Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
10. júl 2010

@maxara zeby stastie???????- skus podat sportku...........a sakra, to asi nevyjde,,mala si don este slapnut 😀

alllexa
10. júl 2010

@janka_michal - no ked sa nevypyta, tak uz mam termin v nemocnici - v pondelok nastupujem a v utorok vyvolavaju🙂

@merikac - 🙂 a nesnivalo sa Ti nahodou, ze co budem mat - ci chalana alebo dievca?🙂

merikac
10. júl 2010

@mirka285 my tiez,,,,maly lyzoval od 3 rokov..teraz je skor na snow.......ale ja som nelyzovala, mna mm, nechcel pustit na lyze........

maxara
10. júl 2010

@mirka285 Mirka myslim, ze si zacala vyborne.. ja som sa tak dobre vysrala prave z tych marhul.. vcera som dosla k nasim a nevydrzala som ani na umytie a zrala som ich rovno spod stromu, take cerstvo padnute a vyhriate od slniecka.. makkucke a stavnate.. to ovocie milujeeeeem.. 🙂

merikac
10. júl 2010

@alllexa chlapca............ale mne predpovede nevychadzaju,,tak sa nespoliehaj 😒

janka_michal
10. júl 2010

@maxara. boze vsak mne uz pise 38 :D som myslela, ze stale 37 :D :D :D nooo a ty ako s babatkom?este sa nechystate na svet?

mirka285
10. júl 2010

tak Katty mala super porod,no konecne aspon niekto,lebo som uz mala pocit ze zatial sa nas tu vacsina trapila ,dokonca druhorodicky mali horsie porody,tak aspon ze Katty to vyslo 🙂

janka_michal
10. júl 2010

@alllexa - no tak vidis to..aj to je fajn nie?vsak aspon vies,ze si v nemocnici a keby nieco tak tam mas doktorov..nebudes tak v strese ako keby ta to niekde chyti ..ci by si chcela skor, aby to prislo same?

merikac
10. júl 2010

@ronit gratulujem a uz som zvedava na fotecky 😉

alllexa
10. júl 2010

@mirka285 - tak ja uz som sa bala lyzovat tehotna, este by ma niekto na svahu zramoval a mohla by som potratit... I ked malokedy na lyziach padnem, ale nechcela som to riskovat. Ale mm nelyzuje, takze az tak som sa na ten svah neponahlala.

noemarta
10. júl 2010

@mirka285 veru veru, to tak povzbudi, ked citas aj celkom dobry a rychly porod. hovorila, ze najhorsie boli tie silne kontrakcie, ale nemala ich az tak dlho, takze to zvladla na jednotku. 🙂 a dalsia vec, mala stastie,ze Sandra bola taka malinka.
Noooo, som zvedava na seba v pondelok, a Allex.....

noemarta
10. júl 2010

aj my sme lyziari, ale tento rok mi nedovolili lyzovat, sice sme boli na lyzovacke, ale ja som len stala na svahu 😔
radsej som to neriskovala....

maxara
10. júl 2010

@merikac 😀 no nemala som daleko od toho.. bolo to hovno po kostiach, to je take svetle a extra smradlave.. a to ma zachranilo pred naslapnou minou, ten smrad.. hned ako som otvorila dvere zo spalne, som vedela velmi dobre, ze mam pozerat na zem.. suka smradlava.. sa s nou nebavim, esteze ju mm zobral na turu na Velku Homolu, to je 4 hodiny pomalym tempom tam a asi 2 naspat.. takze dojdu domov a zaspia vsetci.. 😝

@alllexa ja si myslim, ze mas chlapceka 🙂

@janka_michal no ked do pondelka nevylezie podobrotky, tak bude musiet nasilu ☹ ma nechcu nechat prenasat kvoli tlaku a opuchom

maxara
10. júl 2010

@noemarta ze Katty pozdravujem a tisko jej zavidim.. moja malinka ma teraz uz aspon 3 a pol kila.. ☹

mojalili
10. júl 2010

@merikac lili a danko maju spolocnu mamu len, ale aj ja tam vidim podobu, teraz, ked su malí. Zvlastne, ved sa obaja podobaju na otcov. 😀
S tym spinenim, moj muz mi pomaly ani neveril, ze som opet zacala krvacat... 😕 esteze je uz to ok.. 😉

ronit
10. júl 2010

porod prirodzeny ale vyvolavany dakujem 🙂

noemarta
10. júl 2010

@maxara jasne budem pozdravovat, a neboj v pondelok to zvladneme aj my, Allex, ty a ja. musiiiime.
Neviem si sice predstavit, ako sa rodi babatko ked je dole ritkou, ale vsak uvidim......

alllexa
10. júl 2010

@janka_michal - no presne, som rada, ze uz aspon ten termin mam, lebo doteraz som bola stale v strese, ze kedy to pride a stale som sa paranoicky sledovala, ci nahodou nieco necitim... I ked, stale som si myslela, ze to pride prirodzene, ta vyvolavacka moze byt aj dost drsna - zrazu pridu bolesti, clovek na to nie je pripraveny ako ked zacnu postupne od slabsich.

@merikac - hmm, tak uvidime - ale podla tych kopov asi ano🙂

@noemarta - jej, no to je mile, ze ma taku princeznu🙂 Ale zase ona sa dost vytrapila tieto tyzdne pred porodom, mala bolesti, takze ten rychly porod si urcite zasluzi...
No a Katty je na nadstandarde, ci na normalnej? Lebo na nadstandarde su len 2 postele, tri by sme sa asi nezmestili...

merikac
10. júl 2010

@mojalili viem ,,,ved som sa preto pozornejsie pozrela a v duchu si povedala,,," sakra ved aj tak sa podobaju" 😀

alllexa
10. júl 2010

@maxara - no ja sa desim toho, aku vahovu kategoriu mam ja, ked sa v brusku vyvaluje o 10 dni dlhsie🙂

mojalili
10. júl 2010

@merikac matka je istaaaaa 😀 konecne som drobca uspala, v perinke a este na nom som mesela zabalit deku, inak by nezaspal... 😨

zrzulka
10. júl 2010

@sunnygirl waw tak dalsi superrychly porod.. Patko je krasny Lenkeaninke gratulujeme:O)

@noemarta no veru zavidiet mozeme... na prvorodicku supis !!!! Kolko vlastne trval porod? A preco jej davali cipok ked uz mala kontrakcie aj voda odtiekla??? 😕

merikac
10. júl 2010

@mojalili mne mala spinka vonku.............

zrzulka
10. júl 2010

@alllexa ja si myslim ze chlapca... mali by sme vyhlasit tipovaciu anketu :O))))

zrzulka
10. júl 2010

@ronit gratulujeme.... 😉

mirka285
10. júl 2010

@noemarta nebojte,Katty odstartovala teraz snuru lahkych porodov 😉

noemarta
10. júl 2010

Allex, vcera ked som s nou volala, tak lezala este na sale, takze neviem kam ju potom presunuli. tak sa vybavia tri postele na nadstandarte, hi hi
@zrzulka , samotny porod trval asi cca hodinu a pol... neviem, povedla ze dostala cipok na aby sa vypraznila.

noemarta
10. júl 2010

@mirka285 no bodaj by, hi hi !!!!

maxara
10. júl 2010

@noemarta no ja asi az v utorok budem vediet ci a ako idem na vec.. ale teda v utorok by som uz chcela ist na tu vec 😅 nech ma tam nenatahuju..

@alllexa 😔 no ved, vcera som bola so sestrou, dosla k nasim a cumela mi na brucho, ze fakt vyzera, ze su tam dve.. a pytala sa, ze aka je mala velka.. no tak som jej vravela, ze pred 3 tyzdnami mala 3100-3600 g a ona len vytrestila oci, ze mam byt rada, ze ma ide riesit uz teraz, lebo posledny mesiac babo uz len pribera a keby hned len 10 dkg za tyzden, tak je to dost.. no a chlapci este viac zvyknu vazit.. nie je to pravidlo samozrejme, ale priemerne.. 😒

janka_michal
10. júl 2010

@maxara - no to hej..ale ja by som ani nechcela prenasat..moje dve zname prenasali a obe mali uz zelenu plodovu vodu..a jednej si male loglo z nej a museli ho previest do ineho mesta do nemocnice...takze ja keby mam prenasat tak urcite nie a radsej si to dam vyvolat
@alllexa no to mas sice pravdu,ze to pride tak zrazu, ale kamaratka co ma malicku 4 mesacnu tiez bola na vyvolavacke a si to chvalila..vraj, presne vedela ze ide do nemocnice a bude robit...ze sa nemusela obavat co ked ma to chyti bohvie kde..proste rano prisla dali jej vyvolavacku a poobede sa mala narodila..ziadny stres..bola pod dohladom..len co bolo blbe,ze bola vnemocnici a nestihli jej dat epi, bo to islo veeeeelmi rychlo..no to vseko je vec pohladu..no neboj bude to fajn a hlavne,ze uz malicke bude drzat v naruci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre