Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
19. júl 2010

@oacka a co robis vonku ked ti placka a nechce cumlik?????lebo aj kvoli tomuto nechodim s drobcom ani von. to sa proste neda ho neustale davat na cecok a on sa inak neukludni

zrzulka
19. júl 2010

@stanka33 stani vitajte domka... takze porod podla toho co pises celkom fajn...

alllexa
19. júl 2010

@zrzulka - 🙂 mile! Nejako sa mi nedari spojit mobil s pocitacom, zajtra pridam, dnes som nejaka grogy, idem si lahnut...

meruska
19. júl 2010

no dnesne poradne pre prenasajuce tehulky nedopadli najlepsie..vsetky vas poslali domov ☹ ja mam poradnu zajtra poobede tak som zvedava co povedia mne 😉 drzte palce nech uz je tam aspon 1 cm 🙂

meruska
19. júl 2010

este vas prosim o radu..ako vyzera hlienova zatka? zo mna dnes nieco nedefinovatelne huste, akoby hlien ... farebne vyslo...to je ono?

stanka33
19. júl 2010

@alllexa ano mala ale Kramare su totalka preplnene, mna dr. poslal vtedy domov
maxi mala tazky porod neviem ci sa to tu pisalo, ale sme sa ani nestretli lebo ja som bola na nadstandarde ona na standarde a ked som jej volala na telefon ten mi akurat nikdy nedvihla, az vcera, ale nejak som uz za nou nestihla ist
tu je nasa malinka

petrap001
19. júl 2010

@meruska no malo by to byt hnede.ja som mala najprv trosku krvavy a v den porodu hnedy.no take cosi huste natahovacie 😀 no,uz sa ti to blizi🙂

noemarta
19. júl 2010

@meruska hm.... som rada, ze som tu predsa neni sama, co prenasa a este nas aj poslu domov z nemocnice. ale veriiim, ze to uz tento tyzden bude !!!!!

tinka349
19. júl 2010

@meruska no aj ty ma obehnes ☹ to ja tu ostanem asi posledne existujuce kinderko z juloviek ☹ ja mam zas poradnu v stredu....

petrap001
19. júl 2010

@stanka33 zlatunku mas malinku 😉
@alllexa vitaj spat mamicka 🙂
a chcela som sa nieco spytat,ale som zabudla.. 😀

tinka349
19. júl 2010

@noemarta a sa aj na to citis, ze tento tyzzden to tipujes? lebo ja nie ☹ akurat brusko mi fest tvrdne, inak vooobec nic 😒

tinka349
19. júl 2010

@stanka33 jake ma na sebe rozkosne dupkyyyy 🙂 milujem mysicku minnie a lieeeenky 😀

mojalili
19. júl 2010

Ahojte kočky - maminky druhorodičky - mame laktacnu krizu po 6.t, maly stale hladny pyta jest, aj by bolo ale on akosi strajkuje a nechce poriadne zatiahnut... minulu noc som nespala, uvidim, co bude dnes v noci....romyslam normalne zakrmit UM....minulu noc bol kazdu 1,5 hod na prse, pritom spi aj 4 hod... ☹
Som uz ukonana z toho, cely den na nohach, teraz som dozehlila 2 pracky a dovarila cestoviny... 😒

krish
19. júl 2010

babulky tehulky, mate niektora CS9? 😕

meruska
19. júl 2010

@tinka349 este ta neobieham 😉 ved este sa nic nedeje 🙂

meruska
19. júl 2010

@krish mne take nieco nikdy nikto nespominal cize nam v KE take nieco nezistuju

krish
19. júl 2010

@meruska a nemas to poznacene v tehu knizke? 😕 lebo toto je zase pomaly jedina informacia ktora z mojho lekara vypadne dobrovolne. minule mi povedal ked som mala CS7 ze pri CS8 pojdeme rodit....no a dnes ze CS9 a stale som kinderko... 😝

meruska
19. júl 2010

@krish nie nic take nemam v knizke a nikdy mi to ani nespominali

krish
19. júl 2010

@meruska hmmmm.... 😅 😉

meruska
19. júl 2010

tak ja idem spinkat...dobru nocku ...zajtra dam vediet co povedali v poradni 😉

noemarta
19. júl 2010

@tinka349 ani nie, necitim sa, tiez mi zacina trosku tvrdnut brusko vecer, ale to je tak vsetko. ale tak nam povedala porodnicka dnes, ze v sobotu to vyvolame. tak haaadam...

krish
19. júl 2010

@meruska bruuuu a drzim palce 🙂

mirka285
19. júl 2010

ahojte....vitam vsetky nove mamicky spat doma 😉 my sme dnes boli cele poobedie vonku,bola som si kupit dve nove podprdy,lebo ja moje povodne trojky neobleciem,kojace su mi nanic a teraz potrebujem D cko 😒 Adelaine flase pouzivam tie aventacke ale sestra pouziva tie mam a tiez je spokomala mi tu uz hodinu skrieka a neviem co jej je,mam pocit ze nic ,proste place,ale skor by som to nazvala rozculuje sa,nejde jej zaspat,tak ju Gabko nosi a natriasa 😒

krish
19. júl 2010

@noemarta vsimla som si ze si z BA, pre ktoru porodku si sa rozhodla?

mojalili
19. júl 2010

Pred spinkanim by som vam chcela dat sem fotku, ako sa viete uz xichtit🙂 😉

noemarta
19. júl 2010

@krish ja rodim v ruzinove, mam tam vybavenu porodnicku, co som bola v nemocnici minuly tyzden, tak som bola spokojna. tak dufam ze aj porod dopadne dobre. a ty ides kam?

krish
19. júl 2010

@noemarta ja kramare

noemarta
19. júl 2010

idem ja odpocivat, nejaka som unavena. pa dobru noc...

petrap001
19. júl 2010

@mojalili aky zlaty 🙂 aj nas alex sa tak skeri ked zaspava alebo ked sa naje.niekedy az normalne od smiechu placem ako sa dokaze vsemozne ksychtit 😀 a smeje sa na jednu stranu,ako ja 😀

adelaine
19. júl 2010

@alllexa tak vitaj medzi nami, dobre, ze si uz doma 🙂

ja som dala 13 kg dole, 6 este ostalo, stare veci (sukne a nohavice este nenavleciem ☹ )
ale pozitivne je, ze dnes som si bola kupit ten stahovaci pas, a s nim sa do mojich
"starych" veci narvem 😀
odietam si kupovat nove veci, chcem schudnut

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre