Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

izira
7. júl 2010

@petzi dufam, ze nasu temu decka necitaju ...🙂 inak dufam, ze ti to pomoze... ja na to trocha spolieham 🙂

tinka349
7. júl 2010

@lenkaaninka vcera som neodkvacla 😀 len mi dosiel brat do izby, ze n ostatnych telkach sa neda pozerat futbal, tak som mu dovolila pozerat v mojej 😎

alllexa
7. júl 2010

@noemarta @katty - ako, uz ste po poradni?

Inak, aj @adelaine by sa mohla pomaly ohlasit, dnes by ju mohli pustit...

tinka349
7. júl 2010

mooooorning kocky,

ja som sa prave zobudila - sla som spat o 1nej rano a o 1nej naobed vstavam....nepamatam kedy som tolko toho naspala 😀 😀 😀 😀 ale dobry pocit....to akoby bolo nejake znamenie ze uz coskoro toho vela nenaspim...

meruska
7. júl 2010

ahojte..ja sa pripajam k tym co maju kontrolu zajtra 😎
ozaj nemame uz druhe kosicke babo? strasska mala ist dnes i s taskou 🙂

meruska
7. júl 2010

blahozelam novym maminkam 😵

alllexa
7. júl 2010

@katty17 - no prave sme sa minuli spravami - som o tebe pisala, ze by si sa mohla ozvat🙂
Ale zaujimave, ze Ty si tiez v Ruzinove a davaju Ta na ultrazvuk a mna nie. Ja tam mam dnes zavolat a zajtra alebo v piatok mam ist na kontrolu. Ale zatial mi nic o vyvolavacke nehovoril.
No ale ja sa chystam rodit aj s Tebou🙂

strasska
7. júl 2010

ahojte, tak idem na prijem! drzte palce!

alllexa
7. júl 2010

@petzi - Ja som spominala tie cm kvoli tomu, ze sa tu pisalo o obvode bruska, tak som tiez pridala par postrehov🙂
Inak, to, ze Ti bolo zle, je mozno uz predzvest porodu...

@denisse - jej, to je dobre, ze sa Ti otocila spravne... Aj noemarta na to caka...

alllexa
7. júl 2010

@strasska - drz sa!!!

meruska
7. júl 2010

@strasska jeeeej prave som ta spominla....krasny datum ste si vybrali....drzim place 😉

petzi
7. júl 2010

@oacka a to si ty Oacka,aka krasna foto,ja som pozerala,ze kto to ,a to vy fesandy....
Inak ten cisarak ma daco do ceba,ze? po sestonedeli mozte na to hupsnut ako nic, no
niektore ktore rodili normalne,maju aj pol roka problem sa dostat do formi...
No inak ja mam takeho nadrzanca doma 😝 ale tak ked ja neviem, kedy to moze vo mne
nechat ,ked chcem na termin rodit, alebo teda kolko toho treba.Planujem ze v sobotu od
rana zacneme, potom pojde do roboty a ja budem upratovat, potom ked pride s prace po
obete tak budeme pokracovat a tak dalej...no ja neviem,aby sme to teda stihli 😀

katty17
7. júl 2010

@allexa, mne moja porodnicka dala kontakt na ultrazvuk niekde mimi ruzinova. tak som tam volala a dali mi termin na zajtra. stoji to 10 eur. cize pohodicka. nechces ist aj ty na utz? tvoj porodnik ti nic nevravel o ultrzvuku?
joooj, so mnou rodit asi nebudes. ja som este zatvorena :( ale vcera som mala take velke bolesti a cosi hnedkaste zo mna slo, ze som si myslela ze by sa to mohlo aj spustat. a stale nic. :(
strasska, vela stasticka prajeeeeeeem !!!

nina88
7. júl 2010

Normálne to je ťažké zohnať ten olej, ale obvolala som 5 lekárni a našla som... 🙂

bellablonde
7. júl 2010

caute babule,
som tu len na skok, hoci mi dosla mamina pomahat, tak sa mi zda, ze mam este menej volneho casu ako ked tu nebola 😅.. 😀
gratulujem vsetkym novym babetkam 😵
ja som na tom stale rovnako CS 0, zavreta ako konzerva, zajtra idem na kontrolu na antolsku.... idete este niekto?
nastastie sa mi krpana konecne ulozila hlavickou dole, tak som rada 🙂

katty17
7. júl 2010

ja som chcela rodit velmi velmi 12.7. to by bol krasny darcek pre Risiho k narodeninam 😉 . jedine ze by som cosi este chytro vyviedla aby sa mala pytala uz von 😀 . ale co take ??? 🙂

petzi
7. júl 2010

@izira ja som tiez nad tym rozmyslala, ze kto to cita a kto nie, no ale tak aspon budu
mudre 😀 no co uz s nimi ,ked ta dnestna mlades je taka zvedava a vyspela.... 😝

katty17
7. júl 2010

@bellablonde, ja som tiez este riadne uzatvorena konzerva :( ziaden otvarak si na mna netrufa 😉

tinka349
7. júl 2010

baby a ked sa niektore pred porodom otvarate, to aj citite? vnimate nejaku zmenu ? lebo ja nejak furt nic, ani poslickov nemam, brusko hore a tyzden do terminu 😖

meruska
7. júl 2010

@tinka349 sme na tom rovnako 😉

oacka
7. júl 2010

@strasska držííííííííííííííím palce!!!!!!!!!

petzi
7. júl 2010

@alllexa no mozno aj to,alebo len s pocasia, ale teda mamina ma po telefone
dobre sprdla,ze som mala ist dokimu, ze by ma lahko poslal domov, no ved ma
pravdu, mam 4 dni do terminu ,tak netreba cakat, ale ked ja som ani len hlasok
so seba nevydala, jak mne zle boli, no co,ale ak ma bude hlava boliet este,alebo
ak mi bude zle,tak idem na kliniku aspon, nech mi povedia,pripadne nech porodim,.

izira
7. júl 2010

@petzi tiez mam pocit, ze by sme sa mohli od dnesnyvh mladeznikov aj nieco priucit 😀 😀 😀

maxara
7. júl 2010

@janka_michal no ja som bola v piatok na spic prsta (vtedy uz tyzden), takze momentalne neviem, zajtra sa dozviem 😵

@alllexa no ja som si tie vylozila na rukatka a Lara tak na mna ganila asi 10 minut, ze akoze a ja si dam kam hlavu? ma poraza z tychto teliatok mojich.. a teraz ked sa vychrapali, tak konecne zliezli, akoze nieco pohodlnejsie by sa zislo (a to som vlastne tie nohy zlozila dole pod stol, aby si kam tu prasinu mala dat)
Inak mne dr v pondelok povedal, ked mm zahnojil ten dnesny datum, ze tento rok je pekny datum 20.10., ale som mu hned povedala, ze dovtedy prenasat nechcem 😀 Potom ma napadlo, ze pre chlapca bude pekny datum 10.10. to bude mat rodne cislo same 10iny

petzi
7. júl 2010

@tinka349
no ja som citila akoby sa mi pochva roztahovala,ked som bola uplne v klude, taky tlak
som tam mala a miernu bolest,.inak podvozok ma bolieva dost, tak to je asi toez ono a
kosti panvy ma boleli tak ze som sa postavit nemohla,ale to len raz a brusko mam
padnute az na kolenach 😀 tak si to uzivam 😀

izira
7. júl 2010

@strasska drzim prsty 🙂🙂🙂

petzi
7. júl 2010

@izira to veru ano, co dokazu, no neskutocne....a to nie sme o moc starsie a ako sa ta mladez pomenila.... 😅

maxara
7. júl 2010

@strasska ja ti prva drzim palce 😀

maxara
7. júl 2010

baby prave sa tu zastavil svokor, chodi ma kontrolovat kazdy den na sekundu 🙂 a akurat mi vravel, ze nam montuju jednosmerku do ulice 😠 , najhorsie je, ze my sem nemame taku paralelnu cestu niekde hned blizko, az v uplnej prdke.. pre nas to znamena, ze domov sa dostanem bud z mesta cez dedinu alebo kilometrovou obchadzkou a do mesta jedine po hlavnej v zapche.. 😠 😠 😠 to su sedlaci.. neznasam, ked spravia skor obchadzky az potom cesty.. 😖

izira
7. júl 2010

@petzi uz ja uz troska starsia som - aj ked sa necitim.... 🙂
kedy mas najblizsie poradnu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre