Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
3. feb 2010

radulka:
máš náááádherné dievčatko 🙂 🙂 🙂

katarina7777
3. feb 2010

Oacka moja neterka sa vola kristina (to je ta princezna co je so mnou na fotke) a podla mna je to krasne meno. Mozes ju volat Kika, Kristinka...

sunnygirl
3. feb 2010

lenkaaninka:
musím ťa ale upozorniť, že meniny má koncom júla, takže ja váham kvôli tomu, aby ten drobček oslávi narodeniny tak hneď za pár dní meniny ☹

sunnygirl
3. feb 2010

katarina7777:
keď bude dievčatko tak ako?

sunnygirl
3. feb 2010

lucka_a
Vilko je veľmi zaujímavé meno

kafoditka
3. feb 2010

Kocky, ked vas tak citam, ze co navrhuju vasi manzelia a polovicky, tak som happy, ze manzel za mnou prisiel s Filipkom a bolo vybavene 😉
Dievcatko bude Nelka.. Tak buduci utorok na sone dufam konecne uvidime, ako sa babenku budeme prihovarat 😉

sunnygirl
3. feb 2010

ináč ja som sa na Bartolomeja narodila, zvláštne meno 😉

katarina7777
3. feb 2010

sunnygirl keby bolo dievca tak by to bola bud Stella alebo Sara ... chcela som nejake kratke meno na S lebo manzelove priezvisko sa zacina na S.... ale kedze na 90% je to chlop (tie gulky mu uz asi neodpadnu) takze je to pase...

kafoditka
3. feb 2010

inak mala som ucnicu v praci, a ta sa volala PRISCILA, volali sme ju Priska 😉

ericica
3. feb 2010

jaj a este som zabudla dodat ze ja som s malou robila az do 7 mesiaca a to som robila manualnu pracu (cukrarka)a dalo sa 😉 teraz sa uz a onieco viacej setrim uz nerobim cely den len obcas 😉 a to som na MD 😀
a co sa tyka toho prveho porodu piatok som isla rodit a este vo stvrtok som dokoncovala 6 toriet 🙂

oacka
3. feb 2010

kočky,,dnes som sa tu vážne perfektne zabavila! katka, tie guľky asi neodppadnú! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aj naše by mohlo mať guľky, manžel by sa veľmi tešil!

sunnygirl
3. feb 2010

katarina7777:
jáj, akosi som nepostrehla že je to na 90% chlapček, ale aj Stella je veľmi pekné 😉 🙂 😀

sunnygirl
3. feb 2010

oacka:
a čo ty? Čo chceš ty?

lucka_o
3. feb 2010

katarina 7777 ja som veľmi tuzila po Stelle ale nejak po tom co bolo...... ☹ uz som to zmenila.....bude Klara

oacka
3. feb 2010

ja som najprv chcela veľmi kristínku,,ale teraz asi viac Romana.

sunnygirl
3. feb 2010

oacka:
fííííha 🙂
zvláštne ako sa žena mení aj počas tehotenstva, ale je to fajn, v pohode.

sunnygirl
3. feb 2010

mne je jedno, ja len aby to bolo zdravučké Šmudielko, ako ho ja volám

terina25
3. feb 2010

Ahojte babule.

včera som bola na poradni a testy sú v poriadku.Chvalabohu.A konečne som videla aj našu fazuľku po dlllllllllhej dobe.A krásne narástla.Predtým mi posunuli termín o týždeň neskor a teraz mi ho posunuli naspať,takže dorástla Pohlavie nevieme,lebo malé bolo otočené chrbátikom a vystrkovalo na nás riťku lekár sa síce vyjadril niečo ohľadom pohlavia,ale že to nemusí byť tak,lebo sa nedalo jednoznačne povedať.Tak preto radšej nikomu nehovoríme,čo to bude.Počkáme si radšej na 100% odpoveď.aj keď nič nie je 100%-né.Len sa čudujem,že bábo je také veľké,nakoľko som pribrala za celé tehu len1,5kg a mala by som od 3-6 kg.A ešte jedna vec.Zase som mala vysoký tlak.

k menám...dievčatko Natálka a chlapček Sebastián alebo Daniel.ale tých krásnych mien je taaaaaaaaaak veľa. 🙂

oacka
3. feb 2010

lebo mi každý hovorí, ty budeš mať dievčatko! A mňa štve,načo sa do toho montujú. ja som sa nikomu nestarala, čo bude mať. keď nám to chceli povedať,povedali. nemám rada,keď sa druhé zaslúžilé matky robia múdre. 😒

sunnygirl
3. feb 2010

terina:
gratulujem k dobrým výsledkom 🙂

sunnygirl
3. feb 2010

oacka:
takže to budeš držať do poslednej chvíle v tajnosti? Ako prekvapko?

mojalili
3. feb 2010

Ahojte kočky, tak ste ma rozosmiali s tymi menami - Oacka - Juraj Lászlé vyhral 😀 😀 😀

No my mame iste mena, takze to nechame tak: Daniel a Romana...idu k priezvisku, tak preto sme ich spolocne vybrali...a zhodli sme sa🙂

Kocky, ochorela som, hrdlo mam ako v plamenoch a dostava sa mi to asi na priedusky...ale co si zacnem, piatok v praci karneval a v sobotu mam ist na ples....tak parada... 😒 ☹

sunnygirl
3. feb 2010

mojalili:
tak sa len pekne začni čím skôr liečiť. Medík, citrón, vitamíniky, cibuľa, prajem rýýýýchle uzdravenie 🙂

sunnygirl
3. feb 2010

fúha, ja som online ako nikdy, ale už sa mi drieme.

sunnygirl
3. feb 2010

he he halooooooooooooooooooooooooooooooo sama si píííííííšem? 😉 😉 😉

oacka
3. feb 2010

mojalili,skoré uzdravenie. 😵 😵 Ale úprimne sa ti čudujem, že nejdeš na PN. V škole furt dačo chytíš. ja som bola vždy celú zimu až do veľkej noci chorá. 😒 😠

oacka
3. feb 2010

Pamätáte na zajačika? Je v nemocke na pozorovaní. viete niečo o nej, popísala tu niečo,kým som bola v nemocke ja?

yoda_
3. feb 2010

sunnygirl: Smudielko je paradne pracovne meno. Nase je Puklik 🙂
Terinka, ale ved to uz daavno nie je fazulka, co to je teraz ? grepik sa mi zda 🙂
Nesrandujte s tymi chorobami, aj u nas v robote su vsetci chori, sakra, dufam ze ma to obide

mirka285
3. feb 2010

tak ja vam poviem ze tiez som musela vybrat take meno ake je aj v madarskom kalendari..ja chcem Lindu a toto meno sa nestastie pouziva aj v madarcine,tak vsetci su spokojni..a muz vybral toho Viliama po dedovi ale vidim ze to nie je az take hrozne meno,a povedal mi ze vraj to je aj velmi vystizne,lebo ked som uz bola tehotna len som o tom nevedela sme mali stretavku z byvalej roboty a supla som si asi 5 vilmosiek 😒 no a Viliam je po madarsky Vilmos..mojalili ty s pekne liec..a ozaj ani som nepostrehla ze zajacik sa neozval,tolko nas tu uz je...

zuzik1983
3. feb 2010

ahojte,
mne kazdy stale hovori,ze na 100% to bude chlapcek,tak som ani nic ine necakala.Ale vcera som bola u doktorky a ta mi pootvrdila dievcatko.takze sme si vybrali zatial 3 mena:Nikolka, Slavka alebo este Martinka.Ale keby sa predsa len este sekla,tak pre chlapceka mame vybrate Tomasko,Lukasko alebo este Patrik

to oblecenie este nejak velmi neriesim,este je chvilku cas,aj ked na poslednu chvilu si to urcite nechat nechcem,ved komu by sa chcelo s bruchom v lete behat a vyberat.

ja som dostala ten box vcera od doktorky ale skoro nikc tam neni,len 1casopis dieta(aj to datum vydania maj 2009),nejake letaciky a vzorka prachu a avivaze.

babule ako viete,ze uz je to pohyb babatka,ked ja som si stale neni ista co to je,ci uz ano alebo nie... 😒

oacka ked si na pn ako casto a dlho mas vychadzky.lebo v marci mi konci zmluva v praci a asi ma to caka tiez.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre