• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
kde ste dnes mamicky? sa vam nechce pisat, alebo nemate cas? alebo ste niekde vonku s drobcekami? :sunglasses:
14. aug 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja buchta si stale vybera dudel z pusy, ani zasvet ho nechce mat....ale ked ho ma tak je kludnejsia, len nasilu jej ho davat do pusy :confounded:
14. aug 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 tak v Promamam to nemali tam maju len flase,tak som pisala tej babe co si mi dala kontakt a si predstav za kocka je z Dubravky tak som si preto hned bola a uz ju mam doma :slight_smile: dnes akurat vyuzijem,ideme na Cerveny kamen,je tam niaky cigansky festival,a cigansku hudbu to ja mozem :wink: Gabko sa tam naje pekne a je to vonku takze mi to pride ako pekne stravene popoludnie :wink:
14. aug 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica Ja si tiež dávam pozor na stravu, som zistila, že asi to boli nektarinky, aj mangel mal vetríky. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A dávame od včera Sab simplex, som volala lekárke a tá nám to predpísala. V noci spala sedem hodín a snáď to bude lepšie. :wink: Lebo tie kŕče boli fakt strašné a kŕmenie bol doslova boj. :frowning2: :frowning2:
14. aug 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 Nám tiež vypadáva, tak ho prichytávame plienočkou a funguje to. :wink: :wink: :wink:
14. aug 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 tinak,,ja kade brusim, takde brusim ale mojej bambule neviem zohnat taku celenku na hlavicku,,nieco podobne ako ma tvoja drobulka,,,,porad kde ju zohnat?!
14. aug 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 tej nasej vypadava, nejako si ho nevie udrzat v papulke :unamused: vacsinou ho ani nepotrebuje ale napriklad v postielke som ju uz zo dvakrat uspala len na cumliku, som stala pri nej drzala cumlik v puske ona dudlala a tak zaspala :grinning:
14. aug 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulky,,tie ca mate problem s kojenim alebo vela mliecka,,,kuk tato stranka,,,velmi zaujimava,,, podla toho som zistila ze aj ja robim obcas chybu pri kojeni http://www.koliska.sk/
14. aug 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola mja dudel nechce,,pacha si do pusiny celu rucicku, co sa snazi dudlat, ale dudel odmieta,,a ked sa jej ho snazim podrzat,tak ju napne a vygrcka mlieco,,,uz som skusila od najdrahsieho dudla po ten najobycajnesi a nic,,,skoda,,obcas utisit mimino dudlikom je pohodlne :frowning2:
14. aug 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. aug 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny,
moje drobatko zabiatko dnes nechce buvat, ale nejako som ju presvedcila, ze ozaj musi :grinning: :grinning: zaspala napokon na prsku, nic ine nezabralo
uz to vidim, ze uspavanie bude len a len narocnejsie :slight_smile:

chalanov mam od vcera na vylete, tak si idem chvilku relaxovat

@merikac ja som taku celenku ako ma tinka zohnala v HM :wink:
@maxara tie tvoje kolegyne su riadne strigy sibnute... ked som obzerala fotky v pravde, hned mi ninka padla ako prva do oka, ze wau aky barokovy anjelik (ja tak volam vsetky krasne baculate licenka, ktore by som taaaak vybozkaaaavala)
14. aug 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 nektarinky sa nesmu :slight_smile: ja som jednu zjedla v nemocke s prvou dcerkou a sestricka mi skoro odhryzla hlavu ked som jej povedala ze co som jedla aj mala vrestala od nich jak tur :slight_smile:
14. aug 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prsky myslis si ze aj kvoli dudlu moze mala odmietat prsnik....?
sestrina mala ma 10 meisacov a este stale ju koji a ma aj dudel...len nim zaspava tak ako nasa.a aj tu som sa pytala zopar mamiciek ci davaku aj cumel a nemaju problem s kojenim a je ich tu takch viacej....tak ja neviem...my sme chytili druhu laktacnu krizu a dnes poobede mi zase strajkovala na prsniku :unamused: ale to sme prezili aj pri prvej dcerke......
14. aug 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este k tomu dudlu ja kebyze jej ho nedam ked zaspava tak neviem neviem...cely dom by bol hore :grinning: ale akonahle zaspi uz ho aj vypluje.....aj teraz spi bez neho :wink: ona sa nim len ukludni
14. aug 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica nie je to pravidlo, ale su deti, ktore mozu s tym mat problem, pripadne mozu neprospievat, pretoze "vdaka" dudlu papaju menej casto ako by jedli bez neho /podobne je to aj s prikrmovanim cez flasu - moze a nemusi byt problem). je to velmi individualne, ale kedze dnes sa maloktora mamina nestretne s problemom pri dojceni, tak naco riskovat? okrem toho sa potom okolo roka zacne vynarat otazka "ako mojho dudlosa oducim od cumla?" ja som tiez chcela naucit na cumel (baby v MC mi vtedy polozili otazku, ze ci je lahsie oducit od cumlania palca ako od cumla - vtedy som bola este cerstva mamina, tak mi prisla logicka odpoved, ze od cumla, ale teraz viem, ze ak sa dietatu stane z cmulania pasticiek a prstikov, co je v urcitom vyvojovom stadiu normalny jav, zlozvyk, tak je to skor vinou rodicov, lebo dieta malo malo podnetov a nudilo sa) a som rada, ze moje dieta bolo tvrdohlave a cumel odmietalo (moja dcerka bola taky typ dojcata, co chce byt stale nalepene na mamine, sama nevydrzala lezkat ani 5sekund, tak som myslela, ze ju cumel "upokoji" a stihnem si co-to porobit alebo sa najest - nastastie som objavila manducu :wink: a tym sa nas problem vyriesil k spokojnosti oboch). na tej stranke, co som hodila link, je o tom pisane prehladnejsie a logickejsie.
14. aug 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este vidim, ze riesite co jest ked dojcite - treba jest pestru stravu, aj citrusy postupne zaviest. vzdy dat 1 neznamu potravinu (napr. kapustu, nektarinku a pod.) a pockat na reakciu. ak sa nic nestane, tak to mozete s kludom jest. viac o strave dojciacej maminy tu: http://dojcenie.wordpress.com/zivot-s-dojciatkom/strava-a-dojcenie/
a uz koncim, sorry, ze som vam sem vliezla, len som zbadala moju teraz oblubenu temu, tak mi nedalo :wink:
14. aug 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac v H&M som ju kupila vcera :grinning: ale trosku velka jej je, musim ju zosit na mensiu
14. aug 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 , dakujem tinka, preve som tu v bazariku objavila celenky,,,tak som si objednala, uvidim ake budu,,, http://www.modrykonik.sk/bazar/detske-ciapky-rukavice-saly/hu7p/bledunko-ruzova-celenka-s-maslickou/
14. aug 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac aj moju napina na vracanie od cumlika.....ale nevracia, a ja sa snazim traslavim pohybom v puse jej ho udrzat a nakoniec ho aj schamtne a cmula o 106 :grinning: lne sa netreba vzdat na zaciatku ked ju napne na vrackanie....ale ked uz z toho vracia tak je to ine
14. aug 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica ja som jedla aj nektarinky , aj banany, aj melon aj kukurice jem posledne dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: a klop klop vsetko v poriadku :grinning:
14. aug 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ta s maslickou je skoro taka ista ako moja :grinning: len nenapisali aky material...snad bavlna....ale mojej drobnej sa z toho robia potnicky ak ju ma dlho na hlavke a je z bavlny :confounded: ja jej ju davam kvoli uskam - jedno si stale krivi a uz jej aj trosku odstava :confused:
14. aug 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac - jej tie celenky su velmi podarenucke :slight_smile:
14. aug 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 ja tiez papam vsetko,,a nemozem si stazovat,,mala od bolesti neplate,,jasne, ze sa neprepchavam,,ale dzobem zo vsetkeho, akurat, ze si nedam fazulovu, ci hrachovu polievku :slight_smile:
14. aug 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ak vyckas, tak cez tyzden ti poviem, ci sa aj oplatia, som si uz objednala
14. aug 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som kupila mojej princeznicke hojdackuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa z nej viac tesim ako ona, a zajtra ju uz budemmat doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=S_v98Oplzsc&feature=related
14. aug 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 perfektna!!!! odkial a za kolko?? :wink: sa necudujem, ze sa vytesujes :grinning:
14. aug 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka no neuveris - nasla som inzerat na aukro.cz a napisala som tomu dotycnemu, a on mi napisal ze zhodou nahod je zajtra v KE a ze mi to donesie.....za 45 eur :grinning:
14. aug 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka349 tak to je perfektna cena Tinka, super kupa :wink:
14. aug 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka no tak dufam, ze malinkej sa to bude lubit :slight_smile:
14. aug 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok