• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@merikac Moja sestra prvej dcérke dala prepichnúť uška v 3 mesiaci pri doktorke. Maličká plakala, ale nie veľmi ona možno ani nie tak od bolesti , ale pretože ju držala sestrička aby sa nehýbala a sestru poslali von, aby to neprežívala hrozne s malou a aby sa nepreľakla a nestratila mlieko. Teraz má malá už 4 roky a je kočka s naušničkami. No už má teraz aj 2,5 mesačnú sestričku a naušničky už sú kúpené, ale ešte trošku musia počkať... Sestra sa už informovala u doktorky a tá jej povedala, že po novom je lepšie nastreliť, ale až bude ten správny čas tak jej všetko vysvetlí. Dám potom vedieť. Teraz malinká vyzerá skôr ako chlapček :grinning: , ale je krááásnáá
6. júl 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 neboj Miri, iste bude dobre,,a presne tak ako ti povedala, dr..aj kojene deti byvaju casto chore,,,,Ja som syna dlho nekojila a tiez neby nastastie chory. Hlavne, ze bude Linduska bude citit tvoju lasku a to je to najdolezitejsie co jej mozes dat :dizzy_face:
6. júl 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leanax .Ved to, ze aj nas sa ocas niekto spyta, ci je to chlapcek, alebo dievcatko,,,aj napriek tomu, ze je cela v ruzovom :grinning: :grinning:
6. júl 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac my sme dali este v pôrodke prepichnút... aj Alžbetke aj Dorotke a nemali sme žiadny problém s tým.... :slight_smile:

@mirka285 no je to tak.... ja dúfam, že kojit budem.... ale keby nie nechcem to brat ako svoje zlyhanie a mat z toho depku...,. tak som nastavená aj tak, že to možno nepôjde.... /hodi som predtým baby kojila/
Kamarátka ktorá má tri deti, dve kojila do dvoch rokov a tretie nie... poroste sa jej nespustila laktácia.... No a čo? ved od hladu neumriete... hlavne, aby si ty bola v klude :slight_smile:
6. júl 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti A pekne im prepichli take male uska??vedeli kam sa trafit a teraz napriklad nemaju nausnicky velmi nizko alebo naopak vysoko?
6. júl 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem za podporu,len ja som tak chcela kojit ze vobec som si nepripustala zeby mi to zase neslo,ale asi je u mna niaky problem s tymi prsnikmi :frowning2: aspon ze mala dobre znasa ten nitrilon a to jej davam ten obycajny,ani z neho nevraca ani brusko ju neboli lebo si stale poprdkava :wink:
6. júl 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ..este nezufaj,,,mozno injekcia zaberie a mliecko sa spusti,,,,,,,,,,,,,,,, :wink:
6. júl 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviem, ci to tu niekto nepisal, ale uz aj Ronit porodila dnes o 11.50 narodil Samko, 3570, 51cm
6. júl 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@achojka hod to do IP posty maxare
6. júl 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac maju ich pekne..., tak akurát.... dokonca im uska ani nehnisali... /kamoska co ma malu davali neskor a tej ano.../

@mirka285 no tak....ak je malá v pohodke, tak to nerieš.... zbytočne sa tým budeš trápit a maličká bude nervózna z teba.... a navyše.... ešte stále nie je nič stratené.... :slight_smile:
6. júl 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na najblizsiu poradnu pojdem aj s nausnickami a som zvedava ako dr zareaguje :dizzy_face:
6. júl 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@achojka jej takže ďalší prírastok do tabulky. Super a mala už termín??? A že gratulujem!!! :slight_smile:
6. júl 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrzulka, aby som nezabudla, k prvým meninkám prajeme Paťkovi vela šťastička, zdravička......veľa lásky, mliečka...
6. júl 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 to nevadi... hlavne, ze malinka nema ziadne problemy.. ved este uvidis, ci sa spusti mliecko a ako pise tuti, hlavu hore.. :wink:

@merikac nununka? :confused: to je supis, ale preco zajtra? ide na sekciu? boooze, ja som na nu uplne zabudla.. :frowning2: idem jej hne napisat

@achojka supis a ako rodila? prirodzene - vyvolane, nevyvolane? sekcia- akutna, planovana?
6. júl 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 a zmen si pas, lebo uz prenasas :wink:
6. júl 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tak Mirka aspon to, že je nutrilon robí dobre, lebo ja som davala malej bebu a čo to boli za revu, chúúúúda, a ked sme dali nutrilon comfort, tak to bolo uplne super, tiež som bola na nervy, že prečo to kojenie nešlo, ozaj pár kvapiek som si odsala, a teraz ked to nepôjde, nebudem sa trápiť, spravim všetko preto, aby som mala mlieko, piť, jesť tie polievky, čaje kojace piť, homeopatika, inak mne v lekárne povedala, že 3 x denne po 5 tabl. a budem sa vyvarovať jedlám, čo su zle pre bábo.....

6. júl 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ano nununka- prave mi pisala,,,prisla z poradne,,je uz na 1,5cm otvorena,,tak jej lekar oznamil, ze zajtra idu na to,,,,a myslim, ze bude mat prirodzeny porod,,,,,,,,,
6. júl 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara To presne neviem, ja s nou niesom v kontakte, len to babny pisali u nas vo februarovkach2008, blizsie info tam nebolo.
6. júl 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky kde mozem poslat foto maleho? resp.komu? alebo ako pridat? diky diky
6. júl 2010 o 14:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...co mame noveho nejake babatka su alebo sa iba chystaju drzim vam palce
@miki060707 takze ides zajtra no ja y som isla tiez ale ja si este potiahnem mozno aj 2tt ako tak vidim
inak mna dneska 3 krat prehnalo ale asi to nic neni mozno som zjedla ovocie a zapila vodou ziadne bolesti
@mirka285 neboj s kamoskou mame rovnakostare deti a ona malu nekojila a doteraz mala iba 2krat za zivot slabe sople a vo vsetkom bola popredu ako my, tak sa neboj....ja som mala nieco podobne ale som to neako rozkojila, ak my toani teraz nepojde tak sa nebudem stresovat a dam umele co uz
6. júl 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ja pisem sa ponahlam a take chyby... :wink:
6. júl 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@achojka skusis sa tam prosim opytat? mozno sa ozve niekto, kto je s nou v kontakte :unamused:

@erytrea prihlas sa ako julovky2010 heslo je jul a supni ho do albumu julovciatka s popisom podla vzoru. A este daj pozor, babatka su zoradene podla datumu narodenia, tak to skus prosim presunut na to spravne miesto, dakujem
6. júl 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac no teda, ja odpadnem.. drzim jej palce, akurat som jej pisala IP.. som na nu zabudla :frowning2:
6. júl 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vonku som poriadne zmokla, ale uz mam aspon fotky...
Pánečku babule vy píšete ako diablice...no nič podam info a idem si vas dočítať, mam čo dohanať, lebo cely (predlžený) víkend sme stravili u našich na Orave :grinning:

Dnes som bola na poradni...konečne su výsledky moču negatívne-už žiadna krv :wink: , krčok sa skracuje, hlavička je dolu a maly sa čoskoro vypýta na svet :wink: ...vraj mame cca tyždeň...strašne sa teším, už som chcela dnes aj okna poumývať, ale vonku už leje ako z krhly :grinning:

Tak idem kuknúť kolko z vas porodilo... :wink:
no už som dokončila oznámenie o narodení, ešte váha, dlžka a foto....
inak ja dam erike vedieť, že malý je na svete, ale ona ma comp v oprave, tak vam to tu nenapíše a ja možno dojde v nedelu, alebo v pondelok domov, ak všetko bude ok......
6. júl 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem off, vypnem pc a idem nečo porobiť, mala je zlatá, normálne dve hodky kuká telku, ale tak, že sem tam dojde kuk a sama sa hraje, ja mam vyložené nohy a nič nerobim, ale idem skontrolovať batožinu .....
6. júl 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa juchuuuuu sem s nimi, sa tesim.. :dizzy_face:
6. júl 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa Kraaasne fotky :slight_smile: som si teraz pozerala tvoj album
6. júl 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj začal ma bolieť žlčník aj malý tlačí tam aj som sa nasrala ako pes šak jasné pošli chlapa niečo vybaviť v podstate čo som ho poslala tak nič z toho jej nepovedal a ked vlastne teta v banke nevedela o čo ide tak povedala že je všetko ok tak ako má byť..
na uver nestiahli evri minulý mesiac ale v piatom hej a skončila karta v piatom mesiaci zhltlo ju a v šiestom nestiahli evri ale tete to nevyskočilo ako neuhrada ani nič a karta je vlastne prázdna a treba tam splácať je to z tej konkretnej banky vub kde bol...ako už som tam tolkokrát mala problémy lebo su tam vymleté už x krát
6. júl 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok