Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petzi
9. júl 2010

@zrzulka
aale prosimta, ved ked mi sme boli malinky,tiez sme boli aj na priamom slnku ako pol rocny nie? aj v tieni v bazeniku len v gatkach a siraku....neviem,preco sa to tak pomenilo,no je teda slnko agresivnejsie,ale tie kremi by mali byt o to
ochrannejsie...
ale myslim,ze na chvilku na slnko dieta moze, ved co sledujem,tak vela malinkych deti je na slnku aj tu a tu je teda slnko nebezpecne este viac ako na Slovensku....

ericica
9. júl 2010

ahojte kocky od pondelka sme doma.....mala je fain len straaaaasne vela papa a moje prsia este nevedia vyprodukovat tolko mlieka,tak dokrmujeme ale nevypije ani 30ml umeleho....v noci sme hore kazde tri hodinky ale este si musime najst vlastny rezim...
pocitac som mala v oprave ale uz je ok
v stredu mi pisala miki ze sa jej narodil simon s mierami 50 cm a 3kg.maju sa fain.....vsetky vas pozdravujem a idem pozriet tabulku kto sa nam uz v nasich julovkach narodil,lebo docitat vas asi nestiham 😀 😀

izira
9. júl 2010

@petzi deje 🙂 pomaly sa otvaram, ale tento vikend este snad vydrzime pokope 🙂 kontrakcie mam, ale slabsie - takze je to ok. v podstate sa citim velmi dobre, ziadne opuchy ani problemy ani nic.. 😀
a co ty? bude to v termine, alebo az po???

petzi
9. júl 2010

@ericica ahojcek, no tak to je super,ze ste v poriadku a malinka je taka jedoska, urcite sa
vam rezim upravi,tak vam drzim palce a prajem hlavne zravicko...
Gratulujem k malej a majte len krasne chvile stravene spolu... 😉

ericica
9. júl 2010

@petzi dakujem ti pekne a dufam ze sa nam to upravi lebo by cely den visela na prsniku a ani to sa neda 😀 😀 😀

petzi
9. júl 2010

@izira
no tak to neviem teda, chcela by som byt v termine ,alebo aj pred, ale teda prenasat nechcem , ale tak ak nahodou budem ,tak co uz narobime.ja sa citim fajn, teraz ani kontrakcie nemam,proste mi je dobre,len jedna noha mi opucha viac ako druha a teda maly ma menej pohybu,mam pocit ako by bol uz pripraveny, ale neviem teda.
A otvorena som aj ja ,tak snad uz to pojdeeee
Preco vlastne nechces tento vikend rodit?? 😨

petzi
9. júl 2010

@ericica tak to veru hej 😀 ale inak,hlavne je ze mas mliecko a bez problemove prsia a malinkej chutna 😵 to je spravne...ved teda,nic lepsie ako materske mliecko nie je,ze ano 😀

izira
9. júl 2010

@petzi nuz ak by sa dalo, tak radsej pockam do pondelka... 🙂 na vikend hlasia suprove pocasie, tak si chcem uzit nejaky vyletik s mojimi chlapcami 🙂 byt v nemocnici v tej horucave sa mi nechce 😀 😀 😀

izira
9. júl 2010

@ericica vitaj doma a nazad medzi nami 🙂

lutsine
9. júl 2010

izira na kolko si otvorena?

petulka_1
9. júl 2010

Ahojte. Tak uz som vas tak zbezne precitala. Ja som sa tuto noc vobec nevyspala. Ledva som zaspala o pol noci a uz o 2hej som bola hore, prehadzovala som sa a nie a nie spat, maly sa mrvil a krutil. Potom som konecne zaspala do tej 9 tej, ale hrozne mam zalezany krk, ledba sa viem pohnut. A tie moje krize...ach... 😖

mirka285
9. júl 2010

@ericica jee super tak aj vy uz ste doma 😉

mirka285
9. júl 2010

babulky chodite uz s detickami aj von?lebo ja este nechodim,mne sa zda prilis horuco ,co si o tom myslite,uz by som mala?

stanka33
9. júl 2010

Ahojte....
@ericica a aky si mala porod??? vyvolavany??? a bol horsi ako prvy???

baby zo mna idu krvave kusky hlenove azsa bojim modlim sa nech je 5h a pride muz z prace,
bud.tyzden bude asi veselo co sa tyka rodenia

oacka
9. júl 2010

@mirka285 my sa práve dnes chystáme prvý raz, čakám na Romana a tak po tretej by sme šli na 15 min. na balkón som ju ešte nedávala spať, nám tam dosť fúka vietor...

stanka33
9. júl 2010

@zrzulka no tak to som na tom lepsie ako ty ak to do utorka potiahnem davam si vyvolat ale asi nebude treba,som na tom tak isto ako leninka

oacka
9. júl 2010

@ericica vitaj späť!!!!! a ako vieš,že malej tvoje mliečko nestačí????? plače??? lebo moja papá každé dve hodiny, niekedy v noci aj každú hodinu a pol. ale ja o dokrmovaní zatiaľ neuvažujem.,lebo čo to pribrala,tak zatiaľ nepotrebujem.

stanka33
9. júl 2010

@katty17 ja by som prisla ale ja sa uz asi kupkat nemozem...

oacka
9. júl 2010

ale dnes mám pocit,že si toho mliečka moc nevytiahla,mám úplne spľasnuté prsníky a ani po dvoch hodinách sa moc nenalejú...ale malá sa nesťažuje,tak neviem... v nedeľu ju odvážim,uvidím,či priberá... tá prvá lakačná kríza príde v 3. týždni? to je to,že je málo mliečka?

mirka285
9. júl 2010

@oacka ani ja nedavam na balkon,my zase mame velmi teplo,nam tam svieti slnko...no tak pojdem asi aj ja zajtra malu trochu preluftovat ale az podvecer ked nebude taky hic,lebo zase sa neda dychat....

oacka
9. júl 2010

@mirka285 my sme na piatom poschodí a dosť nám fúka, neviem odkiaľ. a keď zídem dole vonku,tak ma ide prizabiť horúčava... skúsime ju zobrať von, uvidíme, mne už doma trošku hrabká...... budem rada,ak sa s ňou budem môcť poprechádzať.....

petrap001
9. júl 2010

@oacka heeej? laktacna kriza?? a to ju ma kazda?

oacka
9. júl 2010

@petrap001 myslím,že nie každá. to sú nejaké obdobia,kedy tie krízy prídu. 3. a 6. týždeň,dobre hovorím??? či 6.mesiac?

lutsine
9. júl 2010

@izira – izira na kolko si otvorena?

izira
9. júl 2010

@lutsine tentokrat netusim...lekarske tajomstvo asi 🙂

stanka33
9. júl 2010

@oacka v 3tyzdni, v 6tt a v 3 mesiaci sa udavaju krizy, vtedy je rastovy spurt dietata a preto je zvysena spotreba mliecka

lutsine
9. júl 2010

@izira no lebo mne dnes doki vravela,ze som na volne dva prsty,cize 4 cm a hrdlo je uz spotrebovane a zrele,aj babo je uz zrele na 39tt,nie na 37...tak zistujem,co mam od toho ocakavat. Uz mi nekazala brat ani magnezko,vraj nech sa to pekne rozbehne samo.

stanka33
9. júl 2010

@lutsine
@izira ja som na 2 cm, krcok 1,5 cm zo 4 cm za necely tyzden, zatka odchadza kontrakcie nie su alebo nie take silne ako si papatam zato tlaky dole brutal ked sedim je dobre ked sa postavim je to katastrofa

lutsine
9. júl 2010

@stanka33 moja zatka odisla pred tyzdnom...vraj moze kedykolvek,aj par hodin pred porodom,aj dva tyzdne,....

tinka349
9. júl 2010

@izira len ty sa pomalky otvaraj konzervicka, aby sme sa tam stretli 😀 😀 😀 😀 chod si dat jedno kolecko po schodoch 😝 moja mama sa uz zo mna smeje, a kvoli kazdej prkotine ma vola hore a potom naspat dole...to robi naschval a mna taaak rize bolia ze masaker hurza deeees 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre