Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
9. júl 2010

@mojalili mňa asi týždeň pred pôrodom strašne bolel pravý kĺb..ale moc, krívala som, mala som problém točiť sa na posteli, vstávať, sadať si..strašné to bolo..ale pôrodom to ustúpilo...teraz to už nebolí našťastie...ľutujem ta, že máš takéto trápenie ..ale aspoň je vyhliadka, že ti hormóny pomôžu
Určite zastupuje nejaký lekár, ale dnes som stretla kamošku, ktorá robí na poliklinike a vymenovala mi lekárov, čo majú budúci týždeň dovolenku..a iba jednu lekárku, čo robí..tak k nej určite nepôjdem, ale zavolám jej, možno mi poradí, alebo si dohodneme termín, kedy tam pôjdem...
na nožičkách ste už boli?

stanka33
9. júl 2010

@mirka285 ostanu nejake urcite...
inak bola si na nadstande??? a ako to tam vyzeralo??? a tusim si mala aj naseho Valenta na sluzbe nie??

stanka33
9. júl 2010

@petzi ked sa postavim mam brutal tlaky a boli ma brucho tusim je to horsie ako doobeda, ani nie tak ako pri menzes ale tak cudne a z casu na cas ma strasne pichne...vcera mi nic take nebolo

mojalili
9. júl 2010

@monline boli sme v 3. tyzdni, nosime pamperska, 1 latkovka a gatky, len teraz v tie horka mu ich davam casto dole, ved by mal gulky zaparene 😀 O 2 tyzdne ideme opet na kontrolu,t ak som zvedava,co povie 😀

petzi
9. júl 2010

@stanka33 ja som to mala,ale rozchodila som to a rozdychala na cerstvom vzduchu.
a od vtedy mam len bolesti v podbrusku a sem tam tlak nejaky ale pohoda 😉

monline
9. júl 2010

@mojalili haha..takže o mesiac založíš novú tému májovky 2011? 😀
tie kilá sú zvláštne..ja roky IBA priberám a moje snahy schudnúť som brala vážne asi dva dni, kým som vyhladla 😀, len raz sa mi podarilo dať dole osem kíl (asi pred 3rokmi), ktoré som samozrejme rok pred otehotnením nabrala naspäť..a teraz- mám o 7 kíl menej ako pred otehotnením..to je paráda..len z toho brucha ešte zhodiť prebytky ...

monline
9. júl 2010

@mojalili my by sme mali ísť budúci týždeň, ale neviem sa tam dovolať..do Pezinka ideme, nechcem sa tam prehnať zbytočne ak by mali dovolenku, tak neviem kedy sa tam dostaneme

mojalili
9. júl 2010

@monline no urcite, to nech si vytlcie muz z hlavy, inak zoberiem tlcik na maso a urobim to ja 😀 😝 By ma slak trafil... 😠

mirka285
9. júl 2010

@stanka33 ale neostanu,to by si musela pribrat viac ako desat kg a to si nepribrala..no a ten nadstandart nic moc,hygiena nedostatocna aspon co sa tyka sprchy,bez slapiek by som tam nevliezla ani keby mi platili za to,toaletny papier si musite zobrat z domu,podlozky pod pacienta strihaju na polovicu v ramci setrenia 😀 no ale kazdopadne lepsie ako standart,tam bol do sprchy pomaly poradovnik v tych horkach 😒 ano mala som aj Valenta,ja ked som rodila bola celkovo super smena,aj sestricky aj anesteziolog bol super..nemozem si stazovat....

monline
9. júl 2010

@mojalili skúšala si fotiť? podarili sa fotky?

alllexa
9. júl 2010

@stanka33 - tak budeme rodit asi v ten isty den - utorok, uz to musime nejako vydrzat... Mna tiez boli brucho, najma ked zaspavam, to uz neviem, ako si lahnut, tak ma kope.
A nebud smutna - urcite mas teraz vela starosti s malym, dost sa Ti toho nakopilo, ale uz mas dva roky "odkrutene", teraz to bude uz lepsie, ked bude starsi, bude sa s nim dat lahsie - Jurko bude coraz viac samostatnejsi. Je dost velky rozdiel medzi dvoj a troj-rocnym dietatom. Teba mozno cakaju este 2 roky starosti s malou, ale prvorodicky cakaju 4 roky, ked chcu dve deti - ako ja🙂

mojalili
9. júl 2010

@monline Hej Moni, len som nemala taku asistenciu ako ty 😉 POzri do albumu🙂

kafoditka
9. júl 2010

@mojalili akurat nam admini zamkli novu temu ☹ 😠

petzi
9. júl 2010

@kafoditka to uz ste ju vytvorili? nejake ste sikovne

kafoditka
9. júl 2010

@petzi a uz je aj zamknuta 🙄

mojalili
9. júl 2010

@kafoditka Hej, pisala som si s nou, co to zamkla a dohodla som sa s nou. Museli by sme tuto zamknut, potom tam pisat, ale to nevadi. Ved casom sa tato tema zmeni a mozeme pomenit len nazov tejto temy na JULOVE MAMICKY 2010,tak mi to navrhla adminka.....nejako to potom poriesime, ked vsetky porodime..dohodneme sa 😉

mirka285
9. júl 2010

@kafoditka preco ju zamkli?

kafoditka
9. júl 2010

@mojalili oki, si sikulka 😉

petzi
9. júl 2010

@kafoditka no teda ,ale su sikulky, ze? akke pozorovatelky.... 😉
@mojalili dobre si to vykseftovala, mas moj obdiv.... 🙂

stanka33
9. júl 2010

@mirka285 no tesim sa, toaletak som si zbalila, ani na antolskej nebol, ja neznasam nemocnice, nejako to budem musiet vydrzat, mne pripadaju vsetky nemocnice spinave, a ja nie som fajnovka
@alllexa to mas pravdu je rozdiel aj v 3 mesacoch pri detoch, ja dufam ze to nejako vydrzim a potom bude lepsie, fakt by som potrebovala vypadnut niekam mne by to neskutocne pomohlo....

kafoditka
9. júl 2010

Baby neuveritelne!!!! Moje babo zaspalo pocas papania a teraz spokojne odfukuje 🙂 🙂 🙂 to sa mi stalo prvy krat 😉

monline
9. júl 2010

@mojalili no parádne fotky sa ti podarili, fakt krásne...veľmi dobre si aj farebne zladila pozadie, tá nevinná detská ružová na telíčkach sa krásne vyníma..krááásne

mojalili
9. júl 2010

@monline prosim ta, dala som dole zaves zo spalne a supla deti na to, LILI skoro dostala pri tom, lebo stale spekulovala, ze sa chce fotit ale nechcela robit to co chcem ja... 😀

monline
9. júl 2010

@mojalili ale podarili sa..môj Danko nechce byť ani za svet na brušku, tvoj je veľmi krásny v tej polohe..tak nejak som si to predstavovala

mojalili
9. júl 2010

@stanka33 ja som mala nadstandart izbu, ale nikdy som si nikde nesadla...a ani by som nemohla....ved to pozna kazda, ktora rodila....ale NIKDY som si nesadla, minula som aj 3 toaletaky tam 😀 😀 😀

@kafoditka NO super, Ja vecer Danka okupem a dovtedy sosa, pokial nezaspi, ale dnes uspaval tatinko,lebo mal oci ako trnky.
V poslednej dobe je cim dalen tym viac hore, spal len raz cez den... 😉

tinka349
9. júl 2010

baby ja mam taku depku 😢 😢 😢 😢 uz asi hodinu vkuse revem a newem prestan....vseeetko naraz sa na mna zosypalo ...volala som tomu debilovi muzovi a samozrejme ze piatok vecer , tak si uz musel vypnut mobil aby som ho nerusial nahodou keby som rodila ☹ ☹ ☹

monline
9. júl 2010

idem spať, kým sa dá..zajtra je náročný deň, lebo musím upratať a nachystať veci na krst, ktorý bude v nedeľu...dobrú noc vám všetkým prajem, opatrujte sa 🙂

adelaine
9. júl 2010

babenky, ako pridam fotku mojho drobca do juloviek? 😕

kafoditka
9. júl 2010

@mojalili ved ja ked citam ze tvoj Danielko spi aj od 19tej do polnoci a potom sa budi kazde tri hodky, tak sa mi ani verit nechce. My take nieco nepozname.. Budi sa mi pravidelne kazde 2-3hodky den - noc.. Mozno sa to casom upravi, ze mi v noci prespi dlhsie..

mirka285
9. júl 2010

@tinka349 je to K........T ,tak by som ho zbila..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre