Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
3. júl 2010

@nika23t ja som psoledny mesiac nepribrala vobec...cely mesiac si drzim rovnaku vahu....ja aj nejak menej jem kvoli teplu....

nika23t
3. júl 2010

Prepana, len dufam, ze nemam pred sebou este dalsi mesiac, lebo to uz asi nezvladnem 😒

kafoditka
3. júl 2010

@nika23t ano, posledny mesiac sa pribera, ale ak zacinas puchnut, tak to su kila z vody. proste sa nalievas a tieto posledne kila idu dolu ako prve.

@tinka349 ako je super, ze som za tak kratky cas tolko zhodila, len ma tych 84cm prekvapilo, brusko mam po porode male, myslela som, ze tych cm bude menej 😉

nika23t
3. júl 2010

Kafko, len dufam, ze mas pravdu. Nastastie mi nepuchnu ruky ani nohy, aspon zatial, ale ta tvar... No uz aj mm si vsimol. A ten pocit, ze vyzeram ako vyzeram... Az sa citim debilne, ze som tak strasne sustredena na seba 😒 No dve svagriny su tiez tehotne, tak aspon mame co porovnavat.

tinka349
3. júl 2010

@kafoditka 😀 no ja som zvedava na seba aka pneumaticka mi tam bude visiet 😀 😀 😀 😀 ja mam celkovo male brusko tak sa necham prekvapit....

nika23t
3. júl 2010

Nejde mi tu hadzat Vase nicky, neviem preco... Myslim to odpovedat. Tinka, nedavno si tu hodila foto v plavkach, Ty si taka chuducka, ze pre mna je takmer nepredstavitelne, ako sa do Teba vmesti babatko 😉 Tebe neostane na brusku nic, uvidis. Par mesiacov a mas telo ako pred tehotenstvom 😉

alllexa
3. júl 2010

@kafoditka - ale to sa Ti este maternica musi zvinut, ved si zober, ze na zaciatku aka bola malicka - par cm, a ako sa musela roztiahnut na velkost babatka...

@nika23t - ja som pocula, ze sa posledny mesiac pribera najviac, lebo tie kila idu hlavne do babatka, ved v 30. tyzdni ma cca 1,5 kg a v 40. ma okolo 3,5 kg, tak si myslim, ze to hlavne babo rastie.

nika23t
3. júl 2010

Alexa-Hej, to som aj ja citala, ale u mna je to priberanie naozaj rychle... Inak Tebe sa to uz tiez asi rata na hodiny, co?

nika23t
3. júl 2010

O pol hodiny oslavujem stvrtstorocie 🙄

tinka349
3. júl 2010

@nika23t no lenze ta foto v plavkach bolo z pred par rokov ked som mala 56 kil 😀 😀 😀 😀 😀 a teraz mam . . . juuuuj vela 😎 😎 😎 skoro 80, alebo 79, ked sa nenajem 😀 rok po svadbe som pribrala v UK 10 kil, a teraz 12,5

tinka349
3. júl 2010

@nika23t jeeeeeeeeeej 😀 racica 😀 to je ake pekne, ze my racice budeme mat aj deturence racikov 😀 ja mam 1/4 storocie 22.7.

nika23t
3. júl 2010

Tinka, pri Tvojej vyske sa to strati... To si kludne mozes dovolit 😉

nika23t
3. júl 2010

Ja som chcela na narodky babatko, ale tak asi nedostanem 😅 No nic, pri dalsom to budem musiet inak naplanovat 🙂

maxara
3. júl 2010

@tutifruti 😀 Ano presne preto.. obe ste take drave, ze si poradite so vsetkym 🙂 😉 a nepochybne ste aj krasne a mudre.. vtipne ste na 100pro, laskave asi ano, ked uz cakate obe tretie babo, urcite mate vela lasky na rozdavanie.. ale s tou dokonalostou som opatrna 😀 😀 😀 to su len blizenkyne 😀 😀 😀 (cize ja)

@izira tak ja som ho uz spacifikovala.. totiz, vypacila som z neho, ze vcera na poradni bol pri vysetreni zo spodu a trosku ziarlil na mojho dr 😀 a potom si uvedomil, ze dr citil krcok prstami a on sa teraz bal mi tam cokolvek pichnut.. 😅 , ze co keby nahodou zacitil pootvoreny krcok.. no uz ho oblieva pot, teliatko.. ale este stale viem, co na neho plati a krcok nekrcok, uz si sladko buva a ja kukam telku, kedze na mna spanok nelezie..

@tutifruti a smradlava nie? lebo ja ano.. 😀 😀 😀 mojko to je v pohode..

@tinka349 neboooj za chvilku aj ty budes nosit kratasky v ritke zarezane.. 😉 mas na to geny

@izira 😒 prepac, ja som na teba zabudla, VSETKO NAJLEPSIE k narodeninkam 😵 zdraveho synceka, vela mliecka a lahky porodik ...

@stanka33 ja si myslim, ze ked uz zmluvu podpise, tak urobi vsetko preto, aby tam bol.. to by som sa nebala.. a keby bol niekde mimo, lebo mal nejaky problem s nejakym rodinnym prislusnikom, tak urcite to nejako zabezpeci.. podla mna sa bat nemusis.

kafoditka
3. júl 2010

Kocky dobru, idem buvat, maly sa mi tak o 1,5-2 hodky zobudi na papanie, tak nech nieco dospim.. Pa

tinka349
3. júl 2010

@nika23t ty nas este caaas 2 tyzdne 🙂 kde sa ponahlas? ja mam remin 14.7. a si myslim ze aj potiahnem do 22.7. 😀 😀

tinka349
3. júl 2010

@maxara e e, kratasky nebudu a ked hej tak nebudu zarezane nikde 😀 😀 😀 😀 a geny??? noooo...mamina ma riaaadne siroke boky, ale ma 4 deti, takze ju to ospravedlnuje 😎 ocino je ako prutik, ale ja som mamina

nika23t
3. júl 2010

Tinka, ja by som uz chcela tak rodit, ze konec 😖 A dr mi presunul termin na 7.7., ale az v 30 tt, tak neviem, ja sa snazim tomu uverit. Aj ked viem, ze termin by sa menit nemal uz tak neskoro. Ale uz ma vsetko boli, nic nevladzem., hundrem, som proste nemozna...

alllexa
3. júl 2010

@nika23t - no, uz si netrufam nieco odhadovat, kludne to este tyzden moze potrvat...

@maxara - ani ja nespim, male by sa tak ci tak mrvilo🙂

@nika23t - a kedy mas narodky?

tinka349
3. júl 2010

@izira a nie si sama doma na narodky, ved mas pokladik v brusku 😀 to potom by som bola ja tiez stale sama 😝 uz sme dvaja , teda dve 😀 hlavne nec si zdravucka ti prajem k narodeninkam, a zdrave babatko a lahky porod 😵

nika23t
3. júl 2010

Alexa, 4. jula 😀

maxara
3. júl 2010

@tinka349 ale tak mozno nieco mozes mat aj po prutikovi 😀 ja mam napr cele telo po otcovi, ale prsa a tvar skor po mame.. z otcovej rodiny nikto nema take pekne prska, ako mame my 😀 😀 😀

tinka349
3. júl 2010

@nika23t ja som hundrala svoje stale , aje ked som nebola tehulka 😅 a teraz sa mi akurat zle sedi a bolia ma nehorazne krize a nespim po nociach vobec...iank sa to aj celkom da.... myslela som, ze to budem prezivat ooooowela horsie 😅

tinka349
3. júl 2010

@maxara no po ocinovi mam vysku, on ma 185 ja, 181 😕 a maminu bradu, oci, zadok, boky, este aj kvalitu vlasov 😀 dufam ze moja bambulka sa bude viacej podobat na mna ako na muza....on mariedke vlasy, a ani crty tvare nema nic moc 😀 😝

alllexa
3. júl 2010

@tinka349 - ked si mala 56 kg pri vyske 180 cm, tak tam nejake modelkovske geny museli byt🙂

strasska
3. júl 2010

Ahojte, konecne som docitala, uf 😉
Tak nakoniec ma z nemocky poslalala Dr. naspat, ze vraj opravak v stredu 🙂))

nika23t
3. júl 2010

Tinka, s tym spankom to mam rovnake. A kazdy mi vravi, nech si pospim teraz, kym este mozem, lebo s babatkom to uz nepojde 🙄 Ale predsa len som presvedcena, ze s drobcom to bude lepsie, lebo aspon budem moct spat v akejkolvek polohe a ak nebudem moct spat, aspon to bude mat sladky a krasny zmysel 😉

alllexa
3. júl 2010

@nika23t - tak to aby si zajtra porodila, co?🙂 a uz si trosku otvorena?

maxara
3. júl 2010

@alllexa no ja sa chystam do postele, ale tak nemienim tam len tak lezat ako posledne tri noci.. a navyse som si zasluzila na neskoru veceru (co som uz pekne dlho nemala) cerstvy skrojok z chleba a kakaoko, takze len co by som mala kyselinu..

@nika23t no myslim, ze tu nie si sama ufrflana zaba..ja sa hlasim tiez

tinka349
3. júl 2010

@alllexa ja som robila modelku ked som mala nejakych 16,17 rokov 😅 a to je uz davno...aj moja mamina bola pred prvym porodom ako slamka tenka a pri prvom tehu nabrala 27 kil a ja len 12,5 😀 nehovorim ze mam zlu postavu, ale stale je co vylepsovat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre