Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

leanax
6. júl 2010

@merikac Moja sestra prvej dcérke dala prepichnúť uška v 3 mesiaci pri doktorke. Maličká plakala, ale nie veľmi ona možno ani nie tak od bolesti , ale pretože ju držala sestrička aby sa nehýbala a sestru poslali von, aby to neprežívala hrozne s malou a aby sa nepreľakla a nestratila mlieko. Teraz má malá už 4 roky a je kočka s naušničkami. No už má teraz aj 2,5 mesačnú sestričku a naušničky už sú kúpené, ale ešte trošku musia počkať... Sestra sa už informovala u doktorky a tá jej povedala, že po novom je lepšie nastreliť, ale až bude ten správny čas tak jej všetko vysvetlí. Dám potom vedieť. Teraz malinká vyzerá skôr ako chlapček 😀 , ale je krááásnáá

merikac
6. júl 2010

@mirka285 neboj Miri, iste bude dobre,,a presne tak ako ti povedala, dr..aj kojene deti byvaju casto chore,,,,Ja som syna dlho nekojila a tiez neby nastastie chory. Hlavne, ze bude Linduska bude citit tvoju lasku a to je to najdolezitejsie co jej mozes dat 😵

merikac
6. júl 2010

@leanax .Ved to, ze aj nas sa ocas niekto spyta, ci je to chlapcek, alebo dievcatko,,,aj napriek tomu, ze je cela v ruzovom 😀 😀

tutifruti
6. júl 2010

@merikac my sme dali este v pôrodke prepichnút... aj Alžbetke aj Dorotke a nemali sme žiadny problém s tým.... 🙂

@mirka285 no je to tak.... ja dúfam, že kojit budem.... ale keby nie nechcem to brat ako svoje zlyhanie a mat z toho depku...,. tak som nastavená aj tak, že to možno nepôjde.... /hodi som predtým baby kojila/
Kamarátka ktorá má tri deti, dve kojila do dvoch rokov a tretie nie... poroste sa jej nespustila laktácia.... No a čo? ved od hladu neumriete... hlavne, aby si ty bola v klude 🙂

merikac
6. júl 2010

@tutifruti A pekne im prepichli take male uska??vedeli kam sa trafit a teraz napriklad nemaju nausnicky velmi nizko alebo naopak vysoko?

mirka285
6. júl 2010

baby dakujem za podporu,len ja som tak chcela kojit ze vobec som si nepripustala zeby mi to zase neslo,ale asi je u mna niaky problem s tymi prsnikmi ☹ aspon ze mala dobre znasa ten nitrilon a to jej davam ten obycajny,ani z neho nevraca ani brusko ju neboli lebo si stale poprdkava 😉

merikac
6. júl 2010

@mirka285 ..este nezufaj,,,mozno injekcia zaberie a mliecko sa spusti,,,,,,,,,,,,,,,, 😉

achojka
6. júl 2010

Baby neviem, ci to tu niekto nepisal, ale uz aj Ronit porodila dnes o 11.50 narodil Samko, 3570, 51cm

merikac
6. júl 2010

@achojka hod to do IP posty maxare

tutifruti
6. júl 2010

@merikac maju ich pekne..., tak akurát.... dokonca im uska ani nehnisali... /kamoska co ma malu davali neskor a tej ano.../

@mirka285 no tak....ak je malá v pohodke, tak to nerieš.... zbytočne sa tým budeš trápit a maličká bude nervózna z teba.... a navyše.... ešte stále nie je nič stratené.... 🙂

merikac
6. júl 2010

tak na najblizsiu poradnu pojdem aj s nausnickami a som zvedava ako dr zareaguje 😵

leanax
6. júl 2010

@achojka jej takže ďalší prírastok do tabulky. Super a mala už termín??? A že gratulujem!!! 🙂

miki060707
6. júl 2010

zrzulka, aby som nezabudla, k prvým meninkám prajeme Paťkovi vela šťastička, zdravička......veľa lásky, mliečka...

maxara
6. júl 2010

@mirka285 to nevadi... hlavne, ze malinka nema ziadne problemy.. ved este uvidis, ci sa spusti mliecko a ako pise tuti, hlavu hore.. 😉

@merikac nununka? 😕 to je supis, ale preco zajtra? ide na sekciu? boooze, ja som na nu uplne zabudla.. ☹ idem jej hne napisat

@achojka supis a ako rodila? prirodzene - vyvolane, nevyvolane? sekcia- akutna, planovana?

maxara
6. júl 2010

@mirka285 a zmen si pas, lebo uz prenasas 😉

miki060707
6. júl 2010

@mirka285 tak Mirka aspon to, že je nutrilon robí dobre, lebo ja som davala malej bebu a čo to boli za revu, chúúúúda, a ked sme dali nutrilon comfort, tak to bolo uplne super, tiež som bola na nervy, že prečo to kojenie nešlo, ozaj pár kvapiek som si odsala, a teraz ked to nepôjde, nebudem sa trápiť, spravim všetko preto, aby som mala mlieko, piť, jesť tie polievky, čaje kojace piť, homeopatika, inak mne v lekárne povedala, že 3 x denne po 5 tabl. a budem sa vyvarovať jedlám, čo su zle pre bábo.....

merikac
6. júl 2010

@maxara ano nununka- prave mi pisala,,,prisla z poradne,,je uz na 1,5cm otvorena,,tak jej lekar oznamil, ze zajtra idu na to,,,,a myslim, ze bude mat prirodzeny porod,,,,,,,,,

achojka
6. júl 2010

@maxara To presne neviem, ja s nou niesom v kontakte, len to babny pisali u nas vo februarovkach2008, blizsie info tam nebolo.

erytrea
6. júl 2010

ahojte kocky kde mozem poslat foto maleho? resp.komu? alebo ako pridat? diky diky

stanka33
6. júl 2010

Ahojte...co mame noveho nejake babatka su alebo sa iba chystaju drzim vam palce
@miki060707 takze ides zajtra no ja y som isla tiez ale ja si este potiahnem mozno aj 2tt ako tak vidim
inak mna dneska 3 krat prehnalo ale asi to nic neni mozno som zjedla ovocie a zapila vodou ziadne bolesti
@mirka285 neboj s kamoskou mame rovnakostare deti a ona malu nekojila a doteraz mala iba 2krat za zivot slabe sople a vo vsetkom bola popredu ako my, tak sa neboj....ja som mala nieco podobne ale som to neako rozkojila, ak my toani teraz nepojde tak sa nebudem stresovat a dam umele co uz

stanka33
6. júl 2010

boze ja pisem sa ponahlam a take chyby... 😉

maxara
6. júl 2010

@achojka skusis sa tam prosim opytat? mozno sa ozve niekto, kto je s nou v kontakte 😒

@erytrea prihlas sa ako julovky2010 heslo je jul a supni ho do albumu julovciatka s popisom podla vzoru. A este daj pozor, babatka su zoradene podla datumu narodenia, tak to skus prosim presunut na to spravne miesto, dakujem

maxara
6. júl 2010

@merikac no teda, ja odpadnem.. drzim jej palce, akurat som jej pisala IP.. som na nu zabudla ☹

alllexa
6. júl 2010

Vonku som poriadne zmokla, ale uz mam aspon fotky...

23bambuliatko
6. júl 2010

Pánečku babule vy píšete ako diablice...no nič podam info a idem si vas dočítať, mam čo dohanať, lebo cely (predlžený) víkend sme stravili u našich na Orave 😀

Dnes som bola na poradni...konečne su výsledky moču negatívne-už žiadna krv 😉 , krčok sa skracuje, hlavička je dolu a maly sa čoskoro vypýta na svet 😉 ...vraj mame cca tyždeň...strašne sa teším, už som chcela dnes aj okna poumývať, ale vonku už leje ako z krhly 😀

Tak idem kuknúť kolko z vas porodilo... 😉

miki060707
6. júl 2010

no už som dokončila oznámenie o narodení, ešte váha, dlžka a foto....
inak ja dam erike vedieť, že malý je na svete, ale ona ma comp v oprave, tak vam to tu nenapíše a ja možno dojde v nedelu, alebo v pondelok domov, ak všetko bude ok......

miki060707
6. júl 2010

no idem off, vypnem pc a idem nečo porobiť, mala je zlatá, normálne dve hodky kuká telku, ale tak, že sem tam dojde kuk a sama sa hraje, ja mam vyložené nohy a nič nerobim, ale idem skontrolovať batožinu .....

maxara
6. júl 2010

@alllexa juchuuuuu sem s nimi, sa tesim.. 😵

izira
6. júl 2010

@alllexa Kraaasne fotky 🙂 som si teraz pozerala tvoj album

lenkaaninka
6. júl 2010

fuj začal ma bolieť žlčník aj malý tlačí tam aj som sa nasrala ako pes šak jasné pošli chlapa niečo vybaviť v podstate čo som ho poslala tak nič z toho jej nepovedal a ked vlastne teta v banke nevedela o čo ide tak povedala že je všetko ok tak ako má byť..
na uver nestiahli evri minulý mesiac ale v piatom hej a skončila karta v piatom mesiaci zhltlo ju a v šiestom nestiahli evri ale tete to nevyskočilo ako neuhrada ani nič a karta je vlastne prázdna a treba tam splácať je to z tej konkretnej banky vub kde bol...ako už som tam tolkokrát mala problémy lebo su tam vymleté už x krát

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre