Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
8. júl 2010

baby ja sa už tak teším ...ozaj mm včera trochu chytený prišiel a som sa nasmiala lebo on je dosť srandovný vtedy a dá sa z neho uťahovať...a vravím miláčik aký si zlatý že mi vždy dvihneš mobil ked ti volám lebo mimochodom predtým to nebývalo...tak mi vraví že ved vždy ked mi zazvoní by mi strúhaný vlas do zadku nevošiel tak sa zlaknem 😀

a potom že čo s tým že chcem aby šiel so mnou k pôrodu a on že ved jasnéé...a ja miláčik ved vidím že tam nechceš a po chvilke on: no hej bojím neviem si to predstaviť že tam budem ja sa bojím viac ako ty 😕

a potom ked som to začala rozoberať hovorí ticho ticho zlatinko ( a ja mu na to že ked sa o tom nehovorí to sa nestane či to ešte nepočul ? 😀 ked sa nebude vravieť o pôrode možno nikdy neporodim 😀 )

ale nebudem ho nútiť ked nechce len som mu to nepovedala ešte nech ho trošku potrápim 😝 🤐

cigaretka5
8. júl 2010

@lenkaaninka No mne kvoli ociam a bojim bojim. Baby co ste Mali sekciu ako to prebiehalo?

luminkasp
8. júl 2010

@lenkaaninka, nestras, baby, zacali mi kontrakcie, ale nepravidelne, tak dufam, ze je to len falosny poplach, idem kupat malu, nech mi rychlejsie prejde cas, myslite na mna, dnes do 17 to nemoze byt 😉

krish
8. júl 2010

ahojte babule.

bola som na poradni a vysledok? zatvorena na 1000 zamkov, vraj to na porod ani zdaleka nevyzera. 🙄 a ja by som to uz chcela mat za seboooooou. akurat ma sprdol ze som vela pribrala. co uz... a to sa ani neprizieram-teda iba sem-tam 😀 aj teraz sa napchavam cokoladkou a premyslam co dnes budem robit. isla by som niekam von ale aj sa mi chce aj sa mi nechce, som taka nijaka... 😖

petzi
8. júl 2010

Dobre ranko bambulky 🙂
@krish A ty sa kam ponahlas,pekne poporade, ved ti mas este caaas, jajaaaj a kolko 😀
najprv pusti nas 😉
aj mne sa dnes chce aj nechce von, ale asi skor nepojdem,ved je tam nejak teplo,iba ak
tak do obchodu,nech mozem navarit.... 😝

petzi
8. júl 2010

@luminkasp jeee,tebe uz to zacina, ja som mala v noci,ale take, ze az na odpadnutie mi z nich bolo,ale presli....Ale tak teda drzim palce, nech to mas az po 17tej ,teda ten rozbeh myslim... 😀 😀

krish
8. júl 2010

@petzi ja sa neponahlam, ja len ze uz aspon otvarat by som sa mohla zacat. nie? 😀 ani poslov nemam, ziadne tvrdnutie bruska, niiiiiiiiiic. keby ze nemam bruseno tak ani neviem ze o chvilu mam rodit. och 😕

petzi
8. júl 2010

@krish Ale neboj, mozno ti to pride naraz...nemusia ta poslovia strasit,ked s toho nema nic byt, nie?
Ja som mavala poslov,zbytocne ma budili a teraz nemam nic,iba sem tam daco a to uz mam len
3 dni do porodu...to uz je na zamyslenie.... 😀 tolko som maleho prehovarala nech vydrzi a jemu sa
tam zapacilo, ze asi ani na Vianoce nevijde,akurat tak pre darceky 😀

pepppe
8. júl 2010

@petzi nooo vsak hej najprv my,ale ani nam sa nejako von nechce,,,este tu stale budem s bruskom ked vsetky julovky uz budu mat babatkla pri sebe,lebo mojmu sa vobec nechce na tento svet 😀

petzi
8. júl 2010

@pepppe jajaaaaj a ty uz by si mala stat pred porodkou 😀
no ja ti neviem teda,ale je to cudne ...aj robis nieco pre to aby slo drobca von? ci nic?
ja nic ani cajiky nepijem....nechavam to na nom zatial, teda do soboty, potom uz asi budem
konat, ale dnes mi opät kusok zatky vyslo, tak uvidime...

alllexa
8. júl 2010

@patresko11 - ja stale nic:( Ty ides zajtra do nemocky, ze?

@lenkaaninka - zajtra mam kontrolu...

@oacka - kamoska koji tiez tak podobne, ma z toho nervy, ze je t dost casto, ale chce si byt ista, ked su take tepla, aby mala nebola dehydrovana... Ale vraj sa to po par tyzdnoch upravi a nie je to tak casto...

pepppe
8. júl 2010

@petzi mne vobec nic,,este ani zatka,som zavreta,,proste ja neviem nehcce sa mu 😠 skusala som vsetko od sexu az po ten caj a proste nic,,a vsetci ze sa narodi skor,,haha keby som vedela ich tam hned vysmejem,ze to este nevedia akeho spekulanta mam v brusku,,proste ziadny naznak ,ze by sa blizil porod,a ma to hneva 😠

alllexa
8. júl 2010

@lenkaaninka - podarene🙂 mm je uplny pohodak, ked zavolam, vobec nie je v strese... dokonca si obcas vecer da pivko🙂

@luminkasp - fuha, no snaz sa este vydrzat, lahni si a tak... ale po piatej mozes rodit, nie?

@pepppe - no tak moje babatko je v tomto smere najlenivejsie🙂 Akurat dost kope...

@petzi - ja uz som bola vonku, vyse hodinova prechadzka do obchodu a na postu, nech to trochu rozhybem... ale je fakt teplo.

pepppe
8. júl 2010

@alllexa noo ten moj aj ma kopaval riadne ale teraz uz ani nie,,,neviem ale uz pomenej,,,,neviem ci celi cas len spinka alebo uz je taky velky,ze sa tam ozaj nezmesti,ale potom neviem preco nechce von,,,nech mi zajtra povedia konecne nieco dobre,ze ideme rodit,alebo nieco podobne

sunnygirl
8. júl 2010

@cigaretka5 no tedaaaaaaaaaaa nezavidím, keď ťa takto naťahujú, držím palce 😨 drž sa, myslíme na teba 😉

krish
8. júl 2010

baby? vam robia na poradni v nemocke este aj teraz UTZ? mne nie, iba monitor a mna by zaujimalo aspon kolko drobec vazi. 😕

patresko11
8. júl 2010

@alllexa no ja idem zajtra do nemocky ale sa mi tam moc nechce....radsej by som este pockala..

pepppe
8. júl 2010

@patresko11 a uz ides aj rodit???? hm?mas zajednaneho dr?

alllexa
8. júl 2010

@krish - no presne - ani mne nerobili od 30. tyzdna... Vraj to nie je povinne vysetrenie (povinne su tri - v 10., 20. a 30. tyzdni). Ale vacsine dievcat to robili etse v tomto neskorsom stadiu.

@patresko11 - tak ale ked si mala termin v utorok, tak to je podla mna dobre, ja by som chcela byt uz takto pod kontrolou. Predsa len, potom moze byt uz prezreta placenta, malo plodovej vody a ine neprijemnosti...

@cigaretka5 - drz sa, a nech uz to mas za sebou!

maxara
8. júl 2010

Ahojte krasky.. tak ja idem dnes na poradnu okolo 14tej. @cigaretka5 budem na 8mom, ked sa ti bude chciet, vylez na chodbu 😉 To znamena, ze sa uz idem pomaly chystat, lebo chcem si pre istotu este raz pozriet tasku, prebalit, lebo som ju len tak narychlo balila pred Tatrami.. no nemyslite si, ze ju planujem dnes pouzit, hoci by som sa fakt nebranila, ale moja Ninka sa rozhodla pockat.. sme sa dohodli s mm, ze ked sa narodi 12.7. na svoje meniny, tak jej dame ine meno 😀 tak mozno chce ine.. som od vcera taka nesvoja.. aj citim, ze je dost nizko, aj ma vcera pichalo dole, lonovu kost uz ani nevnimam jak ma boli.. vcera sa pridruzili aj take ms bolesti, ale dnes nic.. tak ja neviem.. Ale kazdopadne, nalakovala som si nechty na nohach, nech som na koze fesi 🙂
Idem na Kramare autom, tak okrem toho, ze pevne verim, ze zaparkujem, tak zaroven dufam, ze ma to nechyti niekde na pol ceste..
@lenkaaninka vy ste taky krasny parik.. 😵 parada..
@alllexa ako si dopadla, zlatko? dovolala si sa niekomu? ides tam? alebo pockas do zajtra a urobis bordel?
@tinka349 si mi urobila chute na to mlieko, ale ja by som sa u dr dosrala, tak ale vecer si dam.. s cerstvym roztekom alebo teplym chlebom 😵 a 13teho je super den.. ja som tiez 13teho, tak preto..

agika1982
8. júl 2010

@maxara som zvedava co ti povedia na poradni..inak obdivujem ta ze si vies nalakovat nechty na nohach...ako ja sa cez brucho vobec nezohnem....a tiez aj to, ze sa odvazis v takom vysokom stadiu soferovat..tak si davaj pozor...

Inak ahojte kocandy..ja len naskok, idem este haji...poradnu mam zajtra 🙂 🙂 🙂 🙂

patresko11
8. júl 2010

@alllexa no to mas pravdu.....vsak som zvedava kolko tam pobudnem

maxara
8. júl 2010

@alllexa ja si myslim, ze sice su povinne tie tri, ale po termine by uz mal nieco riesit.. lebo ja len nechapem, podla coho si je on isty, ze je malinke v poriadku.. akoze ked mas monitor v pohode, ozvy a pohyby, tak ocividne sa malemu dari.. keby si mala zle prietoky, tak si myslim, ze by malemu bud rychlejsie alebo pomalsie bilo srdiecko, len si myslim, ze tie prietoky sa mozu zmenit z hodiny na hodinu.. preto by mal skontrolovat zrelost placenty.. 😒 si myslim.. neviem.. ale viacero veci uz ide proti mojej logike, tak neviem.. chyba mi medicina skola 😀

cigaretka5
8. júl 2010

@maxara Manzel ked chodi za mnou do nemocky chodi cez urgent tam v poho zaparkuje a konfortne vytahom az na 8

patresko11
8. júl 2010

@pepppe neviem ci mi daju aj vyvolavacku....mne dr. povedal ze sa mam hlasit v nemocke aj s vecami....

alllexa
8. júl 2010

@maxara - jej, Ty uz ides s taskou? Tak to som zvedava, ci sa nam este dnes ozves🙂
Ja som sa niektorym nedovolala a zvysok mi povedal, ze bud take nieco nerobia (robia len komercne ultrazvuky) alebo ma chceli objednat az o dva tyzdne, takze som nepochodila...
Takze zajtra to chcem u dokiho nejako vyriesit a budem sa toho dozadovat...

pepppe
8. júl 2010

@patresko11 fuuu to mas dobre,ze ta nenechali dlho prenasat aj ja to chcem,vsak ked si predstavim ake horucavy maju zase byt,,nie dakujem,,uz s bruskom nie,,radsej niekde v nemocke lezat ale pekne s drobcom vedla seba

maxara
8. júl 2010

@agika1982 no ja mam kratke nohy 😀 a zaroven som bola vzdy velmi ohybna.. mam hypermobilne niektore klby, tak asi preto.. pred tehu som sa ohla tak, ze som mala ruky ovela nizsie ako nohy (v predklone), ze ked mi chceli odmerat, kolko mi ostavaju ruky nad zemou pri predklone s nohami spolu, tak mna museli dat na stolicku, lebo spicky prstov na rukach som mala az 26cm pod chodidlami 😀 😀 😀 takze ja to dokazem..

agika1982
8. júl 2010

@maxara no pekne...ja uz som minule rozmyslala ze poviem drahemu, nech mi nalakuje nechty, ale chua staci ze i holi nohy 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

krish
8. júl 2010

@alllexa no ved to... a ja blba sa na poradni nikdy nespytam na UTZ lebo tam to je jak na beziacom pase ani pomaly nestihnem "zoskocit" z kozy a uz je tam dalsia. 😠 najblizsiu poradnu mam v pondelok a to uz budem musiet byt aspon trosku drza a otvorit si usta ze ci by sa nedalo spravit UTZ. ci? 😅

maxi drzim palce sa poradni. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre