• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@oacka a co robis vonku ked ti placka a nechce cumlik?????lebo aj kvoli tomuto nechodim s drobcom ani von. to sa proste neda ho neustale davat na cecok a on sa inak neukludni
19. júl 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka33 stani vitajte domka... takze porod podla toho co pises celkom fajn...
19. júl 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka - :slight_smile: mile! Nejako sa mi nedari spojit mobil s pocitacom, zajtra pridam, dnes som nejaka grogy, idem si lahnut...
19. júl 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnesne poradne pre prenasajuce tehulky nedopadli najlepsie..vsetky vas poslali domov :frowning2: ja mam poradnu zajtra poobede tak som zvedava co povedia mne :wink: drzte palce nech uz je tam aspon 1 cm :slight_smile:
19. júl 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este vas prosim o radu..ako vyzera hlienova zatka? zo mna dnes nieco nedefinovatelne huste, akoby hlien ... farebne vyslo...to je ono?
19. júl 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa ano mala ale Kramare su totalka preplnene, mna dr. poslal vtedy domov
maxi mala tazky porod neviem ci sa to tu pisalo, ale sme sa ani nestretli lebo ja som bola na nadstandarde ona na standarde a ked som jej volala na telefon ten mi akurat nikdy nedvihla, az vcera, ale nejak som uz za nou nestihla ist
tu je nasa malinka
19. júl 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska no malo by to byt hnede.ja som mala najprv trosku krvavy a v den porodu hnedy.no take cosi huste natahovacie :grinning: no,uz sa ti to blizi:slight_smile:
19. júl 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska hm.... som rada, ze som tu predsa neni sama, co prenasa a este nas aj poslu domov z nemocnice. ale veriiim, ze to uz tento tyzden bude !!!!!
19. júl 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska no aj ty ma obehnes :frowning2: to ja tu ostanem asi posledne existujuce kinderko z juloviek :frowning2: ja mam zas poradnu v stredu....
19. júl 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka33 zlatunku mas malinku :wink:
@alllexa vitaj spat mamicka :slight_smile:
a chcela som sa nieco spytat,ale som zabudla.. :grinning:
19. júl 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta a sa aj na to citis, ze tento tyzzden to tipujes? lebo ja nie :frowning2: akurat brusko mi fest tvrdne, inak vooobec nic :unamused:
19. júl 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka33 jake ma na sebe rozkosne dupkyyyy :slight_smile: milujem mysicku minnie a lieeeenky :grinning:
19. júl 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky - maminky druhorodičky - mame laktacnu krizu po 6.t, maly stale hladny pyta jest, aj by bolo ale on akosi strajkuje a nechce poriadne zatiahnut... minulu noc som nespala, uvidim, co bude dnes v noci....romyslam normalne zakrmit UM....minulu noc bol kazdu 1,5 hod na prse, pritom spi aj 4 hod... :frowning2:
Som uz ukonana z toho, cely den na nohach, teraz som dozehlila 2 pracky a dovarila cestoviny... :unamused:
19. júl 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky tehulky, mate niektora CS9? :confused:
19. júl 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 este ta neobieham :wink: ved este sa nic nedeje :slight_smile:
19. júl 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krish mne take nieco nikdy nikto nespominal cize nam v KE take nieco nezistuju
19. júl 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska a nemas to poznacene v tehu knizke? :confused: lebo toto je zase pomaly jedina informacia ktora z mojho lekara vypadne dobrovolne. minule mi povedal ked som mala CS7 ze pri CS8 pojdeme rodit....no a dnes ze CS9 a stale som kinderko... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. júl 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krish nie nic take nemam v knizke a nikdy mi to ani nespominali
19. júl 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska hmmmm.... :sweat_smile: :wink:
19. júl 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem spinkat...dobru nocku ...zajtra dam vediet co povedali v poradni :wink:
19. júl 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 ani nie, necitim sa, tiez mi zacina trosku tvrdnut brusko vecer, ale to je tak vsetko. ale tak nam povedala porodnicka dnes, ze v sobotu to vyvolame. tak haaadam...
19. júl 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska bruuuu a drzim palce :slight_smile:
19. júl 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....vitam vsetky nove mamicky spat doma :wink: my sme dnes boli cele poobedie vonku,bola som si kupit dve nove podprdy,lebo ja moje povodne trojky neobleciem,kojace su mi nanic a teraz potrebujem D cko :unamused: Adelaine flase pouzivam tie aventacke ale sestra pouziva tie mam a tiez je spokomala mi tu uz hodinu skrieka a neviem co jej je,mam pocit ze nic ,proste place,ale skor by som to nazvala rozculuje sa,nejde jej zaspat,tak ju Gabko nosi a natriasa :unamused:
19. júl 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta vsimla som si ze si z BA, pre ktoru porodku si sa rozhodla?
19. júl 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pred spinkanim by som vam chcela dat sem fotku, ako sa viete uz xichtit:slight_smile: :wink:
19. júl 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krish ja rodim v ruzinove, mam tam vybavenu porodnicku, co som bola v nemocnici minuly tyzden, tak som bola spokojna. tak dufam ze aj porod dopadne dobre. a ty ides kam?
19. júl 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ja kramare
19. júl 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja odpocivat, nejaka som unavena. pa dobru noc...
19. júl 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili aky zlaty :slight_smile: aj nas alex sa tak skeri ked zaspava alebo ked sa naje.niekedy az normalne od smiechu placem ako sa dokaze vsemozne ksychtit :grinning: a smeje sa na jednu stranu,ako ja :grinning:
19. júl 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa tak vitaj medzi nami, dobre, ze si uz doma :slight_smile:

ja som dala 13 kg dole, 6 este ostalo, stare veci (sukne a nohavice este nenavleciem :frowning2: )
ale pozitivne je, ze dnes som si bola kupit ten stahovaci pas, a s nim sa do mojich
"starych" veci narvem :grinning:
odietam si kupovat nove veci, chcem schudnut
19. júl 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok