Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
4. júl 2010

baby ja idem hore.. mozno vecer este nakuknem

izira
4. júl 2010

@stanka33 snad to nebude nic.. podla mna bol pre nasho vacsi stres lekar a nemocnica nez ten samotny pad.. a ked nema ziadne priznaky - tak by to malo byt v pohode...

oacka
4. júl 2010

@kafoditka si si užila... ja sa malú bojím nechávať v izbe s otvoreným oknom. dnes má 11 dní. buudúci týždeň to už skúsim a pojdem s ňou aj von,ešte som nebola.... koľko by malo bábo minimálne priibrať za týždeň, pediatrička tvrdí,že stačí 100g,ale neni to málo?
inak koľko kíl ste nechali v porodke? ja osem a doma išli dole 2. dúfam,že to pojde takto ďalej. 🙂

katkaking
4. júl 2010

Ahojte,
ked tu tak diskutujete o tych hlienovych zatkach, sa vas opytam...musi byt ruzova-alebo s primesou krvi? Alebo ako to vlastne je.... pri malej som ju mala taku ruzovu, ale teraz mam pocit, akoby mi pomaly odchadzala...je to take hustejsie ale nie ruzove a skoro zakazdym ked idem na zachod....tak neviem co to je....

alllexa
4. júl 2010

@kafoditka - aha, lebo niekedy je to tak, ze plodovka odtecie a nic sa nedeje, vtedy musia dat vyvolavacku... Ale teda to nie je nic moc byt tak dlho bez epi a cakat...

zrzulka
4. júl 2010

@kafoditka tak to muselo byt brutalne, ty si dost na tu epi spoliehala. dala si si ju nakoniec pichnut???

zrzulka
4. júl 2010

ja maleho davam k oknu otvorenemu. Vlastne aj v noci spime pri otvorenom okne....my mame v byte pekelne teplo a to je len v bodynku s kratkym rukavom a ponozticky....aj na von ho asi len tak obleciem... ja sa bojim prehriatia.... 😖

@oacka ja som sa este neodvazila na vahu stupit 😀 😀 😀 ale brusko mam riadne este. Ako v 6tom mesiaci. Ani si nepamatam zeby som ho pri malej take mala....

petulka_1
4. júl 2010

No tak uz mam hriby pokrajane aj navarene, teraz uz mozem lenosit. Aj tak ma dako boli chrbat a sa mi uz ani nic nechce v tomto teple. Maly si v brusku robi asi diskoteku...

stanka33
4. júl 2010

baby maly sa pyta ze chce ist do auparku na lego a pozriet velku vodu, tak je to snad ok, budeme ho sledovat, a ideme asi na tcom plaz a potom na to lego do auparku a ze hlava ho neboli hovori,
mne zatka ani pri malom neodtiekla a teraz sa nechysta zatial
strasska ja som na tom tak isto 2 cm otvorena uz 2tyzdne krcok pevny drzi---

oacka
4. júl 2010

@zrzulka my máme postieľku rovno pri okne,sa bojím ho na ňu rovno otvoriť. ale inak vetráme v celom byte. moja má body s dlhým rukávom, ponožky a prikryté nohy zavinovačkou. ale má chúďa potničky na krku... moc ju obliekam? mne zmizlo brucho a vobec na ňom nevidno,že bolo tehotné. prvé dni mi veľmi chýbalo... ale na jazvou mám taký kopček tuku, vyzerá to smiešne, bude mi cez ňu sadlo ovísať,tak musím chudnúť... ja už nekrvácam...vy ešte hej?

petulka_1
4. júl 2010

@oacka a ty si nemala ani strie na brusku?

oacka
4. júl 2010

@petulka_1 nemala som strie. ja mám strie na zadku a stehnách, také malé biele, od toho ako som priberala a chudla. a aj na prsiach. také tučkovské nie tehotenské. ani koža okolo pupka sa mi nezošuverila

zrzulka
4. júl 2010

@oacka no ja mam este brusko a teda riadne 😠 😒 ☹ a krvacam este ale uz nie nejako brutalne
ja obliekam maleho len na noc do dlheho, cez den je len v kratkom. potnicky zatial nemame.... Ale tak zase my sme veliki takze to je ine ...a navyse mame slnecny byt takze je tu ako v saune 😠

strasska
4. júl 2010

@katkaking ja uz som pisala, ze mne odchadza tay hnedy hlien s primesou krvi, ktora je ale tmavocervena.
Nieco ako ked ti konci menzes, cistis sa, ale este tam je trochu krvi

katkaking
4. júl 2010

@strasska a odkedy to uz mas? Lebo akurat som vycitala na inych strankach, ze nemusi tam byt nic krvave a moze to trvat niekolko dni. Ja to uz mam par dni, ani som to ale neregistrovala kedy to zacalo, len ma to vcera v sprche trochu zaskocilo, lebo bolo toho dost-ako za pol dlane....

petulka_1
4. júl 2010

@oacka no to ja mam take popukane brucho, ze ked porodim tak si neviem ani predstavit ako to bude vyzerat

petulka_1
4. júl 2010

a baby co uz mate babatka mozem sa spytat ake odsavacky pouzivate? Ja neviem ci si uz mam nejaku kupit alebo az po porode?

strasska
4. júl 2010

@katkaking ja to mam od vcera, a je toho pomenej, teraz to napr. bolo tmavoruzove...ja som este minule citala, ze to moze odchadzat pozvolna, alebo naraz

katkaking
4. júl 2010

@strasska no ved uvidim kedy to na mna pride. Pri melej mi to odislo-ale ruzove vecer a rano mi zacala voda odtekat...tak len cakam kedy odtecie vodicka a hurááááá to nemocnice 🙂

strasska
4. júl 2010

@katkaking to hurrrraaaaaaaaaaa ti zavidim 😉

katkaking
4. júl 2010

@strasska ked ja to uz strasne chcem mat za sebou a byt uz doma s dvomi princeznickami... a rada by som to mala za sebou, lebo o 2 tyzdne sa mi zeni brat, tak aspon v kostole ho vidiet...ved viac surodencov nemam...

strasska
4. júl 2010

@katkaking tak to mas dobru motivaciu 😀

katkaking
4. júl 2010

@strasska 😀 😀 😀

kacci1
4. júl 2010

Ahoj,
ja idem v utorok lezat do nemocnice ☹ pretože pečenové testy nemam velmi dobre a vraj je to dost vážne tak musim ist na pozorovanie..... asi tam budem az do porodu... Nema niektora z vás tiež takýto problém? Myslím svŕbenie celeho tela a tak....

petzi
4. júl 2010

@katkaking
@strasska
ahojte kocky, no ja sa pridam, ja si myslim, ze mi ta zatka tiez odchadza, ale nie je
zafarbena,je iba biela ako smotana, tak ja neviem, myslim si dobre??
Ja teda este dieta nemam a tak som sa pytala maminy a ona mi povedala,ze moze
byt asi aj cisto biela bez zafarbenia od krvi...co vy na to??

strasska
4. júl 2010

@petzi ja uz dieta mam a predsa neviem, lebo pri Miskovi mi nic neodislo 🤐

petzi
4. júl 2010

@strasska dakujem,idem prestudovat 😉

strasska
4. júl 2010

@petzi je tam o hlienovej zatke, len sa to neda pastnut, tak som dala link 😉

tinka349
4. júl 2010

cawte kocky,

no ja sa dnes doma taaak nudim, ked som vcera vsetko porobila...este aj ocino obed navaril 😖 sla som sa prejst k babke a tam zacali rozoberat ake mam dat meno malej 😀

ma chytaju dajake depresivne nalady zas ci co.... to ked nemam ziadnu aktivitu to je hruuuza so mnou.... 🙄 🙄 🙄 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre