Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
14. júl 2010

@mirka285 tak to ja ta obdivujem aj za tych 5`plienok, ja som pri malej minala viac a teraz myslim, ze tiez budem viacej

luminkasp
14. júl 2010

@stanka33 ja som zacala davat normalne mlieko pred rokom, nasa totiz nechcela UM 😉

luminkasp
14. júl 2010

@zuzik1983 , @alllexa blahozelam k babatkam, velmi sa s vami tesim a prajem spokojene babatka a vam vela mliecka 😉

miki060707
14. júl 2010

ahojte, tak mi dávame lucku a to bud prevarime, alebo kupime, takú, čo je neperlivá....lebo u nás je nekedy taká žltá voda, že ja ju nedokážem vypiť,
malý od obeda spí, doobeda nespal a od obeda spí, sa naje a spinká, takže si môžem dať kafe, xi

nina88
14. júl 2010

Ahojte,len na skok pisem z nemocnice, vcera sa nam narodil Risulko s mierami 3695g, 52 cm... 😉 18 hodin bolesti, 10 centi otvorena, asi po 8 tlaceniach zistili,ze maly sa zle spustil porodnymi cestami,tak nahla sekcia v celkovej narkoze... bolo to hrozne,ale stalo to za to... maly je uzasny...
majte sa...

mirka285
14. júl 2010

@danulka3 jeej danulka si zlata,hned jak pojdeme na poradnu to zistim,ja si tiez myslim ze by som mala mat narok,dakujem za info

mirka285
14. júl 2010

@luminkasp tak to mame preto len 5 plienok lebo sme na UM takze mala kaka raz za den 🙂

mirka285
14. júl 2010

babule volala som dnes s Maxinkou,vsetky vas pozdravuje,stale je kinderko a uz je z toho aj patricne nervozna,zajtra jej daju celu tabletku tak sa uvidi ci sa to rozbehne,Ninke sa volajako nechce von 😠

stanka33
14. júl 2010

ahojte,
@luminkasp ty tu este oxidujes s nami???
@nina88 takze ten hmat zabral, gratulujem, asi si si vytrpela, hlavne ze je uz dobre a ste v poriadku, drzte sa
baby preco vsetky druhorodicky mate horsie porody normalne sa bojim...
sme boli v tescu este na nakup a mna chytili bolesti asi 10 min. v kuse som ani chodit nemohla, dolu tlaky pichanie, potom to preslo a odvtedy nic, ale vysiel zo mna zasa hlen ako jahoda ja uz tomu nechapem...

stanka33
14. júl 2010

@mirka285 no dufam ze sa tam s nou stretnem a budeme trpiet spolu aspon nebudeme same....ja uz viem o 4 babach o maju zajtra rodit na Kramaroch hruza...

oacka
14. júl 2010

baby, už viete,že aj karinka už má Emku? 3900g! Chúďa maxara, ale hádam je to len psychická záťaž,či aj fyzická? má aj kontrakcie,či nič?
my budeme krstiť 25.7., ak dožijeme, teším,teším!

mirka285
14. júl 2010

@stanka33 to je hrozne,co rodi cela Bratislava 😒 Maxi je aj na doktora niaka napalena ale neviem este preco...

luminkasp
14. júl 2010

@nina88 , gratulka aj tebe a rychle zotavenie 😉

luminkasp
14. júl 2010

@stanka33 , stani, mam ultimatum do pondelka, ak nic, v ut alebo str vyvolavaju, tak este ma tu budete musiet chvilu zniest 😎

oacka
14. júl 2010

@zuzik1983 gratulujem!!!! a fakt sa podobá na našu! tú priehlbinku na hornou perou majú rovnakú aj vlásky a nosík podobné! 🙂
@kibuk zlaté bábätko.

oacka
14. júl 2010

@nina88 bože ninka, to bol najhorší scenár porodu, ale hlavne,že už to máte za sebou. blahoželám!!!!!

stanka33
14. júl 2010

@mirka285 mna ked zajtra posle domov ma asi porazi a necha cakat do pondelka, mala sa vobec dneska nahybe
@luminkasp ja som mala prve ultimatum v utorok, teraz zajtra a citim ze to bude az v pondelok, malej sa akosi nechce

cigaretka5
14. júl 2010

@mirka285 Ak nás pustia zajtra domov tiež budem dokrmovat um. Akú máš?

mirka285
14. júl 2010

@cigaretka5 ja davam Nutrilon 1 ten obycajny,davala som ho aj Tomasovi a v pohode...

cigaretka5
14. júl 2010

@mirka285 Tiez ho drahý kúpil tak uvidim ako jej pôjde. Na ako dlho vydrží asi ra krabica? Davas každé tri hodky ? Aj v noci?

meruska
14. júl 2010

@tinka349 ja mam poradnu zajtra a tiez ockavam vetu ako povedali tebe... snad buduci tyzden porodite 😀 i ked moj muz si vybral ze by sa mu pacila tato nedela 😉

noemarta
14. júl 2010

chuuuda max, ona je ako teraz vacsina bab co lezali s nami v ruzinove, prenasaju, dve vyvolavacky a nic, absolutne ze sa neotvaraju, viete kolko tam bolo takych pripadov, nechapem. Aj Allexa vyzerala ze absolutne z toho nic nebude, ze dalsi den dalsia vyvolavacka, ale tak nastastie vecer sa jej pustila plodova voda. hruuuuza..... a v ruzinove sa rodilo ako na pase, brutaaaal vela rodiciek je tam.
nooo, som zvedava co ta nasa fifinecka, kedy sa jej zachce ist von, verim ze coskoro. 🙂
novym mamickaaam gratulujem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀

crapula
14. júl 2010

caute kocky, tak my rodime tak koncom jula zaciatkom augusta

crapula
14. júl 2010

nie je nejaka mamina z karlovky v ba? hladam kamosku na kocikovanie a pod. 😵

mirka285
14. júl 2010

@cigaretka5 davam kazde dve hodky 60 ml,ale niekedy mala spi dlhsie takze dam aj kazde 3 hodky,v noci vacsinou tiez kazde tri hodky...a ti poviem ze jedna ta velka krabica 800 g mi vydrzi asi tyzden

crapula
14. júl 2010

@stanka33 rodis na kramaroch? kedy mas termin?

stanka33
14. júl 2010

@crapula v sobotu ale mala som ist uz v utorok len ma poslal domov lebo nemali miesto, idem zajtra rano zasa ale myslim ze ma posle zasa a ty tam tiez pojdes???a kedy mas termin??? inak ja som z dlhacov

stanka33
14. júl 2010

@cigaretka5 nech ta pekne pustia a uvolnia miesto pre mna spolieham sa na Teba....

cigaretka5
14. júl 2010

@mirka285 A v porodke tu na Kramároch ste fungovali na materskom z laktarka? Ako zvladala ten prechod z toho mlieka na nutrilon? Všade čítam že deticky z toho zapeka...........

mirka285
14. júl 2010

@cigaretka5 ano tam ju dormovali asi z laktaka,lebo mala bola hladoska a plakala im lebo ja som dlholezala na pooperacnom a potom som si prikladala tak nieco mala aj zo mna ale nakoniec zacala chudnut lebo sa mi to nerozbehlo,ale to nas uz nastastie pustili domov,doma som sa snazila este prikladat le v noci som uz bola na tom tak ze som aj tak musela dat umele,ale mala to znasa v poho,aj kaka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre