Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

rybaanka
22. júl 2010

@kafoditka s tou podprdou som na tom uplne rovnako, nenavidela som ju aj pri prvom synatorovi, potim sa v nej jak hovado 🙄

zrzulka
22. júl 2010

@kafoditka tak to je jasne... akoze ked svokre doverujes tak preco nie ale ja len tak hockomu nedoverujem. akurat muzovi ale to si pamatam ked mala mala cca 3 mesiace tak som sa vybrala nieco pokupovat na seba a on jej nevedel dat papat. taku placucu mi ju priviezol.... Ja na nervy... Ona sa na flasu vobec nechytala. Malemu som este neskusala davat a v podstate ja ani neodsavam mlieko takze by som mu ani nemala co dat 😒

kafoditka
22. júl 2010

@rybaanka ja uz sa neviem dockat, ked si budem moct len tak luftovat kozy bez podprdy 😀 😀 😀 a samozrejme - nebude 35stupnov 😉

zrzulka
22. júl 2010

@kafoditka to je normalne, nasa mala bola prvy krat s mojou mamou az ked som bola tehotna s malym. Ja tiez nikomu nedavam deti nehovoriac o tom ze maleho uvidi najblizsia rodina vratane svokry a nasich az ked bude mat cca 6 tyzdnov. Skor nie.... takze to ta aj obdivujem ze jej ho nechas??? a ako mas vyriesene kojenie???

zrzulka
22. júl 2010

pridavam sa do klubu zien ktore nenavidia podprdy ... kazdy den si najmenej 3 krat vymienam... dnes len raz....

rybaanka
22. júl 2010

inak s kakanim sme na tom rovnako ako pri Markovi, Risko mi kaka len 1 za tyzden, ale to nalozi poriadne 😀

adelaine
22. júl 2010

@zrzulka mne tecie z druheho prsnika, ked z prveho dojcim,
ale ked ich vystriedam, mam pocit, ze su prazdne, ze ich uplne
vysal a on stale dokaze dudlat a pistat 😖

rybaanka
22. júl 2010

@kafoditka 😀 😀 😀

miki060707
22. júl 2010

no ja som malého nechala mojej mame, lebo som si musela isť vybrať štichy, papiere vybaviť a bol taký hic, že som sa bála malého brať zo sebou, a bol dobručký vtedy, tiež som nakázala ako ma spraviť mliečko, tak som bola spokojná....
svokra bola pozrieť maleho a aj brat, a v sobotu dojde kamoška spraviť kuk
pri malej som dodržala 600nedelie 🙂
malý mi zaspal o 12 doobeda bol nekludný, som ho moc prechválila, že ho nemám ani na rukách... 😉
boli sme aj na dvore, ale sa mu moc nelubilo, lebo bol hic a svietilo slnko a tu vnútry mame chládok, tak vonku ani oči neotvoril a len mrnkal...tak sme šli donútra....

miki060707
22. júl 2010

ja som si nakupila podprseniek toľko a aj som dostala a aj vložky do nich a teraz baby, ja nemám vôôbec podprdu...

robika
22. júl 2010

@kkubekova mne to hovoria moja mama aj svokra ze ho mam nechat vyplakat a pod., ale vsade citam ze ked maly place, tak mu nieco je, nie ze by vymyslal, a ked to je od hladu alebo od smadu treba mu dat, lebo si to pyta jeho organizmus...

strasska
22. júl 2010

ahojte, vidim ze sa mnohe trapite... ☹
my sme tym presli s Miskom tiez a ja som asi az po mesiaci zistila, ze u nas neboli problem koliky ako som sa mylne domnievala ale zly spankovy rezim. Potom som sa aj docitala, ze niektore deti pre nezrelost nervovej sustavy nedokazu zaspat a tak mi odlahlo, ze nie som taka strasna matka, ktora nevie utisit/uspat svoje dieta.
Ten link na to spankovu studiu teraz samozrejme neviem najst, ale prikladam aspn nieco na "pobavenie"
http://www.rodina.cz/clanek4837.htm

oacka
22. júl 2010

@kafoditka ja behám holá po byte, preto nenávidím,keď príde návšteva. ale mne netečie mliečko,tak nemusím mať tie vložky.
u nás veselo hrmí,ale ochladenie žiadne. ja som bola vonku od pol deviatej do pol desiatej a stretla som plno kočíkov.

alllexa
22. júl 2010

@kafoditka - ale Sab Simplex sa moze az od 3 tyzdnoch, nie?

rybaanka
22. júl 2010

ja tiez musim nosit aj tampony do podprdy, mne tecie mleko ostotristo, ale aj pri Markovi mi tak tieklo, takze ja sa tej podprdy tak skoro nezbavim 🙄

kafoditka
22. júl 2010

@rybaanka najlepsie ked vyjdem zo sprchy, utieram sa a mlieko mi kvapka z oboch prs...akoze fasa. Muz mi vcera hovoril, ze mi kupi tricko s velkym napisom cez cecky ze RAJO 😅 😖

@alllexa tusim ano..od troch tyzdnov..

rybaanka
22. júl 2010

@kafoditka no moja u mna je to to iste 😀 ale stale lepsie ako ziadne mlieko, no nie? 😉

kafoditka
22. júl 2010

@rybaanka ale jasne, mas pravdu 😉 a to mi bude takto tiect stale? az kym maleho neodstavim?

rybaanka
22. júl 2010

inak zajtra mi pridu 2 kamosky, tak sa tesim na trochu zmeny, ze aspon pokecame, pohraju sa s Markom a tak...teraz mi tu rozvoniava babovka, ktoru som narychlo ukuchtila na zajtra ku kavicke 😉

inak baby co vsetko jete? Ja neviem uz posledne dni co varit, mam pocit ze jem dokola to iste, ale bojim sa zase zjest hocico, aby sme nemali koliky a pod....zajtra spravim perkelt ale bez cibule a cez vikend asi zase kura pecene... 😨

rybaanka
22. júl 2010

@kafoditka nie, ale uz si nepamatam kedy mi to prestalo, ale par mesiacov to urcite trvalo 😲

kafoditka
22. júl 2010

@rybaanka 🙄 🙄 sa tej mojej najlepsej kamosky podprdy tak lahko nezbavim.. 😅

rybaanka
22. júl 2010

ozik baby a brucho vam ostalo este velke? Lebo ja mam stale cca +3kg, co by mi ani nevadilo, ale vsetky tie kg mam v bruchu asi, ale uz by som mohla zacat cvicit, nie? dnes mi akurat konci sestonedelie
lebo moj pas je stale 80cm 😲 😖 😠 ☹

kafoditka
22. júl 2010

ja jem vsetko okrem mlieka, kecupu a zduvacej zeleniny ako je kel, kapusta.. vyprazany karfiol si dam v pohode 😝

kafoditka
22. júl 2010

@rybaanka sak ty si take utlucke ziena!! Kde by si tych 80cm cez brucho nabrala?? 😉

alllexa
22. júl 2010

@kafoditka - a Ty ako s pasom, tusim si sa stazovala, ze mas 86 cm - ja mam teraz 84... Ako to vyzera teraz, slo Ti to dole?

lutsine
22. júl 2010

Baby chcem sa spytat ohladom kojenie. Pri kazdom kojeni kojite len z jedneho prsnika az kym samo nevypluvne,alebo striedate oba prsniky.Ako dlho kojite vase babo? Kolko minut je optimum....lebo mam pocit,ze moje je nenasytne....pije aj hodinku...neviem,ci to sa len hra s prsnikom,lebo ked mu ho odtiahnem,tak si dava rucky do pusinky....

alllexa
22. júl 2010

@adelaine - to je fakt blbe, ked Ta takto trapi:( ten moj nastastie cez noc spal 2 x po 3 hodiny, ale cez den je to dost huste... Lenze nepribera.
A ten zapal Ta boli, ked dojcis?

kafoditka
22. júl 2010

@alllexa aaaale houby, vobec mi to nejde dole. mam sice 4kg navyse, to mi az tak nevadi, ale brucho mi ostalo take mensie ale predsa a vobec sa to nezmensuje. Chcem zacat normalne jest v malych mnozstvach 5x denne a vysadit sladkosti (tie moje keksiky 😉 ) a pecivo, tak sa to moznoze pohne aj s vahou, aj s bruchom.. Ked sa teraz ochladi tak mam problem, lebo ani jedny rifle nezapnem.. to je tou rozsirenou panvou ☹ 😒

luminkasp
22. júl 2010

@bellablonde , diky, to maloval moj muz 😵

robika
22. júl 2010

@lutsine ja kojim ako kedy, niekedy staci z jedneho, ale niekedy musime striedat, lebo nechce z toho jedneho a stale ho vypluva a place, dam mu druhy a pekne taha... nechapem preco... a co sa tyka dlzky aj to je ako kedy, min. 15 minut zuriveho tahania, akokeby sa ponahlal, obcas mu aj zabehne a niekedy aj hodinku takeho kludneho potahovania... a tiez viem ked su rucicky v ustach, z ktorych sa snazi cuckanim dostat mliecko, tak chce papat, aj ked chvilu predtym dopapal...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre