Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

23bambuliatko
24. júl 2010

@tinka349 Rebeka je nadherna....blahoželam a prajem len to naj naj naj .... ja som este 2v1 ale hadam to už dlho nepotrva 😉

achojka
24. júl 2010

No ahojte. Tak uz aj mi mame potom. Malinky sa narodil 15.7. o 12:50 s mierami 3510 g a 50 cm.

vierkaha
24. júl 2010

@sunnygirl aj ja som ešte kinderko v pondelok mám poradňu tak uvidíme, že do kedy 😀 - zajtra mám termín podľa utz a v stredu podľa menzesu

petrap001
24. júl 2010

@tinka349,
@achojka gratuluje k babatkam 🙂 tinka malinka je krasnucka 😉 aka princeznicka 🙂

denisse
24. júl 2010

babenky, ako sa vasim detom hoji pupok? nasa barunka ho ma stale cerveny a mokva ... az neviem, ci to nie je nejake cudne ... v pondelok ideme na krv kvoli tomu bilirubinu, tak asi skocime aj k dr, aj ked nasa ma dovolenku, tak musime k zastupujucej

denisse
24. júl 2010

a novym mamickam z celeho srdca gratulujem ... 🙂

petrap001
24. júl 2010

@mojalili no tak to je teda pecka 😀 😀 😀 to som este nevidela,aby z takeho cloviecika tolko toho vyslo 😀 sa mu muselo ale ulavit,chudatko 🙂

petrap001
24. júl 2010

@denisse ja som mojemu na pupok nedavala vobec nic,len cistila okolo s prevarenou vodou a po tyzdni aj nieco krasne odpadol

mima89
24. júl 2010

ahojte babulky.....
dnes bolo konecne prijemne vonku,ani teplo ani zima...tak sme boli s malou vonku a tak krasne spinkala... 🙂 chcela som sa vas spytat kedy date vasim dcerkam prepichnut uska?

merikac
24. júl 2010

@mima89 ahoj,,,ja som sa tu uz s dievcatami radila a naposledy aj s mojou pediatrickou a ta povedala, ze ak chcem prepichne aJ HNED ALE ale ona mi odporuca pockat do ockovania v 3mesiaci a ze potom ich prepichne, ze to sa jej najviac osvedcilo...

merikac
24. júl 2010

@mojalili 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nebola som tu 3 dni na koniku,,,ale hned som sa shuti zasmiala,,,,,,,,,,,hadam sas ty s tym moc netrapil...

merikac
24. júl 2010

@achojka gratulky,,niekto tu o vas uzb informoval- prajem vela zdravicka....

merikac
24. júl 2010

@tinka349 tinka, malinka je nadherna po maminke a ako vidim, z porodnice uz isla vyfintena ako velka skecna 😵 ...dako rychlo vas pustili,,,,,,

mojalili
24. júl 2010

@merikac nieee, praveze to bolo na 3 prdy, este manzel hovoril, ze nechaj ho v tom chvilku, lebo on zvykne este dotlacit sa, ale ked som videla tie gate.ajajaj,,,,,a navyse ked som ho chcela prebalit, tak som sa tak smiala, ze som sa skoro pocikala, tka som letela na wc a tak sa dolicil🙂

merikac
24. júl 2010

to bude foto na nezaplatenie....a ospravedlnujem sa za chyby,,no drzim malu v pravej ruke-papame a ja lavou pisem...

dugyna
24. júl 2010

@mirka285 mirka ja som nerobila ziadnu reklamu na antolksu ale tak ako maxara som vyjadrila pocity zo svojho pobytu v nemocnici. a keby bol negativny tak ho tiez napisem..aaj keby to bolo v inej nemocnici..
a k tej Um asi si zle citala lebo ja som pisala ze na antolskej UM detickam davaju..nakolko sa mlieko zacina tvorit najrkor po 24-48hodinach po spontannom porode a u sekcii moze az po 72h....a co tie deticky maju zatial byt hladne a dehydrovane?takze je to standartny postup..

dugyna
24. júl 2010

@bambola som rada ze nielen ja 🙂

mima89
24. júl 2010

@zrzulka ano, presne si vystihla co teraz prezivam...ved si zazila nieco podobne... od doktorov som pocula jasny ortiel-ze nema jednoducho vobec vyvinutu stitnu zlazu tak musi brat cely svoj zivot hormony, ktore stitna zlaza produkuje aby nezaostvala fyzicky a psychicky za zdravymi detickami...a bolo mi povedane ze pred 30rokmi by sme nemali sancu a ze malinka by bola taka slusne povedane hlupucka...ale ze teraz su uz na to lieky tak by samala normalne vyvijat....budeme chodit kazde dva tyzdne do blavy, budu jej brat krvicku a sledovat ci je to v norme...ah, tazko mi je....ale urobim pre nu vsetko na svete...ked vidim jej usmev - ten mi dodava silu...

pepppe
24. júl 2010

ahojte babulky,cchem sa spytavat ako vam spinkavaju drobci?

robika
24. júl 2010

Ahojte, gratulujem novym mamickam a ich krasnym babatkam
@maxara - maxi mala si to tazke, ale Tvoja mala princeznicka Ti pomoze zabudnut...
ja mam teraz malu chvilku tak som nieco stihla precitat, lenze som taka unavena ze uz nevladzem, s mojim Filipkom je to niekedy take tazke, hlavne to neustale papanie, grckanie (aj ked teraz uz pomenej), stikutanie... aj dnes rano od 8:00 do obeda bol stale na cicke, uz som si myslela ze ma porazi, nebola som ani velmi oddychnuta, lebo aj noc bola tazka... vcera vecer ho tak velmi bolelo brusko ze som uz chcela plakat s nim... nic nepomahalo, az zaspinkal od unavy, pritom som nic nejedla, davam si velky pozor na stravu, mam taky pocit ze to bolo z mliecka, ze sa jednoducho prejedol, citala som ze je to mozne...

mirka285
24. júl 2010

@dugyna bohuzial na mna to tak posobilo asi aj tym ze si vyjadrila svoj nazor az na margo Maxinho prispevku...ak by si sa vyjadrila trebars tyzden predtym beriem to mozno inac...ale vsak o nic nejde akurat ze by som ten rozsiahly prispevok o tom aka je Antolska uzasna nemocnica zaradila do temy kto rodil na Antolskej alebo niakej takej podobnej..

zrzulka
24. júl 2010

@dugyna dugi ja som bola na antolskej tiez velmi spokojna az 2 krat 😉 tentokrat to bolo ale take ze som nic od nikoho nepotrebovala, lekara mala zazmluvneneho takze pohoda... jedine co mi tam vadilo bola jedna sestricka ktora pachla cigaretovym dymom.I ked mna sa to netykalo, ona prisla za spolubyvajucou jej nieco ukazat.... ja si myslim zeby mali prisnejsie dbat na vyber sestier ktore sa pohybuju a dotykaju novorodencov. Aj to ako chytila dieta sa mi nejako nezdalo. Ona ho totiz chytila za tie snury na zavinke. ziadne za chrbatik... neviem ale tuto zenu by som k novorodencovi nepustila ani omylom......Ale tak vsade sa najdu "cierne ovce"

zrzulka
24. júl 2010

@merikac si super mama ked zvladas kojit aj pisat na net 😀 😀 😀

zrzulka
24. júl 2010

@mojalili krasne :O)))) nam sa este nieco taketo nepodarilo. maly sice kaka do kazdej plienky ale len tak decentne :O))))

sunnygirl
24. júl 2010

@janka_michal buď keď sa maličké vypýta samo, alebo potom povie Dr. keď do najbližšej poradni (29.7.) neporodím, uvidíme 😅

zrzulka
24. júl 2010

@tinka349 krasna babika.... gratulujem

sunnygirl
24. júl 2010

@janka_michal držííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím paľčoky na dnes 😉

zrzulka
24. júl 2010

@maxara je mi to luto co si si musela prezit... uz len dobre bude, limit toho negativneho mas precerpany na dlhy cas.... 😉 A nechces podat staznost na tu sestru? podla mna by si to len tak nemala nechat, takato osoba tam nema co robit? a preco ta nechali trapit 3 dni???? ja na tvojom mieste by som to len tak nenechala teda.... vsak nezijeme v stredoveku... taketo porody by mali byt len minulostou a hlavne spravanie personalu... normalne som v soku ked som si to precitala

zrzulka
24. júl 2010

jaj a maly sa vcera prvy krat usmial... a dnes pokracoval.... je to uzasne. aj sa mi zda skoro na tieto reakcie... aj vasi drobci sa usmievaju????

sunnygirl
24. júl 2010

@tinka349 gratulujem, je zlatučká

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre