Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janka_michal
17. júl 2010

bozeee baby na mna ide taka depresivna nalada zase..ze neviem co zo sebou :( ani sa mi nechce spat,ani kukat tv ani byt na pc, lebo uz nemam co kukat na tom nete..aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

petrap001
17. júl 2010

@janka_michal tak sa este ponud pokial mozes 😀
@zrzulka dakujem pekne 🙂

janka_michal
17. júl 2010

@petrap001 no vsak teraz som mala tri dni po sebe take v pohode..ze som bola fakt ok..ale zase raz prisla na mna tato hnusna nalada a uz neviem co zo sebou :(((( ty uz sa vytesujes z krásneho babatka a tak ti zavidim..ono aj kazdy pise a hovori,ze uzivaj si, spi kolko sa len da..no prd ked sa nedaaaa :(( ale vsak vy to vsetky poznate..nedavno ste to tiez prezivali.

ivanka85
17. júl 2010

@agika1982 je to uplne normalne, niektore deticky ju nemaju aj 2-3 dni, nas maly ma niekedy kazdy den, potom den nic a zase ako kedy..tym sa netrap..a tiez papame Bebu

tinka349
17. júl 2010

@janka_michal no ja mam taku depku posledny mesiac . . . ja k tomu s muzom nekomunikujem asi mesiac....ozve sa raz za den ci nerodim, a o nic ine sa nezaujima, robi si co chce....a ja doma kvocim a zomieram od nudy s nerwami ze by som najradsej niekoho zabila 😠

petrap001
17. júl 2010

@janka_michal ved ja viem ze sa to neda 🙂 ja som neobsedela na riti ani 5 minut.este aj v den porodu som sa motala po shoping centre s bolestami,pokial mi nedali izbu...a to som bola v nemocnici od rana 8mej,izbu som dostala o 7mej vecer a porodila o polnoci 😀 takze den plne vyuzity 😀 😀 😀

zuzka1008
17. júl 2010

ahojte, ako spoznam, že mi začala odtekať plodová voda?

petrap001
17. júl 2010

ale baby ja sa musim priznat,ze po porode som mala pocit,ako keby som vobec nerodila..vobec som nebola unavena a nic ma nebolelo,takze ja na to obdobie spominam velmi pekne.a velmi mi chyba moje brusko.tak som si ho oblubila a teraz je fuc ☹ a ostalo mi len to sadlo co som predtym nemala 😀 dufam,ze sa ho zbavim 😝

petrap001
17. júl 2010

@zuzka1008 ja neviem,lebo mne ju prebijali 😅 ale moze ti aj postupne odtekat,nemusi naraz

zuzka1008
17. júl 2010

@petrap001 no ved to, prave že neviem či je to ono, bo mam teraz aj problemy s unikom moču, babo mi pravidelne doňho kope 😖 nemože sa stať že ostane na suchu?

petrap001
17. júl 2010

@zuzka1008 tak mala by si to zistit asi podla farby,plodovka je bezfarebna,ci nie? a mas bolesti?

strasska
17. júl 2010

@zrzulka ved ja som videla voje fotky a presne ta s plienockou sa mi zdala "nenormalne" krasna. Prave vtedy som sa zacala tesit na porod a druhe babo. 😉
Mne julku nemohli dat do ruk hned, lebo som mala zelenu plodovu vodu a tak mi ju doniesli uz oblecenu a vyzerala fakt strasne...tak som bola aj celkom rada, ze nefotime 😀
A fotky pridam asi zajtra...ja neviem, pri tomto druhom som akasi cudna, ani Julku nefotim tolko ako Miska, ani ju tak neparadim, ani jej veci niekedy nezehlim...no hanba mi 😠

petulka_1
17. júl 2010

ahojte baby,
Tak dnes som si dala horuci kupel hned rano, potom varenie, vysavanie, zmyvanie, este sme sli na chatu lebo synovec mal oslavu tak aj deci vinka som si dala a maly zatial nic. Teraz znovu horuci kupel a maly si pokopkal v brusku, ale inak nic. Zajtra idem do tej nemocnice tak uvidim co bude, lebo som pocula, ze tu velmi nechcu vyvolavat porod iba po ukoncenom 42 tt, tak neviem. Hadam tam nebudem lezat este dva tyzdne.

zrzulka
17. júl 2010

@strasska a kde mam taku foto? si uz nepamatam 😀 😀 😀 ja sa uz neviem dockat ked zacneme latkovat, mne sa to ohromne paci... dufam ze aj malemu sa bude lubit. ja uz na nete len obzeram ake plienky este prikupim. Aj muz mi to odobril ze sa treba vyburit... no vsak posledny krat a ja som taka ze ja musim v zivote vyskusat vsetko 😀 😀 😀
Inak ja prave naopak ja si maleho nenormalne uzivam.... Viac ako misku, mozno prave preto ze si uvedomujem ze viac babetiek uz nebudem mat...

zrzulka
17. júl 2010

babulky ake urazove poistenie davate drobcekom??? pripadne tie co mate deti ktore mate? ktore je take poctive ze aj plati ked sa nieco udeje???? ja teraz premyslam po tom miskinom uraze ze pri detoch treba fakt dobre..... A uz aj teraz by nam maleho poistili ked ma tri tyzdne???

mirka285
17. júl 2010

@zrzulka moj Tomas ma v Allianzi,a Linde dam tiez do Allianzu asi tu Farbicku to je teraz najnovsie,,,

petrap001
17. júl 2010

@zrzulka no ja mam trosku iny problem..pokial nebudem mat slovensky rodny list,co moze trvat aj 3 mesiace ako mi bolo povedane,nepoistia mi ho v poistovni,lebo nema rodne cislo...ako cisty blazinec.takze ked prideme domov teraz,tak mu musime spravit cudzinecke poistenie,pokial nepride rod.list.chudatko moje..ze CUDZINEC 😀 😀 😀

krish
17. júl 2010

babulky kde ste vsetky? spinkate? v BA sa nam trosku ochladilo takze super ale spat aj tak nemozem... 😒

tinka349
18. júl 2010

@krish ja som pozerala predpoved pocasia a vy tam mate mat prima schladenie aj zajtra vraj . .. . .nejakych 23 stupnov....ale u nas na vychode 28 😖 a u nas ani neprsalo, ani schladenie zatial ziadne....mozno to dorazi neskor...dufam....

a zas ja jedina nespim? ☹

tinka349
18. júl 2010

mne sa vazne asi rozpadava panva - ako neboli ma nejak extra dnes, ale ked urobim krok, tam mi tam nieco praskne . . .pri kazdom jednom kroku to puka . . .nechapem ☹

petulka_1
18. júl 2010

Ahojte babulky, ja mam uz skoro 2 hodinky bolesti, myslim, ze su to kontrakcie. Najskor take nepravidelne a teraz uz to vyzera, ze kazdych 7 min, tak asi uz ideme do nemocnice. Aj tak som tam dnes mala ist tak asi pridem trosku skor. Drzte palce!

ivka8255
18. júl 2010

bréé ránko, @petulka_1 držím place, ja nápodobne... asi od piatej nespím čo mám každých 10 minút bolesti, ale neviem či sú to len poslíčkovia alebo už kontrakcie 😖 asi idem volať dokyho...

miki060707
18. júl 2010

@zrzulka ahojte, no to aj ja som taká, tiež toto bude naše posledné bábo, síce keď mi robili sekciu, tak sa spýtali, či mi maju spraviť aj steril., ale som odmietla, ale chceli sme mať dve detičky a tak ich aj máme,tak tiež som taká, že by som chcela všetko vyskušať, síce niesu love, ale také maličkosti, dnes idem spraviť odtlačok nožičky a ručičky....

jaaj baby, ja som taká rada, že som si zadovážila toho oblečenie viac kuskov, toho malého, lebo šak malý ked ma pipika bokom, tak cez plienku to preciká a stále prezliekame, pri malej som také niečo nemala 🙂 ale nevadí......

idem si vas prečítať
malý spí, a mi že si ideme ešte schrupnuť a malá sa zobudila, jaaaj, tak sme skoro hore, tak od pol šiestej a malý zaspal,....

miki060707
18. júl 2010

@ivka8255
@petulka_1
žeby to už došlo??? držim palčeky

miki060707
18. júl 2010

@agika1982 gratulujem k Adrianke, no mi máme stolicu aj 5x denné, dávam nutrilon, takže plienky minieme dosť a to keĎ sa ociká, ach jaaj 🙂 ale pri malej som nemala aj tri dni stolicu a čakala som kedy to "pride" tiež sme dávali bebu, ale nám robila zle a mala také koliky jak šlak, takže stále revala, takže nám beba nerobila dobre, preto som kupila nutrilon a aj v nemocke dávali nutrilon...tak hadam spravi dobre ...

tutifruti
18. júl 2010

Dobré ráno..... 🙂
@petulka_1
@ivka8255 drzim palce nech vám to dobre dopadne..... Ja som sa dnes zobudila a lavá ruka raz taká veľká ako pravá... Oči mám ako nejaká aziatka.... a o perách ani nehovorím.... A to sa tu v noci prehnala riadna búrka... príjemne sa ochladilo..... ☹ No uvidíme... čo mi zajtra povedia v nemocke... ale mám obavu, že ked som takáto tak ma tam už rovno nechajú.... ach joj....

meruska
18. júl 2010

dobre ranko 😉 kto je dnes na rade?
@petulka_1 a @ivka8255 ?

meruska
18. júl 2010

drzim vam palceky

krish
18. júl 2010

@meruska ahoj 😉 no, petulka moze ist 😀 ale ivka sa predbehla, nie?! 😀 😀 😀 😀 😀 jeeeejda aj ja chceeeeeeeem. zajtra poradna v nemocke, ale necitim sa nijak inak od minuleho tyzdna az na to ze ma pobolieva spodok chrbta a mam take akoby krce do stehien. 😝

krish
18. júl 2010

@petulka_1
@ivka8255 baby drzte sa! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre