Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

krish
20. júl 2010

@petrap001 heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!!! a mna tu nechali????? 😝 😀 😀 😀 😀

zrzulka
20. júl 2010

@krish to su partacky co??? a ty sa do porodky este nezberas??? 😀 jejo vsak dnes mas termin... dalsi chlap co sa mu na svet nechce 😀

krish
20. júl 2010

@zrzulka ja by som sa aj zberala ale kde nic tu nic 😀 😀 😀 a jasneeeee lenivec po tatovi v tomto sa otcovstvo zapriet neda 😀

krish
20. júl 2010

dnes teda vcera sa tu tinka349 neobjavila, vsak? mozno uz ma Rebeku pri sebe 😵

krish
21. júl 2010

babky zabky je tu niekto? u mna su bolesti od 1:00 kazdych 5 minut a myslim ze to zosilnuje. je to tvrdnutie bruska spojene s menstruacnou bolestou, a tlakom do chrbta a podbruska. je to ono? bolest ze si idem vlasy vysklbat. MM este spi... a ja neviem co robit. idem si asi dat sprchu a uvidim co dalej, nie? jeeeejda kde ste vsetky? 😅

krish
21. júl 2010

vyrazame do porodnice, drzte palce kocky! 😅

sunavianka
21. júl 2010

jeeej @krish držííímee...

23bambuliatko
21. júl 2010

@krish nieeeeeeeeeeeeeeee pockajte na mna ☹ ani Tinka tu už nebola....to som tu zostala jedina tehulka??? ☹

23bambuliatko
21. júl 2010

... aj ja už chcem babatko ☹

sunavianka
21. júl 2010

@23bambuliatko a ja som čo?? od macochy?? ešte som tu ja... máš nejaké príznaky? bolesti v brušku alebo tak? ja mám také ako na menštruáciu, tvrdne brucho to sú tí poslíčkovia, že? inak včera sa mi pridali aj bolesti krížov... najhoršie, že neviem čo mám čakať, kedže som v zahraničí a tuto sa s tebou nehrajú... 😝

23bambuliatko
21. júl 2010

@sunavianka aj ja mam tieto ,,falošne" poplachy už asi 2 tyzdne a raz to už aj vyzeralo že ideme do nemocky, ale vždy sa to nejako ustalilo...tie ms bolesti mavam dost casto, ale nestupnuje sa to...som viac nervozna z tychto poplachov ako z toho cakania 😅
...keby mi odtiekla voda tak aspon viem že idem! - ale takto neviem co so sebou...už som čisto ,,iba na odstrel" 😀

23bambuliatko
21. júl 2010

@sunavianka a to mam dnes už vlastne druhy termín...podla MS mi vychadzal na 14.7 a podla UZV na 21.7 ☹

sunavianka
21. júl 2010

@bambuliatko, no tieto poplachy mám ja asi mesiac, ale včera sa to vystupnovalo u mna tak uvidíme, ale som zatial v pohode, najhoršie je ked si idem lahnúť alebo na wc... ale potom to rozchodím... hmm bambuliatko prajem aby si krpčeka mala už pri sebe... toto čakanie je nanervy, presne nevieš čo zo sebou ani z voza ani na voz 😖

23bambuliatko
21. júl 2010

@sunavianka ved to, že ja už vazne neviem co so sebou, ani sediet, ani chodit, vyupratovane mam kazdy den, beham do obchodu, varím, periem, žehlím...no proste už neviem co by mi pomohlo ,,k cielu" 😀

sunavianka
21. júl 2010

@23bambuliatko no ja pre istotu akurát umývam okná 😀 a ništ akurát bábo si robí žúrku v brušku... hehe... ja neviem neviem ale jak je tak teplo tým naším bábatkam sa nechce ísť z bruška von 😀

sunavianka
21. júl 2010

idem si oddýchnúť... neskôr dobehnem...

agika1982
21. júl 2010

@merikac mne to ide...ale niekedy to tiez tecie bars kade...

agika1982
21. júl 2010

@zrzulka no zrzi ale toto je doslova koza...a neviem na seba zohnat pas ani stahovacie nohavicky...vsetko mi je male

agika1982
21. júl 2010

@stanka33 mo ja ma normalne dva cervene flaky a akoby sa supali...

mirka285
21. júl 2010

Tinka to uz ma za sebou,mala Rebeka sa narodila vcera s mierami 4090 g a 53 cm,gratulujeme 🙂

mojalili
21. júl 2010

@merikac no bolo to tazke, tiez ho napinalo, vymenila som aspon 5 cumlikov a vies, ktorý zabral? odfotim.....ten najjednoduchsi najlacnejsi cumlik....neuveritelne,,ako to zmeni dieta... 🙂 🙂 🙂
KOCKY TAKE JEDNO UPOZORNENIE.....KED SI VASE DIETA ZACNE CMULAT PALEC.....VZDY VYTAHOVAT A ZABRANIT CUMLANIU, NECH SI NEZVYKNE......moja dcera ma 4 roky a nemoze sa to oducit...to je svinsky navyk.... 😠 😠 😠 radsej cumel nez palec...

@merikac - skusaj, nic ine to nechce, stale davat cumel, najlepsie pred jedenim... 😉

mojalili
21. júl 2010

@tinka - VIDIS, konecne si sa aj ty dockala a mas vytzenu dcerku pri sebe, teraz z vas budu partacky a uvidis, ako ti bude super 😵 😵 😵

zrzulka
21. júl 2010

@agika1982 vsak si len tyzden po porode vydrrrrrrrrrrrrz. ja som tri a brucho mam uz super akurat ten pupcisko ma stve jak trci

tinka gratulujemeeeeeeeee... riadna babula na taku utlu zienku 🙂

zrzulka
21. júl 2010

danielkom (monline, mojalili) k dnesnym prvym meninkam zelame vsetko naj. Nech su v zivote zdravucki, stastnucki a milovani 😀

strasska
21. júl 2010

ahojte, preposielam sms od merusky:

ahoj, som Timotej, vcera o 21.35 som uvidel dvoch stastnych ludi, co si hovoria mamka a tatko. Mimochodom meriam 50cm a vazim 3280g. Vsetci traja sme OK:

strasska
21. júl 2010

meruska gratulujeme!!!!
a tinka tiez gratulujeme, dve Kosicanky a naraz porodili, sak oni tam urcite mali zurku 😎

adelaine
21. júl 2010

tinka, meruska blahozelam k babetkam! 😉 o chvlku tu uz nebude ani jedna tehulka...

kocky, od aketo tyzdna sa moze chodit s babom na
prechadzku a na ako dlho?
co mu obliekate, davate aj ciapocku, vsak?

leanax
21. júl 2010

Ahojte. Vááuuu ono sa tie pôrody nejako rozbehli. Gratulujem všetkým.... 😵
Ja som mala v pondelok prvý termín, ale mojej malej sa ešte nechce na svet. Dnes som objednaná do poradne tak som zvedavá čo nové nám pán doktor oznámi. Potom poobede idem s mm vybavovať nový byt, tak dúfam, že nám to tentoraz už konečne výde a nebudem už musieť bývať so svokrou ☹ nič proti nej, ale samím nám bude lepšie 😀

janka_michal
21. júl 2010

ahojte zienky..no ako vidim,tak nas tehuliek je tu kazdym dnom menej a menej..ja mam v nedelu teraz prvy termin a potom dalsiu sobotu druhy..tak uvidime..uz by som to najradsej mala za sebou..ako vam zavidim tie vase pokladiky..
@tinka349 ako som na teba myslela vcera cely den..si sa tu ani neukzala potom uz..tak som si aj myslela,ze to asi prislo na teba..tak gratulujem..veru riadna bambulka..tak vela vela zdravicky prajem 🙂 a nech poslucha tu maminku

janka_michal
21. júl 2010

babule, ktore mate deticky..neviem ci ste sa uz o tom bavili..ale mate ten monitor dychu???ako ste s tym spokojne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre