Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petzi
6. júl 2010

@ribike nepresla,ale prechadzala a otvorila som okno a ty degesi, co pod nami majstruju uz 6 tyzdnov,tak dnes natierali okna a ono mi to vali do bytu,tak asi budeme dnes zabedneny,jak v base
😠

petzi
6. júl 2010

@ribike ved mi hlava ide s nich zase prasknut, som s toho nejaka sfetena

ribike
6. júl 2010

@petzi Akurát som ti chcela napísať,že rýchlo zavri tie okná lebo sa mi sfetnete...😀 No to máš teda super susedov,nezávidím ti☹

petzi
6. júl 2010

@ribike to su tam len majsti, ale teda dali oznam,ze tyzden budu sanitovat, prerabat a oni prerabaju 6 tyzdnov a stale sa akosi nechystaju koncit,tak ja neviem.ale ked sa maly narodi, tak mozu zabudnut na manevre ako su kazde rano,ze o 8mej trieskaju rovno pod nasou postelou a nahanaju sa zo zbyjackou ako splaseny....su to magori, vazne,no ja s nich zasnem

ribike
6. júl 2010

@petzi Aj ja mám takú susedku nad nami že už ráno o 7mej púšťa hudbu na plné pecky,mynile som chytila nervy a aj ja som jej pustila Marlina Mansona o polnoci a ešte aj pračku som zapla...nech sa trocha uvedomí😀 od vtedy pokoj...

petzi
6. júl 2010

@ribike tak to mas fajn, ja som vcera musela vyprevadzat navsevu od susedov o pol noci s bytovky,co sa nevedeli rozlucit a na chodbe hucali...tak ale boli v pozore, ked som sa na nich vyrutila,taka velka ,ako balon... 😎 v momente boli prec...

ribike
6. júl 2010

@petzi Tak im treba😀 tak si možno aj do gatí pustili😀ked si na nich tak vyletela...😀 Dobrú noc.....🙂

salonka
7. júl 2010

ahojte baby, my sme stale 2v1. vcera sme skusili uz aj sex, ale nic... co ine mozem este vyskusat a pomoct malej von....? 😉

lutsine
7. júl 2010

pekne ranko, ja som taka unavena...celu noc som nespala,,,,od jednej v noci ma bolelo brusko,menstruacne bolesti,krize....ach jaj....trvalo to do piatej hodiny rano...a potom to ustalo...nechapem,ci ma babo skusa....a to ma bolelo kazdych 15 minut,taka navalova bolest.

lutsine
7. júl 2010

a to nehovorim o tlakoch na konecnik....

sunnygirl
7. júl 2010

@lutsine nápodobne, ja som bola od jednej do tetej hore, tiež bolesti ako pred menzesom, ale potom to prešlo. Bábiky sa tlačia asi nižšie a maternica nám trénuje.

Bréééééé rááááááááááááánko

sunnygirl
7. júl 2010

@sunnygirl malo byť "do tretej"

sunnygirl
7. júl 2010

@lutsine malo byť "do tretej"..................debil som, píšem sama sebe 😀 😀 😀

lutsine
7. júl 2010

@sunnygirl no asi ano,tlacia sa tlacia.....lebo mi pritom tvrdlo brusko.....ale sranda,ze v pondelok som mala intervaly kazdych 30 minut,minulu noc 20 min. a tuto 15 min....tak mi to ide postupne...uz som chcela budit manzela,lebo som myslela,ze ma dole roztrhne, teraz je zatial klud..aj babo spi,lebo celu noc bolo so mnou hore....asi ho tie stahy maternice vyrusovali

lutsine
7. júl 2010

@sunnygirl uz sa otvaras? aj hrdlo sa skracuje?

lenkaaninka
7. júl 2010

čaute babule dobré ránko tak mne môj maraton s kontrakciami skončil včera večer a odvtedy ale tri a malý sem tam kopne tak hádam nebudem hysterčiť dneska je streda a piatok mám poradnu tak vydržíme kým sa nič zvláštne nestane.
A ja dnes že sa vyspím o jednej som bola čúrať, mm chrápal, klby ma boleli a potom som musela do postele do detskej lebo deti sa za mm presťahovali a oni to maju pod šikminou strechy a zakaždým ked som išla čurať som si drbla hlavu no des. A ráno o piatej na bolesti klbou hore ako som vyspatá na hovado.
Akurát cuckám kávu ...

lenkaaninka
7. júl 2010

@lutsine ja som mala už aj každých 5 minút napríklad 6x a potom po 7mich a potom zas po 15 a po 5 totál tomu harašilo...ale dokial to nebolo totál pravidelné a neodtiekla voda som doma nechce sa mi do nemocky že by ma tam nechali nejaké dva dni a potom domov dali..

nina88
7. júl 2010

Ahojte, nám včera na utz lekár naznačil,že sme dosť veľký... Podla odhadu 3640 g, ale že asi to bude aj viac... 😕 Sakra!!! A vraj jedine sex pomáha, každý deň aj 3 krát... Len komu sa chce, kurnik, veď sa cítim jak velryba...

lenkaaninka
7. júl 2010

@sunnygirl ide ti to 😀 😀

lenkaaninka
7. júl 2010

@nina88 čooo 3x ???? šak to už je nepredstavitelne teda neviem či len pre mna 😕

luminkasp
7. júl 2010

ahojte bruska, dobre rano, ako sa drzite? u nas dalsia neznesitelna horuca noc, ale clovek ked musi, od vycerpania zaspi 😀 Neidem vas ani citat, musim zehlit, a musim to ist urobit uz hned teraz, ak sa pri tom nechcem uvarit, alebo roztopit, dnes mame dosiahnut 45stupnov 😝 Baby, opuchnuta som snad cela, nie len nohy, to uz ani poriadne nemozem chodit...
@alllexa, ty ako? este sa drzis? kedy mas ist na poradnu?

luminkasp
7. júl 2010

@nina88, 1 -2krat denne asi nepomaha, mne pri tereske porod vyvolavali 😉

lenka23
7. júl 2010

@nina88 keď sa náš malý nevypýta sám do nedele, tak to skúsim 😀
Tým chlapcom sa tuším od mamy nechce 😒

nina88
7. júl 2010

NIč neni horšie ako vyvolaný pôrod, strašne sa tomu chcem vyhnúť, urobím čokolvek...

lenkaaninka
7. júl 2010

@luminkasp fu to máte iné horúčavy u nás je zamračené v noci poprchalo a teraz je príjemne konečne nieje dusno takto by mohlo ostať stále ale na vikend už horúčavy hlásili...inak mne sa už dva opary na papuli vyhodili...

nina88
7. júl 2010

Tí chlapci sú proste egoisti už pred narodením... 😀

lutsine
7. júl 2010

@lenkaaninka no ved to je strasne, takto nas brusko trenuje.....
a to doki vravel minulu stredu,ze vydrzim maximalne do soboty,lebo uz som na rozpadnutie.... 😀

lutsine
7. júl 2010

@lenkaaninka ja mam poradnu tiez az v piatok...

luminkasp
7. júl 2010

@nina88, si mala vyvolavany? mne sa to az take hrozne nezdalo byt, mala som fajn a rychly porod a to som prisla do nemocnice a nebola som vobec otvorena 😎
@lenkaaninka , ani mi nevrav, idem sa z toho tepla zblaznit a na kupko uz chodit nechcem

lenkaaninka
7. júl 2010

@nina88 to ťa to tak bolelo? mne pri Ninke začali kontrakcie nepravidelné a potom ustávali a dal mi nejakú pirulu dnu a čosik mi pichol potom to začalo ale nebolo to nejako brutál ako bolelo to ale vravím mna furt niečo bolí tak ja aj teraz kolkokrát by som chcela vedieť aké mám silné tie kontrakcie či to má byť teda bolavé ked ja to nejako už nevnímam... a vidiš tento pôrod mám uplne iný pri Lenke praskla voda a hop do 6 hodín bola vonku žiadne zbytočnosti 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre