Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
9. júl 2010

@tinka349 ja som bola takto otvorena od 35.tt, neboj, este nejdes rodit.....@tinka, ani ti to nepride, ze ides rodit a nebudes mat cas na paniku... Mam odrodene 2 deticky, ale tiez som si vytrpela svoje pri prvom (fyzicky 12 hodin, aj psychicky - odchod manzela po porode), a druhe uz je lepsie, Verim, ze to urcite zvladnes... 😉 😉 😉

Ženy su silne vsetky, len niektore o tom nevedia 😵 😵 😵

kafoditka
9. júl 2010

@oacka u nas je este o 17tej 33stupnov a total bezvetrie...

tinka349
9. júl 2010

@carrie84 ta placuca hysteria budem aj ja 😀 😀 😀 to ti garantujem.....asi v 7.mesiaci som dosla na pohotovost s enskutocnymi bolestami maternice, na hocajaky doty reagovala....a to som len nastupila do vytahu a uz som taaak revala, a ked prisla ku men lekarka ostala v soku ze co mi je....a ja dalsiu pol hodinu som revala ostosest a nikto ma nevedel ukludnit 😔

tinka349
9. júl 2010

no idem ja daco spapat, uz ah toho sa bojim ze nahodou pojdem rodit a budem uuuuplne vyhladovena 😀

mirka285
9. júl 2010

@oacka ja som dala len opalovacky a isli sme...podla mna vacsina mamiciek oblieka deticky viac ako je nutne,napr. ja uz ked sme boli v porodnici som obliekla malej vzdy len body s kratkym rukavom a nic viac 😉 a to som dostala pochvalu od dvoch sestriciek,ze ja jedina obliekam dieta normalne,ze vsetky mamicky tie deti babusia,a nechapu naco v takych horucavach...

alica26
9. júl 2010

@kafoditka aj nám v pondelok dorazí teutonia spirit s3, sa veľmi tešíme...

zrzulka
9. júl 2010

@oacka presne toho sa aj ja bojim, ak by nefukalo tak mikcu nedavam ale ked fuka tak neviem... a davate aj tie kryty na vanicky?

janka_michal
9. júl 2010

zienky zdravim vas..ako vam usiel dnik??chcem sa opytat asi tak zo dve hodky ma boli nad suskou, ale nie je to taka bolest ze stale..len ja neviem to popisat asi mala buchne ruckou alebo co ja viem a dost to boli a ta bolest mi ide az do krizov..poslednych par dni mam aj bolesti ako ms a v stredu mi povedai ze som otvorena na jeden a pol prsta...co si o tom myslite???mam to cakat v najblizsich dnoch alebo co?lebo dr mi povedala ze aj ked som otvorena tak mozem byt aj zo tri tyzdne este no to som nemala tieto bolesti este..poradnu mam v stredu tak ak vydrzim budem uz asi viac otvorena ci???vy mate skusenosti..toto je moje prve babo a ja neviem a bojim sa uz, lebo ked som pred tym cosi spomenula dr tak vravela ze to je normalne a nakoniec som skoncila v nemocnici..tak preto sa pytam aj ked tristokrat na to iste..ale radsej nech viem

kafoditka
9. júl 2010

@mirka285 mne aj primar na novorodeneckom hovoril, ze deticky by sme mali od utleho veku viac otuzovat, ako prehrievat, su potom odolnejsie a menej chorlave..

@alica26 no super, tak dalsia clenka v nasom klube teutonacok 😉

mirka285
9. júl 2010

ja nedavam kryt,my sme s Kafkom asi z inej planety lebo u nas tiez nefuka a o piatej bolo 30 stupnov este...

kafoditka
9. júl 2010

@mirka285 tak isto.. len moskytieru...

mojalili
9. júl 2010

Kočky, ja davam polodupky, bodynko ked ideme von, kupila som mu taku platenu letnu cipaocku so siltom a uskami, lebo tych usiek sa bojim, dost fuka kde byvam.....

Len my mame take nieco, ze maly mi nezaspi bez perinky, ani v kociku, ani doma, musi byt az po usi zabaleny, potom ked tuho zaspi ho mozem rozbalit, ale na zaciatku musime byt v zavinovacke ci perinke. 🙂

Doma nosi len bodynko a niekedy aj nahy je doma, mame strasne horko... 🙂 🙂 🙂 Prave sa v spanku natahuje ako elektrika,

KOčKY, TAKA OTAZKA......KED VSETKY PORODITE, NEMALI BY SME ZOSTAT TU V TEJTO TEME, CO TAK ALOZIT NOVU TEMU....JULOVE BABATKA 2010??????????

CO VY NA TO?????? Tam by sme pisali a vymienali si skusenosti o babatkach a pridavali by sa tam kocky, co by porodili, co vy na to??? 😉 😉

zrzulka
9. júl 2010

@mirka285 dnes mozno aj tu... len mne sa nechcelo ist von, som varila, zehlila, maly aj tak spinkal.... ale vcera tu fukalo... lenze u nas vzdy fuka... nechapem to!!!! ja ani susicku na pradlo nepotrebujem, zavesim na balkon a vietor mi pradlo za hodku vyfuka.... 😀

mirka285
9. júl 2010

@kafoditka no jasne,moskytiera patri k hlavnej vybave 😉

zrzulka
9. júl 2010

@mojalili ja som za len ci nas nezamknu admini

petrap001
9. júl 2010

a my sa vozime len vo vajicku a s dekou a vsetko ok. a to ani nemame tak teplo ako na SK.ja si tiez myslim,ze deti by sa mali trosicku aj otuzovat,lebo potom ich fakt raz trochu ofukne a budu hned chore..pozrite na take cigancatka 😀 😀 😀 videli ste niekedy choreho cigana?? 😀 😀 😀 ale niee sa smejem 😅

kafoditka
9. júl 2010

@mojalili suhlasim s temou 😉 Inak straca sa ti ta vertikalna ciara cez brucho?? Lebo ja ju mam furt rovnaku a vobec sa mi nepaci, teraz po porode je cela kostrbata a vobec cela je spatna..

mojalili
9. júl 2010

Zrzulka, preco by nas mali zamknut???? Ved to je normalne....

tu je tema zalozena... ***JÚLOVÉ BÁBATKÁ ***2010 *** je to v spolocnom termine... 😉

zrzulka
9. júl 2010

baby aj vy mate stale tolko zehlenia? vsak ja nestiham zehlit plienky a maleho oblecko, nase uz len tak ledabolo prezehlim ale maleho sa stale snazim poctivo... normalne ma to rozculuje,. denne dve pracky 😝

zrzulka
9. júl 2010

@mojalili cize uz tam budeme pisat ci tu aj tam??? lebo teraz mame tri temy, este aj nasu sukromnu

mojalili
9. júl 2010

@petrap001 Mne cigani chybali v škole stale, ale mali skor bursne virozy 😀 😀 😀 😀 alebo zapal švindlu 😉
@kafoditka NO veru mam ju stale, a to brucho....ani nehovorim. O par dni konci 600 nedelie, tak zacinam plavat a cvicit trosku... 🙂 😉

petrap001
9. júl 2010

@mojalili moj je taky isty..zaspi len ked papa alebo v zavinovacke a to ho musim az po usi pozakryvat a postlacat.tak sa mu to paci.a ked ho bucham po ritke,to hned zatvara oci
😀 😀 😀

zrzulka
9. júl 2010

@kafoditka tu budes mat hodne dlho, mne pri malej zmizla hadam po roku. aj teraz ju mam a pupok tiez este trci aj brusko mam este take male ale uz sa spevnuje, nie je take "vycvachtane"

mojalili
9. júl 2010

@zrzulka tam budeme pisat o babatkach, starosti, radosti...........tu mozeme pisat s kockami, ktoré neporodili a oni sa potom tam pekne prestahuju, ked porodia vsetky... 😉 Sukromna tema je na sukromne zalezitosti 😀 😀 😀

zrzulka
9. júl 2010

@mojalili hod foto nech nemam kompex z brucha 😀 hlavne z toho trciaceho pupka 😝

zrzulka
9. júl 2010

@mojalili jasne :O) cize tato casom zanikne, ked vsetky porodime....

tinka349
9. júl 2010

@mojalili naaaaaale sak staci pockat aj na nas pokial porodime vsetky a potom automaticky sa z nas stanu julovky2010 - mamicky 😀 ani netrebanovu temu

stanka33
9. júl 2010

Ahojte, no ja nechapem z Katty ved poobee pisala ze sa ide kupat a prisla mi pred 20 tou smska samozrejme som neprecitala a teraz citam ze ahojte volam sa Sandricka ty kokso, mne je zle uz druhy den v kuse ide zo mna krvavy hlien a nic... ani chodit nemozem ked dlho stojim strasne tlaky dolu,

inak fakt netreba babatka teraz velmi babusit ja urcite nebudem, ked som isla prvykrat s malym von tiez som ho nababusila a mal iba potnicky a bol cely mokry teraz to neurobim
a co pisete o depke mam strasnu ani nechcite vediet, prislo to na mna ze zasa budem 2 roky zavreta a jedovat sa z dvomi deckami, a ze nechcem pocuvat 3 mesiace iba rev malej a tak mi hrabe...a maly je zasa chory teda mu to nepreslo furt ma hleny sople kasel bolave hrdlo mne je ho tak luto, a ja som ho nutila a hresila ze necika do nocnika a nechce jest a jemu je asi dost zle, aj bazenik ma na terase pripraveny a nemoze sa kupkat od pondelka bude u nasich sned mu to prejde

petrap001
9. júl 2010

@kafoditka a mne sa ta ciara nespravila vobec 😕 asi nestihla 😀

mojalili
9. júl 2010

@zrzulka Tak to nechci moja, lebo ani nezaspis a budes ako moja LILI, rano vstala, ze ju mumie drzali a nechceli pustit za maminkou a tatinkom - bludy sa jej snivali 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre