Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
11. júl 2010

@aalexis007 - ja som sa pytala v lekarni a len ten repik odporucili...

@kafoditka - kokos, tak o c. 40 budem este par mesiacov snivat🙂 Ved nemozes mat mesiac po porode velkost ako predtym...

@zrzulka - ako vacsinou si dame v rodine nejaky maly darcek na meniny, ale nikdy sa z toho neobi halo🙂
Mna ani to, ake bude to dieta znamenie, nenapadlo pozriet...

kafoditka
11. júl 2010

@mirka285 kde je moja 36tka ☹ ☹ no ale sak ja sa k nej dopracujem 😉 Miri, vies co je horsie? Ja mam take velke kozy teraz, ze ked dam na seba tricko alebo tielko spred tehu, tak mi vyskoci pomaly nad pupok, takze mozem na ne pekne zabudnut a nosim tricka tie, co pocas tehu.. 😠 Zajtra idem do skocit este do GATEu, aj ja potrebujem leginy, kratase a nejake tricka..

zrzulka
11. júl 2010

@mirka285 neplac ved leginy su sexi ale zase v tomto horku 😒 ja zase len saty obliekam... Z ktorych mi trci podprda lebo vsak tie kojacie maju ramienka ktore sa nedaju odnimat takze super .... vzdy si to stelujem polhodku nech to az tak nevidiet....

alllexa
11. júl 2010

@kafoditka - spominas si, aky si mala rozmer panvy? Preco si podla Teba mala taky tazky porod, bola si moc uzka?

zrzulka
11. júl 2010

@kafoditka no pokial ti z nich nekvapka mlieko jak mne tak pohoda 😀 ja vzdy ked sme vonku len trpnem ci nezbadam nejaku mlacku na satach 😀 vazne neviem co s tym. uz by sa to mohlo ustalit 😠 ale s velkostou som celkom spokojna 😀

zrzulka
11. júl 2010

@alllexa rak

zrzulka
11. júl 2010

@miki060707 vitajte domka... 😀

inak tiez nechapem preco deti v porodniciach prikrmuju... bohu vdaka ze som maleho od prvej chvile mala u seba....

kafoditka
11. júl 2010

@alllexa ja som mala praveze hranicny rozmer panve, ten posledny som mala 19. To preto. Mozno keby mi spravili v 38tt este sono a videli by, ze maly ma 3700g, spravili by mi cisarak.. Ale uz je to za mnou... Druhy krat si dam na tom sakra zalezat, aby mi to sono spravili.. 😉

@zrzulka a nedavas si vlozky do podprdy?? Ja nosim vonku len vystuzenu podprdu a aj tak si dam vlozky do nej.. mne ked sa naleju prsa tak chodim tiez kvapkajuci.. 😉

kafoditka
11. júl 2010

@zrzulka mne maleho prikrmovali.. no a? Co som mala robit.. mlieko som mala az na treti den, maly mi v noci plakal od hladu na cele oddelenie.. tahal tahal a ja ziadne mlieko.. tak som mu dala prikrm a potom spokojne zaspal.. Od nejakeho 5 dna jeho zivota je cisto kojene dieta..

zrzulka
11. júl 2010

@kafoditka davam ale oni mi presiaknu, asi si dam dva ks. mala som tie chicco a tie boli super teraz mam babylove a tie nic moc....Ono mne zacne striekat z nicoho nic mlieko alebo maly ked vypluje bradavku tak ho to celeho ostrieka, okvapka. Toto som teda pri malej nemala. Tam sa mi mlieko ustalilo podla potreby. Nechcem ani odsavat lebo to by som len zvysila produkciu a to nam teda netreba....

kafoditka
11. júl 2010

@zrzulka fuuha zrzi, ty mozes byt darkyna 😉 dalsie dve deti by si uzivila 🙂

zrzulka
11. júl 2010

@kafoditka tak to je ine ked ti place ze je hladny ale mnohe deti idu prikrmovat aj ked su spokojne a neplacu... tomu nerozumiem... a na antolskej je to este super ze davaju najprv len glukozu ale ako tak citam vo vacsine pripadov davaju nutrilon... radsej by sestricky mali radit castejsie prikladanie, to by sa mlieko spustilo... jasne ze ked zacnu s prikrmom tak aj mlieko nastupi ovela neskor... ine je ked je zena po cisarskom...

zrzulka
11. júl 2010

@kafoditka vsak aj muz ze im to mlieko odvezie ... no keby to bolo take jednoduche, ved to musim absolvovat vysetrenia najprv... stale cakam ze sa to ustali...

merikac
11. júl 2010

@maxara daaaaaaaaaaaaaakujem,,,,,velmo pekne ti ho tam

tinka349
11. júl 2010

@ribike no s tym tvojim spanim - ja som na tom veeelmi podobne...skor ako o 1nej rano lahnut ani nemoze....potom si lahnem, neviem zaspat, tak sa idem napit, dlubnut nieco pod zub, potom lahnem, potom cikat...a do rana dookola to iste....ale tak okolo 8mej rano sa mi da zaspat celkom fayn a potom spim niekedy aj do 12tej 😎

mirka285
11. júl 2010

@kafoditka no moje kozy su v pohode kedze nie su naliate 🙂 a presne v leginach je mi teplo,uz nech to leto skonci 😠

mirka285
11. júl 2010

@zrzulka Patko sa mi strasne podoba na Misku,hned vidno ze su surodenci🙂

tinka349
11. júl 2010

@kafoditka a s cim ti prikromovali maleho? nutrilon alebo nieco take? a flasky si mala svoje, ci oni ti dali, ci to oni ho krmili?

kafoditka
11. júl 2010

@tinka349 davali mu BEBU, najprv cez striekacku, ale on mi polovicu tej striekacky vyplul alebo mu to vytieklo, lebo to nevedel sat. Tak som mu to davala z flasky, mala som svoju aventku, ale aj oni mali taku malu erarnu a mamickam potajomky davali do toho mliecko, aby to doktori nevideli 😉

maxara
11. júl 2010

@ericica Eri, poslala si mi IP z juloviek.. takze to mohol byt hocikto a kedze polovica mamin sa pyta zrovna mna, ako a kam maju dat fotku, tak som si mohla len tipnut, ze si to ty, ale kedze ja som prezierava 😀 tak som sa pozrela do albumu a je to v poriadku, si to medzitym opravila.. tak som to chcela, aby si ju dala nie na koniec, ale pekne podla datumu narodenia, takze super..

maxara
11. júl 2010

Baby ja uz zachvilku idem... 😲

oacka
11. júl 2010

čaute ženy, peknú mamičkovskú diskusiu ste rozbehli. my sme boli vonku a malá konečne po celom dni zaspala! ale teraz ju zas ideme budiť na kúpanie... 😖 dúfam,že potom bude chrapkať do jednej. baby,ako vám je dobre,že sa vám prsia nalievajú, ja mám o tých svojich stále pochybnosti...no ale možno to závisí od bábätka,vy máte valibukov a tí asi potrebujú viac mliečka. kočky, je to pravda,že nemám jesť nič kyslé,ani acidko,ani vineu,lebo že malej bude zle????? moja mamka ma o tom presviedča a ešte o tom,že musím veľa mlieka piť.... ale to mi príde ako blbosť....

alllexa
11. júl 2010

@maxara - aj ja 😲

tutifruti
11. júl 2010

@oacka vineu doslova doporučujú na mlieko... len vybublinkovať, aby malú nenafukovalo.... Kysle skús na chvíľu vynechať.... ale postupne by som do jedálnička zaviedla... ale acidko by som si určite dala.... 😀

oacka
11. júl 2010

@tutifruti to vážne s tým acidkom, či sranduješ? lebo ja už neviem. a vineu mi sestrička v nemocnici neodporučila,že to je blbosť.... ja si dám dva poháre denne, takú úplne odstatú, čo mám celú noc v pohári naliatu.

mirka285
11. júl 2010

@maxara
@alllexa vsak uz je nacase,dokedy tu chcete strasit ako tehulky 😵

petulka_1
11. júl 2010

Ahojte baby.
@alllexa A ty ako? Zajtra nastupujes do nemocky co? Bojis sa ci sa uz aj tesis?
Ja som mala dnes unavny den. Navsteva, takze od rana som stala pri sporaku a riadila, este vcera vecer som kolac piekla, tak dnes mam dost.

kafoditka
11. júl 2010

@oacka vineu pit by si praveze mala!!!! ved ta podporuje tvorbu mlieka, len si ju vybublinkuj.. vsetky baby v porodnici chodili s vineami 🙂 aj Mojalili ti to potvrdi a urcite spustu dalsich bab. a mlieko - to by si mala vysadit, jednak zahlienuje a jednak z toho zduva male babatka...

tutifruti
11. júl 2010

@oacka No ja by som si dala... nevypila by som rovno celý liter... ale pohár by som vyskúšala... ak by bol problém... tak uz by som nepila... ja som relatívne všetko rýchlo jedla.. nam sestrička v nemocke hovorila, že detičky s nami jedia 9 mesiacov všetko... tak treba skúšať... a ak niečo nezapasuje a budeš mat pocit, že krpatú z toho čo si jedla bolí bruško... tak si už nedáš...

luminkasp
11. júl 2010

@alllexa, neboj, urcite zaberie 😉

bruska, idem pozerat futbal, dufam, ze spanieli dnes vyhraju

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre