Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
9. júl 2010

@oacka HEj, mas pravdu, my mame teraz v 6. t, snad to rychlo prejde.... ☹

Rychlo pridavam fotky, trosku sme sa nudili dnes, neisli sme v takom horku von, i ked mi LILI zere nervy...ale s Dankom sa neda ist von v takom horku......
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mojalili/alb...

@oacka lakt. kriza je to, ze mala taha, stale place, odtahuje sa od prsnika, ty mas pocit, ze mas malo mliecka....a mala stale place.....asi tak....treba klud, vela vela pit, caje, jest vela, a homeopatika pekne papat...to prejde... 😉 Drzim palce🙂

A GRATULUJEM K NOVYM BABATKAM 😵 😵 😵

tinka349
9. júl 2010

idem sa vycapit na lehatko na dvor ako taka velrybka nech nachytam pred porodom bronz aby som bola kockaaaa ked budem rodit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

izira
9. júl 2010

@lutsine ak neberies magmezium, tak sa to vazne rozbehne kazdu chvilu samo... so 6 cm akontrakciami su uz buduce mamicky v nemocnici 🙂 troska sa prebehni po schodoch, ak mas fit loptu poskac si alebo dlhsie prechadzky a si na ceste 🙂 aj ked pri prvom to niekedy moze trvat dlhsie 😅

lutsine
9. júl 2010

@tinka349 no mozno uz pojdes aj ty....

mirka285
9. júl 2010

@mojalili naozaj krasne fotecky,bohovski su obaja 🙂

izira
9. júl 2010

@tinka349 verim...krize citim aj aj 🙂 hlavne v noci som citila...boleli desne.
Nuz tak sa vidime 🙂 sa tesim ze tam niekoho budem aj poznat 😀

lutsine
9. júl 2010

@tinka349 opalujes aj brusko?

stanka33
9. júl 2010

ja cakam ked pride muz z roboty potom mi to je jedno dam si vino ponatahujem maleho
@tinka349 aj ja som chcela ist na slnko chodievam tak na 15 minut ale bojim sa az zajtra pojdem...ked nebudem sama inac idu na mna nejake prehanky zachodove...

mojalili
9. júl 2010

@mirka285 Dakujem MIri, no idem z PC, lebo Mi tu LILI zere nervy, ze chce ist sa ucit AJ. 😖

oacka
9. júl 2010

@mojalili božské fotky! malý aký bachroš! moja sa moc od prsníka neodťahuje, ona je skôr lenivá, naprv rýchlo vyťahá a potom si tam pomaličky poccuckáva,až kým nezaspí.... pijete vineu,baby? mne mama tvrdí,že nič kyslé nemám jesť ani piť a že vinea je kyslá a malej to bude robiť zle na žalúdok.... už som z toho jeleň...

alllexa
9. júl 2010

Tak som bola u dokiho, no a vraj som stale zavreta:/ Ale v pondelok nastupujem do nemocnice, takze sa tam stretneme Noemarta, Adelaine a asi aj Katty (pred chvilou sme volali a vraj jej zacalo nieco ako kontrakcie)... A ak do utorka neporodim, tak mi ten porod vyvolaju.
A ked som stresovala, ze co prietoky, a ze co ak mam prezretu placentu, co ak je babo velke a pod., tak mi povedal, ze nech sa nebojim🙂 A dali ma zase na pasy, tak je asi vsetko ok.

@noemarta - v pondelok o 7:30 sa vidime pred dverami c. 53🙂

mirka285
9. júl 2010

@alllexa no super,tak uz si sa dockala,hned mas lepsi pocit ked vies co a ako,ze?

izira
9. júl 2010

@alllexa 🙂 dobra sprava... : 😉 mozno sa to dovtedy rozbehne aj samo..a ak by aj nie, aspon mas istotu

pepppe
9. júl 2010

tak aj ja mam dnesnu poradnu zasebou 😉 dnes mame termina,el alexovi sa neche,,,ale uz sme na jeden prst otvoreny a hlavicka je uz pekne naspodu,vsak ju aj riadne citim 😀 ze v pondelok kontrola,,uvidime co a ako,,,takze super,konecne nejaka zmena,sa vytesujem,,hadam aj rodit pojdeme co chvilka 😉

bellablonde
9. júl 2010

ahojte kocky 🙂
konecne si vas na chvilku precitam, vobec nie som v obraze, co noveho, takze asi ako prvu otvorim nasu julovkovu tabulku a pokocham sa fotkami slnieckovych julovych/junovych deticiek

od rana som nabehala asi milion kilometrov...tym, ze mame stale pokazene auto, musim chodit MHD (vcera cestou na poradnu na mna taky chuj autobusar navrieskal, zato ze som stala vpredu pri prvej tyci, ze mam postupovat do voza, ze ako si to predstavujem tam stat 😠 ☹ 😠 🙄 ...

ale zase dnes som stretla len samych milych ludi a najlepsia bola babenka v tescu za pokladnou
chudatko sa tam parila s bruskom, ma septembrovy termin, tak sme si aspon chvilu pokecali a spolocne ponadavali

alllexa
9. júl 2010

@izira @mirka285 - no presne, uz som fakt rada, ze mam nejaky predbezny termin...

petulka_1
9. júl 2010

@alllexa tak super. najpozdejsie v utorok to budes mat za sebou 🙂

bellablonde
9. júl 2010

moj predbezny termin je pase ... podla vcerajsej poradne porodim najblizsie asi v septembri 😀
este mam taku haluz, ze mi brucho zase vyskocilo naspat dako vyssie

@alllexa tak super, ze mas poriadnu prehliadku za sebou 🙂 ja ti tipujem, ze to bude Misko 😵 podla toho ako sa mu nechce ist von

mirka285
9. júl 2010

@alllexa presne tak este si uzi vikend doma a potom uz ides na to 🙂

maxara
9. júl 2010

@izira @alllexa @petzi fanku registrujem 😉 uz ju mam v tabulke u seba 😉

zuzua
9. júl 2010

a komu do NM chodis? jeho priezvisko je na D...? Pretoze ak je to tak, toho zaujima mozno viac jeho telefon ako tehotna pred porodom... Ja teraz koncim 37.tt, cakam prve... Tak vobec neviem co a ako. Chodim do TN gynek. a som spokojna. Vcera som bola na poradni, este sa neotvaram tak to hadam bude az na termin, ktory mam 30.7. no ved uvidim.Uz ma ale kazdy den chytaju take predporodne bolesti ... jeden den brucho, druhy den zase picha v krizoch, tak neviem vobec na com som 🙂 . Ale ked mi bolo povedane, ze to este nebude, tak asi tak skoro nie.... Mimochodom je tu nejaka, ktora ma rovnaky termin: 30.7? ja budem rodit v TN...

izira
9. júl 2010

@maxara si rychla 🙂 super 🙂))

petzi
9. júl 2010

@maxara veru ti to ide, mas cvik... 😀

petzi
9. júl 2010

Joooj holky, poradte daco ,nech mam aspon kontrakcie...ved nemam niiiic 🙄

petzi
9. júl 2010

@alllexa no tak to je super, konecne nie si v otazniku, vsak? 😉

merikac
9. júl 2010

@tutifruti dakujem, idem pozriet kde sa da kupit, lebo PE je taky zapadakov, ze si ho mozem leda tak objenat na nete.........

petzi
9. júl 2010

@stanka33 prehanky som mala aj ja a presli, poslov som mala,sli sa asi tiez kupat, lebo uz dlho nic... 😝
no ja asi fakt neporodim .... 😖

bellablonde
9. júl 2010

veru aj ja si prosim aspon jednu mini kontrakciu
nech mam aspon chvilu pocit, ze coskoro by som mala rodit 🤐

izira
9. júl 2010

kocky idem off... po mojich chlapcov do prace a do skolky 🙂
pekny vikend prajem... 😎

merikac
9. júl 2010

@alllexa .super, tomu sa povie, ze mas aspom nejaky zachytny bod.....bedem drzat palceky, nech je vsetko v poriadku,,,ved preco by aj nemalo byt, ze?! 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre