Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petulka_1
16. júl 2010

@janka_michal Otvorena som len do 1cm takze skoro vobec a moj mm mi vravi, ze vobec nevyzeram na to, ze uz mam ist rodit, vraj som nato este velmi vitalna.

petulka_1
16. júl 2010

@sunnygirl Aj ja si myslim, ze 4,2 lebo to by bolo uz asi velmi vela. No vsak ved si este pooddychujme kym mozme

lenuss84
16. júl 2010

@maxara gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem velmi z celeho srdiecka.prajem vela vela zdravia a mliecka

mirka285
16. júl 2010

gratulujem vsetkym novym maminkam,tak aj nasa Maxinka sa uz dotrapila...hlavne nech su vsetci zdravi a maminky sa co najskor daju dokopy....

tinka349
16. júl 2010

takze ktora je na rade zajtra???? 😎

petulka_1
16. júl 2010

@tinka349 mozno aj ty alebo ja???????

tinka349
16. júl 2010

@petulka_1 hmmm...ja sa na to necitim 😖 a dnes nejak ani nemam naladu, a asi ani zajtra nebudem mat naladu na porod 😒

petulka_1
16. júl 2010

@tinka349 Ved to, ze ani ja sa na to este necitim... Ale tak prist to moze hocikedy

tinka349
16. júl 2010

@petulka_1 no t ohej...ja len cakam, ze kedy ma muz poriadne vytoci a budem si volat sanitku 😔

strasska
16. júl 2010

aj ja gratulujem maminkam, nech sa dari a nech ste coskor domka!

merikac
16. júl 2010

velke gratulky novym maminkam a ich malym batozkom,,prajem skore zotavenie, vela mliecky a uz nech ste coskoro domka.....@adka131,@peppe,@maxara,@nikat

tinka349
16. júl 2010

dievcence vam sa asi neche pisat v takom teple , ze? maminky asi ani nestihaju pri drobcekoch ...kamoska mi prave volala- jej dcerka ma 4 dni a hovorila mi, nech si uzivam spankupokial mozem....a aj bezbolestny zivot 😅 tak dnes pojdem skor spat...aspon o polnoci

krish
16. júl 2010

@tinka349 ja som este tu... kukam telku daku blbost na markize a papam mrkvicku. spat sa mi nechce ist v tomto teple

zrzulka
16. júl 2010

@kafoditka no konecneeeeeeeeee 😀 gratulujeme maxinke. Ninka je teda riadna babula.... tesime sa na fotocku

tinka349
16. júl 2010

@krish ja si akurat davam vyprazany syr, so zemiackami a tatarkou 😀 a kofolu 😀 kalorie na vecer treba ... a idem pozriet filmiq Killers...sestra mi stiahla nech sa nenudim....

krish
16. júl 2010

@tinka349 ooooooooooooo tak to by som si dala ale uz by som asi praskla. 😀 😀 😀 ja ked tak pocitam tak som pribrala 50% povodnej vahy co je veeeeeeelmi vela, som zvedava ako to pojde dole po porode 😖

tinka349
16. júl 2010

@krish nerieeees . . . kila prisli a snad aj nejak odidu 😀 mne drobec prave ustedruje take silne konce ze vidim hviezdicky 🤐 daco sa s nou deje - nie je spokojna ....zeby chcela ist von??? najviac sa bojim, ze budem musiet ist do nemocnice v noci - moja nocna mora . . . a dnes nemam ani ocina doma . . .

tinka349
16. júl 2010

jooooj . . . neda sa spat . . . to teplo a k tomu tie kopance .. . uz asi hodinu a pol ma drobulka taaaak kope . . . 😖 😖 😖 😖

tinka349
16. júl 2010

hmmm...si ani tabletku na spanie nemozem dat . .. a po pol litry ladowej kavy sa nam nechce spat 😖

merikac
17. júl 2010

dobre rano kinderka,,a aj mamicky,,,
dnes to vyzera zase na riadny upek 😠 , ku podivu malinka spinkala dobre,bola hore o 1 o 3 a o5.30 a teraz ratam, ze potiahne do 8- akurat ma trapi, ze kazde rano ju asi trapi brusko,,,vzdy po papani okolo 6 sice spinka- ocka neotvori, ale stale zdyme, kope nozickami, pretahuje sa a vacsinou potom mi vygrcka vela mliecka,,,, ☹

merikac
17. júl 2010

@adelaine to mi je luto, ze ta bantuje zase zapal..ale vraj kojit mozes, pokial nemas teploty nad 38- aspom tak to tu niekto raz spominal,,,,Inac ja som citala, ze ten zapal sa zvykne robievat aj ked mamina koji s klobucikmi,,co myslim, je aj tvoj pripad..tak neviem, ci je to ozaj tak,,,,,, ☹

merikac
17. júl 2010

a pozeram, ze dnes tu chyba aj sovicka tinka a tiez ranne a nocne vcatako sunnygril,,,,dievcata, co je s vami- nevladzete???

merikac
17. júl 2010

tak idem, pracovat- dnes mame brigadu- davaju nam na dom fasadu,,tak treba chlapcom nieco navarit.........kinderkam a hlavne tym prenasajucim prajem, aby si to ich babatka rozmysleli a uz prisli konecne nakuknut na tento svet 😉 a tym ktorym to este chvilku potrva,-prijemne tehulkovanie 🙂

tinka349
17. júl 2010

@merikac bre ranko prajem 🙂 ja som uz tuuuuu 😀 ved kto by spat v takom teple....ked ratam kolko hodin naspim cez noc, tak . . . 😖 🙄 veeelka bieda . . . ale ja to aspon trosku dotiahnem cez den...tak pekny dnik prajem 😵

tinka349
17. júl 2010

bre ranko dievcata,

ja som mala ceeeelu noc pocit, ze to uz na mna ide . . . kazde pichnutie v brusku mi pripadalo ako kontrakcie 😖 a spala som s otvorenymi ocami a v duchu premyslala ci mam vsetko pobalene v taske...no hruuuuza....uz nech to mam za sebou - predpokladam, ze budem aj lepsie spat....tych zopar hodin co teraz na spim je faaakt bieda . ..

kukucka26
17. júl 2010

ahoj aj ja som mala velmi zlu noc a mam taky pocit ze uz dnes pojdem najviac sa bojim toho ze necitim pohyby ani ked ho poriadne stuchnem nereaguje nato

kukucka26
17. júl 2010

vcera to bolo take iste zasla som do nemocnice a ozvy babo malo a vobec sa nehybalo velmi sa bojim inak v utorok mam ist na vyvolavacku

krish
17. júl 2010

bre ranko, konecne ta hnusna noc skoncila, 😒

@tinka349 no k tym 50% mojej vahy, na zaciatku vaha 50-maax 52kg... a teraz 75-76 to je 25kg... ty brrrrrdo ale uz neriesim aj tak s tym teraz nic nenarobim. nie?

tinuska tí hnusni poslickovia ta potrapili, co? 😠 alebo myslis ze uz-uz? 😉

@kukucka26 necitis pohyby? ja som mala minule tiez taky stres ked sa maly nehybal tiez sme utekali na pohotovost nastastie vsetko je poriadku. a preco si ta tam nenechali ked ich necitis?! ja by som na tom trvala sak to nie je sranda! 😖

idem sa naranajkovat. MM tu chodi ako zduty pes lebo som ho vyhnala chudacika do obchodu, och zabit ho je malo... 😠 😠 😠 😠

meruska
17. júl 2010

dobre ranko 😉 ja uz som tiez po ranajkach a netusim co s nacatym dnom...hadam zas upratat a nieco navarit

meruska
17. júl 2010

@meruska inak dnes je nas prvy termin 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre