Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
7. aug 2010

@pepppe ano v lekarni.. stoji okolo eura

pepppe
7. aug 2010

@maxara aha dakujem ,asi skusim to,,,vsak jedine co mu hadam pomoze,,,,aj mne ho byva strasne luto,,nevie si rady,,my ako dospeli by sme si poradili ale co take malinke nevie ani hovorit aby nam povedalo co a kde ho bolka

denisse
7. aug 2010

@maxara
tiez najprv masirujem, dam Pupika a nakoniec rurku 🙂

maxara
7. aug 2010

@pepppe vyskusaj, veru, povedat nam to chudatka nevedia.. ale zas je vidno, ako sa pucia, chudatka.. mne dnes Ninka po vcerajsej kake pekne prdka, ale tlaci cely den.. takze tiez to nema zrovna lahke, ale aspon vetriky odchadzaju.

@denisse mozno dnes, ked tak s tazkostami poprdkava, by jej masaz stacila a mozno by PUPIK bol idealny, ale ked sa stopnu, tak rurka to isti.. Uz aj mm si ju chcel odskusat 😀

maxara
7. aug 2010

baby ja si tu len tak pisem a zrazu, ze co to je take studene na mojom prse a ja mam vytecene dve obrovske CDcka na hrudi a to mam dve vrstvy oblecenia 😀 uz nech sa mi babo zobudi

denisse
7. aug 2010

aj nasa barunka teraz navecer zaspala .. za cely den toho vela nenaspala, max po pol hodinke a teraz po poslednom kojeni uz spi dve a pol hodiny 😕
tak dufam, ze v noci bude pokracovat .... ani neviem, ci ju budem kupat, ked sa zobudi, alebo ju len prebalim a nakojim ...

maxara
7. aug 2010

ja ju asi idem zobudit, sice sa mi kupat nechce, ale dnes mala rusny den, vozila sa s chorou mamou v aute a potom na mna s ockom cakali najprv v aute a potom u svokrovcov, kedze som sa zdrzala aj na infuzku.. No a mm je strasne teplomilny, tak ju babusil do emitexky do vajca a pritom bola v dlhom bodycku a polodupkach, rukavice, ciapka, jak na severny pol a este ju aj zakryl dekou.. samozrejme mu plakala, tak do nej lial teple mlieko.. a potom ked sa nedala utisit, ho napadlo ju vybrat na ruky a sam mi potom hovoril, ze sa uplne zlakol, aka bola horuca.. ☹ ja som ju z vajca vytahovala doma, ked uz nebola zababusena jak predtym a bola cela spotena.. takze kupkat musim.. Tak idem, majte sa a pekny vecer

mirka285
7. aug 2010

@maxara bozenku co to teba zase postihlo?dufam ze sa to da rychlo do poriadku...no darmo tvoj zaludok si ziada po pobyte v nemocnici uz len lahku stravu. 😀 kocky to vazne len moja Linda cele dni pospava?sa mi ani verit nechce 🙂 my nedavame ziadne kvapky,nemasirujeme brusko,nepouzivame rektarnu trubicku-my sme asi z marsu 😝

pepppe
7. aug 2010

@denisse asi uz len nakojit a zase spinkat,vsak okupkate sa zajtra 😉
@maxara veru vyskusam,,budem kazat mm,nech to pojde zajtra kupit,,,,,vsak ho nenecham trapit,,drobceka,,,noo veru mliecko uz je pre malu nachystane,,uz len hladosko treba 😀

ribike
7. aug 2010

@ericica Dakujeme 😅

pepppe
7. aug 2010

@mirka285 jaj to mas super,,,keby to tak chcelo byt u kazdeho babatka tak 😉 dufam,ze ti aj vecer bude hajat,,ako to mavate so spinkanim v noci,,budite sa kolko krat?

ribike
7. aug 2010

@monline Dakujeme 😅

pepppe
7. aug 2010

baby chcem sa este spytat,,,,,tie co ste mali uz krst alebo budete mat,,,co mam obliect malemu???krst bude niekedy koncom augusta a neviem co mu mame kupit,ci nejaku dupky,alebo ........ 🙂

mirka285
7. aug 2010

@pepppe vcera spala od osmej do rana do pol piatej,potom sa najedla a potiahla do pol deviatej 🙂 🙂 ja som zvedava dokedy jej to vydrzi...napr. vcera nekakala ani dnes cely den tak som jej dala trosku cajiku teraz vecer pred kupanim a hned sa dosrala...jej staci caj a je vyprazdnena...ona je takato dobra odkedy je toto uprsane pocasie,ona by len jedla a spala...

mirka285
7. aug 2010

@pepppe kludne staci ked ho oblecies do bielych dupiek alebo ked chces nieco este slavnostnejsie tak v obchode s detskym tovarom normalne predavaju veci na krst...

pepppe
7. aug 2010

@mirka285 aj ja chceeeeeeeeem,,,paradne dlho ti spinkava,,,jujha ten moj je ako svedske hodinky ,,,kazde tri hodky sme hore,,,,a teraz je to snim horsie,,lebo aj ked papava tak placka,koli brusku,,,a nechce spinkavat sa budi skoro,,,place,,,jajha musim tu tycinku kupit

pepppe
7. aug 2010

@mirka285 myslis ze mozu byt aj dupky,nebudu po nas pozerat,,,lebo tie slavnostne vecicky sa mi ani nepacia a su dost drahe,,,supky kupime a ciapocku....a ked sa mi do zavinovacky nezmesti,to nevadi?

mirka285
7. aug 2010

@pepppe aj Linda sa budila presne kazde tri hodky,ja neviem co sa jej stalo ze teraz je taka dobra,fakt odkedy je toto pocasie tak je taka,takze urcite to dlho trvat nebude 😒 a tu urku kup,maly sa pekne vykaka,uvidis..

mirka285
7. aug 2010

@pepppe uplne staci ked bude v bielom,nikto na vas nebude pozerat neboj...ja som bola nedavno na krste a ti poviem ze niektore deti tam boli oblecene do farebneho,no otras....

pepppe
7. aug 2010

@mirka285 nooo nech jej to len co najdlhsie vydrzi,ale tak aj verim ze sa im dobre spinka teraz,vsak aj mne by sa dobre pri takom pocasi 😀 nooo kupim,vsak aby mi neplackal tolko,,vsak chudatko ,inak mu neviem pomoct,som myslela ze sa to da aj cajikom,ale pomahalo to len na zaciatku,teraz uz ee,,,pekne mi po nom prdkaval,,,mala som feniklovy,.......noo budu veruze biele dupky stacit,,,vsak co ,,,,naco mi potom budu tie sviatocne handry,ked u ich nedam a dupky ponosime aj ked pojdeme na poradnu,,,uz len ist za fararom na datum presny,,,a co aj sa chodi na nejake nauky???lebo sa mi nehcce nikam nejako chodit,,, 😉

mirka285
7. aug 2010

@pepppe u nas sa nechodi na ziadne nauky,a ja malej na krst tiez kupim len niake pekne biele dupky,ved aj tak to cele trva pol hodinku a to oblecenie by som inde nevyuzila....

pepppe
7. aug 2010

@mirka285 noo presne,,,,vsak aspon potom vyuzijeme 😉

zuzik1983
7. aug 2010

babule pisete tu o bolesti bruska,ako viete,ze je to prave to brusko,ze to nie je nieco ine.a stym cajikom,ked kojite,davate cajiku kolko si vytiahne alebo len tak cucnut?

zuzik1983
7. aug 2010

a na krst tiez planujem len nejake biele dupky dat

dugyna
7. aug 2010

@pepppe pomaha naozaj🙂 myslim ze by si ho mnhla kupit na www.klingacik.sk

robika
7. aug 2010

@pepppe my mame s malickym podobny problem, ale iba rano a vecer, zacneme papat a po chvilke strasny plac, zacne si davat nozicky k brusku a natahovat sa, musim ho dat vtedy na brusko, trochu sa mu ulavi, masirujem chrbatik, po chvilke chce ale pokracovat v papani, lenze akonahle zacne papat a prve susta mu pridu do bruska zase zacne velmi plakat, medzitym stihneme trosku grckat, stikutat a takto sa to opakuje az kym nezaspinka z vycerpania, potom sa po hodinke prebudi a je zase hladny, vtedy sa nastastie napapa a nie je ziadny problem...
my pouzivame na brusko krem pupik, ale neviem ci vobec zabera, taktiez davam vecer infacol, ale vcera bolo horsie nez dnes, lebo vcera nevedel kakat, ale dnes nastastie uz hej... jediny rozdiel oproti vcerajsku je ten , ze vcera som mala activiu, takze uvidime, ci bude aspon trosku pomahat, lebo je mi ho velmi luto a neviem ako mu pomoct...

agika1982
7. aug 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ahojte-.baby chcem sa vas spytat, k tomu priplatku k prispevku ste potrebovali aj potvrdenie od zamestnavatela a od poistovne??? lebo na tom papieri tam nic take nie je, tak ci treba zvlast nejake papiere ci co, bo uz bude 28 dn a chceme to vybavit...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka349
7. aug 2010

@leanax ona sa ti zda drobnucka 😀 ma skoro 4500 gramov...narodila sa so 4090 g 😀

tinka349
7. aug 2010

@meruska moja mala bude mat 3 tyzdne v utorok a mamina mi odchadza v utorok na 2 tyzdne do rakuska tak aj kvoli tomu sme krstili aby to stihla 🙂

agika1982
7. aug 2010

@tinka349 tinka co potrebujes na vybavenie krstin????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre