Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

agika1982
8. júl 2010

@maxara kde v knizke znacia tie prietoky?

maxara
8. júl 2010

@mirka285 no idem na poradnu a veru by som prijala, keby povedal, ze uz to vyzera na spadnutie.. som uz uplne cela nejaka nesvoja.. nemam na nic naladu, brucho ledva vleciem..

maxara
8. júl 2010

@agika1982 neviem, ci sa tam znacia.. moj dr mi to pise na tu stranu do poznamok, ale to rozlusti len on. Ked mi robi prietoky, vytlaci si taky papierik ako fotka zo sona a tam je vsetko napisane.. teda hento bolo to RI a potom su tam este dve cisielka..tak snad som dobre napisala, ale toto bolo jedine 0, nieco..

pepppe
8. júl 2010

@maxara keby si bola taka dobra,,,lebo mne nic ohladom nepovie,tak ake cislo tebe pisu,,dakujem

maxara
8. júl 2010

@pepppe ved som to sem teraz pisala.. na predoslej strane, tusim 0,59

pepppe
8. júl 2010

@petzi ja som uplne zavreta aspon min ,stvrtok som bola,ja enviem ci si ten mlady panko v brusku mysli,ze ma este cas,ze hadam bude rok v brusku,to je veruze na omile,,,,vsak je uz aj riadne tazke to brusko,,,tak nabuduce nikoho pocuvat netreba,lebo ma len potesili,ze ha budem to mat skor, a ao najust budem este dlho prenasat,,,

tinka349
8. júl 2010

@maxara dnes ? stihas este ? 😀 😀 😀 dnes je tiez pekny datum. 8.7., moj tatinko je 9.8 😀 ale u mna to nevyzeraaaa....

pepppe
8. júl 2010

@maxara jaj diky,som sem teraz dosla tak som si necitala,,,,noo tak to som este aj ja celkom dobra,,,dakujem velmi pekne 😉

tinka349
8. júl 2010

@pepppe no mojej krasulke sa tiez nechce von....som ako konzerva zatvreta, a zajtra mam kontrolu tak som zvedava teda co mi povedia

pepppe
8. júl 2010

@tinka349 tak sme na tom ronako obe 😀 aj ja idem zajtra do nemocky aj na pasy,tak som aj ja zvedva ,,,keby sa uz chcelo nieco pohnut,vsak takto tu budem este tehulkovat ozaj do vianoc,,,, 😀

alllexa
8. júl 2010

@maxara - no ale ja som oficialne "len" 41. tyzden. Pre nich som mala termin tento pondelok, takze par dni ma akoze "nezabije". Ale mas pravdu, ze pre pokoj duse by som rada sla na ultrazvuk...

@petzi - nemam ziadne priznaky, ani neviem, co su poslickovia...🙂 Brucho mam stale vysoko, po hlienovej zatke ani chyru.

maxara
8. júl 2010

no baby caute, ja idem.. vecer podam hlasenie.. 🙂

lenkaaninka
8. júl 2010

@agika1982 no môj mi nalakuje aj oholí on je obetavec aj nohavice oblieka aj ponožky.. 😀
@maxara my sme sa dlho hladali a spoznávali až 4 mesiace 😀 daj vedieť ako si dopadla 😉
@maxara ty si iná ohybnica to by som len raz natiahla na 26 cm a nikdy by ma nevystreli 😅
@alllexa alex vydrž do zajtra a pytaj si uzv...bez neho jednoducho neodíd a hotovo normálne im povedz že máš strach

lenkaaninka
8. júl 2010

@pepppe
@tinka349 aj ja zajtra 😉

lenkaaninka
8. júl 2010

už som upratala povysavala vysmažila cukinu a hodila sprchu..hned mi je lepšie...trochu ma boli hrdlo ešte aj horúčka trošku oblieva ale proti včerajšku je to lepšie..

petzi
8. júl 2010

@pepppe no vidis,tak to mas lenocha asi v brusku,.ja mam tiez tazke brusko, padnute az na kolenach 😀
ale tak co narobime,musime len cakat...

nebbia
8. júl 2010

Ahojte,tak uz sme aj doma z porodnice.Alexandra sa narodila 2.7. o 21:15 s mierami 3250g a 47 cm.Porod bol trosku horsi ako pri prvej dcere ale uz to je za nami a to je hlavne.Fotky dam zajtra.

kukucka26
8. júl 2010

caute no dnes som bola uz v nemocnici na ambulancii, povedali mi dobru spravu ze mozem normlane ak sa nic neskomplikuje hrozil mi cisarak koli hernii ale nevadi mam prist 13 a ze vraj ma uz naplanuje co moc nechcem aby to islo a spontanne

petzi
8. júl 2010

@alllexa jaaaaj tak to mas zaujimave.ja mam brucho uz skoro na kolenach, dnes mi zase
zatky trosku vyslo,trosku dost a v noci som mala krce,ale iba chvilku.tak som zvedava na tuto noc 🙂
ja ti drzim alex palce, nech to mas hladko za sebou...
Mna uz nasi stroja do porodky....lebo maju prist na dovolenku na bud.tyzden,tak chcu aj vnucika mat
pri sebe aj mna 🙂 taky su podareny...

petzi
8. júl 2010

@kukucka26 co je hernia?

krish
8. júl 2010

@nebbia gratulujem 😉 a prajem vela zdravicka a mliecka 😉

petzi
8. júl 2010

@nebbia Gratulujem a vela sil a zdravicka hlavne prajem....

nebbia
8. júl 2010

@krish
@petzi dakujeme obidve.
nastastie mliecka mame na rozdavanie 😀

petzi
8. júl 2010

@nebbia tak si rezervujem u teba ok? keby som nahodou ja nemala 😅 dobre???

alica26
8. júl 2010

Ahojte, no my sme dnes boli na poradni a ak sa malý nevypýta sám, tak v pondelok ho "vyduria"... 😀 Ale priznám sa, že mám trochu aj bobky, ked viem , že najneskor v pondelok to budeme mať za sebou.... 😅

alica26
8. júl 2010

@nebbia Blahoželáme, nech ste zdraví... 🙂

alllexa
8. júl 2010

@nebbia - super, gratulujem k Saske🙂 A bol to prirodzeny ci cisarsky?

alllexa
8. júl 2010

@alica26 - a preco Ti ho uz chcu vydurit, ved termin mas az v sobotu... Si uz otvorena?

mirka285
8. júl 2010

@nebbia blahozelam aj ja 🙂

alica26
8. júl 2010

@alllexa No dr. povedal, že najneskor do stredy by chcel aby som porodila. A ze to "tam" mám už nachystané... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre