Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kristip
6. júl 2010

@luminkasp ved ja o tom viem, ze pridu. uz sa nevies dockat, co? chapem. nasi pridu len tak na tri dni, ale vsak oni mozu dobehnut hocikedy, nie je to az taka dialka. 🙂

kristip
6. júl 2010

@tinka349 ja tiez neviem, preto som sa rozhodla, ze to kupim tesne predtym.

oacka
6. júl 2010

@mojalili a ako sa to vlastne vyvíja s tvojimi rukami???? lepšie? ja si inak neviem vynachváliť tie porodné gaťky, ja som ich nosila aj doma,super mi držali vložku a boli také jemné a vzdušné na rane. baby, majú aj vaše bábätká pleseň? my ju už máme, som zvedavá,čo bude robiť,keď jej budem vytierať jazyk...

tinka349
6. júl 2010

@mojalili no tiez pravda....ked bude zirafka po mne, tak ani 56 nosit nebude 😀 😀 😀 ale do mesiaca chcem urcite kupit...tak asi este s tym pockam 😉

tinka349
6. júl 2010

@kristip ja som chcela mat vsetko dopredu pripravene, ale asi to necham az po porode 😎

tinka349
6. júl 2010

@oacka a ake si si kupila tie gatky? take sietkovan latkove, alebo tie jednorazove? ja som si kupila aj aj, ale tie jednorazovky su velkost M/.L a pridu mi nejake velke 😖 sand zo mna nespadnu niekde pri prechadzke na chodbe 😀

alllexa
6. júl 2010

@noemarta - ja si mam zajtra zavolat, ze ci mam prist vo stvrtok alebo v piatok...
Som zvedava, co Ti zajtra povedia - ja som vcera bola s kamoskou a velmi si pochvalovala cisarsky, ze sice to prve dva dni bolelo a tazko chodila, ale potom ok, aj jazva sa jej pekne hoji, ze ani si na to nic nemusela davat...
Inak, pisala mi Katty, vraj je zatial zatvorena, ale tiez ide zajtra na kontrolu...

petrap001
6. júl 2010

@tinka349 nakup si jednorazove vela a aj vela vloziek 🙄 🙄 🙄 mne uz to ide pomaly nanervy,ako stale spinim a nie a nie prestat..

oacka
6. júl 2010

@tinka349 ja mám také,čo sa dajú prať, a aj som si ich preprala,ja som ich aj doma nosila, aj nosím občas.

maxara
6. júl 2010

@lenkaaninka 😀 😀 😀 ja som tiez bordelarka, ale ja podlahu vidim.. sakra.. 😀 😀 😀

@tutifruti 😀 by si so mnou vybabrala.. predstav si, ze seim v zoo pod stromom pri tom najsmradlavejsom pavilone, pavilone seliem, lietaju okolo mna stovky much a ja tam cakam na sanitku? stoniem a ochkam a tm ma staby klaun rozosmieva, ty mi utieras moje vyrazkove celo mokrou handrou a tvoje kocky sa nahanaju okolo klietok a vykrikuju, jeeej maxi rodi, maxi rodi.. 😀 😀 😀

mojalili
6. júl 2010

@oacka NEmali sme este, teda neviem o tom a mozno mame, lebo od neho mam infekciu v prsiach.....len doktor mi poradil taku fialovu vodicku, ktoru vobec u nevyrabaju, ze si mam potierat prsia tym...mudry chlap... 😠

Kočky, este som chcela...očkovanie do ramienka, ktoré nám robili v 3.den, tak nam zacalo hnisat. Aj prvej dcerke hnisalo, aj toto a riadne, plno hnisu...tak som tam dala ichtiol masticky (nie otvorena rana), a do rana to ta mast vycucla...snad som zle neurobila...

mojalili
6. júl 2010

@petrap001 PEtka, ja uz pomaly koncim o tyzden sestonedelie a stale spinim, teda som cca 3 tyzdne na malych vlozkach, ale okolo 4. tyzdna som zacala opet krvacat....takze tak moja, este si ich uzjes...

KOCKYYYY, BUUUUUUUURKA IDEEEE

maxara
6. júl 2010

@denisse ja mam doma obycajny solux a super to nahrieva, su dva druhy, jeden slabsi a jeden silnejsi. Ja mam ten silnejsi, takto podobne vyzera, ale ten moj je myslim 180W a stal 28E.. no a mne veeelmi pomohol na ten klb, co som tu stonala.. ze ma strasne boli, asi som ho mala prechladnuty a na druhy den to bolo 100nasobne lepsie
http://www.harrmed.cz/index.php?kc=SERH7 240&ln=1

denisse
6. júl 2010

@maxara
a myslis, ze to je to iste ziarenie ako biolampa? alebo je to nieco ine? ja tomu vobec nerozumiem ...

petulka_1
6. júl 2010

@mojalili u nas uz aj presla burka a teraz je aspon o daco lepsi vzduch

lenkaaninka
6. júl 2010

@maxara tak si neni stratený prípad ako môj mm 😀

mima89
6. júl 2010

babulky, tak uz som doma z porodnice...vo stvrtok som prisla, mali mi na druhy den v piatok rano vyvolavat porod, ale vo stvrtok vecer o pol deviatej som uz zacala mat bolesti a krce...o pol noci mi lekar povedal ze som na 3cm otvorena ze nech este pockam....volala som mojmu priatelovi nech pride, ze to na mna prislo samo...asi sa malinka zlakla vyvolavania alebo citila ze sa ja bojim preto to prislo spontanne...aspon som uz bola v nemocnici 🙂
nechali ma trapit sa do 10:00 dalsieho dna, cakali kym sa otvorim viac-to uz som bola na 6cm,pustili mi plodovu vodu a od 10:00 do 11:00 bola najhorsia hodina mojho zivota...myslela som ze omdliem, umriem strasne mi trpli ruky,nepomahala sprcha ani fit lopta...kazdych 5min neuveritelne silne kontrakcie... moj priatel sa o mna hrozne bal a nevedel ako mi ma pomoct...
pichli mi injekciu do zadku, ani neviem co to bolo, uz mi bolo vsetko jedno nech si so mnou robia co chcu...
ledva som prisla na porodnu salu, 3x som potlacila a bolo...malinka sa mi narodila...krasna,zdrava....
takze ani mi nakoniec ten porod nevyvolavali coho som sa obavala....a mozno je to tak dobre...
len sa bojim lebo jej robili 3x vysetrenie usiek a nereaguju...tak mam prist o mesiac na kontrolu..bojim sa...
ale inak je vsetko fajn, a dnes ma pustili domov...priatel mi priniesol velku kyticu a nevie sa jej nabazit... som stastna....ze to uz mam za sebou a ze mam zdravu dcerku 🙂

kristip
6. júl 2010

aka super burka v Petrzke, cerstvy vzdusik - jaj, to by sa rodilo 😎

denisse
6. júl 2010

@mima89
veeelka gratulacia ... super ... 🙂

maxara
6. júl 2010

@denisse Deni no ja osobne si myslim, ze biolampa vyzera trosku inac a aj ma aj ine funkcie, ale su aj poriadne drahe.. tento solux je to suche teplo, co je potrebne na nahrievanie a aj na priedusky to vyuzijes a pod.. Biolampa ma este cosi naviac, tak to mam ja zafixovane a viem, ze su to riadne palky, niektore

oacka
6. júl 2010

@mima89 z celého srdca gratulujem!!!! a držím palce,nech ste zdraví a šťastní! 😵 😵

mojalili
6. júl 2010

@mima89 Gratulujem a neboj sa, my mame s ockami od narodenia problemy, tka cakame na vysetrenie o tyzden...bude to dobre, uvidis.... POzri ake ich mame, urcite nie su chore...

mima89
6. júl 2010

idem kuk kolko babatiek nam pribudlo....
@maxara maxi, mozes pridat aj mna 🙂 narodili sme sa 2.jula, mali sme 2950g a 49cm 🙂

alllexa
6. júl 2010

@mima89 - uff, to je blbe, ze si si tak vytrpela a ze to tak bolelo:( A epi si nemala?

tutifruti
6. júl 2010

@mima89 veeeelka gratulka 🙂
@maxara 😀 😀 😀 som si to normál reál predstavila....

@denisse máme od zepteru a je super.... používame na všetko.... najviac na sople.... ale napr. aj na zuby.... brucho... jazvu.... atd. atd.....

mima89
6. júl 2010

@alllexa nemala...chcela som bez nej....

jeiny
6. júl 2010

@mima89

blahozelam, nech ste zdrave!

mimi inak asi som ta tam minuly tyzden videla, nemala si take zlte tricko a ciernu suknu? som sa ta aj cosi pytala...ja som isla na ctg a prietoky

jeiny
6. júl 2010

@alllexa

ahoj, tak ja uz zajtra nastupujem do porodky a vo stvrok ma to caka.

lenkamarkusova
6. júl 2010

ahojte.vsetkym novym babatkam vela vela zdravia a samozrejme aj ich maminam prajem!!!!!!!

zrzulka
6. júl 2010

@mima89 gratulujem k dcerke... a miery???
tie uska neboj, malemu tiez jedno nevyslo, muz uz v strese ze ako je to mozne... uplne na nervy ale ono to moze byt tym ze deticky maju v usku este plodovu vodu. co bol aj nas pripad pretoze na druhy den OAE opat zopakovali a uz to bolo v poriadku... Co som aj vedela pretoze maly krasne reagoval na zvukove podnety....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre