Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinka349
10. júl 2010

@petzi heeeej??? no za 4 eura by som ich brala hned, ale nie za nejakych 70 co je original cena 😖 a na krst su zlate 😀

tinka349
10. júl 2010

@petzi uz aj ty si odpadla ??? 😕 😕 😕 😕 mala by som aj ja odpadnut 😝 tak dobruuu

ribike
10. júl 2010

@petzi No skoro som zmeškala tvoju velkú chvílu kôli tomu drbnutému signálu,budem s tým musieť niečo urobiť poslednú dobu sa nám to stáva dosť často☹Zlatko držím vám moc moc palčeky nech máš čo najmenej bolestivý pôrod a hlavne nech ste zdravý a šťastnučký🙂ozvy sa ked budeš vedieť už sme nedočkavé😅

sunnygirl
10. júl 2010

@ribike ani ty nespinkáš?

sunnygirl
10. júl 2010

aha, tu viaceré nespia, asi kojíte 😀

ribike
10. júl 2010

@sunnygirl Ahoj nespinkám lebo som sa nedávno zobudila😅 nešiel mi net☹ a tak som sa naštvala že som si šla radšej lahnúť a aj mi nejako zle bolo pichalo ma v podbrušku a poslíčkovia ma trápili☹ Vy sa máte ako???

sunnygirl
10. júl 2010

@ribike bedrové kĺby ma neskutočne bolia, ani na pravom ani na ľavom spať ☹

ribike
11. júl 2010

@sunnygirl No to by som asi umrela ja zase neviem na chrbte ležať,predtým som spinkala na brušku ale teraz sa to nedá☹ Aj ty tu pomaličky máš svoj termín😅 Nemáš s toho strach?

sunnygirl
11. júl 2010

@ribike noooo snažím sa myslieť pozitívne, tak dúfam, že to rýchlo a dobre dopadne 😉 Keď jedny tu píšu hroznééééééééééééééé a druhé v pohodeeeeeeeeeee, no tak som z toho trocha jeleň 😀 . Snažím sa nestresovať, menzes som mala vždy veľmi bolestivý, na tabletkách, tak uvidím, či je to oproti pôrodu balada alebo nie 😨 😅

sunnygirl
11. júl 2010

@ribike doteraz bolo to spanie v pohode, ale už sa človeku aj ťažšie pretáča na posteli, aj vstáva a tie moje ruky, neposlúchajú.

mukky
11. júl 2010

@sunnygirl ahoj, vsetko naj,este neviete pohlavie? 😨 😅

ribike
11. júl 2010

@sunnygirl No ja som sa najprv nebála.potom ked mi navrhli cisársky tak som sa zlakla,teraz som zase v poho lebo asi sa mi podarí rodiť do vody ale to bude isté až v utorok...takže také zmiešané pocity z nepoznaného☹😅 Uvidíme povedal slepý🙂 Ja som menštruačné bolesti nikdy nemala takže to s tým neviem porovnať...budeme to musieť nejako vydržať...

sunnygirl
11. júl 2010

inak baby boli sme upozornené, že si nemáme dávať verejne heslo, treba zmeniť heslo na júlovkách 2010, tak....... 😝

idem skúsiť zaspať bo sa mi drieme 😲 😲 😲 brúúúúú noc

@ribike brúúúúúúú, šup šup spať, lebo potom sa vraj už nevyspinkáme 😅 😅 😅 , keď sa narodia naše chrústiky 😵

sunnygirl
11. júl 2010

@mukky iba na 81% 🙂

mukky
11. júl 2010

@sunnygirl 😀 a ako je to mozné? 😕

ribike
11. júl 2010

@sunnygirl Dobrú noc a pekné sníčky🙂

sunnygirl
11. júl 2010

@ribike do vody???? Fííííha, ja budem rada keď porodím na suchu 😅 , no veru neostáva nám nič iné ako vydržať 😵

mukky
11. júl 2010

@sunnygirl ja mám julovčatko ale uz 2-ročné 😵

mukky
11. júl 2010

tak všetkým maminám a detickám vela zdravíčka a buducim tiež 😵

sunnygirl
11. júl 2010

@mukky najprv bolo hanblivé, nechcelo sa ukázať ani na 3D ani tváričku, len pólku sme videli, no a teraz je tam už dosť nahurkané, tak uvidíme 😉
@ribike ďakujem podobne, ale ten pôrod by ma tedy zaujímal, prečo si sa rozhodla pre túto možnost? 😕

sunnygirl
11. júl 2010

@mukky aj ty si mala taký hic, keď si čakala?

sunnygirl
11. júl 2010

@mukky a prečo ty nespíš????

Tak brúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú nôcku

sunnygirl
11. júl 2010

@tinka349 sowicka aj tebe brúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

sunnygirl
11. júl 2010

no teda, ale už naozaj idem do hajan

mukky
11. júl 2010

@sunnygirl vieš co,ja sa cudujem ze mne absolutne nebolo teplo,horuco,ani tazko...a to mám nadvahu 😕 ,ziadne bolesti,pocity ze uz sa to blízi..mala som planovanu sekciu,den pre porodom som v horucave behala po meste a zhanala mm darcek 😀

neviem si to vysvetliť,ale mne bolo uzasne,jedine som nemohla spať na chrbte lebo mi bolo zle az na v.....ie,malý mi tlacil na dutu žilu,aj pri porode ked ma dali lahnut ma napinalo o dusu 😀 a museli ma natočiť bokom a dat kyslik

ale spat na chrbte je nebezpecne koli babatku,neprichadza mu kyslik

mukky
11. júl 2010

@sunnygirl uži si este spánok pokial možeš 😀

mukky
11. júl 2010

@sunnygirl preco nespím? 😀
lebo moj chlapcek behá celý den,nemam cez den cas na seba..a takto po nociach relaxujem 😀 a spinka mi pekne cca 3-4 hodky cez den vkuse tak vtedy dospavam noc 😀

petzi
11. júl 2010

@tinka349 no ved som musela aj do postele, ved o 4tej mi davali pasy,
ale ved ani do vtedy som sa nevyspala,co mam take kontrakcie,az ma rit s toho bolela,
jake tlaky, no ale dali mi cipok,tak som sla aspon na zachod, ale teda poviem ti, je to
hrozne sediet na zachode,ked ma clovek kontrakcie.slo to na tri krat, hrozne...

petzi
11. júl 2010

Inak dobre ranko vsetkym...dnes som tu prva,ale ledva vidim teda....
@ribike
neboj ,jasne ze sa ozvem.... 😉 zatial ale nic nove,okrem nespania ani sekundu,com mam
kontrakcie a tak som sa prechadzala po chodbe a debatila so sestrickou...
takze asi tolko...

ribike
11. júl 2010

@sunnygirl Ahojky...no ja teda dlchšie v posteli nevidržím,už ma všetko bolí a aj bruško tvrdne,.malinká tlačí kde sa dá,tuším mám aj poslíčkov☹ No preto som sa rozhodla pre pôrod do vody lebo počas kontrakcíí a bolestí sedíš v 37 stupňovej vodičke🙂 a hovoria že teplá voda tlmí bolesti,rýchlejšie a lepšie sa otváraš,máš uvolnenejšie svaly a niekedy netreba ani nástrich hrádze ale v mojom prípade ho bude treba lebo maličká má ževraj okolo 4kg😅 a nakoniec v tej vani aj porodíš🙂 odborníci tvrdia že dieťatko zažije menší šok kedže ide z vody do vody🙂 takže sa mi to zdalo ako pekný pôrod ale však uvidíme,sú tam dosť prísne kritériá☹všetky testy musíš mať negatívne a musíš doraziť do pôrodky včas aby sa to mohlo pripraviť...takže isté to nieje ale dúfam že sa mi to podarí,okrem toho by som chcela mať pri pôrode moju maminu,bola by skvelou oporou kedže je super trpezlivá a môj drahý pri tom byť nechce ale ani ho nenútim🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre