• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@zrzulka vodu som ešte nedávala,a ak by som dávala,tak nie z fľaše. vyberať z kočíka som ju ešte nemusela. ja jej tak dlhšie podržím cumlík v ústách a oona ho začne cuckať, zadriemka a vypľuje.
14. júl 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka aj my spime vacsinou v kociku cez den v postielke je hned hore a v kociku spi.....ale co su to za moresy ze po nacuckani ked ju polozim na postel je hned hore a na rukach je klud.....
ale v noci je ticho tak aspon to....v piqatok ideme do poradne a poveim dr aby je zobrala vyter z ritulky bo aj kamoskina takto revala a nasli jej v cervach bakteriu E.COLI...a ze vraj to ma z nemocnice,tak istota je gulomet.....
14. júl 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bbaby, ja viem kojiť len s kojacim vankúšom a aj to robím dačo zle,lebo posledné dni ma brutál bolí pravá strana krku vzadu, ale fakt hrozne... musím popracovať na technike... :grinning:
14. júl 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka presne! moj sa nakoji, dam ho odgrgnut, je plny az mu dviha dekel, polozim ho,
a spusti vresk a cuca si ruky a vsetko naokolo na co dosiahne, no zufalstvo ma niekedy chyta....

a mam este otazku, riesite niektora nadpodukciu mlieka?
ja mam strasn vela mliecka, uuplne mi tecie, prsia ma bolia,
maly zrejme vsetko nevytiahne a ja uz vidim vsetkych svatych, ked vidim odsavacku,
strasne to rasuje bradavky, minule mi tiekla do odsavacky az krv...
da sa to prirodzene nejako odregulovat?
14. júl 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine ja mam to iste ale ja neodsavam... mne tiez same tecie, maly ani tahat nemusi, ked mu cecok vypadne tak ho mlieko ostrieka... ja len cakam kedy sa to ustali...
14. júl 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica ja ju nechám pri cicke,kým mám pocit,že už je v tej hlbšej fáze spánku a tak skoro sa nezobudí... a až potom ju premiesnim,ale s odgrgnutím je problém, ju to hneď zobudí,aj tak si negrgne a chce sa jej grgnúť,až keď 15 minút poleží...dakedy sa jej ani vobec nechce.
14. júl 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka zrzulka, detom sa vonku paci, ale nie v takomto teple.......musis vyckat kym bude normalnrjsie pocasie- to je nervny iste z tepla
14. júl 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka a nebojis sa zapalu? ja mam teploty do 37, 5 st. C, preto sa toho bojim :frowning2:
14. júl 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka presne si opisala ako sa nervaci aj mola mala :angry:
14. júl 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka tak ja mojej nedava ani ciapocku,ked zaspi, tak ju zlahka prekryjem len plienockou,,,,,,,,,
14. júl 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine moja mala nechce cumel, aj je ho nanutim, ale vzdy ju napne a doslova sa snou pasujem,,,a uz som kupila aj taky miniaturny,,,,,aspom trosku keby sa s nim zabavila,,ale nie :angry:
14. júl 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica
@oacka
@adelaine
@zrzulka
no fakt su tie deturence ako cez kopirak,,,,vsetky rovnako reaguju na to teplo,,,alebo ze aby sme si jedna druhej nezvideli?! :grinning:
14. júl 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ja som pokupila kopu frajerskych cumlov tych silikonovych a mala ich vypluva....
a potom som dopadla tak isto ako s malou ze si zoberie ten najlacnejsi z drogerky ten margaretkovy s takou dlhou gumou a ten dudle ostosest aj mala rebi chcela len ten :slight_smile:
14. júl 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac u nás na balóne doobedu pofukuje vetrík,ja sa bojím o ušká,aby jej nenafúkalo. aj ja som skúšala plienku,ale ona tak šibrinkuje rukami aj keď spí a obzvlášť rada si ich vykladá na hlavu,že si plienku z ucha vždy stiahne, prípadne si ju potiahne cez celú tvár...
14. júl 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete kedy porodila aalexix007.neviem to nikde najst a pisem maxare,,aby mala novorodeniatka pekne po kope
14. júl 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že na balóne!!! :grinning: :grinning: :grinning: na balkóne. vám deti nekýchajú? keď ju povyzliekam,tak občas kýchne,alebo keď ju vytrepem na balkón, bojím sa,že to od toho,že jej je zimka.
14. júl 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac tak to je asi fakt teplom lebo som ju dala do obyvacky a zapla ventilator a uz je klus sice spi v kociku ale aspon je klud :wink:
ale vcera to bol des len co som ju dala dole z ruk uz aj vrestala ako zmyslov zbavena a na rukach bol klud... a to mame uz vyse 4 kg ....co bude ked bude mat 6kg :grinning: :grinning: :grinning:
@ericica :grinning: ja som tiez naposledy kupila daky specialny za 5 euri,,,,a certa stareho nechce ani ten,,,,,,,ved muz mi vravel, ze aby som kupila ten obycajny, ktory ked sa vycumle, tak je taky lepavy, ze by sa snim dali epedy a koberce tepovat :grinning:
@oacka moja kycha furt a pekne trikrat za sebou....presne ako svokra...ona to ma dodnes trikrat za sebou si kychnut :grinning:
@oacka ved ju mas v kociku , tak ju otoc tak, aby jej nfukalo, zbytocne ti dostane potnicky ,,,,,a prikry zlahka len nozicky do pol bruska,,rucicky nechaj volne
14. júl 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac presne akurat vcera som malej rebi povyhadzovala tie cumle ze sa lepili a boli samy chlp a kupila som jej nove......
a edina ma presne taky isty ze ta dudlacia cast je velka ze dobre ze sa jej zaludok neprevrati :grinning:
14. júl 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica hlavna vec, ze jej chuti
14. júl 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 mne tiez maleho prikrmovali, nemala som na zaciatku dost mliecka, ale treba aby papkal aj z teba co sa da aby sa Ti spustilo, mne pomahali na mliecko tie homeopatika a hroznovy cukor, mala som mliecko skor nez jedna co rodila prirodzenym sucasne so mnou...
14. júl 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka no našťastie keď kojim, tak je mm s malou, alebo je s dedom, tak zatial kojim tak, že sa to dá, ale v tom je problem, že malý je nervozny, sa stále miká a ruky mi tam dáva a potom ked už to má v puse, tak začne revať......
14. júl 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miki060707 ale maly vyzera byt kludnucky....je zlaty :slight_smile:
14. júl 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my si takto uzivame v kociku :slight_smile:
14. júl 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica nnaša to isté, už tri hodiny spí...veď sa dehydruje!
14. júl 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som kupila jeden lacný cumel, babe nova, či jaký a ten chce, inak ho nemá často, ...
zajtra nás čakaju vybavovačky
štichy, správa od gynekologa, nemal čas nam ju dať pri prepúšťaní, rodný list, potom dm pre nutrilon a zahlasim malého do bonusu, potom ten pilier, potom ideme na úrad odniesť prefotené schválené materské a rodný list a domooooov
takže teraz som aj rada, že pije nutrilon, lebo si mama zobera na zajtra dovolenku
14. júl 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka jeej kolko ma vlaskov
14. júl 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica aj tvoja kolko ma vlaskov.:slight_smile:
14. júl 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok