Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
5. júl 2010

@petulka_1 milé 🙂 a kde je bernoláková? 😅 😅 😅

monline
5. júl 2010

@aalexis007 mne pri prvom dieťati odišla zátka a postupne prichádzali bolesti a do 12 hod sa dcéra narodila

sunnygirl
5. júl 2010

@petulka_1 ako sa ide smerom na mikušovce

petulka_1
5. júl 2010

@sunnygirl to je pri Hviezde. Tam tie cinzaky oproti zastavky na Vidinu

liluu
5. júl 2010

Ahojte dievčence, mna doki pekne oklamal. Minulý pondelok mi povedal, že kedykolvek možem rodiť, takže ja som sa už v ten den videla na porodnom stole 😀 A týždeň fuč a ja stále nič..Ešteže má herec do 19. dovolenku, tak keď budem preťahovať tak neviem čo mám robiť.či do nemocky isť, či na neho čakať.
A ináč ako bolia kontrakcie, ako krámy, len silnejšie ?? Lebo mm mi tvrí že ako tvrdnutie bruška, ale on sa zjavne nevyzná 😎 😀

sunnygirl
5. júl 2010

@petulka_1 aha vien, tam mi býva sarká (nagymama) 😀 😀 😀 , ulice mi veľmi nič nehovoria, ale takto ano

alica26
5. júl 2010

@tutifruti díky za info, hned som pokojnejšia, ja som dnes vyplnila registráciu na nete a zajtra tam ešte pre istotu zavolám... 😝

petulka_1
5. júl 2010

@sunnygirl A ona byva v cinzaku?

alica26
5. júl 2010

@liluu to by som aj ja rada vedela, že ako bolia, ale u každého je to asi inak... 😖 Šak sa prekvapíme... 😀

aalexis007
5. júl 2010

Tie co to uz mate za sebou - ako ste prezivali pred - pôrod a po- po psychickej stranke. Ja sa hrozne bojim, ze ako to zvladnem. Ci budu tie bolesti znesitelne, alebo ma maly vytrapi. Naposledy ked sme boli na kontrole tak mal uz 3650 g - tak som zvedava ze ako to bude. A vobec si to neviem predstavit co ma caka. Ale na druhej strane sa aj velmi tesim, ze to uz budem mat co chvilka za sebou. Len som velmi netrpezliva a nemozem sa dockat.

sunnygirl
5. júl 2010

keď som mala pred otehotnením pás 68-70 tak si mám objednať veľkosť S (64-72)

sunnygirl
5. júl 2010

@petulka_1 áno, ale ona býva v tom pri nemocnici, kde sú obchody na spodku

sunnygirl
5. júl 2010

nedopísala som, že čo objednať 😀 sťahovací pás po pôrode Maderna

petulka_1
5. júl 2010

@sunnygirl aha, to viem kde.

alica26
5. júl 2010

@aalexis007 Aj ja mám zmiešané pocity... 🙄 Na jednej strane sa veľmi teším na malého 😀 a na druhej mám strach z pôrodu, lebo neviem čo nás čaká, ako to bude prebiehať...hlavne aby bol drobček zdravučký a v poriadku...

sunnygirl
5. júl 2010

@aalexis007 inak mne sa túto noc snívalo, že som rodila a cítila som takú zvláštnu bolesť.Aj som sa pýtala mm, či som nestonala od bolesti, lebo ja som ju v tom sne normálne cítila a bola taká divná 😅

aalexis007
5. júl 2010

@alica26 - ved to si zelam aj ja najviac na svete - aby bol maly zdravy a boli sme obaja v poriadku. 🙂

sunnygirl
5. júl 2010

@alica26 náááááápodobne

alica26
5. júl 2010

@sunnygirl mne sa zase snívalo, že sa mi narodilo dievčatko... 😀 a pritom čakáme chlapčeka...

petulka_1
5. júl 2010

@alica26 to sme na tom asi viacere tak 🙂

sunnygirl
5. júl 2010

@alica26 .................. 😅 😅 😅 .to je milé a na 100% čakáte chlapčeka?

alica26
5. júl 2010

@sunnygirl Ja som si objednala pás o číslo vačší ako by mi bol pred pôrodom, ale neviem či je to správne... 😝 Lebo som sa bála, aby ma zase veľmi nestiahol, nieže budem hned ako Marylin... 😀 😀 😀

alica26
5. júl 2010

@sunnygirl Na 100, lebo výsledky máme genetické z amniocentézy... Ale tie predporodné stavy sú bláznivé... 😀 😀

petulka_1
5. júl 2010

@alica26 a odkial si si objednavala?

alica26
5. júl 2010

@petulka_1 Z mimibazáru... tam som našla za 9,50, takže ak by mi nebol dobrý, nebude ma mrziet objednat si este jeden menší... 😉

sunnygirl
5. júl 2010

ja si chcem z maderny a myslím že Mojalili si odtiaľ objednávala, hm asi L

petulka_1
5. júl 2010

@alica26 To si kuknem aj ja. A to nezacnes asi nosit hned?

sunnygirl
5. júl 2010

@alica26 a materiál? Lebo aj ja som videla na MMB, ale nebol prírodný materiál (bavlna) 😨

sunnygirl
5. júl 2010

idem zatiaľ OFF

@alica26 prosím hoď linka na MMB, odkiaľ si si objednala ten pás

zatiaľ pááááááááááááááááááááá

petulka_1
5. júl 2010

@alllexa To mi vravel aj doktor, ze moze byt este +- 300g, ale ze nech ratam radsej +, lebo ze vyzera byt velky. Tak sa mozem tesit akeho valibuka budem musiet vytlacit. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre