• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
Ahojte Bábiky :slight_smile:,

tak dnešná poradňa dopadla dobre: - výsledky KO, je oki (železo sa upravilo)
- aj výter na toho koka je oki :slight_smile:
- srdiečko popočúval, tiež oki :slight_smile:
- aj prietoky oki :slight_smile:
- to tvrdnutie, že to je tiež oki :slight_smile: , oki by to nebolo keby netvrdlo :fearful:
- no a tie ruky, že to je vraj bežné, je to presna ten tunel, čo to tu Mojalili a miki060607
spomínali, že po pôrode to väčšinou prejde, ale ak nie robí sa to lokálne chirurgicky,
ten tunel sa proste trocha zväčší :wink:

GRATULUJEM všetkým novým mamičkám (nečítala som si vás však nad ránom, keď nebudem vedieť spať, tak vás budem lúskať :sweat_smile: a tým čo ich čaká veľký deň, držím paľčoky :wink:

a teraz k tým hieroglifom, nečitateľným (môj Dr. píše ozaj ako Dr.) : GBS (-)
niečo ako R1 AU (AV?) no neviem 0,54 v norme ????
CL (?) 1 (na CS to nevyzerá :sweat_smile: )
rozmer panvy 20

a že som otvorená na špičku prsta, toť vsio :slight_smile:
12. júl 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ano,ano ja aj ranné vtáčatko aj nočné vtáčatko ale sowicku máme iba jednu Tinku :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara myslíme na teba
12. júl 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxara vsetko dobre zajtra :wink:
Bruska Vasim drobcom sa chce dnes hybat?moja bola doobeda aktivna a teraz uz dlhsie spinka a nie a nie ju zobudit....asi uz ma tiez toho tepla dost :wink:
12. júl 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha, zacali ma desne boliet krize.... :unamused:
12. júl 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac No Ja som
na nervy z toho ze ked
mi ju vecer prikrmovalikakala a cikala jedna radost a teraz sa mi zda ze dost menej. Asi to Len zufalo sledujem, ze?
12. júl 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac Ruky su uz lepsie na tom, myslim, ze to prejde s tymi hormonami, len doktor vravel, ze sa to moze opet vracat a je velky predpoklad...ale hlavne je to, ze to teraz je lespie, len mam este merave spicky prstov...

NO maleho som ucuckala na prse, ruky hore,vzdava sa.....Dcerka sa sama okupala, oblielka, tak idem ju dat spinkat, dala som prat ...a ja mam konecne cas pre seba, sprcha, a lahnut pred TV. MAnzel je stale v praci, robi uctovnictvo (druhu pracu co ma) :frowning2: . TO je hruza, my uz mozeme aj keksikovat ale nemame ani kedy... :zipper_mouth: smejem sa, pretoze ked sme nemohli tak sme boli zufali :grinning:
12. júl 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 NInka, a to aky olej si si dala? Nejaka vyvolavacka? No krize to je ttiez predzvest... :wink:
12. júl 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dievky Ja som vam hovoril nerodte a pockajtr chvilu na kramaroch sa rodi uz aj na urgente. Pockajte si kym sa uvolnit
nadstandart lebo 4deti a 4 dospely v tomto pekle na jednej izbe je Pelli. A navyse je tu teraz straaaasne vela zltacky aj nasa DOrotka sa krasne vyhrieva........
12. júl 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babenky no mi dnes na ctg dobre zo spodu na 1/2 phalang CS 8-9 kontrakcie nepravidelne , slabsie, najradsej bys om to uz mala za sebou zajtra idem za primarom dohodnut termin porodu chce to yvvolat moje babo kope stale ako hacurik :slight_smile:)), uz som sa aj fajne vo vriacej cc. vode vysprchovala a polezala nech to pojde a ak nie skusime prirodzeny prostaglandin aby sa to pohlo :slight_smile:))))))))))))ň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka no ja sa tiez hlasim ku kosicankam, ktorym sa este enchce rodit :grinning: teda mne sa chce, len malej sa nechce :sunglasses:
12. júl 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 tie krize bolia aj mna...dnes je to ok, ale dva dnidozadu ma taaak zacali boliet, ze som myslela ze odpadnem....som sa nevedela ani pohnut :confounded:
12. júl 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prepacte ale pisem z iphonu a ten si niekedy meni slova a ja potom kukam ze co som to napisala.......
12. júl 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl no ja sowickujem stale :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja nespim este o takej 3-4tej, hoc zalahnem o 2hej...ale potom sa mi uz nechce zapinat laptop nejak :confused:
12. júl 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara maxi aj ja budem an teba mysliet, drzat prsteky nech vsetko dopadne na jednotku :slight_smile:
12. júl 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinnka a v ktorej nemocnici budes rodit? ze ci v starej alebo novej je taky naval :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja idem v stredu do starej na kontrolu - a dufam ze si ma uz aj tam nechaju, ze kooonecne rodim presne na termin :grinning: hoc sa posledne dva dni na to vobec necitim . . . :confused:
12. júl 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili ricinovy... ale bala som sa ho, tak som si dala malo, pochybujem, ze zaberie... ale mam nejake zvlastne bolesti, idem do vane...
12. júl 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 drzim palce, toto ma zaujima ci to zaberie :wink:
12. júl 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, ked chcete aby vas prehnalo, nemusite pit hned ricinovy olej.... :confounded:
staci hocijaky olej, aj obycajny slnecnicovy, hrknite si pol deci a este k tomu teplu vodu alebo marhule a ste jasne..... :grinning:
12. júl 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka ja som ale pocula,ze nejde len o tu hnacku... ten ricin nejak vyvolava stahy ci co... no uvidime, mam bolesti... po vani este vacsie... ale mam aj problem, muz je na pohotovosti, asi ma zapal stredneho ucha, kurnik, ked sa sere...
12. júl 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnik ale casto a silno... snad neporodim doma... :confounded:
12. júl 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 no NINKA asi rodis...ale to nebude len ten olej ale najme ten hamiltonov hmat.....mojim kamoskam ho robili a vacsinou zabral do 24 hodin :wink: tak predychavaj a drz sa....
12. júl 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka1311 aj ja si myslim,ze ak rodim, tak tym hmatom, lebo z toho oleja by ma asi najskor prehnalo... ak su toto poslickovia, tak som nikdy takychto silnych nemala...
12. júl 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka ja budem rodit v Saci....ale vsade maju teraz natresk....ak budem drzat palcoky :slight_smile:
12. júl 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 drz sa a volaj muzovi nech rychlo ide domov, alebo volaj rovno sanitku a stretne sa v nemocke :grinning:
kde mas dcerku?
12. júl 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme od vcera doma a mame za sebou hned aj prvu tazku noc...o 2.00 budicek a odkvacla az o 10.00 :frowning2: No neviem ci to bolo prostredim, ci horucavou, ale bola som zufala...teraz poobede uz pekne spi, tak dufam, ze jej to vydrzi :wink:
12. júl 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina88 drzim palce a nepodcenuj, lebo moj porod bol velmi rychly a uplne iny ako pri prvom :wink:
12. júl 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malu mam doma, uz ide domov, ale ja neviem ci je to ono... v sprche sa to vzdy zosilni, ulne dlho mam ten stah a casto... pockam este hodinku asi...
12. júl 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinnka takze to asi mozem snivat o nadstandarde :rolling_eyes: no nic noooo, pri dvoch takych izbach a tolkych mamickach :confounded: ...tak dufam, ze aspon jednu psotel pre mna budu mat niekde volnu :grinning:
12. júl 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....
no to som neni moc nadsena co pise maxi a cigaretka, ja som na zajtra dohodnuta s doktorom, no on mozno nevie aka je situacia a posle ma domov ked sa zatial nic nedeje....a ja uz s tym normalne ratam maleho som dala k nasim, mna porazi.....uz mam z toho zly pocit
12. júl 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok