• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
moja Linda cely den spi :slight_smile:
16. júl 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ako je jej fajne :sunglasses:
16. júl 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 perfektna je babula
16. júl 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miki060707 nadherna fotka, uplne ziaris stastim :O))) a mali sme rovnaky program zehlenie. vecer am caka dalsia varka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline gratulujeme Adke. Aky drobcek malilinky z bruska vyliezol :O))))
16. júl 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde nechcem ta sklamat ale na mna nic z tych superurychlovacov nefungovalo. Az tablety "vysturili" maleho z brucha. Ale neboj na Antolskej sa s tym "neserkaju" daju ti zo tri tablety , pustia vodu, pichnu oxitocin a ani nebudes vediet a saska bude vonku :O)))) ja som bola na tom presne tak ako ty na spic prsta 2.5 cm v den porodu a trvalo to cele 3,5 hodky... Co som bola aj sama prekvapena lebo som ratala aspon tych 8 hodin. teda s tym som sla do porodky....
16. júl 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 zapinas aj vibrovanie malickej??? my mame tiez od FP lehatko tak ho musim vybrat a vyskusat....
16. júl 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Achojka gratulujeme :O)
16. júl 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa dnes rozhodli ist s malickym na prvy vylet. Niekam do lesa tak som zvedava ako to cele dopadne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: cakam kym sa mala zobudi a vyrazame....
16. júl 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka ano zapinam,ta mala potvora inak nezaspi,len ked sa jej rit natriasa :grinning: a este ju musim aj hojdat to je uplne najspokojnejsia..teraz lutujem ze som nekupila take co sa aj same hojda,lebo malej sa v tom naozaj paci,v lehatku vzdy aj plakat prestane...a napr sestrin may v tom nechcel byt ani minutu,takze asi kazde dieta inac..
16. júl 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_michal
@tinka349
@meruska
@krish Ahojte baby ja mam len jeden termin a ten bol vcera, ale nic. A vinko som si dala uz minule za poharik a nic.Dnes tiez horucu sprchu aj sex a malemu sa stale nechce. Uvidime v nedelu co povie doktor, ci ma necha v nemocke. Ale dufam, ze ak ma tam uz aj necha tak ze mi aj nejako pomozu aby som uz porodila, lebo ak tam mam iba lezat tak sa tam zblaznim od nudy
16. júl 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 boze ako podrastla... oproti fotke čo má v júlovkách, kde je taká hlísta len... teraz uz aký človek.... :sweat_smile:
16. júl 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A neviete co je nove s Maxarou?
16. júl 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak MAXI konecne porodila!!!! Ninka ma 4,2 kg a 53cm. Narodila sa dnes 11:45 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara hurraaaa blahozelam :wink:
16. júl 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac neviem nic blizsie, ale pokial viem mala ist normalne..
16. júl 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara GRATULUJEME MAXI :slight_smile: prajeme vela zdravicka a vela mliecka a nech ste obe rychlo doma
16. júl 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem maxi, supeeer, tak konecne to maju za sebou.
hodila som foto do mojho fotoblogu, este s bruskom. :slight_smile:
16. júl 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bellablonde ahoj bella a tonic si skusala pit? alebo zazvorovy caj?
juj to musi byt tazke uz v tomto teple drz sa

@adka1311 velka hratulka k Tomaskovi a vela zdravia a mliecka prajeme :slight_smile:
@maxara.gratulujem tak aj my sme sa uz stali rodicmi,alex sa narodil 12jula a meral krasnych 4190g a mal 53cm :wink:
@maxara ,
@pepppe gratulujeeeeeem! :wink: :wink: :wink:
16. júl 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulka_1 ako tak citam tak vinko je len pre chut a nie na postuchnutie mimina z bruska von :grinning:
16. júl 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxiii konecne :slight_smile: velka gratulka :slight_smile: pepppe tebe takisto obom vam zelam len to najlepsie a hlavne vela mliecka :slight_smile: :slight_smile:
ozaj a ako rodila maxi sekciou???
16. júl 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som tu len na skok. 10.7. o 17.15 sa nam narodila krasna dceruska Emmka s idealnymi mierami 3150 g a 49 cm. uz sme doma, citime sa fajn, tak len dufam, ze to tak aj ostane. Gratulujem vsetkym maminam, urcite Vas pribudlo od soboty :wink:
16. júl 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika23t jeeeej dalsia maminka. sme sa dako rozrodili kocky :dizzy_face: gratulujem!
16. júl 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika23t zo srdca gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. júl 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli dnes v poradni a od piatku sme pribrali z 3900g na 4150 tak nas doktorka pochvalila :dizzy_face:
vcera v noci sme dost plackali a neviem od coho dufam ze dnes nas to obide :unamused:
@mirka285 aj ja som ju skusala davat do lehatka ale plakala tam....este musim kupit baterky na to vibrovanie,skusim este to zapnut ci nepomoze :unamused:
16. júl 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, kocky, blahozelam novym babenkam a cerstvym mamickam :slight_smile: :slight_smile:

vobec nestiham citat, co sa tu deje, maximalne novu stranu, nestiham
sa od maleho poradne odtrhnut, no mam co robit a to mam len jedno dieta :confused:
inak dness som bola u lekara, mam zapal prsnika...a ja blba som sa zabudla
opytat, ci mozem dojcit z toho zapaleneho, alebo sa to musi len odstriekvat?
a este mi zistili brutalnu chudokrvnost, nechapem potom, naco lezi clovek v nemocnici :pensive: ...
mam velmi tazke srdce na porodnicu v ktorej som rodila, uz nikdy viac!
16. júl 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine jeeejda to ma mrzi, aa kde si to rodila? v ruzinove? :confused:
16. júl 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krish presne, nielen ze je tam na prd starostlivost sestier, ale este aj lekarov, no des :zipper_mouth:
alebo som mala len tazku smolu...neviem
prosto vsetky moje zname odhovorim od tejto porodnice.
16. júl 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok