Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
7. júl 2010

@maxara - volala som do Femme s.r.o.
No tak do toho Auparku skusim zavolat - som vobec nevedela, kde sa da takto ist, ze ked tam nepatrim, ze ci ma len tak vezmu na ultrazvuk.

lenkaaninka
7. júl 2010

@maxara hmm tak 7.7 nám nevyšlo 😀 čakáme do 10.10 😠 😀

lenkaaninka
7. júl 2010

@alllexa zoberu len si to cvakneš ak nemáš doporučenku od gynekologa len musíš zistiť či majú volno lebo to býva nahusto dosť...

alllexa
7. júl 2010

@lenkaaninka - mna to v pondelok nenapadlo pytat sa na tie prietoky, ja som myslela, ze to mozno cez tie pasy zistuju aj prietoky, tak som bola rada, ze sa nieco deje, ze mam aspon tie ozvy a cinnost maternice...

leanax
7. júl 2010

Ahojte. Prajem pekný večer. Dnes som bola v poradni a mám zvýšený krvný tlak 140/75 a mám už aj stopy krvi v moči. Tak mi doktor kázal, aby som si merala tlak ráno aj večer a pri najbližšej poradni mu doniesla hodnoty. Ak by tlak vyskočil nad 140 tak mu mám hneď volať. Neviem čo potom bude ďalej. 😢
Inak malá má teraz 3140g a to je vraj v norme 🙂 tak aspoň to ma potešilo, ostatné merania sú v poriadku...

maxara
7. júl 2010

@lenkaaninka ja necakam 😀 😀 😀 ved uz teraz ma ide rozdrapit 😀

maxara
7. júl 2010

@lenkaaninka dalsi mozny termin porodu u mna je 12.7. a potom 13.7. 😀

lenkaaninka
7. júl 2010

@maxara 😉 ok idem do hajan kukať film na markíze dobrúúúú

lenkaaninka
7. júl 2010

@maxara u mna jednoznačne vyhráva ten 10 . 1O 😀 😀 😀

maxara
7. júl 2010

@lenkaaninka 😀 😀 no drzim palce.. ved bude mat 15 kg 😀

maxara
7. júl 2010

Prave mi pisala strasska sms, ze ma za sebou super prirodzeny porod, malinka ma 50 cm a 3400g. 😵 a narodila sa o 18tej

tutifruti
7. júl 2010

@strasska gratulujem k výkonu.... 😀
@cigaretka no to je na slaktrafenie.... 😠 Na medicíne by sa mal zaviest ako predmet komunikácia s pacientom.... ved tí dr. sú fakt ako skauti... , akoby sútažili, ze kto dostane bobríka mlčanlivosti

alllexa
7. júl 2010

@maxara - dakujem, Maxi!

cigaretka5
7. júl 2010

@tutifruti No mi nehovor ale panbozko trenuje moju trpezlivost. Niekedy mam
pocit ze som tu ako lev v klietke ale co uz vydrzim sak to male stvorenie je dokonala motivacia........

kafoditka
7. júl 2010

kocky dakujem, zajtra s nim zbehnem k lekarke, uvidim, co povie a co nam predpise..

cigaretka5
7. júl 2010

No 7.7 nevyslo ani nam ale co uz veci sa deju lebo sa maju......

kafoditka
7. júl 2010

@monline kedy pouzivas rektalnu rurku, ked ti place a snazi sa tlacit???

cigaretka5
7. júl 2010

@alllexa A preco nejdes tam
kde budes rodit ze nech nieco robia...... Naco by si platila v sukromnych centrach.......

mirka285
7. júl 2010

@achojka ja som prvy rodila spontanne,takze toto bol prvy cisarak...
@kafoditka no tak to je strasne,aj sestrin maly vkuse pakal navyse mal aj reflux,a tiez mu davala pred jedlom probioticke kvapky...kafko dufam ze ho to prejde a place aj ked ste vonku na prechadzke?

mirka285
7. júl 2010

gratulujem Straske a novym babatkam,hlavne nech su vsetci zdravi 🙂

denisse
7. júl 2010

aj ja sa pridavam ku gratulacii @strasska 😉 si sikulka 🙂

denisse
7. júl 2010

@kafoditka
rektalnu rurku urcite skus ... ked nasa nela bola mala tak sme bez tej rurky ani z domu nevychadzali ... ked place, skus ho rozbalit, pocvic mu s nozickami, pomasiruj brusko a vtedy skus aj tu rurku .. uvolni mu to crievka ...
a sab simplex kvapky tiez zvyknu trosku pomoct ...

merikac
7. júl 2010

@monline presne tak dnes kojim ja cely den,,,,,,, ☹

maxara
7. júl 2010

Baby, dnes ma mm pochvalil, ze som carodejnica a ze som dokazala upliest z hovna bic. 😀 😀 😀 mam prazdnu chladnicku, ale total, ani jedno vajce, ziadna udenina, nic.. a ja som uvarila dokonalu veceru 😀 a este mam z mrazaku a spajze tip na dalsie dve jedla 😀 😀 😀

maxara
7. júl 2010

a idem teraz spat.. zachvilku

merikac
7. júl 2010

@strasska gratulujem , hlavne, nech sa v zdravi coskoro vratite domov 😵

merikac
7. júl 2010

@maxara - mala by si vydat kucharku ako navarit z nicoho 😀

maxara
7. júl 2010

@merikac veru 😀 bohuzial, nie vzdy mam take napady.. 😒

zrzulka
7. júl 2010

@kafoditka skus infacol ten je dobry, my sme sa s malou tiez trapili s kolikami ale nie az tak brutalne...je to na prirodnej baze cize nemoze uskodit.... maleho zatim brusko neboli lebo vsak on nalozi do kazdej plienky poriadnu davku. Akurat pedine sa dnes nezdalo ze od piatku malo pribral. len 20g... nerozumiem tomu vsak co chce aby priberal po kilach???? 😠 😒 dufam ze nezacne aby som ho zacala prikrmovat. Ach jo tie poradne su uplne nanic...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre