Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
7. júl 2010

@petzi ja pevne verim, ze to bude v poriadku....

maxara
7. júl 2010

@stanka33 oki, tak idem mu poslat sms, ti napisem, ked sa ozve..

mojalili
7. júl 2010

@merikac V noci ste nespali? Danko zalahol po kupeli o 18.30, a spal do polnoci, potom sa budil kazde 3 hodinky....nakonie o 5.30 zaspal so mnou v posteli.,..po rannom kojeni ho nechavam vedla seba, ked ma citi tak spi ako dudek...a muz na neho tiez vidi, ked ide do prace. snad sa to nejako uz ustaluje...alebo si zvykam, to je to....

izira
7. júl 2010

@stanka33 mam z maleho podobny pocit...sa mi v kuse vesia na krk a chce sa mojkat.. 🙂 predtym to az tak neprehanal... zda sa, akoby deti naozaj vedeli vicitit, ze sa cosi deje 😉
nasho maleho tiez mozno dame na par dni prazdnin k starym rodicom..ale az neskor...najprv ho skusim nejako vtiahnut do bezneho spoluzitia s bracekom, aby si zvykol 😀 😀 😀

stanka33
7. júl 2010

@maxara napis mu az zajtra hadam nie???

agika1982
7. júl 2010

baby, vcera som si urobila radost..konecne som zohnala velky matersky vankus...na nate som videla ceny aj okolo 50 eur a som nasla akciu v TT za 27e...tak som ho hned zobrala..a konecne som objavila aj obchod s chico flaskami.....tak som dosla domov vyskerena ako slniecko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

stanka33
7. júl 2010

@izira ja ho tam musim dat hned ako pojdem do porodky a podla stavu v akom sa vratim ho tam par dni necha najhorsie je to ze muz ma novu pracu dofcu nedostane a neviem si predstavit byt sama hned na druhy den s 2 detmi, hlavne ked maly ma teraz strasne zlozite obdobie, a ked si predstavim co to bolo ked som sa s nim vratila z porodnice to fakt nevladnem sama

noemarta
7. júl 2010

@alllexa ahoooj, teraz som dosla domov,
nooo tak katty je este stale zatvorena, dalsiu poradnu ma o tyzden v stredu. ale jaaaaaaaaaaaa, ak sa nic samo nespusti do pondelka, tak pondelok mam nastup do nemocnice, pozrie ma lekarka a podla toho sa rozhodne aj s primarom, ci sa da vyvolavacka a bude prirodzeny porod, alebo cisarak. aj ked je teda dole ritkou, ze teraz v poslednej dobe je vela takychto porodov, dole ritkou. tak aj sa tesim, aj mam bobky z toho. mam asi take pocity ako adelaine, ked vedela ze do soboty musi vydrzat, a ze ju to caka v sobotu, tak som zvedava.
a adelaine by sa ozaj uz mohla ozvat, som zvedava co a jak to cele prebiehalo. 🙂

stanka33
7. júl 2010

inac do mna ide vsetko ako do kanala, voda, sladke slane ovocie vsetko je to normalne???

izira
7. júl 2010

@stanka33 🙂 moj tiez nastupil do novej prace 1.7....:) si to nacasoval. moj maly je teraz uz celkom fajn... slubil ze mi bude s bracekom pomahat 🙂 prvykrat som to zvladla sama... sme boli v Ba, cela rodina v Ke, nikto mi neprisiel pomoct prve dni. Mm sa o maleho staral v noci, aby som sa mohla vyspat..keby ho mohol kojit, tak by ho aj nakojil... teraz to bude asi podobne, mam v nom velku oporu 🙂

agika1982
7. júl 2010

baby na sukromnu pisala robika..dala aj foto maleho, je krasny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

stanka33
7. júl 2010

@izira moj mal vtedy dovolenku asi 10 dni, a potom som bola chvilu u nasich dalo sa , som mala velke problemy s kojenim vtedy, teraz by som si na jedno trufla sama ale s dvomi neviem co mam ocakavat,maly mi preplace polku dna za vsetko mrnci ak to tak pojde mala sa ani nevyspi cez den chuda, a este ked bude na mne maly visiet cely den, co bude no neviem...

alllexa
7. júl 2010

@agika1982 - a aky to mas vankus, taky na kojenie, ci na sedenie po porode?

@stanka33 - a u Teba ako, ked tu nebudes mat tyzden dokiho, vyvola Ti to uz teraz cez vikend?
Vies, ja si myslim, ze to nezalezi na mne, ze si zazelam a daju mi vyvolavacku🙂

@noemarta - fiha a to tak skoro, to co ma byt? Ved si mi slubila, ze ides az po mne!🙂 Ale to asi kvoli tej polohe babatka, ze? A Ty uz si trosku otvorena? A kedy Ti naposledy robili sono? Nemas nahodou kontakt - Katty spominala, ze to niekde mimo Ruzinova za 10 EUR robia.

petzi
7. júl 2010

@stanka33 nie je vela ale ani malo ale ja si myslim,ze mame cas 😀 ked to padne akurat na tu nedelu,to bude akurat ...

stanka33
7. júl 2010

@alllexa on tu asi bude mat niekedy sluzbu cez tyzden, ked on povedal nieco ine mne a ine maxi tak ja uz neviem, ja si to nedam vyvolaat teraz bojim sa prvy som mala vyvolavany a trvalo to cca asi 18h no dakujem az po 40tt budem chciet vyvolat

stanka33
7. júl 2010

@petzi ved ja iba srandujem... 😉

agika1982
7. júl 2010

@alllexa na kojenie...ale mozes ho vyuzit aj v spanku, pri polohovani tusim....vlastne pri kojeni si nim vypodlozis chrbat a aj malinke

lenkaaninka
7. júl 2010

@petzi no teda ozaj orgazmus mne ten môj že nech už idem lebo že furt mi čosik je ..ale dneska nech oddychujem a neopovážim sa niečo robiť...no dva krát nemusel navarené som mala odvčera 😉

maxara
7. júl 2010

@stanka33 nie, napisala som mu teraz, ze ma napadlo, ze som v pondelok prepocula, ze o kolkej mam zajtra dojst na poradnu a ci teda klasika okolo 17tej a odpisal, ze nie, okolo 14tej. fuuu, vdaka za info.. kebyze napisem zajtra, tak bohvie, ako by som sa tam dostala.. ja tu nemam moc moznosti na prepravu.. ☹

@agika1982 my s kafkom mame z pampyshopu za 16,60 a je super

@noemarta a co to? ved mas termin ako ja, tak pokoj.. 😀

maxara
7. júl 2010

@stanka33 a tebe kedy hovoril, ze mas poslat sms, ze o kolkej mas prist?

alllexa
7. júl 2010

@stanka33 - to je otras, ze 18 hodin:( To nechapem, ze Ta tak dlho nechali trapit sa. A nakoniec ten prvy porod skoncil cisarskym?

agika1982
7. júl 2010

@maxara vy mate ten maly?? ja som ten velky skusala, juuj parada..este som k nemu dostala aj nahradne gulicky...

maxara
7. júl 2010

@agika1982 ako maly? ja neviem.. my mame taky, co v pohode okolo tela das.. skusim kuknut, pockaj

agika1982
7. júl 2010

@maxara no lebo su dva druhy...ak preto sa pytam...tento co mam je obrovitansky hehe....ja som z pampyschopu uz neobjednavala, bo co mi doniesli navlecky tak na paplon som mala uplne iny rozmer.....tak reku kupim v obchode

alllexa
7. júl 2010

Tak som volala dokimu, ze mam prist v piatok na kontrolu...

maxara
7. júl 2010

@agika1982 aha, noja neviem ktory mam ja, ci velky alebo maly, skratka tie co su tam, tie mame

agika1982
7. júl 2010

@maxara no to je ten mal....pockaj chvilu, skusim ho najst na nete

izira
7. júl 2010

@stanka33 nas maly nespi cez den uz davno..ked je v skolke, tak tam si lahne s ostatnymi detmi a niekedy si aj pospinka...ale doma - ani nahodou 🙂
nuz a je lepsie. ked ti mam s nim kto pomoct... bez stresov a pocitov vycitiek, ze sa mu nevenujes a on sa chce hrat a pod...

stanka33
7. júl 2010

@maxara zajtra okolo 10, 11 tej mu poslem dam ti vediet ze co mi odpise ok zavolam ti alebo poslem smsku sem nepojdem asi
@alllexa normalne na tri zatlacenie potom bol vonku ale to ma napichali oxytocinom a aj epi mi pomohla otvorit sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre