Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petzi
13. júl 2010

@petulka_1 dakujem

oacka
13. júl 2010

@merikac zle som sa vyjadrila, proste rátam špinavé plienky, počúrané,pokadené, ale ppočúraná bbýva ťažšia ako len pokadená... do frasa,je mi nejako blbo.... ja sa v noci úplne prebberiem, keď malú dojčím, dakedy si aj telku zappnem,...keď cicala 40 min... a zošit mám hneď pri posteli,tak ke´d ju dojčím,tak jednou rukou zapíšem čas.

oacka
13. júl 2010

@petzi vyzerá to,že sa máš dobre. 🙂 🙂 prajem rýchle zotavenie zo sekcie! o týždeň už ani nebudeš vedieť,že si ju absolvovala,idem pozrieť malého!

petzi
13. júl 2010

@oacka no dufam, lebo teraz ledva sedim a o chodeni radsej pomlcim
ale dakujeme,

adka1311
13. júl 2010

@petzi gratulujem...mrzi ma ta sekcia, hlavne je, ze ste OK.....

adka1311
13. júl 2010

@jeiny a @lydus aj vam gratulujem k babatkam....ak budete mat cas, pridajte aj fotky do albumu julovciatok... 😀

fanka33
13. júl 2010

Ahojte tak dnes nas pustili z porodnice.
Matusko sa narodil 8.7. o 14.20.
Vaha 3930g , 50 cm. Najskor som rodila normalne , ale potom som ho nevladala vytlacit tak bola sekcia.

mojalili
13. júl 2010

@oacka AJ ja sa preberiem pri kojeni, ale robim vsetko v uplne tichosti, aby som neobudila dcerku ani manzela...ma toho v praci dost, nech sa dobre aspon on vyspi.... Nakojim, ponosim aby odgrgol, supnem do postielky a idem spat....az ranne kojenie - potom je so mnou....

Dnes neuveritelne som sama doma teraz vecer, okupala som obe deti, prevliekla postelne pradlo, dala spat dcerku o 20 hod, malemu dala cucnut a tiez od 20 hod spi....pozehlila som 2 pracky, a teraz mam uterak na krku ako sumo zapasnik........ach jo, kedy skoncia tie horucavy ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

@oacka A este...ani ja neviem kojit po leziacky ...a to mam velke dudy 😉

GRATULUJEM VSETKYM NOVYM MAMINKAM A DETICKAM 😵 😵 😵

stanka33
13. júl 2010

@petzi moja gratulujem hlavne ze ste uz v poriadku, si to tiez nemala lahke....
@jeiny a@lydus aj vam gratulujem....
aj ja uz chcem mat po tom....konecne....
ale dneska poobede som sa vytesovala s muzom sme boli konecne pre nove auto tak sme sa previezli a ma klimu parada aspon nam nebolo teplo...

bellablonde
13. júl 2010

kocky Jeiny, Lydus, Petzi, Fanka33 blahozelam k novym miminkam a zelam skore zotavenie
pribudli same cisarske a velke deticky 🙂
no ja tak stale dufam, ze moja krpana nebude mat cez 4 kila
Petzi nezavidim ti ten cely den v kontrakciach, ale uz to mas za sebou a za zopar dni budes behat ako srnka 😉

baby aj vam ide kon tak strasne pomaly nacitat?
zas by som si pokecala, ale tento notebook produkuje strasne teplo
to sa fakt nedaaaa normalne existovat 😠

stanka33
13. júl 2010

@mojalili prosim ta kde si objednavala vtedy tie nalepky do auta na bess.sk???
to je dobre ze sa mala nezobudi ked kojis v noci,aj ja by som si to tak priala aby nam to fungovalo

mojalili
13. júl 2010

@stanka33 hej, na bess.sk

luminkasp
13. júl 2010

ahojte bruska, nahodila som este nejake bruskate foto, mozno uz posledne...

luminkasp
13. júl 2010

@fanka33 , ahoj fanka, tak aj ty si uz maminka? gratulka aj tebe 😵

naty1976
13. júl 2010

ahojte, ja len tak na rychlo ... gratulujem novim mamickam a detickam...

merikac
13. júl 2010

@fanka33 gratulky k malemu vonavemu uzliku-,,,,,,dakujem zaroven za tehu - tyzden po tyzdni- aj ked som bola po predu, nenechala som si ujst ani jeden tyzden,,,,,

tinka349
13. júl 2010

@janka_michal noooo lepsiu naladu som ani nemala....skor taku znudenu cely den...som nevedela co mam robit, ale den nejak presiel....a uz len noc a zajtra idem na kontorlu tak som zvedava co mi povedia, ze kedy sa mi skonci nuda 😀

tinka349
13. júl 2010

@mojalili no ja newem ci zvladnem byt kinderkom dlhsie ako tyzdne . . .ja uz mam toho bruska doooost 😖 uz chcem mat malu pri sebe.... a tak ci onak, ochladi sa najskor niekedy o mesiac a vlacit pred sebou brusko dalsi mesiac ??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

tinka349
13. júl 2010

@petzi ty uz si spaaat? ty si aka rychla? joooooj ticho zawidim ze to mas za sebou....ja fuuuurt nic..... 😖 😖 😖 😖 zajtra mam poradnu a pevne verim ze si ma tam uz nechajuuuuu 😒

tinka349
13. júl 2010

@petulka_1 ty si na tom podobne ako ja 😀 obe mame zajtra poradnu, ja mam termin zajtra, ty pozajtra a o par dni mam aj ja 25 rokov 😀 nedame stavku ze ktora skor porodi??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka_michal
13. júl 2010

@tinka349 no aj ja idem zajtra na kontrolu..momentalne mam nervy ja takze uplne super zakonceny den..bolia ma nohy ale straaaasne..uz ma ide vystriet z tohto tepla..ako fakt uz som na nervy..ja uz asi dlhsie nevydrzim byt tehotna

janka_michal
13. júl 2010

jaaaaaj no idem ja het..asi uz pomaly vsetky spinkate...tak bru nocku a rannym vtacatkam bre ranko prajem 🙂

tinka349
13. júl 2010

@janka_michal no ja som si zapla ventilator v izbe ale nejak ma z toho len stipu oci, hoc horuco mi nie je 😝 a ja nespinkam, ja chodievam az tak okolo 2hej do postielky....a poradnu mam o 11tej takze mozem este ponocovat 😀 a potom budem lutovat ze som nespala kym som mohla, lebo ked sa mala narodi a zacne mi skola tak asi toho vela nenaspim 😖

tinka349
13. júl 2010

juuuuj jak fajneeee ked ma ovieva ventilatorik 😀 😀 normalne luxuuus 😀 ak bru nocku dievcence, dnes zalahnem aj ja skor . . .

aalexis007
14. júl 2010
23bambuliatko
14. júl 2010

Ahojte babulky...tak vidno, že tehulky odbudaju-mamičky už nemaju tolko casu vypisovať a tak aj pocet stran napísaných za den klesa 😀
Samozrejme že vas vase uzlíčky plne zamestnavaju 😉 my vam zatial len tíško závidíme...

Ozaj už porodila aj @bambola...ma malu Martinku, (2900g, 50cm) porod mala rychly ....pridám tu príspevok z Lady-nky ktorý poslala 🙂

Ahojte, tak sa teda hlasime MY , konecne dve a nie 2v1.

23bambuliatko
14. júl 2010

Ahojte, tak sa teda hlasime MY , konecne dve a nie 2v1.

Prijali ma v utorok 6.7. kvoli tomu , ze krpata mala zle odozvy srdiecka, skakala jej frekvencia od 90 po 170. Keby nemali tu noc uplne napraskane tak by ma odrodili uz vtedy ale fakt davali jeden za druhymm tak sme sa dohodli na stvrtok s tym, ze budem teda dva dni na porodnici.

Krcok som nemala uz vobec ziadny a prednosta na vizite tvrdil, ze to nevydrzim ten den, darmo mu porodnicka vravela, ze ja tak vyzeram uz tyzden

8.7. sme o poldruhej poobede pichli vodu, dve hodiny som sa tam prechadzala a nic bolesti som necitila a moj drahy trepal take hovadiny, ze som sa neemohla prestat smiat. A nejako mi stale nedochadzalo ,ze rodime

o pol 4 vyvoolavacka, o 4 uz zacalo boliet celkom slusne.o 15 epi a o 17.17 bola mala uz von cize necele dve hodiny naozaj to bolo velmi rychle. drahy povedal, ze elegantny porod a vcera zahlasil este, ze som mala porod rychly ako ciganka po piatich detoch

Pozerala som svoje foto asi hodinu pred porodom a chvilku po a vyzerala som rovnako

Ze rodim mi doslo ked ma porodnicka skontrolovala lebo uz som mala fakt velke tlaky aj pri slabsich kontrakciach a zakricala "Rodime" vtedy sa tam zbehli sestry, zacali upravovat kreslo a ona mi pomedzi to vysvetlovala ako budem tlacit. No vtedy som musela mat smrt v ociach

No dufam, ze vas opis mojho porodu moc neunavil
Mala sa vola Martinka, pri porode vazila 2900g a merala 50cm, taky nas slizik Kozku ma uplne nadhernu a je taka krasnucka a vdaka zltacke aj pekne sneda

23bambuliatko
14. júl 2010

Takže Bambo ešte raz velka gratulka 😀 kiežby mala každa taky porod ako ty!

lenkaaninka
14. júl 2010

čaute babule včera sme prišli z porodky všetko ok malý je zlatý no pôrod bol najhorší z troch ...prišla som domov malá je chorá a máme tu strašne horko doma sa uvaríme

lenkaaninka
14. júl 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre