Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petulka_1
5. júl 2010

aj mna dnes nejako bolia krize a to som dnes skoro nic nerobila tak ktovie

kukucka26
5. júl 2010

ta mna nejako moc a furt chodim cikat, a teraz jak ma pali zaha ☹

kukucka26
5. júl 2010

a ty petulka ty si uz blizko terminu uz mozes aj ist

petulka_1
5. júl 2010

@kukucka26 ved ja by som uz aj isla, len este podla doktora to tak nevyzera. Maly ma uz teraz 3698g tak do terminu este kolko priberie 😉

luminkasp
5. júl 2010

ahojte, aj ja som dnes prisla z poradne, vazime 2600g, prietoky v poho a uz to vraj moze byt hocikedy, no uvidime 😎

luminkasp
5. júl 2010

@alllexa uz si bola dnes na poradni, ako si dopadla?

alllexa
5. júl 2010

@luminkasp - fiha, tak sa Ti to blizi🙂
Ja stale nic, len na spicku prsta otvorena. A vo stvrtok alebo v piatok budem mat dalsiu poradnu.

petrap001
5. júl 2010

ahojte baby,tak najprv gratulujem k babatkam novym 🙂 🙂 🙂
my sme sa dnes boli prejst,tak nas zastavilo tisic patsto ludi a kazdemu to iste bla blaa,ale uz sme konecne doma.maly cely cas spinkal,asi sa velmi rad vozi,lebo aj v aute sa ani nepohne a prespi celu cestu.takze super.
a v noci som ho musela az budit,lebo spal skoro 5 hodin 😵 ja viem,ze to je dobre ze chce spinkat ale aj papat treba 😀 a teraz sa len puci a puci a ne a ne spat,len na rukach by chcel byt 🙂 este som dokopy nic nespravila,akurat nakup a teraz uz len varit,dufam 😀
a ja si rifle est estale neobleciem,este stale mi ostalo 10kg 😠 😠 😠 a vcera som si musle akupit stahovacie gate,taka spon uz brucho nemam.take fajne,az pod srsia sa vytahuju 😀 ale 10kg uz islo dole,ani neviem ako.5 po porode 🙄 co som si myslela,ze pojde viac,ale co uz..a dalsich 5 za tyzden,len tak dalej 😀 😀 😀

luminkasp
5. júl 2010

@alllexa , ja mam dalsiu poradnu az 14., ak dovtedy neporodim

alllexa
5. júl 2010

@petulka_1 - som zvedava, co Ti povedia v stredu... A babo mas uz pekne velke, to by fakt mohlo ist. Skoda, ze ja neviem, ake je to moje.

petulka_1
5. júl 2010

@alllexa A tebe nerobili sono?

sunnygirl
5. júl 2010

@mirka285 júúúúúj mirka, myslím na teba tak si sa bála toho pôrodu a teraz tie prsia, škoda, lebo sa mi zdá, že si spomínala, že ich máš dosť veľké, ale asi naozaj nezávisí od veľkosti 😖

sunnygirl
5. júl 2010

@cigaretka5 držím palčeky

alllexa
5. júl 2010

@petulka_1 - nie, od 30. tyzdna nic...

petulka_1
5. júl 2010

@sunnygirl ako bolo v LC?

petulka_1
5. júl 2010

@alllexa Mne robil v 31t a teraz v piatok. Kolko ste mali v tom 30t. My sme mali vtedy 2800g.

patresko11
5. júl 2010

@alllexa ahoj,sme na tom uplne rovnako tomu mojmu drobcovi sa tiez nejako nechce ist....vo stvrtok dalsia poradna tak uvidim ale uz by som bola rada keby sa dovtedy vypytal.....fnuk

katkaking
5. júl 2010

aha, vidim ze viacerym detickam sa asi nechce do tych horucav..... chvilu som mala aj stres ako budem rodit v takom hice, ale nastastie som si zistila, ze porodna sala kde budem rodit je klimatizovana....fuuuu, tak som si ale vydychla... 😎

sunnygirl
5. júl 2010

@petulka_1 júj super, aj počasíčko vyšlo, aj dobrotky boli, len tá cesta tam aj do ZV, už nie pre mňa, bo mi tvrdlo bruško 😨 Trošku ma aj ošmahlo, tk budem frajerka v pôrodnici (ta ja som taká biela ako mlynárová dcéra, takže keď poviem, že ma osmahlo, tak som si to len ja všimla v sprche od oblečenie) 😀 😎 😀

patresko11
5. júl 2010

@katkaking ahoj,ty sa uz otvaras?ci ako si na tom?

petulka_1
5. júl 2010

@sunnygirl no vcera bolo pekne, dnes uz nie, ale aspon je konecne normalny vzduch a nieje tak horuco. No tak na tychto nasich cestach ta vytrasie ze az. A to mi sme este boli v Polsku pred tyzdnom, tak ta cesta nebola bohvie co 😝

katkaking
5. júl 2010

@patresko11 ja sama neviem ako som na tom, lebo v piatok som bola v poradni a som sa tesila ze mi povie ako som na tom, ale ked som mu povedala ze ma poriadne boli brucho a uz nielen spodok ale aj vrch brucha, tak ma odspodu nevysetroval, len na sone skontroloval ci je vsetko ok....a som bola vybavena. Tak ani neviem. Ale mam pocit, ze mi ta hlienova zatka uz pomaly odchadza-ak je to ono, tak uvidim kedy sa porod rozbehne....ved uz nemam vela casu.

patresko11
5. júl 2010

@katkaking vobec neviem ako vyzera ta hlienova zatka.....no mna dost pobolievaju krize a vcera aj brusko aj dnes ale len nie vela...tak vobec neviem...kedy sa to spusti

luminkasp
5. júl 2010

baby u nas je 38 stupnov ☹

sunnygirl
5. júl 2010

@petulka_1 júúúúúúúúj a to si sa odvážila ísť do poľska? nabála si sa?

verulienka
5. júl 2010

@patresko11 . . jej, aj ty mas zajtra termin 😉 . . ja mam poradnu, tak som fakt zvedava, co noveho mi povedia, pred tyzdnom ma len informovala, ze ak sa vidime siesteho, tak ma budu musiet hospitalizovat a vyvolat porod 😖 . . ale uvidim, ako budem zajtra na tom, ved uz sa necitim prave najlepsie a poslovia ma posuvaju blizsie k nemocnici uffff

katkaking
5. júl 2010

@patresko11 pri malej mi ta hlienova zatka odisla vecer a rano mi odisla voda a bola taka ruzovkasta. Teraz je to take ako vynilkovy puding a odchadza mi to pomaly uz niekolko dni, tak neviem ci je to ono...tym sa vlastne uvolnia porodne cesty....to len v skratke...
mna spodok brucha a krize pobolievaju ako na menzes uz stvrty tyzden a vyse tyzdna uz mam na vrchu brucha take akoby krce, ktore prichadzaju a odchadzaju. a stale nic...

petulka_1
5. júl 2010

@sunnygirl Nebala som sa, ved porodnice su aj po ceste tam. Aspon takto som sa utesovala. Nedalo sa nam skor ist, lebo mm pracuje vonku a prisiel iba 22. domov tak sme hned sli 24. No ani by mi nevadila cesta, ale tie serpentiny mi sli riadne na nervy.

sunnygirl
5. júl 2010

@petulka_1 to verím, bruško ti teda netvrdlo? Boli ste kupovať kočík v Poľsku?

alllexa
5. júl 2010

@petulka_1 - my sme mali 1,60 kg, vtedy mi povedali, ze je o tyzden vacsie... Tvoje kolko malo?

@patresko11 - a uz si trosku otvorena?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre