Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
28. júl 2010

ahojte julovky
tak co, kto este caka?
ja idem zajtra rano na vyvolavacku... sa tesim, ze sa konecne "zbavim" bruska 🙂 a znova sa zapojim do hlavnej debaty 😀

gratulka novym babetkam Krish, Kristip, Ribike
ad starostlivost o pipikov, my s nim nic petkovi nerobime, ziadne stahovanie, pri kupani sem-tam jemne pohybat

Kocky od veci otazka
ake mate auticka? lebo my musime surne kupit nove velke auto a nevieme sa rozhodnut ... vcera sme boli s mm na testovacej jazde na toyotu verso (malo miesta), dnes ideme zas na jazdu na citroen c4 grand picasso a peugeot 5008 a ford S-MAX. Mate niekto nejaky z tychto modelov??

sunavianka
28. júl 2010

ahojte mamičky ja som ešte stále kinderko dnes TP a ništ...
@bellablonde takže ty dnes posledný deň bojuješ so mnou? hmmm ja tu fakt ostanem sama ☹ budem ti držať pršteky nech všetko prebehne tak ako má byť 🙂

merikac
28. júl 2010

@monline dobre ranko---no tak pomocnicku mas perfektnu- nepozicias aspom na tyzden? 😀 , tak daleko sme sa my este nedostali,,,ale prebalit malu prebali,,,,,

kafoditka
28. júl 2010

@bellablonde na vasom mieste by som bola jednoznacne za ford. Akurat minule sme ho s mm okukavali a je super. Rodinne autko. a ford je dobra znacka, peugeot 5008 tiez vyzera dobre, ale pocula som, ze ma maly kufor..
Inak drzim palce zajtra, uz budes mat malu Sasenku vonavu v naruci 😉

MOJALILI - dobry tip si mi dala 🙂 tiez som maleho uspala v kociku a od nejakej tusim 21:15 spal az do polnoci, zobudil sa, napapal a potiahol do 4:00, najedol sa a spal do 8:00... dospaval cely den, co bol hore 😉

tadotami
28. júl 2010

@bellablonde mame ford mondeo combi 2006a sme maximalne spokojny.krasne do kufra vojde kocik+nakup a 2 autosedacky.maximalne pohodlne a bezpecne.nasa najlepsia kupa.

kafoditka
28. júl 2010

@bellablonde sorry, pomylila som si peugeot 5008 s 3008... pozerala som akurat na nete 5008 a vyzera dost dobre..
Po testovacich jazdach sa urcite rozhodnete spravne.. 😉

vierkaha
28. júl 2010

@bellablonde @sunavianka aj ja ešte bojujem s vami kontrolu mám až v sobotu. Chcem sa vás opýtať ako veľmi sa vám hýbu detičky, lebo mne sa už 3 dni tak mrví v bruchu, že to skôr vyzerá na epileptické záchvaty než na pohyby 😅 mm sa včera smial, že tam robí stojky 😀. A to mi každý hovoril, že čím bližšie do pôrodu tým sa menej bude hýbať, ja mám pocit že je to čím ďalej tým viacej.

A ešte niečo dnes som vypla mobil, od rána mi už volalo 5 ľudí, že či ešte nerodím 😠

bellablonde
28. júl 2010

kurnik len ten ford je zo vsetkych najdrahsi, zas je fakt, ze je to velka krava a to potrebujeme,
som zvedava ako sa v nom budem citit

@sunavianka mavas aj poslickov alebo cvicne bolesti? Lebo ja staaale nic. Vcera v noci ma trocha popichavalo dole na podvozku, ale ako to zacalo, tak rychlo aj skoncilo 😖 Este som si dala horucu sprchu, ziadny efekt, poobede som zas bola shoppingovat 2 hodiny po vypredajoch, ani nohy ma neboleli.
Tak len dufam, ze zajtra bude mat vyvolavacka nejaky efekt... rovno im poviem, nech mi daju konsku davku. hehe

bellablonde
28. júl 2010

@tadotami dik za tip, zapisujem pre manzela 😉

pepppe
28. júl 2010

@zuzanapp dakujem,,uz to ma aj alex take zasusene,tak hadam to prejde,,,,lebo chudacik to mal take skarede ☹

vierkaha
28. júl 2010

@bellablonde akurát sa tu bol včera kamarát pochváliť novým autom a on kúpil opel vectra caravan - je to kombík a keď sa sklopia zadné sedadlá tak sa tam v zadu v pohode vyspia 3 dospelí ľudia- tak je to veľké, sme sa s mm zhodli, že keď budeme mať 2 deti tak potom kúpime takéto niečo, bol nás aj previesť a super skúste mrknúť aj toto 😉

bellablonde
28. júl 2010

@vierkaha jaaaj to je strasne, vsetci su zvedavi a otravni. To poznam. Nastastie tentokrat to nie je az take brutalne ako ked som cakala Petka. Ale aj tak sa najdu magori, co musia vyvolavat. Najlepsie je, ze zdvihnem a hned otazka: no co, rodite?
🙄

moja sa tiez hybe ako sialena, hlavne, ked sa najem je schopna cvicit polhodinu gymnastiku 😀

tadotami
28. júl 2010

@bellablonde o cene mi nemusis hovorit,moja.je ozaj asi najdrahsi.ale ked tam mas vozit deti musi byt aj bezpecny.a fakt nam tam vojde vsetko.brali sme ho na lizing.vsetky ostatne fordy maju mensie kufre.je priestranny takze aj decka maju pohodlie.

bellablonde
28. júl 2010

@vierkaha idem kuk toho oplana 😉

zrzulka
28. júl 2010

@bellablonde my mame forda a stazovat si nemozem :O)))jasne ze su aj lepsie auticka ale toto nase je pre nas uplne naj. my mame kombicko. pri 2 detoch je nas aj tak vzdy plne auto :O)Akurat sa donutit jazdit nech sa nemusim vsade trepat busom jak pipina...

bellablonde
28. júl 2010

@tadotami vsak to, ze uz ked to musime kupit, tak radsej poriadne ako nieco, co budeme musiet po dvoch rokoch vymenit

zrzulka
28. júl 2010

@bellablonde jaj a drzim palceky na zajtra... 😀 Prajem krasny zazitok.... joj ved to uz ani pravda nie je ze som ja rodila... jak to uteka ten cas

kafoditka
28. júl 2010

@bellablonde my mame opla tiez a nemozem povedat na neho pol slova.. slape ako hodinky (klop klop) 🙂

kafoditka
28. júl 2010

@zrzulka vsak? Mne pripada, ze som rodila pred rokom a nie pred 6timi tyzdnami.. 😅

tadotami
28. júl 2010

@bellablonde a kupovali sme ho tak ze ja som do kazdeho jedneho netrieskala kocik a obidve sedacky.nikde sa kocik nemestil len sem.vo focuse musela mat tamarka viac skrcene nohy co bolo nepripustne kedze chodime k nasim do piestan-co je trochu dlhsia trasa a nechcela som ju s drevenymi nohami vykladat z neho.vsade pozerali na mna jak na blbu ale predsa nekupim nieco co mi je na nic.mm ked zbadal ze tam pracem kocik a stale sa pytam tamarky ako sa citi hned ma ospravedlnoval pred tym predajcom.

zrzulka
28. júl 2010

@kafoditka uz si bola u vazneho? mam ist aj ked este furt spinim? 😠

zrzulka
28. júl 2010

@tadotami a spravne ved nekupujes rozky a mlieko 😀 my mame focusa a zatim v pohode sa vmestime, som zvedava ako neskor

sunavianka
28. júl 2010

@vierkaha no to moje je veľmi aktívne a hlavne ked príde tatino z práce, reaguje tak že mám pocit, že mi spraví dieru do bruška... čiže aj mne sa hýbe krpček čím dalej tým viac, ale máme režim, ked maminka spí spí aj bábo... 🙂
mne pre istotu nik nevolá, lebo som v zahr. a nikto sa neobťažuje, zato cez net ma bombardujú šecia 😠

@bellablonde asi mám tých poslíčkov ale je to také všelijaké, kríže, bolesti ako pri menzese raz silnejšie raz slabšie ale to už mám pomaly mesiac, akurát včera som mala taký problém, nemohla som poriadne chodiť ako keby som mala zablokovaný nerv v klbe....

kafoditka
28. júl 2010

@zrzulka zrzi ja idem buduci tyzden, teda chcela by som 😉 ja uz mam spinenie len trocha a to je taky bledy vytok len..
Chcem tam ist aj preto, aby mi potvrdil ten papier ohladom priplatku k prispevku na dieta..
A spinis vela? pokila len trochu tak chod v pohode..

kafoditka
28. júl 2010

BABYYY, ja chcem naspat svoje trojecky prska!!!!!!!! Sak s tymito obludakmi sa neda existovat, boli ma chrbat, furt su naliate, pokoj mam len ked odsajem 😠 😠 😠 Mam podprdu 80D a je mi mala, potrebujem vacsi kosik 😒 😠 😠 🙄

zrzulka
28. júl 2010

@kafoditka nie len tak decentne 😀 ale furt nosim vlozku 😠
tiez musim dat potvrdit ten papier na pridavok ale to sa tusim moze az do 6teho mesiaca tak mam este kus casu...

kafoditka
28. júl 2010

@zrzulka zrzi pozor!!! Mas na to len 90dni 😉

zrzulka
28. júl 2010

@kafoditka preco odsavas ved tym len podporujes aby sa ti tvorilo furt viac a viac mlieka...

zrzulka
28. júl 2010

@kafoditka fuuuu len 90 dni? tak to si budem musiet svihnut... nech nie su problemy kvoli tomu

kafoditka
28. júl 2010

@zrzulka pretoze ja nekojim. odsavam a davam malemu z flase..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre