Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
28. júl 2010

@katty17 ja si spravim vzdy 100 ml a davam jej ho cely den,nezohrievam..a vystaci mi na cely den,viac nevypije...a kazdy den si spravim cerstvy,teraz nie su take horucavy takze neskysne...

oacka
28. júl 2010

@luminkasp veľká gratulka!!!! a akože Alberto? veď v pase máš iné meno???? škoda,že ani ja si nemôžem pozrieť fotky.... potom hodíš aj na koníka.
gratulujem aj leanax!!! musím pozzrieť tabuľku,kto je ešte kinderko.
@katty17 vobec sa netráp kvoli UM, kopec detí to tak má a je im fajn.. a mamičkám tiež. mňa sa naporadni po mesiaci pýtala setrička:ešte kojíte? a ja ňu oči: že šak teraz konečne začínam poriadne kojiť, mám aspoň trošku viac mliečka...

monline
28. júl 2010

@miki060707 akú kamošku má šimonko 😀 krásne foto

cigaretka5
28. júl 2010

@bellablonde no my nemame s max ale mondeo a poviem ti lepsie sme vybrat nemohli. kvalita cena velkost- mame kombi verziu super super super. No ak zvazujete citroen a peugeot a for jednoznacne ford. Ono francuzke auta su raz franuzke ....... sedela som v x citroenoch a ten zvuk uz pri zatvarani dveri bol oproti fordu taky detsky plechovy ..............

janka256
28. júl 2010

@ericica aj mne to mala niekedy robi ale uz viem ze si chce odgrgnut a potom este trosku vypije ale to aj moja je napapana po 10-15 minutach a ma dost aspon sa tvari furt spokojne 🙂

janulqa07
28. júl 2010

Hlasime dalsie julovcatka 🙂
Tomáško 3620g a Deniska 2610g, 22.07.2010, 39tt- akutna sekcia

janka256
28. júl 2010

@bellablonde aj my mame ford mondeo combi a je super ja som ho velmi nechcela lebo mi pripadalo ako lod ale uz som si zvykla a dokonca sa s nim uz nebojim ani soferovat 🙂 a kopec veci sa zmesti do kufra my sme si v nom priviezli celu kuchynsku linku z polska a plno inych nakupenych veci 🙂

petrap001
28. júl 2010

@janulqa07 gratulujeem,ani som nevedela ze tu mame dvojicky dalsie 😉 vela zdravicka 🙂

dugyna
28. júl 2010

@ericica ericica v nemocke nam sestricka hovorila ze babtko si dokaze behom10-15min vytiahnut davku mliecka ktoru potrebuje..takze bude kludna..mala uz potom nechce ked sa ti odtahuje potiahla si co potrebuje...
nie je moc dobre ked babatko vysi dlho na cecku...potom je otazne ci uz nezuzle len bradavku

drievko
29. júl 2010

@tadotami Ahoj uz som dostala 40 horucky ☹ ,beriem asi 2 dni DURACEF atb. ,ale horucka stale neklesa ! satale odsavam kojim vsetko mozne a oni sa mi stale nalievaju! ☹ uz neviem co by som mala spravit!

miki060707
29. júl 2010

@mirka285 jeeej, ja som nechala v lehátku dlhšie asi Šimonka, sakrišš, ale ja to mam uplne rovnko, ale asi ho už tak dlho tam nenechám...
no mi sme spali celkom dobre, od 10 do 3rána a potom do 10min. zaspal a do 6 potiahol a teraz tak kuka, sem tam zavrie oči a pospinká nachvilu, konečne včera celý den nespinkal, a pýtal si každé dve hodky papať,16,18,20h, ale len 60ku som zarobila, tak asi skusim 90 🙂

miki060707
29. júl 2010

no ja som sa rozhodla, že od prvého augusta sa dam na zdravý životný štýl, resp. chudnutie, po 6 nejesť, vyhýbať sa sladkému a už začnem aj trošku bicyklovať, lebo aj včera sme si dali s mm kukuricu o osmej večer a nielen jednu, síce to bola večera..

merikac
29. júl 2010

@janulqa07 gratulky velke,,,tomasko bol riadny cvalok a sestricka tak ako mabyt- modelocka 😀

tadotami
29. júl 2010

@drievko no nic ine ako stale dokola kojit,odsavat a odstrekovat nepomoze.chce to len cas a ono sa to ustali.

mirka285
29. júl 2010

@miki060707 ved aj mne sa obcas postasti nachat tam Lindu dlhsie 😀 no a mne ked si pytala kazde dve hodiny tiez som zvysila davku na tych 90

alllexa
29. júl 2010

Ako dlho vas bolela jazva po epiziotomii? Mne je divne, ze to stale boli, neviem, ci nemam ist na nejaku kontrolu este pred skoncenim sestonedelia...

adelaine
29. júl 2010

@alllexa
ahoj, urcite chod, uz mas od porodu dost dlho na to, aby ta to bolelo :(
a kukala si sa, ake to tam mas? ci to nie je zapalene, cervene, alebo
ci sa ti nerozisli stehy...

lenkaaninka
29. júl 2010

čaute ...malý spinká večer o pol desitej zaspal do druhej a potom do rána pol šiestej a o pol deviatej papal a zasa spí....len furt sa pučí ale aj prdí a kaká jaaa nevieeemmm či si myslí že bude vkuse srať či čo...zastaví sa to vôbec???? baby mi to nerobili pokakali a hotovo ...toto??? proste asi chlap...včera 4 plienky čisté podložené oprdel a osral...

baby tak ma bolí hlava lavý slych ochhh..inak niečo ako keby na mna liezlo horúčka ma oblieva tak divne neviem..ozaj už všetki baby porodili???

bambola
29. júl 2010

@alllexa ja som si (a este teraz niekedy si) macala v repiku. naozaj to pomaha 🙂

petrap001
29. júl 2010

dobre ranko,no my sme mali ok noc,maly spal od 9tej do pol 1 co je dost 😝 a tak sa budil kazde 3 hodinky.teraz len lezka ako kazde rano a kuka po svete.vydrzi aj hodinku,neviem preco len rano a cez den ani nahodou aby si tak sam polezal...dnes ideme do poradne,len som vlala doktorke a ma dovolenku 😠 😠 😠 vobec mi nepovedala krava,ze bude na dovolenke a ja potrebujem od nej papiere vypisat na ten prispevok.super no a v nedelu ideme domov..pochybujem ze mi to onen doktor da ☹ ale mohol by..no uvidme.jooj treba sa mi balit,len sa mi nechce.a zajtra po alexov pas a mozeme ist 😎 no uz murci,som to zariekla 😀

bambola
29. júl 2010

ahojte,

moje vzorove dietatko sa vcera v noci zmenilo na certika 😠
V noci spala maximalne 45minut vkuse a aj cez den, nepomohol ani kocik (inac ona moc nema rada kocik), proste ked ju polozim tak hned place. neviem co mam robit, v noci jej poleziacky strcim prsnik a tak jedine mam klud lebo pri tom zaspi tak na dve hodky. Po kojeni zaspi jedine na mne ale dam do postielky a do 5minut plac.
Vetriky ju netrapia (viem, ze to nie je pricinou), plienka cista, mala napapana. Mam pocit, ze place len tak. Ale celu noc a cely den??? 😲
Este ma napadlo, ze sa ukludni ked je mm strci prst do papulky a ona si dudle. Cumel by asi aj chcela ale este si ho nevie udrzat v papulke alebo neviem, proste jej vypadava alebo si ho vytrhne rucickami (neumyselne).
Snad je to len docasne.

oacka
29. júl 2010

@bambola určite je to dočasné. je to malý človek, má svoje nálady,ani my nie sme furt dobrí a spokojní. a pri mame sa samozrejme ukľudní,tak chce byť na tebe, moja je taká istá.

oacka
29. júl 2010

baby,čo poôže na zaparenú riiťku? mojej sa začína robiť také červené okolo otvoru, doki povedala,že to je len také mini,ani malá sa nesťažuje,ale predsa by somm to chcela zlikvidovať. tuším miki spomínala niečo. dík!

oacka
29. júl 2010

@janka256 jeej mondeo,to je moje obľúbené,chceli sme kúpiť ojazdené,a napokon nekúpili. ale raz si ho zadovážime. 😀 ja ho volám pohrebák. 😀 ale je krásne!

oacka
29. júl 2010

@janulqa07 gratulujem! o zábavu máte do konca života postarané! 😉

alllexa
29. júl 2010

@adelaine - praveze sa mi tam zda byt vsetko ok, nie je to nejake cervene ci spuchnute...

tanyja
29. júl 2010

ahoj, ja som si kúpila v lekárni Menalind, stojí to síce 6,60€ , ale je super, je na všetko červené 😀 - odskúšané na mojom bratovi 😀 😀 a mal pravdu, malému to zabralo, ritkú má krásnu, ostala mu iba malá jazvička, lebo v pôrodnici im nekrémikovali ritky po kúpaní
a ináč striedam to s niveou krémou proti zapareninám
Menalind - je to veľká biela tuba ako zubná pasta,a vydrží veľmi dlho , odporúčam !!!

oacka
29. júl 2010

ženy, sunny už porodila????????

alllexa
29. júl 2010

@bambola - a ako dlho sa Ti to hojilo?
Inak aj moj to robi - nakojim ho, prebalim, dam odgrnut, ulozim, a do 5 min sa spusti rev.

oacka
29. júl 2010

@tanyja poznám to, dávali sme to dedkovi,keď mal plienky...vidíš,že mi to nenapadlo! dík!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre