Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

krish
14. júl 2010

ahojte kocky.

jeeeej gratulujem novym maminkam, mozno uz aj maxi to ma za sebou 😵 nemate niekto dake infosky?
ja som bola hned rano na odberoch kvoli EPI a na 11tu idem este na asi posledne cvicenie pre tehulky na kramare 🙂

kolko nas ostalo este tehuliek?

krish
14. júl 2010

@lenkaaninka Paťko je nadhernýýýýý 😵

meruska
14. júl 2010

dobre ranko 😉

meruska
14. júl 2010

@lenkaaninka krasny fesak do partie 😉

stanka33
14. júl 2010

ahojte..
@krish aj ty budes na Kramaroch rodit??? mozno sa stretneme??? ja mam ist zajtra za dokim mal by ma uz odrodit, a mas aj niekoho zazmluvneneho????
ak by sa dalo spytaj sa jandovej alebo koho ci tam je este taky natresk alebo uz prepustaju, leboo ja cakam na to ze sa to uvolni...

krish
14. júl 2010

@stanka33 pytala som sa sestricky u Prochazku a ze nieco strasne, ze vsetko plne, vraj musia nejako rozsirit oddelenie na ukor ineho 😕 a zazmluvneneho nemam nikoho, nechavam to na nahodu, odrodit ma niekto musi, na kramaroch som nikoho nepoznala, ani znamosti nemam co by ma k niekomu pretlacili takze tak. a vaaaazne, bolo by super keby som tam stretla daku znamu tvar 😉

lenkaaninka
14. júl 2010

akurát sondujem že kolké ste ešte kinderká....malinký spal do jednej v noci s jedným kojením a potom do 4.vystrájal ale bolelo ho bruško asi lebo tri krát sa mi doslova posral a potom spinkal ráno som ho nakojila a zasa spinka....takže v podstate ideálne dieťatko čo to som už aj upratala a periem...prajem vám rýchle a bezbolestne pôrody a tie ktoré ste porodili gratulujem...

@krish inak všade sa kvantum detí rodí ja som bola v Tn a plné oddelenie stále sa rodilo postupne ale vkuse..

oacka
14. júl 2010

@lenkaaninka blahoželám ešte raz! malý je zlatučký. takže ťažký porod? hlavne že už ste domka a máte sa dobre. 🙂

meruska
14. júl 2010

@oacka vnucka je este dobrucka? 😉

ivka8255
14. júl 2010

@lenkaaninka GRATULUJEM ku krásnemu synáčikovi 🙂
veru je nás tu už nejako pomenej kinderiek 😉 ja som po včerajšej poradni stále rovnako a nevyzerá to, že by sa malému chcelo von do týchto horúčav, tak ešte musím vydržať 😎 ale dlhšie ako dva týždne to už hádam nebude
maminkám aj bruškám pekný deň

oacka
14. júl 2010

@meruska dnes kuká na svet, nespí,ale ani nereve, podriemkáva...tak uvidíme,čo bude ´dalej, idem ju šupnúť na balkón

mirka285
14. júl 2010

@lenkaaninka gratulujem,takze taky porod?to bude tym chlapom,chlapi musia vzdy vsetko komplikovat 😀 ale Patko je krasny

tinka349
14. júl 2010

bre ranko dievcence,

@lenkaaninka aj ja gratulujem k syncekovi 😵

ja sa idem prave osprachovat a obliekat na poradnu na 11tu, potom sa vam ohlasim ze co mi povedali, ked si ma tam nahodou uz nenechaju 😝 v noci som aj citili kontrakcie, ci poslickov, ci co to je, ale len slabunkych a sem tam, nie pravidelne 😖

cucoriedka mojaaaaaaaaaaa uz pod voooooooooooooon 😀 😀 😀 😀 😀

krish
14. júl 2010

@tinka349 jejda ty mas dnes termin, no tak sup sup rodit 🙂 ale kiezby to bolo take jednoduche, ze? drzim palce na poradni. 😉

meruska
14. júl 2010

@tinka349 drzim palce aby sa malej uz chcelo von 😝 ked si to prajes

petrap001
14. júl 2010

@petzi ,@lenkaaninka gratulujem k babatkam 🙂 🙂 🙂 vcera som tu nebola,tak neviem co sa dialo 😝
hlavne vela zdravicka a sil 😉

petrap001
14. júl 2010

@23bambuliatko jeej aj tebe gratulujem 🙂
este som zabudla na nikoho?? ako maxara a alexa????

carrie84
14. júl 2010

@tinka349 - tinka, drzim paste aj ja 😉 Mne vcera maleho merali na sone .... to nie je dieta, to je slonik!!!! Odhadom 3,7 kg. Ja rodit nejdem, to nech si laskavo odtrpi niekto iny! A samozrejme, malemu (ze malemu -cha!) sa nechce ....

@lenkaaninka - jeeeeej! Blahozelam k drobcovi 🙂 😵 Tak v TN je plno? Tse ... vsetci rodia - okrem mna 😝 😀

sunnygirl
14. júl 2010

@lutsine Gratulujem 🙂 🙂 🙂 veľa veľa mliečka a rýchle zotavenie 😉

sunnygirl
14. júl 2010

@izira Gratulujem 🙂 🙂 🙂 , držte sa, veľa mliečka a rýchli návrat domov 😉

sunnygirl
14. júl 2010

@jeiny gratulujem, riadna princezná 🙂 🙂 veľa veľa mliečka prajem 😉

sunnygirl
14. júl 2010

@lydus gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂

sunnygirl
14. júl 2010

@petzi gratulujem a obdivujem, veľmi bravúrne si to zvládla, stalo to za to 😉

sunnygirl
14. júl 2010

@fanka33 gratulujem, veľa veľa mliečka prajem, držte sa 🙂 🙂 🙂

zrzulka
14. júl 2010

@lenkaaninka gratulujeme aj my... drobcek je krasnucky... dalsi vlasacik do party julovych vlasacikov... to len my sme od macochy co sa vlasov tyka 😀 😀 😀

sunnygirl
14. júl 2010

@aalexis007 krásny veľká gratulka 🙂 🙂 🙂

sunnygirl
14. júl 2010

@23bambuliatko gratulujem teda takýto opis sa tak často nečíta, fajn, veľa veľa mliečka a rýchle zotavenie a návrat domov 🙂 🙂 🙂

sunnygirl
14. júl 2010

@lenkaaninka ešte raz veľkááááá gratulka 🙂 🙂 🙂

sunnygirl
14. júl 2010

@tinka349 drž sa 🙂

sunnygirl
14. júl 2010

Ahojte bábiky ( niektoré ešte s bruškom a niektoré s princeznami a princami) 🙂

Tak Maxi a alexx sa ešte neozvali, tak budeme na nich silno myslieť, nech to v týchto horúčavách vládnu bravúrne a podľa svojich predstáv. My musíme ešte vydržať.
Dúfam, že som zagratulovala všetkým novým mamičkám ak nie, tak dodatočne tým, čo som vynechala 🙂 GRATULUJEM .
Ja som v noci spala celkom fajn, až na to, že malé drobčiatko kopalo a dostávala som asi hodinu také silnejšie bolesti do krížov a tvrdlo mi bruško, tak neviem či tá bolesť boli tie falošné kontrakcie, fatk netuším 😅, albo kontrakcie? niekedy mám pocit, že to maličké chce ísť cez bok von 🙂 . Chodila som každú hodinu, skoro pol hodinu na WC, to kým sa postavým z postele a keď mi tak fajn stvrdne brucho, tak mám pocit, že ani nedobehnem na WC-ko.
Je to tvrdnutie v poriadku?????????

tak pekne píšte, pááááááááááááááááááááá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre