Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
5. júl 2010

@cigaretka5 - ale ked si mala take bolesti, tak je fakt lepsie, ze si pod kontrolou. I ked asi to nie je najprijemnejsie ostat trcat v nemocnici:(

ywett
5. júl 2010

@cigaretka5 drzim palceky

cigaretka5
5. júl 2010

Kocky až teraz mi dochádza čo má čaká babenka tu práve porodila.....

adka1311
5. júl 2010

@cigaretka5 drz sa....a tes sa, ze cakanie na babo sa u teba coskoro sonci...co by ine za to dali, ze Alllexa 😉
@alllexa a co teda s tebou dalej? len cakat????

oacka
5. júl 2010

@cigaretka5 držím palce, nech je všetko ok..
baby, rýchla otázka: môže sa dieťa prežrať z materského mlieka???? prikladám ju každú hodinu a pol momentálne,lebo chce, ale dnes od rána ričala ako tur a dosť veľa vyzvrackala. najhoršie je ,že jej to ide aj cez nos... neviem,či nemôže prdkať,alebo má plné brucho...dala som jej espumisan.... teraz spí,ale chce jesť každú hodinu a potom občas zvracká.

mirka285
5. júl 2010

@alllexa ked nahrejem tak odsajem tych 10 z oboch prsnikov,ale to je nic a hrce rozmasirujem len z casti,niektore vobec nejdu...musim s tym ist akutne k doktorovi zajtra ,mam z toho velmi zly pocit,hlavne ze sa mi to nezlepsuje vobec ☹ ☹

noemarta
5. júl 2010

@alllexa ahoj, no uz som myslela, ze si ta tam nechaju a ze to vyvolaju, to nechce tvoj lekar??? ved to ta necha kolko prenasat????
ja mam zas bobky, ze sa ta nasa mala neotoci, lebo akosi sa jej nedari otocit a predsa, termin sa blizi, asi to vyzera na cisarak..... ☹
mirka, fuha, to ti nezavidim tie bolesti.... ☹ ☹ ale malinku mate straaaaaaaaaasne krasnu. 🙂
mirka, ty si kolko bola v nemocnici po cisaraku??

ywett
5. júl 2010

@oacka a nema ten reflux nahodou? Teraz je to caste...

lenkaaninka
5. júl 2010

@mirka285 miri ak onechápem ja ked som mala tie hrče tak ked som si odstriekala alebo malá vytiahla tak mlieko išlo ako dábel strašne moc ho bolo tie hrče boli z toho tak nechápem prečo máš hrče a mlieko nie 😒

ved uvidíš ked ti malu odvážia či pribrala alebo ju vážiš ked ju nakojíš??
mne v nemocnici dávali také kvapky neviem čo to bolo a ked zaučinkovali mlieko samé vytieklo a mne sa brutál ulavilo

@oacka môže ju bolieť bruško že sa prežrala , malú nenásytnicu máš doma skús trošku predlžiť ten čas aspon o pol hodku..

cicka420
5. júl 2010

Už len 16 dníííí...... A bude to tu 😀

lenkaaninka
5. júl 2010

@cigaretka5 držím palce mne sa teraz tlak ustálil mala som 135/90 a tep 112 ale už to je dobre mám 128/85 tep 95 tak trocha išiel dole chvalabohu..a brucho furt tvrdne..
normálne to s tebou prežívam že čo a ako???

cigaretka5
5. júl 2010

No neviem ci sa môj termín nejako zmení podľa toho čo mi hovoria že keď bude tlak ok tak
idem zajtra kinderko domov tak uvidim. Mám tu i phone tak budem
on line. @allexa a ty ešte nemáš od dokiho
plán na vyvolanie?

lenkaaninka
5. júl 2010

@cigaretka5 a nevšimla som si už sa otváraš ??al krčok??

lenkaaninka
5. júl 2010

@alllexa ty si asi na sto zámkov zamknutá 😒

lutsine
5. júl 2010

my sme este tiez stale kinderko a to ma v piatok doki strasil,ze krcok skoro spotrebovany a otvorena na 2 cm.... 😝 ze sme na rozpadnutie.

cigaretka5
5. júl 2010

@lenkaaninka
@lenkaaninka No ďakujem za podporu

mirka285
5. júl 2010

@lenkaaninka no ona teraz urcite pribrala lebo ju dokrmujem nitrilonom,ale v porodnici mi schudla lebo to mlieko jej nestacilo.ja tiez nechapem preco mi tie hrce nejdu prec ,ja som to mala aj pri Tomasovi,ale ja mam take hrce trochu v prsnikoch aj ked nie som tehu,tak neviem ☹ fakt si s tym uz neviem rady,vcera som nahrievala a odsavala celu noc a efekt nijaky....potom len rumazgam a hovno mi to aj tak pomoze ☹ ☹ ☹

oacka
5. júl 2010

@mirka285 to je hrozné, a čudné,veď tie hrče a navreté prsníky znamenajú,že mlieko máš,nie??? z čoho by boli inak navreté? len ako ho dostať von? určite ti lekárka pomôže,možno fakt stačí dajaká injekcia alebo také niečo ako hovorí lenkaaninka a tuším aj kafko spomínala oxitocín,nie?
ja teda prsníky nemám naliate vobec, mlieko mi nestrieka ani náhodou,tak akurát kvapká. neviem,či je to ok. či malá preto tak často je,že ho mám málo,alebo preto,že je pažroš a prsník jej robí dobre. ona na ňom zaspí....to môže byť ,že mám málo mlieka. ale zas pokadí za deň 7 plienok,to je ok,nie?

cigaretka5
5. júl 2010

@lenkaaninka Krcok mi tu nikto nespominal . Neviem ako by som si ja mohla zistiť či sa otvaram .... Ja prvorodicka neviem vôbec nič .🙂

mirka285
5. júl 2010

@noemarta na 6 den ma pustili domov,ale o tyzden a musim prist ukazat kvoli tymto problemom co mam...

maxara
5. júl 2010

Ahojte bambulky, vcera som sa hrooozne odpalila, ale spalna je nachystana.. dokonca som s mm stahovala skrine, potom umyvala, premiestnovala nejake veci, oblecko z povodnej komody, do skrinky so suflikmi a pod.. Potom sme mali v spalni este mrte veci, co bolo treba preniest z bodu A do bodu B, ale mm by nevedel kam a co s tym, tak JA.. Bola som taka uzohynana a ucupena a znicena a spotena, ze ma islo fakt porazit.. Vecer som dala len vanu a dovi.. Noc otras.. nejaki susedia mali taku zurku, ze som bola hore od druhej kazdu hodinu a potom rano o siemej to zabil moj pes, co nieco zhodil a bolo po spani.. Tak som si teraz u nasich schrupla a som ako tak funkcna.. idem obedovat a potom kuknem na vas

lenkaaninka
5. júl 2010

@oacka neboj že má tolko plienočiek pokakaných ešte sa čistí bruško a detom robí velmi dobre ked su na prsníku lebo cítia maminku...a miri to že schudne v nemocke je normálne neboj...uvidíš čo ti povedia a nemáš niečo s tými žlazami v prsiach???

@cigaretka5 je lepšie ked si tam pod dozorom ako by sa malo niečo stať 😉

lenkaaninka
5. júl 2010

@cigaretka5 no ani mne nikdy doktor nepovedal až kým som sa minule nespýtala a nakoniec som čo to z tehu knižky vylúštila ...ale inak by som ani ja nevedela skús sa spýtať ked ti budu robiť prehliadku..

monline
5. júl 2010

@lutsine ahoj..Danko sa narodil v 37om tt, presne 36 + 5..ale vyzeralo to, že mi spravia sekciu už v 34om tt, ale nakoniec sa tlaky ako tak darilo liekmi udržiavať v norme

lenkaaninka
5. júl 2010

@maxara dobrééé moja energia preskočila na teba v upratovaní a sťahovaní 😀 😉
no my sme tu mali topfest na Zelenej tak celý víkend noci o hovne lebo to bolo počuť ako koncert zadarmo 😒
ooo ale vyzerá že bude pršať keby chcelo leb o prádlo som dnu zavesila ale zle sa dýcha...tak na prd fuj

lutsine
5. júl 2010

@monline a je vsetko v poriadku, ja som tiez dnes presne taky tyzden ako ty vtedy, uz od piatku ma strasia,ze sa to moze kedykolvek rozbehnut....od vcera uz neberiem ziadne lieky na udrziavanie,tak uvidime dokedy to vydrzime.

cigaretka5
5. júl 2010

@lenkaaninka No pri prehliadke iba sucho skonštatovala že sa cesty otvárajú a veľmi má to dnes bolelo tak neviem......bojim bojim

alllexa
5. júl 2010

@noemarta @cigaretka5 - no v podstate nema dovod - tlak mam ok a som zavreta... A tyzden prenasat je stale ok a ked to rataju od 5.7., tak si musim pockat... Myslim, ze Luminka vravela, ze ju nechali dokonca 2 tyzdne.

@lenkaaninka - no asi tak:/ a to sme sa pritom stahovali, takze aj aktivita bola... Aj caj pijem a nic.

lenkaaninka
5. júl 2010

@cigaretka5 počuvaj a na konci postele nemáš taký papier zavesený??? ja som ten vždy v nemocke študovala 😉
neboj bud to budeš mať za sebou alebo pôjdeš ešte trošku vegetiť domov...

merikac
5. júl 2010

@mirka285 ahoj miri,,,,,,,,malu mas krasnu prekrasnu 😵 😵 (hned pri zapnuti konika ma privitala je foto 😀 )............. a to stym kojenim ma mrzi a citim s tebou,,,,,,,,hlavne koli tej bolesti,,,,,,,,,,,,,,,ale ked mas prsniky tvrde, tak v nich iste mas mliecko,,,ani mne nejde mliecko hned az ked sa mala dobre zaprie,,par hltov ma naprazdno a az potom sa roztecie,,,,,,,,,,kazdopadne ti drzim palceky,,,,,,,,,,,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre