Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
22. júl 2010

@janka_michal , jani, ved uz je na case vediet, kedy pojdem, nie? uz som snad tromfla aj alexu v tom prenasi 😎

luminkasp
22. júl 2010

@alllexa , alexa diky, mna uz to caka pozajtra, jupiiiiiiiiiiii 😵

luminkasp
22. júl 2010

@bellablonde , kuk, tuto sochu robil moj muz, neviem teraz na rychlo najst lepsi zaber:
http://www.facebook.com/lubica.lumi.miklusicako...

luminkasp
22. júl 2010

ta foto je u nas z fiest, pred bycimi zapasmi, tak preto je tam tak vela ludi 😉

luminkasp
22. júl 2010

a takto sme vyzerali cela rodinka v oktobri min roka:
http://www.facebook.com/lubica.lumi.miklusicako...

luminkasp
22. júl 2010

idem bruska, budeme uz obedovat 😉

sunavianka
22. júl 2010

@janka_michal krpec je oka vážime niečo cez 3,5 kg... ja som v zahraničí tak tuto to mám trocha inak, ked budem prenášať 2-3 dni tak mám zavolať do nemocky, kde ma objednajú a potom sa uvidí,ja len dúfam, že dovtedy už bude na svete... 😅

vierkaha
22. júl 2010

Ahojte, tak som ešte stále kinderko 😒

V pondelok idem na ďaľšiu poradňu tak uvidíme čo a ako, @leanax ja mám tiež tehu ekzém- aspoň tak to nazval doki, ale mám to chvalabohu len na nohách a rukách a jediné čo mi na to zaberá sú ľadové obklady.
Ja som už aj dokine v nemocke hovorila, že by som bola rada keby sme sa dohodli na vyvolávačke, že by som nechcela prenášať, ale tvárila sa tak, že no veď uvidíme. Aj keď po skúsenostiach čo tu mali niektoré baby s vyvolávaním nejak začínam pochybovať či to bude až taký dobrý nápad - bolesti pri vyvolávačke sa nebojím, skôr sa bojím toho, že mi nezaberie a bdem sa trápiť aj ja a aj malý tri dni 😒

adelaine
22. júl 2010

@alllexa ked dojcim nie, mna to boli spontanne samo 😖

ericica
22. júl 2010

ahojte tak my sme na tom podobne ako vcera....mala predobedom spi len hodinku,poobede spi po pol hodinkach a stale zaspi naspet na prsniku a ja uz mam tie moje prsia bolave 😒 ach jaj
ale si predstavte vcera vecer nas obisiel vecerny koncert proste zaspala na prsniku o deviatej a spala do jednej potom sa napapala a spala do tretej s potom zaspala az okolo siestej ...my mame nadranom uz tiez problem zo zaspavanim a stale sa mrachce a vydava cudne zvuky akoby ju trapilo brusko ☹
sa normalne tesim na ochladenie...

robika
22. júl 2010

@ericica my vsetky mame tusim rovnako nacasovane tie deti, ani my sme nemali vcera vecerny koncert, co je uplny zazrak, pretoze sme mavali kazdy vecer min. do jedenastej a vcera kludne papanie a o deviatej uz buvkal a ja som zaspala s nim, mm ma iba pozakryval a strazil nas obidvoch... 🙂, dalsie papanie bolo o pol jednej, to bolo tiez v pohode, ale o tej pol stvrtej to uz bolo zase tazke...
no naozaj mam pocit, ze bud je to vo vzduchu a vsetky tie babatka reaguju rovnako, alebo preto ze su julovcata 🙂

miki060707
22. júl 2010

@ericica no eri, mi sme práve včera koncert mali 🙂

ericica
22. júl 2010

@robika 😀 😀 😀
ale veruze to mame podobne.....ja som sa vzdy bala vecera jak cert kriza....a ono nas to vcera proste obislo,ale aj ja si myslim ze je to ta laktacna kriza....inac to ty si pisala ze ti niekedy papa potom sa zacina jeodvat a plakat na prsniku potom zase potiahne a zas sa puci,tak toto robi moja posledne dva dni..... 😖 a robila to aj rebeca ked mala tri tyzdne ....ale neboj prejde to len treba na to veeeela trpezlivosti 😝 😝 😝 😝 co by som za nu niekedy dala 😀 😝

ericica
22. júl 2010

@miki060707 zeby sa simonko zacinal menit....aaaaale nemyslimsi mozno si ho nakojila a neico take si zjedla...nie,
?

ericica
22. júl 2010

@robika ale pozri si nase pasy su rovnake filipko ma presne tiez ri tyzdne 😵

robika
22. júl 2010

@ericica no ja dufam ze ak to je laktacna kriza, tak uz prejde, lebo obcas som naozaj zufala, zase dufam ze to je ono, aby to neboli koliky.,.. uvidime, ved pre nasich drobcekov urobime vsetko aj nemozne 🙂

ericica
22. júl 2010

@robika ved to ale preco tak malo spinkaju.....proste ja sa uz nepametam ake to bolo u Rebi....ale zda sa mi ze ona spala viacej.....a edinka tak ked sa od nej zdvihnem ked zaspi na prsniku hned je hore a reve 😢 akokeby citila ze som od nej odisla 😲

robika
22. júl 2010

@ericica kazdy mi hovori, ze v tomto veku by mal buvkat viac, ale neviem ako ho unavit... ale najhorsie je ze kazdy den je iny, vobec sa neviem zorganizovat, teraz spinka, ale uz sa trochu zacina mrvit, takze za chvilu vstavame a som zvedava co bude...

janka_michal
22. júl 2010

@luminkasp ano mas pravdu..neviem preco som si myslela,ze ty si 40 tyzden..teraz kukam ze 42...tak drzim palceky 🙂

katty17
22. júl 2010

@adelaine ja teraz nesmiem ani kojit ... co som zatial ani nekojila lebo to vobec neslo... mam problem s bradavkami a prsiami celkovo. od zaciatku mam zapaly na oboch prsiach... tak uz sme s lekarkou zhodnotili ze budem brat 10 dni ATB Zinat , musim si davat do nosa oxytocin a potom sa uvidi... a ak to nepojde odstavime mliecko... musim povedat ze sme sa neskutocne natrapili cele dva tyzdne a uz sa to aj doma odrazalo... nevplyvalo to dobre ani na malu a ani na nas... ja som bola nervna ze som jej nemohla davat moje mliecko a navyse som mala neustale 39 stupnove teploty a bolesti v prsiach ... :(
takze sme na UM Nutrilon a odvtedy je vsetko dobrucke. Sandricka je spokojnucka , ja som spokojnucka... 🙂 pekne si papka kazde tri hodky po 60 ml, potom cika, kaka a zasa spinka. takto to ide do kola 🙂

katty17
22. júl 2010

babule, aky je link na nase fotky babatiek. chcem tam pridat sandricku 🙂

kafoditka
22. júl 2010
agika1982
22. júl 2010

@katty17 ja som tiez s malinkou na UM...mame BEBU...mne sa neda kojit..vcera som ledva odsala 20 ml....sice zapaly nemam, ale uplne ta chapem...mna velmi trapi, ze malu nemozem kojit....ani sa nepricucne a ani nechce..

agika1982
22. júl 2010

baby ako sa pridavaju tie fotky?? vobec tomu nerozumiem

monline
22. júl 2010

@agika1982 odhlásiš sa z koníka, prihlásiš sa ako julovky2010, heslo jul, vložíš foto s popisom a je to 🙂

mojalili
22. júl 2010

@kafoditka KAfko, ja by som bola taaaaaaak rada, keby mi niekto zobral nachvilku obe deti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Neboj, to je normalne, ze mas taketo pocity, je to predsa tvoje prve babo🙂

monline
22. júl 2010

ahoj kočky, blahoželám všetkým novým maminkám a bábätkám
a tým, čo už majú bábätká dlhšie, prajem veľa mliečka a chladnejšie noci, aby sa dalo lepšie spať
a kinderkám sprchu vždy nablízku, aby toto trápenie nejak vydržali do zdarného konca

my sme dnes mali poradňu a Danielko má 4140 g..zajtra máme 6 týždňov..viem- je to pôrodná hmotnosť mnohých bábätiek, ale my sme prišli z pôrodnice s hmotnosťou 2540g, takže priberáme kráááásne 🙂 Dĺžku neviem, lebo detičky tu u nás nenaťahujú....za tri týždne sme pribrali kilo 🙂

alllexa
22. júl 2010

@katty17 - to muselo byt strasne, tak sa trapit:( Ja si trochu odsavam, nech sa mi zvysi produkcia... Lekarka ma dost vystresovala, co sa tyka priberania maleho...

@monline - jej, tak to priberate nadherne!

alllexa
22. júl 2010

Moje zlaticko🙂

mima89
22. júl 2010

babulky moje..v utorok sme sa s malinkou vratili z blavy z nemocnice....len 6dni sme boli doma a uz sme museli ist znova do nemocnice-malinka ma znizenu funkciu stitnej zlazy a bude dozivotne brat hormoony kazdy den....preplakala so,m 3dni a 3noci....ale uz sa s tym pomaly zmierujem...
kazde 2tyzdne budemee chodit na kontrolu, musi byt sledovana aby sa normalne vyvijala a nebola s vyvojom pozadu....
som z toho smutna....ale uz som si zvykla ze jej musim kazde rano davat lieciky...len nech sa jej to nezhorsi...
mozte byt stastne ze mate zdrave deticky....co by som ja za to dala... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre