Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
12. júl 2010

@cigaretka5 ja som si uvarila repik,namocila som do neho vlozku a tu som i prilozila na ranu...

cigaretka5
12. júl 2010

@mirka285 Vy ste miri tiež mali zltacku že? Ako dlho ste boli na lampe? A čo
malinka ? Koľko schudla z porodnej váhy? Ja som z toho na nervy dlha je po nas ale je strašne chudnunka.... Pri 51 centi má 2780 , moja Mamina hovorí že to je ešte viac ako keď som sa ja narodila tak nech nepanikarim.....
Začali ste mirka priberat ešte v nemocke alebo až doma ?

cigaretka5
12. júl 2010

@mirka285 Aha ešte som sa kcela spýtať .... Kde a kedy tu vyberali stichy?

mirka285
12. júl 2010

@cigaretka5 mne vyberal v nemocnici na 6 den dektor kory ma rodil..ja som to mala celkom pekne zahojene vdaka tomu repiku..

mirka285
12. júl 2010

@cigaretka5 my sme nemali zltacku,ale mala mi aj tak schudla,lebo som nemala to mlieko..cigi mi nemame porodnu vahu este ani teraz,ale uz sa blizime,z nemocnice sme odchadzali s vahou 2700 g

katkaking
12. júl 2010

Ahojte, tak sme v nemocnici, Kristinka sa narodila piatok 9.7. o 20.20, mala 3400g a 50 cm. Obidve sme v poriadku...pisem vam z notebooku co ma spolubyvajuca na izbe...inak vsetko je ok, malnka je krasna. Aj mliecka mam dost, az vela, musim odsavat a vylievat ho do umyvadla, lebo nic ine sa s nim neda robit tu v nemocnici...tak sa drzkajte, ja som rada ze to uz mam za sebou. viac vam napisem, ked pridem domov....paaa

petusko
12. júl 2010

@katkaking obrovska gratulacia ! prajem vela zdravicka vam obidvom 🙂 😉

izira
12. júl 2010

Ahojte kocky. Tak vam pisem z nemocnice, poobede by sa nas chrustik mal narodit....🙂 este sa ozvem

meruska
12. júl 2010

@izira jejda...dalsi kosican nam pribudne 😉

tinka349
12. júl 2010

@izira drzim palce nech to dobre dopadne 🙂

@petzi gratulujeeeeeeeem, si na mna nepockala 😕

tinka349
12. júl 2010

@meruska ty kde budes rodit?

lenuss84
12. júl 2010

@nina88 ahoj.ja som hnačkovala celu sobotu.tiez som si myslela ze uz...a vidis je pondelok a nic.ale som dakde pocula ze hnačka moze byt obcas.ze to nevadi.ze to sa telo vlastne akoby čisti a pripravuje na porod...tak neviem.drzkaj sa.

oacka
12. júl 2010

@katkaking gratulujeme ku kamoške Kristínke! Máte skoro rovnaké miery ako my! Prajem skoré zotavenie a dobručké dievčatko. 🙂 🙂 🙂 🙂

luminkasp
12. júl 2010

@katkaking ,gratulujeme

@petzi, tak si to nakoniec stihla skor ako ja, ja som este stale 2v 1 a citim sa skvele, na poradnu idem v stredu 😎

vsetkym, co dnes nastupuju do nemocky, myslime na vas veeeeeeeeeeeeeeeeelmi 😉

meruska
12. júl 2010

@tinka349 ja idem do novej aby bol tatik celu dobu s nami 😉

meruska
12. júl 2010

@tinka349 a tiez to mam aj najblizsie

oacka
12. júl 2010

@cigaretka5 nepaniká, trochu ti ju dokrmia a postupne sa mliečko rozbehne, u mňa to tak bolo. ja som s jazvou nerobila nič, iba často spršila čistou vodou, ani teraz si na ňu nedávam sprcháč, iba pod a nad. 🙂 mne nad ňou visí tuk,to bude vyzerať! ale inak ma nijako zvlášť netrápi. cítim, že to tkanivo dookola je také akoby zmrazené,že sa tam nejaké nervíky popretrhali,ale vraj to je normál a cítim tesne nad ňou také tvrdšie tkanivo,ale vraj to je tiež normál.

adka1311
12. júl 2010

@meruska ty mas rovnaky termin ako ja...ako sa citis? mna strasili predcasnym porodom, dlhe tyzdne som len lezala a jedla magnezium na tony...a teraz sa malemu nechce vo, krcok stale pevny a neskrateny, kontarakcie ziadne, poslickov necitim tiez.......mam pocit, ze ani nie som tehu....citim sa skvele a keby som mala cakat kym sa maly rozhodne, tak snad neporodim ani do septembra 😀
a ty ako? 😀 tiez porod v nedohladne?

adka1311
12. júl 2010

@oacka a stehy ti kedy vyberali???? mala si take klasicke sitie s nitkami alebo kovove cvoky?

meruska
12. júl 2010

@adka1311 ja som ako ty...porod v nedohladne....ani poslickovia, ani opuchy...krcok tuhy neskrateny ..neotvorena ani na pol cm 😀
a citim sa skvele....robim dlhe prechadzky kazdy den...aj hodinu a pol...niekedy 2....dnes som aj koberec v obyvacke tepovala,,,,ozaj ja asi nejdem rodit 🙂 len brusko mi narastlo...ale je tam babo??? 😀 netusim 🙂

meruska
12. júl 2010

@meruska prave ma koplo....teda mam tam babo 😀 a hadam aj rodit raz pojdem 😉

meruska
12. júl 2010

upsss som odpovedala sama sebe

oacka
12. júl 2010

@adka1311 ja mám také stehy, čo netreba vyberať, vstrebú sa alebo vypadnú. tie uzlíčky na koncoch jazvy už vypadli, zbytok som moc nekontrolovala.
@meruska veď ty máš ešte pár dní čas, nie? začni umývať okná a vešať záclony, to naťahovanie vraj pomáha! 🙂

meruska
12. júl 2010

@oacka ja sa neponahlam a nechcem nic nasilu....ja si pockam kym drobec sam bude chciet ist...ziadne natahovanie nejdem praktizovat....ale energie mam na rozdavanie 😀

oacka
12. júl 2010

@meruska Košičanky sa cítia v pohode. máme tu dobrý vzduch. 😀 😀 😀 😀 a strasska už porodila? čo má,chlapca,dievča? nemáš na ňu kontakt?

adka1311
12. júl 2010

@oacka ja som okna umyla uz par krat, natahujem sa s malym stale...a to ma uz 19kg, takze je poriadne tazky...aj sex sme skusali par krat a nic...ostava len cakat, ci sa malemu uraci, alebo ci ho v piatok vyberu cisarskym...

meruska
12. júl 2010

@oacka strasska ma Julku...7.7. 🙂 teda maju parik .som ju stretla v nemocnici den po porode, vyzerala skvele...

meruska
12. júl 2010

@adka1311 preco ti ho v piatok potom vyberu cisarskym?

oacka
12. júl 2010

@meruska jemine, ja som to nevedela! to jej blahoželám. kedy príde domov? to je fajn, že vyzerala v pohode. mala zajednaného lekára? už si nepamätám... ty máš?

@adka1311 prečo cisársky?

adka1311
12. júl 2010

@meruska lebo mam tehotesku cukrovku a nesmu ma nechat prenasat...a vyvolat porod mi tiez nesmu, lebo prveho syna som rodila cisarskym a je tam riziyko, ze ked porod vyvolaju nazvladne maternica tie silne kontrakcie, lebo pridu strasne rychlo a praskne....
takze ostava uz len cisarsky....
ale este stale je nadej, ze sa maly vypyta do stvrtka na svet sam...hoci to nevidim velmi realne... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre