Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
8. júl 2010

No historia sa opakuje. Aj dnes mam ostat na lacno. Tak
mi bud urobia sekciu dnes alebo povedia o 12 ze dobru chut...... Toto je na nervy ...........

patresko11
8. júl 2010

@alllexa no ja neviem preco ma tak skoro volaju...otvorena som ale le nie vela.......ale nechapem ze preco tak skoro

oacka
8. júl 2010

@cigaretka5 držím ti palce,moja, to je fakt na nervy a pre budúcu mamičku je to riadny stres, mohli by byť trochu ohľaduplnejší a keď už,tak už, a nie ťa naťahovať... a musí byť teda sekcia? nečítala som všetko,tak nie som v obraze...

luminkasp
8. júl 2010

bruska dobre rano, ako sa dnes mate? moj mm ide dnes pre nasich, takze do 5 musim vydrzat. mne rano odisla hlienova zatka 😖
@alllexa ty sa ako citis?

janka_michal
8. júl 2010

AHOJTE ZIENKY...ako sa vam spinkalo???chcela som sa vas popytat, vy tu predsaj len uz deticky mate skoro vsetky a prezili ste to pred par chvilami..no som v 37tt a bola som vcera na kontrole a povedala mi, ze som na 1,5 prsta otvorena a hlavicka babatka je zostupena dole..pytam sa ze kedy mozem zacat rodit a ona,ze to sa neda povedat vraj to takto moze byt aj do 40teho tyzdna..boli ma strasne chrbat na lavej strane ako keby mi to udierala ta bolest do klbu alebo co..a v noci som sa nevyspala riadne, mala som bolesti ako na menzes a doost silne..no ked som si to chcela zacat pocitat tak to preslo potom..zaspala som a zobudila som sa nadranom tiez na tuto bolest ale skor ma tak pichalo dole..co si myslite???vcera ked som prisla z vysetrenia som mala taky hnedy vytok ale preslo to a inak nic..jaj a ja teraz neviem ci to mam cakat kazdu chvilu alebo co..lebo niekde pisali zeto do rana porodim a dalsie ze to mozem takto mat aj dva tyzdne este ake su vase nazory na to???PORADTE MI PLS..kujem a prajem pekny dnik aj vam aj miminkam..boze uz sa tak velmi bojim, mam aj uzsiu panvu tak som myslela,ze pojdem cisarakom vcera ze nie to tak vyzera..mam vela otazok :( aj ked by som chcela nech malicka este pribere v brusku na stranu druhu sa neviem dockat kedy ju budem drzat aaaaa vsak to poznate

alllexa
8. júl 2010

Dobre rano! Uz som myslela, ze sa nevyspim, lebo o siestej som bola hore, ale este sa mi podarilo zaspat...

@cigaretka5 - no teda...:( drz sa, nech uz to mas za sebou a nenatahuju Ta!

@luminkasp - ahoj, a kam pre nich pojde, na ktore letisko?
Fuha, ako vies, ze je to ono, podla farby? Ale to mas este cas, kludne mozes byt aj tyzden po odchode zatky pokope.
Ja stale rovnako... Skusim obvolat tie privatne ambulancie kvoli ultrazvuku...

lutsine
8. júl 2010

@janka_michal mne odisla hlienova zatka este minuly tyzden v stredu, tiez mam krcek skoro spotrebovany a som otvorena na 2 cm,bolesti mavam stale,krize, podbrusko,tlaky dole..a este som stale tu a to mi vraveli,ze vydrzim max. dva dni.... 😀 😀 zajtra ma caka poradna,tak uvidime co dokina povie.

luminkasp
8. júl 2010

@alllexa , alexa podla toho, ze je to s primesou krvi, no ja dufam, ze to tak bude, lebo ked mi vyvolavali, ludia, odisla zatka a za dve hodiny uz sme boli na sale 😎

lutsine
8. júl 2010

@luminkasp mne odisla uz minulu stredu.....hlienova zatka.

janka_michal
8. júl 2010

@lustine a ta hlienova zatka sa ti uvolnila nejak naraz ci to pomalicky cely den ci ako?ach no pekne to natahuju..mne nevravela nic o spotrebovanom krcku tak neviem...a to zisti len ked ta prehliada rukou?lebo mne sono nerobili len rucne :D ach tak ti drzim palce nech to ide cim skor ci este chces nech je malicke v brusku??ja z jednej strany chcem malu vidiet, drzat na rukach..ale na druhu stranu vsak nech si este polezka a priberie 🙂

luminkasp
8. júl 2010

@lutsine , dakujem za upokojenie, ja dnes jednoducho nemozem porodit 😉

cigaretka5
8. júl 2010

No dneska nic uz som sa napapala. Drobcek je riadne nekludny, brucho zufalo boli, mrvim sa jak des a neviem najst polohu. Rano sa vypustila hlienova zatka tak super.....bolia ma krize ale som nejak v pohode sak som v nemocke keby nieco.......

lutsine
8. júl 2010

@janka_michal mne odisla naraz, zlakla som sa toho vytoku,tak sme boli na pohotovosti ,mala som so sebou aj tu vlozku a doki vravel,ze to je hlienova zatka.

lutsine
8. júl 2010

@janka_michal ano pri vysetreni rukou to zistuju....

janka_michal
8. júl 2010

@lutsine no tak uvidime..hadam vsetko spoznam vcas..idem si ja asi este podriemat, lebo som v noci toho zase moc nansapala..a potom sa chytit upratat a varit...tak dakujem a mavajte sa krasne..drzim palceky nech je vsetko tak ako si prajes.

luminkasp
8. júl 2010

@cigaretka5 , tak dnes sme uz dve 😉

cigaretka5
8. júl 2010

@luminkasp Ja tu polihujem a cakam
co bude, ale co bude ako bude......sak uz sme v termine no nie?

luminkasp
8. júl 2010

ano, ale ja az po 17, ked sa moj muz vrati s nasimi z letistla 😉
@alllexa ide po nich do malagy

luminkasp
8. júl 2010

bruska, idem, drzte sa 😉

oacka
8. júl 2010

moja malá konečne spí...rána sú naprd, to chce stále papať a vobec nespí. musím na ňu všeličo posskúšať,kým sa naučím,čo zaberá. ako často vám bábätka papajú???? moja včera zas každú hodinu a pol až dve....

patresko11
8. júl 2010

@alllexa ty tiez este stale nic?

nina88
8. júl 2010

Ahojte, tak ja idem z poradne, absolutne bez zmeny, dalsia poradna v pondelok... 😒

lenkaaninka
8. júl 2010

@luminkasp tak ty budeš taký tester že dokedy ked ti odišla zátka

@lutsine dobré že týžden po odídení to sa málokedy stáva ale termín máš o tri týždne tak aspon
ešte chvilku vydrž kolená spolu 😉

ja som zvedavá čo mi povie na poradni zajtra lebo kontrakcie mávam každý den aj dneska ráno ma zobudili už mi to lezie riadne na nervy..moja ideál predstava??? ked mi povie: vy už rodíte utekajte do pôrodnice 😀

@alllexa a kedy máš ist teraz do nemocky neviem nepostrehla som.. 😒

lenkaaninka
8. júl 2010

@nina88 dalšia na tisíc zámkov 😉 baby tu sa asi neporodí 😉

nina88
8. júl 2010

Ale uz mam toho vazne dost... este kolko takych ubolenych noci??? 😒

lenkaaninka
8. júl 2010

@nina88 a ten ricín si skúšala??
ja sa každé ráno budím n akontrakcie a bolesti klbov a tiež som viac unavená ráno po brutál spanku
ako večer ked idem spať ale nič ine neostáva len čakať..

lutsine
8. júl 2010

@lenkaaninka no doki vravel, ze moze aj tri tyzdne pred porodom....aj par hodin,aj tyzden...je to individualne.

lutsine
8. júl 2010

@lenkaaninka no presne, ja tiez mavam take stahy maternice, tlaky dole na konecnik....brusko mi tak napne na par sekund ,asi 30 a viac....vcera sa to opakovalo kazdych 20 minut, potom po dvoch hodinach kazdych 15 minut...potom to prestalo uplne, zatial sa ciitm ok.

lenkaaninka
8. júl 2010

@luminkasp a do 17 tej to môže byť možno aj za tebou 😉

lenkaaninka
8. júl 2010

@cigaretka5 a prečo ti chcú robiť tu sekciu???? tiež som si asi nevšimla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre