Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
27. júl 2010

@ericica toto som zažila pri nike..sústavný plač, lebo bolelo bruško..rektálnu sme používali denne, ale- prešlo to akonáhle podrástla...Danko má tiež koliky, ale zatiaľ (klopem si) to nie je také zlé

ericica
27. júl 2010

@robika ozaj a inac ako sa mate uz sa vam to upravilo??my sme mali tych nasich krpcov rovnkaych... 😀

ericica
27. júl 2010

@monline a kedy to bolo ze podrastla....kamoska mi hovorila ze maleho mala presne takeho isteho ale akonahle dosiahol vek dva mesiace a tri tyzdne akoby ho utali ....sa normalne zmenil k lepsiemu 😲 😲 😲

zrzulka
27. júl 2010

@vierkaha povedz im narovinu, nas uz tym nikto neotravuje 😀 akurat mama zacne v tom zmysle ...ved ked raz ku nam prides ...ale inak sa nepyta ci moze ist ku nam pozriet maleho... dohodli sme sa ze najmenej 2 mesiace nikto tak to nastastie respektuju aj ked jasne zeby ho uz urcite chceli vidiet aj live a nielen na fotke

zrzulka
27. júl 2010

@petulka_1 my sa kupeme nejaky cas po kojeni.... pred kojenim by asi vrestal... a takto je kludnucky a tesi sa z toho...

monline
27. júl 2010

@vierkaha ja som počas troch týždňov v nemocnici spravila účet za mobil 140€, bolo to hrozné, lebo každý mi volal a ak som nemohla zdvihnúť, volala som späť a každému osobitne..oni si nechceli posunúť informáciu ďalej, chceli detaily odomňa..a ke´dže pri mne sa každý deň rozhodovalo, či už sekcia, tak v napätí boli stále...
Keď sa malý narodil, (piatok 16,30), muž ho videl..v sobotu som nechcela návštevy, povedala som rodine, že sa necítim na to, aby som vyliezla z postele a bola s nimi na chodbe..že v nedeľu..a v nedeľu som nechala všetkých prísť naraz v rovnaký čas (moji rodičia, svokra, moji 2 bratia so ženami a deťmi, švagriná s deťmi, kamoška s mužom, môj muž a dcéra)...malého som vytlačila vo vozíku, cez sklo ho pozerali a fotili..a ja som bola s nimi vonku na chodbe, sedela som..po polhodinke som im povedala, že potrebujem ležať, tak som sa rozlúčila a poslala všetkých domov...potom chodil za mnou len muž a dcéra, aby mi priniesli pitie a veci, čo som potrebovala

monline
27. júl 2010

@ericica schválne som to nechcela napísať, aby som ťa nestrašila 🙂 moja prestala až keď mala 4 mesiace

petulka_1
27. júl 2010

@zrzulka Ja som ho tiez kupala prvy raz asi taku pol hodinku po kojeni, tak nezvracal, ale vrieskal aj tak. Uvidim dnes, skusim ho radsej pred kojenim ak nebude velmi hladny

ericica
27. júl 2010

baby niektora ste tu pisali ze podavate kvaky infacol.....ako sa davkuju a ako casto ich mozete davat za den???

zrzulka
27. júl 2010

@monline ina navsteva 😀 za mnou chodil len muz... ja som nechcela nikoho. prvy den prisla aj mala s mojimi rodicmi... Ja som sa chcela venovat malemu a nie "navstevovat" aj s muzom len taky narychlo a hned som sla za malym nerada som ho nechavala v tej "vozikovej" miestnosti len tak bez dozoru...

robika
27. júl 2010

@ericica aj som si myslela ze to prestalo, vcera vecer bol super, ziadne place, iba sa napapal, ale dnes rano to tu bolo opat, po obede tiez, tak plakal, ze som ho nevedela utisit az na mne od vycerpania zaspal, ja neviem akoby som mu mohla pomoct, dufala som ze tie probiotika by mohli pomoct, chystam sa od dnes na ne...
baby kedy chodite na prechadzky, da sa vam stale tak rovnako? u nas je to kazdy den inak, lebo kazdy den je iny a ked zacneme plakat, papat, stikutat a grckat, tak mame na niekolko hodin o zabavu postarane....
a teraz do kocika ako malych obliekate? ked sa ochladilo, vzdy sa bojim ze ci mu nahodou nebude zimka

monline
27. júl 2010

@vierkaha a takto to vyzeralo..ten zástup ľudí pred sklom až na dve osoby naľavo sleduje Danielka..a to ešte nie sú všetci v zábere 🙂

zrzulka
27. júl 2010

@monline inak si neviem predstavit zeby za kazdou chodili taketo davy 😀 na antolskej to bolo otrasne lebo to sa stalo (zopar ludi sedelo) na chodbe. Tam total vydychany vzduch... Aj preto som nechcela navstevy...

monline
27. júl 2010

@zrzulka ja som mala len tú jednu návštevu..a som rada, že som ich všetkých zavolala naraz a že pochopili, že som vyčerpaná a nemám chuť tam s nimi byť dlhšie....muža a niku za návštevu ani nepovažujem, oni za mnou chodili až večer o siedmej, ked šiel muž z práce...

monline
27. júl 2010

@zrzulka u nás je zvykom, že po šestonedelí a krste chodí rodina pozerať bábätko s darčekmi...a - už sme mali dve návštevy..a bude ich viac..snáď to zvládneme

vierkaha
27. júl 2010

@monline no ta fotka stojí za to 😀 celkom ako keby tam bola moja a nie tvoja rodina 😀

monline
27. júl 2010

@vierkaha a toto sú najskalnejší obdivovatelia...nevedeli sa odtrhnúť od malého...manžel a môj otec

zrzulka
27. júl 2010

@monline aj u nas je taky zvyk ale my sme ho velmi rychlo zrusili 😀 mne to takto aj vyhovuje ze sem nikto nechodi...

zrzulka
27. júl 2010

@monline sa necudujem ze sa nevedeli odtrhnut ... hrdy tata a dedo 😀

miki060707
27. júl 2010

@monline super foto, no vieš ako chodili navštevovať k nám návštevy do nemocky, normálne do izby a mm si išil pre maloho na novorodenecké, našťastie došla len mamka, svokra a brat so švagrinou a mm....

merikac
27. júl 2010

@zrzulka ked pises o tej hrdosti,,tak vetci hovoria na nasu Emmu, ze sa podoba na tatka,,,a jemu by sa v tom momente ani vlas do ......nevmestil, taky je hrdy na dievku 😀 😀

merikac
27. júl 2010

@monline 😀 tak ten zaber s tolkymi ludmi, stoji za to,,,,bez urazky,,,ale to vyzera ako v zoo, alebo v tych vodnych akvarkach kde ludia obdivuju delfinov

tinka349
27. júl 2010

ahojte kocky,

uz nejak nemam cas na konika popri malej, a to ani nevarim ani nic ostatne v domacnosti 😖 este som nejaka unavena a ubolena po tom vsetkom a nenormalne ma bolia krize ☹

Babule newete mi nieco poradit pre drobulku?? cele dni a noci sa puci, nevie sa vykakat, sem tam si pukne, ale kaka len s pomocou teplomera v zadocku...aj to raz za dva dni a ja sa nemozem pozerat ako sa trapi ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

a este nejaky recept na popraskane a nesmierne boliace bradavky? ved ja mam z kojenia traumu co ma to tak boli a to si davam pravidelne krem na bradavky avent a figu to stoji....ja normalne placem pri kojeni ☹ ☹

@maxara no s muzom lepsie ...uz sa nasathoval opat k nam, vyvara mi, aj o malu sa stara, pomaha pri kupani....snad mu to vydrzi...no snazi sa...

tinka349
27. júl 2010

a nejake fotecky priamo z porodu....

tinka349
27. júl 2010
merikac
27. júl 2010

@tinka349 miion krat odpustit, milion krat milovat a pretrpiet, to dokaze len zena...........tak toto ma napadlo, pri tvojich riadkoch,,,,,,a drobulku, mas nadhernu,,,dufam, ze to, ze si dokazala dat niekomu taky uzasny dar, sa ti milion krat v dobrom vrati 😵

tinka349
27. júl 2010

@merikac dakujem 😅 drobulka je svetlo mojho zivota, na ostatne a ostatnych nejak teraz ani nepozeram

tinka349
27. júl 2010
agika1982
27. júl 2010

@miki060707 no ja pouzivam plienky babylove..v podstate mam vsetko tej istej znacky..ja nestriedam...tuto kozmetiku som si celkom oblubila a teda hlavne mala...len tie obrusky som zamenila...na zadocek, ak je cerveny tak davam aviril masticku.....inak suska je uz zahojena...len stale su tam biele hlieniky, ze to nemam ani cistit..vraj sa to vycisti same....len ono to vyzera akoby som ju neumyvala ....inak nam pribrala za tyzden 220g....doky povedal, ze staci ak prideme 9.augusta do poradne a to pojdeme k ortopedovi ohladom jadierok..tak som zvedava....dneska sme boli s lubkovym bratom, teda nastavajucim krsnym malinkej kupit zlate nausnicky...tak sme kupili na klasicke zapinanie ale zlate gulicky...uplne jednoduche ale chutnucke su...

agika1982
27. júl 2010

@tinka349 ahoj Tinka...mas krasne babenko...srdecna gratulka a tesim sa ze si sa uz dockala svojho anjelika 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre