze sa jej narodil syn MARCO 2970g 50cm 😉

alllexa
3. júl 2010

@stanka33 - no a Ty si tiez ten typ, ze mas stihle nohy a len do bruska si pribrala... Ja som pribrala do bokov az 10 cm.

izira
3. júl 2010

@alllexa @tinka349 tie posledne dni pred porodom si zvykne telo zadrziavat vodu.. to su podla mna tie posledne kila o ktorych hovoris a preto aj puchnu nohy, alebo ruky.. 🙂 tie kila pojdu dole ako prve 🙂🙂🙂
Allexa inak ako sa citis? v pohode? musi to byt narocne v tomto teple pre teba..

kafoditka
3. júl 2010

@alllexa ja som schudla 12kg, mam len 4 kg do plusu, ale rifle ani oblubenu suknu nezapnem. panva je raz roztiahnuta tehotenstvom a tym padom aj boky, takze si musim este pockat, kym sa do nich vpracem.. A ako na potvoru vsetky letne saty mam strihovo okolo krku s holym chrbtom a ni tie nemozem nosit - koli tehu podprde 😒
Takze sa na prechadzkach parim v riflovej tehu sukni, ktora na mne visi 😠 Musim cez tyzden vybehnut niekam do shopingu nieco na seba poriesit..

alllexa
3. júl 2010

@izira - no male ma dost kope... a veru, to teplo moc nepridava, ked sa clovek stale poti a tie nohy puchnu...
Ozaj, vsetko najlepsie k narodkam! Dala si si aspon nejaky dobry kolacik alebo zmzku na oslavu?

@kafoditka - diky za spravy, napisala som to aj Maxi do IP...

alllexa
3. júl 2010

@kafoditka - no ale pekne si schudla... Ja som s Tebou v priberani drzala krok, ale teraz, ked si ma predbehla s porodom, tak Ty chudnes a ja priberam🙂 A kolko sa Ti podarilo schudnut z pasu? Ide to?
A tie saty si nemozes dat s normalnou podprsenkou co ma ramienka okolo krku? Ved ked pojdes von po kojeni, tak mas dve hodky casu do dalsieho kojenia, nie?

izira
3. júl 2010

@alllexa dakujem.. a ano, dala som si kolacik 🙂))
u nas v Ke je uz teraz vonku celkom chladno, tak staci vyjst von na balkon a hned je to lepsie 🙂
a malemu troska dohovor, aby tak nekopkal, radsej nech uz pride von na svet🙂

kafoditka
3. júl 2010

@alllexa vidis, to ma nenapadlo si zmerat pas, pockaj, idem hned na to.. 😉

kafoditka
3. júl 2010

@alllexa nooo 😒 cez pas 84cm, nic moc 😠

tinka349
3. júl 2010

@alllexa do tych bokov som aj ja nabrala riadne , nemerala som a ani nechcem ale tipujem okolo 10 cm....ved aj preto sa mi porobili tie svine strie 😖 ja uz teraz nepriberam, ale vladzem robit vsetko...akurta spat nevladzem 😒 ani nohy mi nastastie nepuchnu....pockaj ty o chvilku porodis, a budes behat ako sarkan, a ja sa stale budem este gulat 😀

@kafoditka no to si aj ja myslim, ze ked sa raz boky roztiahnu tak neverim ze sa stiahnu aj naspat 😖 moje riflickyyyy oblubene 😢 😢 😢 😢 😢

nika23t
3. júl 2010

Ahojte. Mam otazku na tie, co uz rodili... Pocas tehotenstva som pribrala asi 8 kg, a teraz, za posledny meisac 3 kg 🙄 Ako nie zeby mi to vadilo, ale tak uz sa citim ako slon... Pribera sa najviac posledne tyzdne? Lebo mama aj kamosky si stoja za tym, ze posledny mesiac sa uz nepribera. A navyse mi opuchla tvar, hlavne dolu okolo pier 😒 Moze to znamenat uz skory porod? Lebo uz sa neviem dockat...

tinka349
3. júl 2010

@kafoditka jake nic moc 84???? ved to je podla mna super...ved si len teraz rodila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre