Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
28. júl 2010

@kafoditka aha to som nevedela .... tak to potom inu moznost nemas ...ja som s prsami teraz spokojna, dufam ze neostanu take placky ako po malej. vyzerali hrozne... ked som na ne pozrela mala som chut plakat ☹ este aj Vazny jak ma prezeral si neodpustil "blbu" poznamku 😠

kafoditka
28. júl 2010

@zrzulka no tak ja by som mu tu blbu poznamku obratom vratila 😠 😠 😠 a to ti aj cici pozera?? Mne teda este nikdy..

vierkaha
28. júl 2010

@kafoditka kafko ja mám 80 D normálne, si vieš prdstaviť čo buem meť keď sa mi nalejú? MM sa škeril, že ho vyjde lacnejšie mi kúpiť menšie stany ako pordprdu 😀

kafoditka
28. júl 2010

@vierkaha no vierka, mne muz hovori, ze mi donesie tricko s napisom RAJO cez prsa 😉 Ale ja mam 158cm - takze pri mojej nížke nic moc 😒

zrzulka
28. júl 2010

@kafoditka len ten prvy krat kukol ked som prisla na potvrdenie tehu

mojalili
28. júl 2010

@kafoditka Kafko, myslela som na teba, ako ste spali....moj vymyselnik navecer zaspal tvrdo....skoro ma slak trafil -..o 18.15 hod a potiahol do 22:45, uspala som ho pri seve do 3 hodiny, a potom uz sa mu nechcelo spat, tak sme hodinu vystrajali, nakoniec som ho uspala do nejakej 7 hodiny, no oci mam ako ziletky 😒 Esteze LILI je na prazdninach u nevlastnej babinky, HURAAAAA, KONECNE SA TESI Z TOHO, ZE IDE NA PRAZDNINY, a dnes som ich viezla na vlak, prvykrat isla vlakom s babinkou

Dnes Danko vyzera fajn, dufam, ze to nezakriknem...pridavam fotecky z dnes... 😉 1. pasieme konicky,ale dava hlavu vyssie, toto je fotka po 5 min,ked bol unaveny
2.tu hovori mama daj pokoj...
3. a takto si vychutnava cicik 🙂

mojalili
28. júl 2010

@mojalili Kocky, ja mozem obliect tricka co som nosila, len moje prsiska mi ich nadvihnut a vidiet velke brucho, takze nemozem ich nosit...ja mam 75 F velkost Kafko,tak ti to vies predstavit? hruuuuuza ☹ chlapi len cumia 😲

zrzulka
28. júl 2010

@vierkaha mily manzel.... 😀 ale aj ten moj ma obcas take cudne pripomienky..... teraz nemyslim na prsa ale tak vseobecne... ktore mu s radostou oplacam 😀 ale vcera jak sa vratil mi hovori ako som krasne schudla.... tak som zvedava co je za touto poznamkou.... co zas vyviedol ked sme 5 dni neboli spolu.... 😀

zrzulka
28. júl 2010

@mojalili jej krasne fotky... super zabery....

robika
28. júl 2010

Ahojte babulky,
novym babatkam a ich mamickam prajem vela zdravicka, stasticka a nech su spokojnucke 🙂

babulky co obliekate svojim drobcom teraz na prechadzky?

mirka285
28. júl 2010

caute babizne,ako sa dnes mate?
@zrzulka to je urcite prva a posledna vnucka,na dalsie dieta si uz netrufam a popravde chceme byt detom rodicmi a nie starymi rodicmi,uz nie sme najmladsi a ja moc neuznavam ked 50 tnici maju deti 😒
@mojalili to s tymi trickami je u mna napodobne,ja som tusim cela niako zmohutnela 😀 gratulujem novym babatkam,pekny mackovia sa nam narodili 😉 pridavam sa k oplistom,si predtavte ze ja do mojej malej corsy vpracem kocik bez toho aby som odmontovavala koleso alebo podobne srandy..ale samozrejme mame aj velke auto,my lyziarska rodina musime,ved kam by sme napratali vystroj 😉

adelaine
28. júl 2010

ahojte,
kocky j asi umriem ☹ sa hovori, ze na posrateho aj zachod spadne,
tak to je moj pripad 😢
ledva som dobrala ATB na mastitidu, uz mam zase teploty, maly do toho
ma stale koliky 😢 som zrela na psychiatriu 😨
normalne uvazujem nad zastavenim mlieka a nasadenim UM,
uz nevladzem, fnuk.

liluu
28. júl 2010

ahojte baby, nemali by mi stehy vypadať po 10 dnoch?? Lebo ja mám 15ty den a stále sú tam. hm??? 😀 😀

tadotami
28. júl 2010

@adelaine skus ho po kojeni len dokrmit umelym.alebo si odsavaj a daj mu z flase.vsimla som si ze mojho toviac zasiti lebo mi pocas papania nezaspi ako pri kojeni.

luminkasp
28. júl 2010

ahojte maminky a bruska, ak tu este nejake zostali 😉 , tak uz som dvojnasobna mamina, alberto sa narodil 25.7. o 0:45, mal 3420g a 50cm, je zdravy a strasne krasny. Porod bol super, bolesti som zacala citit o 22:30, maly bol na dve zatlacenia vonku, hned po porode som sa citila fantasticky. Mliecka mame neurekom, musim odstrekovat. Tak sa drzte

Kristip uz ma tiez svojho maleho petka vedla seba 😉

adelaine
28. júl 2010

@tadotami musim skusit nejake UM.
Nutrilon?

mojalili
28. júl 2010

@mirka285 aj ja dam do Corsicky 2 autosedacky, kocik aj muža 😉 parade auto 😀

adelaine
28. júl 2010

...tsom sa teraz dozvedela, ze som si doniesla z nemocky zlateho stafylokoka rezistentneho skoro na
vsetky druhy ATB...pekna nozokomialka 😖 😠
potom mozem mat teploty od nevidim do nevidim 😢

ericica
28. júl 2010

@adelaine tak napriklad ja davam bebu ha .....nooo vlastne nedavam len mam pre istotu doma 🙂 ale vcera vecer som bola nutena 30 ml zamiesat a scucla jak nist....po kojeni....nejak mi odmietala vcera prsnik darmo mam mlieka na rozdatie,len revala a revala 😢 😢 😢
ale precitala som si temu kolika a skusila som kremik pupik a namiesto espumizanu infacol a dnes mam vymenene dieta 😲 😲 😲 som zvedava dokedy 😅 😕
ale vcera jak som jej po kojeni dala este tej 30 BEBY tK PEKNE zaspinkala 🙂

ericica
28. júl 2010

@adelaine kamoska co rodila vtedy ked ja schytala s malym daky bacil E COLI a maly jej starsne plakaval a bola u dr a ta jej to potvrdila...tak dostali atb a maly je vymeneny.....a dr jej este povedala ze to ma typicky nemocnicnu chorobu .....a ona mi potom povedala ze sestricky davali jej malemu errarne dudle a flase na dokrmenei.....som sa zlakla ci to nemame aj my.... 😲

tadotami
28. júl 2010

@adelaine ja davam nutrilon.tamarka bola odchovana na bebe ale ta je dost tazka na brusko.treba len odskusat co sadne.

oacka
28. júl 2010

@ericica a normálne zjedla infacol? moju tiež trošku pučí, ale nie od nahltaného vzduchu,ona neje hltavo,, skôr z dačoho z mojej stravy, tak som jej dala infacol a mala si vidieť tie ksichty,čo robila! akoby jedla najkyslejší citrón...

oacka
28. júl 2010

@zrzulka tak moje prsia budú celkom určite placky...už teraz majú na to nábeh,keďže mne sa nenalievajú až tak doplna... pojdem na plastiku!!!

alllexa
28. júl 2010

@mojalili - krasne fotky, aky je uz velky!

@ericica - aj mne predpisali infacol... Takze vam to zabera? Lebo moj dostava kvapku denne a moc ten rozdiel nevidno.

@luminkasp - gratulujem! Super, ze Ti to vsetko tak pekne vyslo...

vierkaha
28. júl 2010

@luminkasp gratulujem

miki060707
28. júl 2010

lumíí, gratulka veliká, super, že ste zdravučky

no ja som dala včera lumix a malý prdká a konečke aj kako je viac v plienky, lebo kaka sme mali stále, ale tak po troškách....nam to doki odporučila a celkom to včera zabralo, tak vždy okolo sedmej mu to budem dávať....

petzi
28. júl 2010

Ahojte kocky, vsetkym cerstvim maminam gratulujem,ale nas uz je teda 😵
My sme dnes boli na kontrole s vahou,malinky pribral 200g a vazime 3700g,
malinky musi papat umele mliecko par dni,lebo mamina musi brat lieky na
kozne vyrasky, co priniesla s kliniky, kedze ma taku fajnovu kozicku.dufam len
ze drobec mat taku fajnovu pokozku nebude, lebo sa aj zblaznime.
Uz sa tesim,ked za par dni bude papat moje mliecko, lebo mi je smutno ,ked
ho vylievam do dresu 😒 ale pohoda, hlavne ze sme zdravunky a pomalinky priberame

merikac
28. júl 2010

tak dievcata,,ja som 1xdala malinku vozit niekomu inemu ako mne,,normane mam free,,,az som z toho v pomykove 😕 😀 .......A dnes este jedno pozitivum, som si objednala nejake veci tu na konikovi v bazare a nebola som spokojna s jednou vecou od jednej panej, tak som jej aj napisala, ze dakujem za veci, ale z jednej mikynky som sklamana,,,,,,,a ona mi dnes vratila vsetky peniaze,,,,,,,ako chapete??? Este v dnesnej dobe existuju takyto poctivi ludia 😀 ...len teraz neviem, ci jej mam tie veci vratit, ci co,,,a neviem sa jej ani podakovat, lebo jej inzerat som uz zmazala,,jedine mam je adresu.......

merikac
28. júl 2010

@luminkasp velka gratulka,,,nech ste zdravi obaja 😀

oacka
28. júl 2010

mne lekárka včera povedala,že ťtýždňové dieťa by malo papať každé dve hodiny, že častejšie je blbosť, že to nepapá,ale sa ukľudňuje, tak dnes sa učíme papať každé dve hodiny... 30min papá, hodinu reve,hodinu spí... nejako sa to hádam naučíme.... a mám pocit,že sa mi robí viac mlieka! dúfam,že to nezakríknem, teda nie oddnes,už pár dní. asi je po kríze.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre