Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
11. aug 2010

@maxara aj my chceme 😀

maxara
11. aug 2010

ale nesmejte sa.. 😠 jasne? 😎

lutsine
11. aug 2010

baby o kolkej kupete babatka a chcu vam po okupani spinkat?

maxara
11. aug 2010

@strasska ja by som nahodou chcela mat take stehna.. ja ich mam akoby som mala na kostiach zavesene dve mega lojove gule pre sykorky

robika
11. aug 2010

mne zostalo este 5 kg, ale nohavice nezapnem, pretoze vsetko mam na stehnach a zadku... nastastie brucho uz vyzera celkom fajn, kozu mam uz skoro uplne stiahnutu a nemam ani strie, aspon nieco pozitivne...

my mame problem s ockom, jedno ocko zacalo drobcekovi nieco ako slzit a akokeby mal zapal, nema ho vobec cervene, iba sa mu tam vytvaraju v kutiku oka a na mihalniciach take zlte... neviem ako to nazvat
nemate niektora s tym skusenost, ze co by nam pomohlo?
okrem toho mame asi druhu laktacnu krizu, lebo sa nevie dopapat a byva velmi dlho hore, uz sa nu nechce stale spat ako predtym a vyzaduje si pozornost, takze mam este menej casu... teraz nastastie spinka, dnes bol od rana hore az do 13.

maxara
11. aug 2010

@lutsine ja kupem o 20:00 niekedy o trosku neskor.. a potom do desiatej az jedenastej kojim a uspavam.. a potom potiahne asopn do pol stvrtej

strasska
11. aug 2010

@robika ja som Miska kojila vsade, teda nie ze uplne ociach, ale napr. v dome sv. Alzbety v sakristii, na cintorine, v obchode v sklade, v parku na lavicke za stromom, v aute...kedze Misko jedol kazdu hodinu 😀
a co sa tyka vychystania sa, tak ja maleho pravidelne obliekam na dvore, kym julka uz chrni v kociku a vcera sme na dvore aj ranajkovali a obedovali. 😅

maxara
11. aug 2010

@robika tak to mas skvele s tym bruskom.. 😒 ja mam strie z tehu a teraz to vyzera hrozneeee

strasska
11. aug 2010

@robika a nie je to zapal? lebo Misko mal nieco take este v porodke a dostali sme nakoniec ATB- kvapky

lenkaaninka
11. aug 2010

@maxara veselé fotky mas asi väčšinou dobrú naladu že???? usmev od ucha k uchu a nebola ti tam v tej vode zima lebo si tam nejaká biela

strasska
11. aug 2010

@maxara fotky supis, vobec sa nesmejem, lebo keby som tam prilepila iny xicht, zmensila prsia, tak sa divam na autoportret
apropo stehna, ja som pisala zial iba o velkosti, ziadne svaly tam nemam ☹ a strie na bruchu a stehnach, v pohode by sme mohli hrat piskvorky 🙄

merikac
11. aug 2010

ahojte babulky,,nejak som nemala cas vas sledovat,,ale v podstate sa to tu teraz stale toci okolo kakania, prdkania 😀 , kojenia, spinkania,,,,,,proste okolo miminiek 😉 ,,akurat som spozorovala problemy u mojalili- mimochodom drzim palceky, nech vsetkodobre dopadne a tiez maxara si uzila zapal zaludka- dufam, ze si uz ok

merikac
11. aug 2010

@maxara super foto 😀 ,,a jaka tucna!!!!!-taka akurat, aj cici aj rici.............

maxara
11. aug 2010

@lenkaaninka to je moja farba po horucom lete, ked sa opalujem den co den 😀 😀 😀
inak to jazero je gulaska a tam je voda okolo 20 stupnov.. strasna kosa

@strasska ale to su fotky spred 7 rokov 😅 momentalne by ta fotka v jazere nemohla vzniknut, lebo skor by ma prisli zachranovat greenpeaceaci ako uviaznutu velrybu

merikac
11. aug 2010

baby-nieviem ci mi budete vediet poradit,,pravidelne raz do tyzdna krvacam,,uz ma ide z toho slak trafit, bola som aj na kontrole po 600nedeli, vraj som ok a mozem rodit do 40-tky,,ale ja sa tak necitim,,,neviem co mam robit,,sice ma nic neboli,,ale som ako zbity kon,,ale to ako citam vsetky co kojime a v noci par x k tym nasim nenasytencoom vstavame

maxara
11. aug 2010

@merikac uz ma nic neboli, ale jest sa bojim.. tak poctivo dodrziavam dietu
😀 to som tak zapozovala

maxara
11. aug 2010

@merikac ja tiez krvacam tak striedavo

merikac
11. aug 2010

@maxara aj ja by som mala drzat dietu-zachvilu budem taka ako ked som sla rodit 😠 ja dolsova posledne dni zerem vsetko co mi pod ruku pride, dokonca aj vyprazane hriby, co som v zivote do pusiny nedala,,a musim si zaklopat, mala sa statocne drzi- neprotestuje

alllexa
11. aug 2010

@robika - aj moj Misko to mal - myslis take karpiny? Mal s tym uplne zalepene ocko, bolo mi ho luto. Najprv som mu na to este v porodnici davala Ophtalmo – septonex, ale ked to ani po 2 tyzdnoch nepreslo, tak mu detska predpisala take antibiotikum, co sa kvapkalo do ocka. S tym to preslo do 4 dni...

@maxara - super fotky!🙂
Ja kebyze mam skusat veci, do ktorych som schudla, tak to robim s nadsenim🙂 Ja skor musim vytiahnut starsie veci, spred 5 rokov, to som bola taka silnejsia, tak snad tie veci mi budu teraz dobre...

@lutsine - ja kupem podla toho, ako sa zobudi - okolo deviatej, potom ho nakrmim, chvilu hojdam a dam spat.

strasska
11. aug 2010

a k tomu dojceniu, pri Miskovi som dostala menstruaciu po 8mes a dojcila som este rok. Takze dojcenie zabrani nastupu MS iba za urcitych podmienok...
http://www.lpp.sk/index.php?option=com_content&...
pri Miskovi to fungovalo, ale on si take podmienky vytvoril sam, az neskor som sa docitala, ze dojcim ekologicky 😀 teraz som dala cumlik, tak som zvedava, ci to bude mat nejaky efekt

maxara
11. aug 2010

@merikac tak potom pozor na zapal zaludka 😀

@alllexa mne sa nechceeee.. 🙂

strasska
11. aug 2010

@lutsine ja kupem medzi 7-8 vecer

no s tymi vecami... ja som pred krstinami zistila, ze do nicoho slusneho nevojdem...lebo slusne veci som si naposledy kupila este pred 1. tehu, takze som bola v tehotenskych veciach ☹

stanka33
11. aug 2010

Ahojte.....
tak k tym vaham.....mne ostali necele dve kila dolu to uz nejde ani nahodou, po malom mi tiez ostali 2 kg no teraz mam boky siroke, povodne gate sice obleciem ale su mi totalne narvane okolo bokov aj zadku a ledva ich zapnem....
inak musela som malu zasa prikrmit tak neviem nadranom kazdu hodinu chcela jest a potom strasny rev o pol Omej ajpo kojeni a ked som jej zarobila sunar tak stiahla este 60 ml ako nic , uvidim co bude poobede, odsat odsajem velmi malo to sa mi ani neopalti tak 30-40 ml
skusim to rozbehat cez vikend ak to nepojde tak kaslem na to....fakt ju nemozem mat kazdu hodku na prse, pritom tam strasne placka skriabe sa jeduje sa, predtym taka nebola, ked papala usmievala sa bola spokojna a teraz chudiatko iba sa nervuje....ak je mi jej luto.. ☹

merikac
11. aug 2010

@maxara to je ozaj neprijemne,,ja som ho raz mala z modreho sampanskeho,,vobec som nebola opita, ani pripita,,ale tak mi uskodilo, ze som mala prudky zapal zaludocnych stien,,no grcala som kade som chodila,,uz som ani nemala co,,,brutal,,odvtedy na sampanske anilen pozriet nemoozem 😀

robika
11. aug 2010

@alllexa dakujem za info ohladne ociek, pojdeme hned doktorke, lebo ma to 3 den a je to presne ako pises, ja to volam tiez karpiny, len som si myslela, ze to slovo nebude nikto poznat 🙂

ja kupem medzi 6 - 8 vecer, vtedy ked sa zobudi, kedze nemame ziadny rezim (dufam ze raz bude) musime sa malemu prisposobit...

stanka33
11. aug 2010

@strasska aj ja mam veci iba spred prveho tehu iba par triciek novych cize akokeby som mala 4 kg navyse a to sa uz fakt neda skryt na tych veciach...dneska ideme za fararom konecne sa vratil z dovolenky tak som zvedava kedy krstime...............

merikac
11. aug 2010

@stanka33 mne velmi pomaha vinea,,ked uz myslim, ze mam malo mliecka,,tak si ju naordinujem a zarucene do hodiny mam prsia ako balvany az mi mliecko vyteda a to predtym mam len take vechtiky 😖

bambola
11. aug 2010

@lenkaaninka ja to tak robim 😉 teda ten raz co som kojila vonku na lavicke 😀

maxara
11. aug 2010

@merikac 😖 no ved ono to aj musi byt ekrazit, ked je to modre..

Este tu som porovnatelna s ludmi

stanka33
11. aug 2010

@merikac vcera poobede som vypila celu1,5 l flasu a nic stale malo...ja to citim aj v prsiach aj vidim ako sa mala chova teraz pri piti, prosto vidim ze jej nestaci, ked potlacim nestrieka, ani mi nepreteka ako predtym....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre